GIANT 2021 TRANCE 29 vs. TRANCE X 29

19 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Ahoj, máte někdo přímé srovnání Trance 29 a 29X? Mám Trance X 26 2007 a chci to vyměnit za nové.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Tak zkusím ještě jednou. Máte prosím někdo přímé srovnání? Díky t.

      0 0
    • Gwaihir  

      Tady nebude moc lidí, co jeli oba modely. Ale na prodejně Giantu ti určitě řeknou víc a třeba i půjčí.

      0 0
    • benobiker  

      Já jel oba dva modely :-) A nedávno jsem koupil Trance X. Jestli chceš agilní kolo co pěkně jede, je lehčí, neholduješ příliš jízdě v bordelu a na skocích jsi čistej, bral bych klasickej Trance 29. Trance X ti přinese o dva cenťáky více zdvihu jak vepředu, tak vzadu, na geometrii nastavenou v pozici HIGH je podobnej klasickýmu Trancovi 29, na pozici LOW je víc podobnej Reignu 29. ;-)

      0 0
      • kuklic  

        Super tema, uz taky premyslim jestli 29 nebo 29 X. Cekam na testovacku na jare v CB. Ted mam HT a pocitove chci Trance X 2, dle recenzi tady a na netu. Bavim se o 2021.

        0 0
        • lubosalbi  

          Tak aby jsi ho měl na jaře ještě kde objednat, když se pro něj rozhodneš

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tak u mě to nakonec vyhrál Trance 29 1. Pro mé využití lepší volba.

      0 0
      • Gwaihir  

        Tak pak dej vědět, jak to jde a fotky do profilu

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jj, ale jak už jsem psal v úvodním příspěvků. Přecházím z 26 takže rozdíl pro mě bude propastný (doufám, že k lepšímu :) ). Všichni mi říkají, že přechod z 26 na 29 je jako by člověk dostal 2cm navíc na zdvihu a s ohledem na to kde jezdím, 80% lesní traily Moravský kras, 15% Vysočina a 5% ostatní, je Trance BEZ X pro mě lepší volba. Byla to stejně zajímavá volba, srdce říkalo Trance X a hlava Trance. Takže vlastně sňatek z rozumu, ale už teď to kolo mám rád a to jsem na něm jel jen pár metrů kolem baráku ;)

          0 0
          • Venda  

            Mam to podobně, ale ja se teda rozhodně ozenim z lásky ;-)

            Jen ještě čekám, jestli Propain nahodou nevyleze s Hugene 2021.

            0 0
            • Smazaný účet  

              :) no já ani nevím jestli to bylo srdce co mě k X táhlo. Tak nějak jsem si říkal že za stejné peníze dostanu víc, ale větší zdvih není vždy výhra. Ne pro můj „styl“ ježdění. Obě to budou super kola a člověk nešlápne vedle ani s jedním z nich. Než byl Tr X tak všichni vychvalovali do nebe Tr. A co jsem viděl videa tak se s ním dají dělat věci, do kterých mě nikdy nepustí hlava. Ještě jsem zvažoval X a udělat na něm odtučňovací kůru a tím z něj udělat něco „jezdivějšího“, ale tím člověk zabije potenciál kola. Ony jsou ty kola vlastně docela rozdílná, takže vlastně stačí aby si člověk ujasnil co vlastně chce.

              0 0
          • Kratter  

            Ahoj, tak jak jsi s kolem spokojený? Mám teď stejné dilema jako si měl ty a i srdce říká X a mozek BEZ X. Je tam ten malej červíček, kterej říká že potřebuju víc zdvihu

            0 0
            • TPK  

              Ahoj, mám najeto jen pár km. A jak už jsem psal v prvních příspěvcích, přecházím z 26 a sedím na kole po dlouhé době. Ale jo, jede to pěkně. Zatím se ale dost trápím skrz fyzičku což bych se na X trápil asi ještě víc.

              0 0
              • Kratter  

                Já nakonec taky vybral bez X. Jen jsem si doobjednal 32z převodník, na kterej ještě čekám, takže na kolo se zatím pouze dívám pěkně doma v teple v pokoji :D ale už se nemůžu dočkat až se udělá trochu sucho a vytáhnu ho na vyjížďku.

                0 0
            • Venda  

              Mezi jakymi konkrétně vybiras?

              0 0
              • TPK  

                Viz název tématu.

                0 0
                • Venda  

                  Tam neni o konkrétnim Trancu jedina zmínka. Trochu se da domyslet, ze obe varianty budou na 29 kolech.

                  0 0
              • Kratter  

                Vybíral jsem mezi Trance 29 1 2021 a Trance X 29 2 2021. Rozhodl jsem se pak pro Trance. Nakonec jsem uviděl u Ramaly-Šilhavý v Plzni rok 20 se slevou, tak jsem si řekl, že ho vezmu a kdyžtak dokoupím širší ráfky. No volali mi pak, že kolo už nemají, ale že mi za stejnou cenu můžou dát 2021, což jsem samozřejmě nemohl odmítnout. Rozdíl je akorát v barvě a v šířce ráfků.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.