• t.nedbal

    Chci se zeptat na radu:koupil jsem si Garmin Edge 800,jako mapy v nem jsou Topo Czech 2011…po zaregistrovani jsem mel moznost si stahnout Topo Czech 2013,to jsem udelal a dany soubor vlozil na pametovou kartu pristroje,ale nikde v nastaveni mi nejde tyto mapy dohledat. Je potreba je vlozit primo do urcite predem dane slozky v interni pameti pristroje,nebo je treba nejak jinak instalovat? Diky za radu.

    0 0
    •  jarek1  

      Mapy najdeš v menu a musíš jednu z nich zpřístupnit

      0 0
    • tomesik  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • t.nedbal  

      Tak asi chyba byla nakonec jak v prohlížeči( údajně by to měl podporovat už jen Explorer),tak i v počítači,tím pádem jsem to vyřešil tak,že jsem to odnesl do prodejny garmin,kde mi to za malý poplatek nainstalovali.:-)

      0 0
    • David Bek  

      Ahoj kolegové,

      omlouvám se předem. Mohli byste mi prosím poradit, jak si stáhnu z mapy.cz trasu do navigace? Mám ji chvilku a nějak mi to nejde.

      Moc Vám děkuji

      0 0
      • milan.v  

        Někde tu je návod krok po kroku, tuším u Edge 520ky od MaPa, nebo v rámci toho jeho skvělého velkého návodu ve stejném vlákně.

        0 0
      • (CZ)George  

        Dáš exportovat .gpx a v navigaci do složky NewFiles 

        0 0
        • jannk  

          jo, ale jeste lepsi je ji predtim nahrat treba do plotaroute.com nebo neceho podobneho a znovu ji vyexportovat, protoze mapy.cz neulozi do gpx nadmorskou vysku. Takze pokud mas zapnutou obrazovku s profilem, tak bys nevidel kopce.

          0 0
        •  jarek1  

          mám dojem, že aplikace počítače mapy.cz nemá nabídku exportu, ta je možná z https://mapy.cz*…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.