GALAXY CYKLOŠVEC MARATON 22.7.2006

23 nepřečtených
  • Cykl

    Přijedete letos do Písku zazávodit si se Svoradou?www.galaxy-bike.cz/serie/pisek

    0 0
    • Meesha  

      ja jedu

      0 0
    • Veeteck  

      Jedu!

      0 0
    • McBlacky  

      hmm masáž od starostovi dcery, že bych jel :)

      0 0
    • Orbis  

      jedu… ještě nevim jakou, ale jedu:)

      0 0
    • Cykl  

      Letos bude opět v Písku na maratonu kameraman, film z loňska je na www.cyklosvec.cz/…ice/film.htm . Foto letos bude i na www.fotokocian.eu

      0 0
    • pegal  

      jedu taktez ..

      .. ten film nejde? ..

      0 0
    • Micey  

      Taky jedu,ikdyž se trošku bojim že letos bude málo bahna:)

      0 0
      • Meesha  

        na tyhle trati se bat nemusis… urco bude :-)

        Jinak ja + Rampage sme tam rano jak na koni! :-)

        0 0
    • Meesha  

      Dobry peklo! V tech vyhnich na lesnich palouccich sem myslel ze chcipnu. Trat docela fofr, ke konci uz sem na to kaslal, a v poslednim sjezdu sem jel jak posranej a dva lidi me este predjeli. Jen se modlim, aby to, co se suskalo o tech zranenich nebyla pravda a preju co nejrychlejsi uzdraveni…

      0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Tak takový závod jsem ještě nezažil, dvakrát jsem šel přes řidítka, poprvý jsem v rychlosti asi 35 km/h nedotočil zatáčku na štěrku a šel do škarpy přes řidítka, tak tak, že jsem se vyhnul ležícím kládám…, podruhý jsem šel přes řidítka asi deset metrů před cílem :-) Chci poprosit, jestli někdo nemáte video z této estrády, točilo vás tam dost…tak to zkuste nějak uploadnout prosim, rád bych věděl, co se tam vlastně stalo :-). Jinak vedro úmorný, zraněních bylo dost, ale to nejtěží prý jen otřesem mozku, takže snad to dobře dopadlo.

      0 0
      • jose  

        Naprosto přesně vím kde, ta zatáčka na tom štěrku byla hnusná, málem jsem ochutnal taky ty klády…ten klučina na tom posledním sjezdu teda nevím co dělal,nebyla tam žádná záludnost,kaž­dopádně nevypadal vůbec dobře,nohy udajně necítil,ale mám obavy, že to je sním opradu horší…to si pak člověk teprve uvědomí,co všechno se může stát…

        0 0
    • Orbis  

      no tak jelo se mizerně fakt… hrůza sem myslel, že dojedu pečenej… no zraněných blo dost… hlavně to, k čemu letěla helikoptéra, doktroři řikali, že ten chlap necejtí nohy… takže rychlý uzdravení všem a hlavně žádný následky tomu chlapovi

      0 0
      • Meesha  

        ke mne se doneslo ze je na tom este hur, ale netusim co je na tom pravdy… Kazdopadne :-(((

        0 0
        • Želva1  

          Taky si myslím, že to bohužel nebylo tak jednoduchý, jak to říkal Švec. Těžko hádat, ale vzhledem k tomu, co se všechno dělo mezi tím, než se ten nešťastník dostal ze sanitky do vrtulníku, bych to tak šťastně neviděla… snad to bude OK.

          0 0
    • pegal  

      .. tak fakt to bylo „super“ .. .. v zivote jsem se netesil vice do cile jak ted v sobotu ..

      .. nemate nekdo nejaky novy zpravy o tom klukovi .. kdo to byl? znate ho nekdo? ..

      0 0
      • Orbis  

        sice ho neznam, ale podle jendoho Písečáka, se kterym jsem dneska mluvil je už ten kluk v pohodě:-) Dobrá zpráva:-)

        0 0
    • bajkfoto  

      Fotky jsou také na www.bajkfoto.net

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.