• lademan

    Co říkáte na tohle kolo Giant Trance 29 2 2019. Hlavně co říkáte na výbavu od sramu atd… Chci se ještě zeptat kdo mi poradí jaká to je řada od sramu. Tím myslím jak to jde po sobě řáda shimani acera, Alivio, deore, slx, atd.. Tak potřebuji vědět jak to jde od Sramu děkuji.

    0 0
    • ufoncz  

      SX, NX, GX, X01 atd. Takze nizsi stredni trida jako u aut. Funguje to celkem pekne. Brzdy Guide T jsou v nastupu pomalejsi nez Shimana, silou srovnatelny jako lepsi dvoupistky Sh. Tlumic tam chodi pekne citlive, ve stredni pozici pak hezky tvrdne pri nastupu ze sedla. Vidlice je taky dobra, teleskopka je lowend.

      0 0
    • desperado600  

      Hele, sice se ptas na 29.

      Esi ti to pomoze mam 27,5 Trance a s geom. su spokojenej. Me to kolo naprosto sedlo.

      Takze pokud sis ho vyskusal a sedi ti, chybu neudelas.

      Vyjezdy zvlada dobre, dolu to leti samo :)

      Obcas to zlehocka probnu i DH lajne, ale nejsu zadnej extra strelec, takze max. „Stredni“ dpopy.

      Kolo to zvlada ..

      Komponety, kery su na uvedem kole, budu fpoho ..

      Toz tak, muj nazor.

      0 0
      • ufoncz  

        Trance na 27,5 je hodně jiný kolo než Trance 29. Jiná geometrie, jiný zdvihy a řekl bych i trochu jiný zaměření.

        0 0
    • filous  

      Měl jsem to předminulý víkend půjčený, dal jsem na tom jedno trail centrum a cca 100km na okruzích okolo baráku. Komponenty naprostý odpad!!! Rám a vidle naopak velmi dobre. Pokud se nebojís výraznějších investic, klidně do toho bez, geo a maestro je super. Sram NX neradilo nahoru, brzdy jsou oproti shimanu výsměch, i když s větší silou nějak fungovali. Kola měla asi tunu a tak to rozjet dalo trosku práce. Ale abych jen nehanil, kokpit OK, sedlovka chodila slusne(tady je ale životnost jedna velká hádanka).

      0 0
    • Šopík M.  

      Mám ho od června…spokoje­nost,bike na pohodu,cena po domluvě 58…

      0 0
      • Dirt  

        Muzu se zeptat jak jsi spokojeny? Koukam na trance 3 29" a nemuzu se rozhodnout jestli ty zdvihy staci. Je to ok?

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce