GALAXY SOBĚSLAVSKÝ MARATON 27.9.2008

5 nepřečtených
  • knihomol

    Zdar Bikeři, jedete letos tenhle závod

    http://www.galaxy-serie.cz/index.php?…

    Co jsem koukal do loňských příspěvků, tak ho někdo chválí, jiný haní. Z GALAXY SÉRIE jsem jel Písek a Dobříš, v Soběslavi je trasa nejkratší. To bych možná nemusel na trati umírat jako vždycky :-))

    0 0
    • McBlacky  

      me to teda neoslovilo. trat nijaká, navíc dva okruhy, organizace podprůměr…

      za mokra je to motokros a destrukce materiálu.

       
      0 0
    • McBlacky  

      a ještě Dobříš dlouhá se mi líbila a Písek přestože nic moc tak pořád lepší než Soběslav. Oboje 2007

      0 0
    • Hádě  

      určitě ano, ale pokud bude počasí jako minulej rok tak si užijem pěkný bahenní závody… za organizátory se budeme snažït vylepšit reputaci z minulýho roku, aby vše klapalo jak má…

      0 0
      • Milenius  

        Ja chci jet, je to doma, tak je to povinnost :), ale teda prihlaseni se od lonska nezlepsilo – posilal jsem mail, zaplatil, nikdo mi nic nepotvrdil, takze ani nevim, jestli jsem prihlasenej a navic je tam napsano, ze mam prijit na prezentaci s vypisem z uctu a razitkem (!!!) z banky. Vypisy si nenechavam posilat, mam jen v PDF a navic ho budu mit az po zavode, a do banky nepujdu, protoze to mi zabere pul dne, takze vytisk z internetu vam bude muset stacit a jestli ne, tak jedu naposled.

        Jinak trasa neni spatna, dobry je ten najezd po rovine, kde se to roztrha, sice nerad jezdim okruhy, ale co se da delat.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.