• Cykl

    Chystáte se na start Galaxy Zručského MTB maratonu 29.4.?

    0 0
    • Meesha  

      ja! to bude tezka cykloturistika s mejma najetejma kilometrama :-)

      0 0
    • zac  

      taky jedu, pokud nejak domluvim dopravu…

      0 0
    • pegal  

      .. sef volal ze jedu .. takze jedu .. :)

      .. Zruc je docela pohodova ..

      0 0
    • Milenius  

      Taky se chystam, ale bude to hukot, po zime…

      0 0
    • Orbis  

      jedu!:-)

      0 0
    • reclaim36  

      Rozhodně chci jet. A při té příležitosti. Nemáte někdo z Prahy jedno volné místo? Samozřejmě přispěju na cestu.

      0 0
    • pegal  

      .. tak jak jste dopadli vy co jste to jeli? .. .. ja po velkem trapeni sam se sebou jsem to nakonec dotah na celkovy 14. a v kat. na 4. ..

      .. ale ta trat byla fakt luxusni ..

      0 0
      • Meesha  

        ja nakonec 23. Ze zacatku to jaks taks slo, ale pak sem najel do nejakejch hroznejch sracek v tom udoli a ujela mi prvni skupinka. Pak sem jel s Orbisem a to samy. Vjedu do sracek a byl v prdeli… Technika proste este neni. No vsechny kopce v terenu pesky a zkopce to byla na Michelinech ukrutna pilotaz :-)

        0 0
        • pegal  

          .. tak to asi chodili fsichni, ja aji hodne casto po rovine .. :)

          .. ja si rikal ze uz jsem nekde toho Fuela videl .. ted Ti koukam do profilu a von tam .. :)

          0 0
        • Orbis  

          spíš jsem já jel za tebou;) no z kopců to bylo o hubu já to jel na sjetějších twisterech…:/

          0 0
      • Orbis  

        ja po tom, co jsi mě těsně před cílem předjel )Teda já už skoro ani nejel):D tak celkově 15 v kategorii 4:-)

        0 0
        • pegal  

          .. to jsi byl ty? .. :) .. to mas rict .. ja bych te nechal .. :)

          .. ja mel vod 10 do 28 km krizi jako bejk az pak mi trochu jelo, ze bych klidne dal i druhy kolo .. :) .. no ikdyz ..

          0 0
          • Orbis  

            jo to sem byl já, kdo tě předjížděl v tom kopci, jak se tlačilo:D to je fuk v kategorii by mi to stejně nepomohlo;)

            0 0
            • pegal  

              .. me pak jeste predjelo lidi .. na takovy 20.-21. misto jsem se propadl urcite .. i Zeniskovy jsem natrhl prdel .. :)

              0 0
              • Orbis  

                no já jsem ztratil taky hodně hned na začátku, když někdo přede mnou klouznul a já musel slejzat… ale nějak jsem pozapoměl naskakovat v pohybu na kolo:D

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.