GIANT 2021 TRANCE 29 vs. TRANCE X 29

10 nepřečtených
  • Smazaný účet

Ahoj, máte někdo přímé srovnání Trance 29 a 29X? Mám Trance X 26 2007 a chci to vyměnit za nové.

• Smazaný účet  

Tak zkusím ještě jednou. Máte prosím někdo přímé srovnání? Díky t.

• Gwaihir  

Tady nebude moc lidí, co jeli oba modely. Ale na prodejně Giantu ti určitě řeknou víc a třeba i půjčí.

• benobiker  

Já jel oba dva modely :-) A nedávno jsem koupil Trance X. Jestli chceš agilní kolo co pěkně jede, je lehčí, neholduješ příliš jízdě v bordelu a na skocích jsi čistej, bral bych klasickej Trance 29. Trance X ti přinese o dva cenťáky více zdvihu jak vepředu, tak vzadu, na geometrii nastavenou v pozici HIGH je podobnej klasickýmu Trancovi 29, na pozici LOW je víc podobnej Reignu 29. ;-)

• kuklic  

Super tema, uz taky premyslim jestli 29 nebo 29 X. Cekam na testovacku na jare v CB. Ted mam HT a pocitove chci Trance X 2, dle recenzi tady a na netu. Bavim se o 2021.

• Smazaný účet  

Tak u mě to nakonec vyhrál Trance 29 1. Pro mé využití lepší volba.

• Gwaihir  

Tak pak dej vědět, jak to jde a fotky do profilu

• Smazaný účet  

Jj, ale jak už jsem psal v úvodním příspěvků. Přecházím z 26 takže rozdíl pro mě bude propastný (doufám, že k lepšímu :) ). Všichni mi říkají, že přechod z 26 na 29 je jako by člověk dostal 2cm navíc na zdvihu a s ohledem na to kde jezdím, 80% lesní traily Moravský kras, 15% Vysočina a 5% ostatní, je Trance BEZ X pro mě lepší volba. Byla to stejně zajímavá volba, srdce říkalo Trance X a hlava Trance. Takže vlastně sňatek z rozumu, ale už teď to kolo mám rád a to jsem na něm jel jen pár metrů kolem baráku ;)

• Venda  

Mam to podobně, ale ja se teda rozhodně ozenim z lásky ;-)

Jen ještě čekám, jestli Propain nahodou nevyleze s Hugene 2021.

• Smazaný účet  

:) no já ani nevím jestli to bylo srdce co mě k X táhlo. Tak nějak jsem si říkal že za stejné peníze dostanu víc, ale větší zdvih není vždy výhra. Ne pro můj „styl“ ježdění. Obě to budou super kola a člověk nešlápne vedle ani s jedním z nich. Než byl Tr X tak všichni vychvalovali do nebe Tr. A co jsem viděl videa tak se s ním dají dělat věci, do kterých mě nikdy nepustí hlava. Ještě jsem zvažoval X a udělat na něm odtučňovací kůru a tím z něj udělat něco „jezdivějšího“, ale tím člověk zabije potenciál kola. Ony jsou ty kola vlastně docela rozdílná, takže vlastně stačí aby si člověk ujasnil co vlastně chce.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.