• Romix

    Zdravim vsechny…

    Prave mi domu prisel Garmin Edge 800 Bundle Europe…

    http://www.korunka.cz/…undle-europe

    Jen tak nejak marne hledam mapu Cyklo Czech 2011… Mam tam jen Topo Czech 2011. Pritom prodejce mel napsano, ze bude mapa obsahovat i Cyklo Czech. Ono se to tam odnekud jeste nahrava??? Diky za kazdou radu.

    0 0
    • MirkoCarver  

      Mapa se stahuje ze stránek Garmina. Asi by ti měla jít aktivovat i mapa 2012, alespoň u mě byla aktualizace asi do půl roku zdarma.

      0 0
    • newbie  

      měla by jít stáhnout z webu během registrace… :-) nebo jak se ten krok přesně u Garmina jmenuje, dělal jsem to včera a už jsem zapomněl… taky si rovnou můžeš stáhnout 2012 updaty

      0 0
      • Romix  

        Me to prave nenabidne zadnou mapu k aktualizaci…Na­pise mi to:

        Aktualizace map není vhodná pro toto zařízení.

        Jsem z toho jelen :)

        0 0
      • Romix  

        Dokonce mi to pise, ze na pristroji nejsou zadne mapy…ale to bude zrejme tim, ze je mam na microSD karte.

        0 0
        • newbie  

          na garminím webu předpokládám registrovaný jsi? po zadání registračního kódu bys tam měl mít seznam map (v tvém případě topo a cyklo 2011 a 2012) s odemykacími kódy

          ten 2012 update je na 2011 mapy registrované od 1.4.2012, já koupil asi před měsícem topo pro 2011 a včera apdejtoval bez problém

          0 0
          • Romix  

            Ja jsem napred zaregistroval mapy a pak pristroj… Po registraci mi nabehla stranka, ze mam k dispozici kody pro mapy Topo Czech 2011 a Topo Czech 2012…Cyklo Czech vubec. Nevim, co si o tom mam myslet…

            0 0
          • Romix  

            Projel jsem to cele jeste jednou. K dispozici mam jen mapy Topo Czech. Cyklo Czech mi to po registraci nenabidne. Bude to zrejme nejaka chyba. Takze jsem si vlastne zaplatil neco, co nemam :) Tomu se rika…Kup zajice v pytli :)

            0 0
            • newbie  

              :-) tak aspoň že ty topo…

              koukám, že třeba i alza tvrdí, že v europe bundlu jsou i cyklo… tak můžeš v pondělí zkusit vynadat garminům… teda pokud ji potřebuješ (já ji dostal spolu s topo pro, ale vůbec nevyužiju, si trasy klikám po turistických a pěšinkách, cyklostezky mě vůbec nezajímaj

              0 0
              • Romix  

                No ja prave chtel jezdit po tech cyklotrasach… a kdyz uz jsem koupil tu nejdrazsi verci Garmina, tak za sve penize chci to, co jsem si koupil. Ted dokonce resim problem jak nahrat tu Topo 2012 na SD kartu… To je taky orisek :D

                0 0
                • newbie  

                  si nějak matně vybavuju, že když jsem pořizoval 705, taky byl nějakej problém s mapama, vyřešil jsem to s garminem fpoho telefonem… tak to zkus, myslím, že chyba bude někde u nich

                  sd kartu nevím, prostě dám „odeslat do zařízení“ a někam se to tam nahraje :D

                  0 0
                  • Romix  

                    No asi tam budu muset brnknout. Kam presne se ma volat? nasel jsem jen email. Tam uz jsem preventivne napsal dnes rano :) Mimochodem…odkud jsi? Hledam nejakeho kamarada na spolecne objevovani funkci tohoto pristroje :D

                    0 0
                    • newbie  

                      by neměl problém z nich dostat… tel. už netuším, jsem to řešil asi před 3 roky, to ho myslím ještě měli na webu

                      a P6, na bajku nejčastěji (když na 1 den) kokořínsko nebo křivoklátsko… nebo aspoň tady v šárce… :D ale na cyklotrasy fakt nejsem, si do toho garmina klikám výhradně trailotrasy

