GALAXY CYKLOŠVEC MARATON - Písek 12.7.2008

17 nepřečtených
  • Cykl

    Na jakou trasu se chystáte na maratonu v Písku? www.galaxy-serie.cz/pisek08 

    0 0
    • prodi  

      po loňsku na žádnou

      0 0
    • De.Fly  

      tenhle vikend jsem uz doma v pisku videl nekolik odresovanych chrtu,asi trenink,ja se pudu jen povozit na moje oblibeny cesticky,tak doufam ze to nezavrou kvuli zavodu,clovek se po tydny v praglu tesi a pak tohle…

      0 0
    • jochen  

      Nechystáte se  tento závod někod z Prahy (jsem z Roztok) autem? Rád bych se aspoň tam svezl, protože brzo ráno se nevyspalý vlakem tahat na prezentaci nechci. Samozřejmě přispěju na benzin. www.korida@volny.cz 

      0 0
    • Piki  

      Taky sháním alespon ráno odvoz z Prahy:-) kdyžtak 723637791 díky

      0 0
    • Wiktor  

      zkusim dlouhou, naposledy jsem v pisku jel v roce 2005, tehdy byla dlouha „jen“ 63km, libilo se mi to, jsem docela zvedavej, co se mnou letos to kolecko navic udela… ;-)

      mate nekdo predstavu o stavu trati po tech prehankach a bourkach…? vim ze tam jsou asi dva useky v lese, kde je bahno bez ohledu na pocasi, ale jak vypada ted ten zbytek…? nebo spis jak bude vypadat ten zbytek po predpovidanych bourkach a desti v patek ve­cer…

      mam dat NN i na zadek…?

      0 0
      • mar.lo  

        Silnice..silni­ce…silnice…:-) ty kousky v lese snad ani nestoji za prezouvání..sice by bylo"fajn"pripadnou konkurenci oslabit mylnou informaci..sam bohuzel nemam nic rozumejsiho NN..tak zitra..

        0 0
      • Nimrod  

        ty lesní úseky jsou trošku zarostlý a v uterý byly trošku mokrý… ale nevim přesně kudy to povede, akorát jsme s kámošem párkrát překřížili trať

        0 0
    • Wiktor  

      byl to peknej marast, behem zavodu ale bez vyznamejsiho deste… ta klasicka bahnita pasaz nahore v lese byla kupodivu celkem slusne jetelna, skoda ze mi kolem 80. km totalne doslo.. :-( aspon ze sem to dal pod tech pet hodin…

      0 0
      • mar.lo  

        Tak Ti ty plašte jely…?Chvilku jsme jeli spolu a problem jsi očividně neměl…:-)

        0 0
        • Wiktor  

          mam z toho vcerejska jeste ted docela slusnou mlhu, v ktery fazi zavodu jsme jeli spolu…? matne si vzpominam jen na druhej okruh po prvnim bufetu, to jsem dojel borce z vinohradskejch slapek a s tim jel az do rozdeleni trati, potom mi odjeli, to uz jsem byl uplne na srot… zbytek uz byl jen boj o preziti…

          0 0
          • mar.lo  

            Na začátku..žluto­červený Author dres..ale to neřeš..kde se mineme příště, kam se chystáš? Mne tento závod nějak neuspokojil, zabalil jsem to v polovině. Totální rozklad „osobnosti“..asi nejnudnější trať, kterou jsem zatím absolvoval..Na suchu bych to asi zabalil i dřív, to bláto bylo alespoň nějaké zpestření..to je však jen můj názor:-)

            0 0
            • Wiktor  

              matne si nakyho authora vybavuju na vrcholu toho prvniho rozrazovaciho kopce, jak mi tam predjela taky ta zenska… ;-)

              dal se chystam za 14 dni na PALku do Klabavy (spolecenska zalezitost…), potom asi Zadov (dlouhou…), dal zatim jeste nevim, mozna Artamona ve Varech, mozna Kralovice… V zari zkusim zase po par letech silnicniho Krale, kdyz ho preziju, tak mozna dam i Brdy v Myte…

              jinak ja mam Pisek docela rad, je to sviznejsi zavod a kdyz si clovek trochu dava je to i docela narocny… mokro se mi taky libilo…

              0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Taky jsem si to dosyta užil, až do 75.km se jelo skvěle, jenže pak jsem během zbylých kilometrů (taky svojí blbostí) chytil čtyři defekty, moje hlava si postavila hlavu, pak se přidaly i nohy a bylo vymalováno, ten poslední průdký kopec jsem jel tak pomalu, že i ty milióny mravenců co tam asi šly na návštěvu z jednoho mraveniště do druhého se s podivem zastavovaly a nechápaly. Hned v násleném sjezdu jsem pak právě prorazil kolo počtvrté takže o drtivém finiši nemohla být řeč, pod pět hodin jsem to nestihl, tak tak, že jsem nezmokl :)

        0 0
        • Wiktor  

          si vzpominam, ze tesne pred cilem mi nekdo na muj dotaz, jakej ma problem, hlasil ctvrtej defekt… ;-)

          0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.