GALAXY CYKLOŠVEC MARATON Písek 18.8.2007

24 nepřečtených
  • Cykl

    Jakou trasu zvolíte letos na maratonu v Písku?www.galaxy-bike.cz/serie/pisek

    0 0
    • Zerocool  

      máš nějaké zkušenosti s tímto závodem, chceme dát dlouhou…

      0 0
      • zubatec  

        Já osobně dávám krátkou, stovka je na mě moc :-) Jedu tedea poprvé, ale kamarád to loni jel a mluvil o perfektní organizaci. Písecké hory jsou krásné, tak neváhejte a dorazte.

        0 0
        • Zerocool  

          myslím, že na stovce je tam jen 1600 převýšení, což asi není tak strašné, teď na krátkém Beskydu bylo třeba něco kolem 1400m na 45 km

          0 0
          • Daf  

            1600m prevyseni je dost malo. To zas bude leteckej den :)

            0 0
            • Zerocool  

              každý závod je náročný, ale 1600 na 100 km je nějaké divné, závody s touto délkou mají přece většinou tak 2500 výškových metrů a víc…

              0 0
      • Meesha  

        jel jsem trikrat kratou. Jelikoz Kyril znicil trat v Ceskejch Budejovicich, kde se melo puvode jet, presunuli poradatele zavod do Pisku. Vcetne toho, ze dlouha se jede jako zavod CP Maratonu. Stofka je na Pisecky hory rekl bych uz dost. Neni to tam azse tolik velky, takze to tam asi bude dost namotany. Takovej delsi jednokolovej cyklokros :-) Ale je to tam krasny, uz se tam tesim… :-)

        0 0
        • Mug  

          Fotit nebo jezdit? Nebo obojí?

          0 0
          • Meesha  

            jezdit doufam autem nebo necim s motorem :-)

            0 0
            • Mug  

              Vím, že ti to „postávání“ u trati budu závidět až pojedu okolo :-)

              0 0
    • Bulda  

      jako všude jinde …tu nejdelší :)) jen tak mimochodem, nemá někdo místo v káře z Práglu??

      0 0
      • Trance  

        Zdar, uz jsi sehnal odvoz? Ja sice nejedu, ale kamos by mel mit v aute misto. Pisni mi kdyztak na ICQ nebo maila, kdyztak ti na nej poslu kontakt

        0 0
    • Zerocool  

      Tak co?? Jedete někdo??

      0 0
    • McBlacky  

      jedu, dlouhou, vzhledem ke startovce to bude blitzkrieg :)

      0 0
      • Zerocool  

        co to znamená???:) jedeme taky dlouhou, poprvé

        0 0
        • McBlacky  

          zo ZLámalík, Trunschka, Hartl, Spěšný, Jobánek atd jsou myslím zárukou že se pojede hodně svižně :)

          0 0
          • Mug  

            zapomněl jsi Hakl, Rybařík, Spšný Trunschka, asi i Boudný a sebe ;-)

            0 0
            • McBlacky  

              nehrozí, budu rád když mi první nedá víc jak 30min. Tyhle maníci jsou trochu jinde

              0 0
            • Mug  

              Ještě jsem zapomněl Jána Svoradu, který má být největší hvězdou. 1/2 hodiny za vítězem bude myslím super výsledek.

              0 0
              • Beeda  

                prumer pokud 102/1600 bude okolo 30, takze nakych 3.20 vitez. vic jak 20min ztratu beru spatne, ale jedu se tam po nemoci, takze to odject a byt v zavodnim tempu na k.vary:-D

                0 0
                • Mug  

                  No jo, každej máme jiné ambice. Ale u tebe to jistě není nereálný. Čím je to jednodušší tím jsou menší odstupy, většinou. Já bych to bral okolo 45min od vítěze. Stejně pro mě bude vítězstvím dostat se zdravej a celej do cíle ;-)

                  0 0
      • Beeda  

        spis krieg blitz: D

        0 0
      • Mug  

        Tak alespoň budete brzo v cíli klucí ;-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.