                      0 0
                      • Romix  

                        V cem si to klikas? Ja zkousel naplanovat trasu pres Mapy.cz a pak vlozit do MapSource..ale vypada to pak trosku divne…same rovne cary :D

                        0 0
                        • newbie  

                          :-) zrovna se to tady o kousek vedle probíralo

                          0 0
                          • Romix  

                            Diky…mrknu na to :) Jinak jsem obevil na strankach garmina, ze Topo Czech PRO obsahuje i Cyklo Czech, ale Topo Czech uz asi ne :) Tak tady mozna bude zakopany pes…Jenze ja tam mel napsany, ze to tam bude, takze kdyztak to budu muset nejak reklamovat…

                            0 0
    • BB  

      na odemnkni.garmin.cz dáš výrobní číslo přístroje a objeví se ti všechny mapu, které jsou na nej zaregistrované. A pokud máš zároveň přístroj připojený k PC, tak ti umožní stáhnout mapu přímo do přístroje.

      0 0
      • Romix  

        No prave to jsem zkousel. Mapy tam mam jen ty Topo 2011 a Topo 2012.. Co se tyce kopirovani do pristroje, tak do nej to nejde. V pristroji je mala pamet, takze vse musim kopirovat na pametovou kartu. Jenze kdyz dam zkopirovat na pametovku (na ni uz je Topo 2011), tak se tam nakopiruji 2 maly soubory a mapa tam porad neni. Potreboval bych to stahnout do PC a pak to zkopcit na pametovku od Garmina. Jenze kdyz to stahnu pro PC, tak stahnu instalator a nevim kde pak najit ten soubor, ktery je nutny zkopirovat na pametovku.

        0 0
        • motas666  

          Je potřeba soubor s první mapu na kartě přejmenovat a pak nahrát mapu další.

          0 0
          • Romix  

            To chapu, mam to prejmenovane, ale jakym zpusobem tu mapu mam nahravat? Kdyz to zkousim na odemkni.garmin.cz tak se to tam nenahraje..jen nejake 2 soubory s par kb…

            0 0
            • inova  

              Přes MapSource.

              0 0
              • Romix  

                A ten nabizi i moznost kopirovani na pametovku v pristroji?

                0 0
                • inova  

                  Ano.

                  0 0
                  • Romix  

                    Ano, ano, uz jsem na to prisel. Diky… Ted uz jen vyresit tu chybejici mapu Cyklo Czech, ktera tam ma byt a neni…

                    0 0
                    • skricx  

                      Jsem zvědav jak dopadneš. Mám to samé, nakupoval jsem na Korunce a taky jsem dostal karty Topo 2011 a Evropu. Na Garmin webu taky Topo 2011 a Topo 2012, žádné cyklo. Jestli tam budeš psát tak dej pak vědět

                      0 0
                      • BB  

                        v tomhle případě bych neměl zábrany a mrknul na ulozto.cz

                        0 0
                      • Romix  

                        Ja to taky koupil na Korunce… Zatim jsem psal na podporu Garmina…Ale Korunku urcite budu take kontaktovat.

                        0 0
                        • skricx  

                          Tak dej tu pak vědět. Dík

                          0 0
                        • skricx  

                          Tak dej tu pak vědět. Dík

                          0 0
                          • Romix  

                            No ja bych na tvem miste zkusil taky napsat, aspon by je to donutilo situaci co nejdrive resit… Ty mapy jsou samostatne celkem drahe, takze vlastne ti svym zpusobem chybi penize, pokud nemas to, co jsi si zaplatil…

                            0 0
                            • Romix  

                              Vse jsem vyresil primo se servisem Garmin. Korunka.cz neresila nic. Ted uz mam konecne mapy Cyklo Czech 2012 NT

                              0 0
              • motas666  

                Taky to dělám přes Map Source a úplně v pohodě.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.