1.závod Galaxy série - Hluboká 14.4.

59 nepřečtených
  • Cykl

    Jedete letos na maraton XTERRA MTB RALLYE VLTAVA na Hlubokou? www.www.galaxy-bike.cz/serie

    0 0
    • DW6  

      ne:)v2t3ina n8s jede na dva kopce

      0 0
    • McBlacky  

      jo jedu

      0 0
    • pegal  

      ja taky jedu ..

      0 0
    • Cykl  

      Foto z tréninku na Hluboké: www.vysokohorskesporty.cz/…lt/index.htm

      0 0
      • Meesha  

        hmm, vypada to pekne. Ja myslel, ze je letos trat stejna jako loni, ale tyhle mista nejak nepoznavam?! Nevis na kolikatym kilometru nebo kde jsou ty mista co jsou na poslednich cca 10ti fotkach? Diky!

        0 0
      • smallbrother  

        …a kde je terén? :)

        0 0
      • McBlacky  

        to co jste tlačili, sjel to někdo? Nebo co je v tom za háček, kromě toho že to je prudký a napříč svahem?

        0 0
        • Darkson  

          vypadá to na triatletický trénink

          0 0
        • pegal  

          hele a co by jsi chtel jeste vice, nez ze je to prudky? :)

          0 0
          • McBlacky  

            no prudký samo o sobě není až tak problém pokud to je pár metrů…

            0 0
            • pegal  

              no ale jestli je hned naproti protisvah, tak mozna i tech par metru bude problem .. :)

              0 0
        • pegal  

          :-DDD

          tak co? sjel jsi to? .. to se ani pomalu nedalo sejit :-)

          0 0
          • McBlacky  

            ne, ale nebyl to zase takovej unreal. Kdyby měl člověk čas tak by se to dalo.

            0 0
    • Veeteck  

      jedu

      0 0
    • jecnak  

      Jedu se podivat + fotit.

      0 0
      • pegal  

        proc nebudes zavodit?

        0 0
        • Medunka  

          by mohl, ja mu klidne pujcim kolo ;-)

          0 0
        • jecnak  

          Protoze mam na sezonu spoustu jinejch zavodu a nechci si rozhodit trenink. Navic na zdejsi zavod nemam prijemne vzpominky – organizace, znaceni, trat, zazemi.

          0 0
          • pegal  

            hmmmm .. nechci si rozhodit trenink .. ty chces bejt nejmin Sauser, co? :-)

            0 0
          • tulda  

            jj, značení špatný, zázemí dost slabý, terén žádnej. Byl to můj dosud nejrychlejší závod a stejně mi všichni ujeli… Aspoň sme se hezky opálili :-)

            0 0
    • pegal  

      strasny! strasny! strasny!

      0 0
    • petebike  

      nemate nekdo vysledky ?

      0 0
      • pegal  

        kdovi jestli ty vysledky vubec budou .. chvili jsem tam u nich stal a jako vubec nevedeli, docela komedie

        0 0
        • petebike  

          ja se docela pobavil u jednoho prispevku na jejich domovskejch strankach,

          asi to melo stejnou poradatelskou uroven jako pred 2 lety, znaceni a podob…

          uf jeste ze jsme tam nejeli… :-)

          0 0
    • Trojci  

      Kde že se dají objednat ty fotky?

      KM fofo?

      0 0
      • jecnak  

        Jj na KM foto, ale kdyz chvilku pockas, tak asi 1/3 vsech lidi mam cvaklou na brodech. Foto vecer tady >> www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

        0 0
        • Trojci  

          paráda :))

          0 0
        • jecnak  

          Tak jsou tam.

          0 0
          • Trojci  

            :( tak si „netrefil“ ani jednoho od nás… škoda no..

            0 0
            • jecnak  

              Jaky jsi mel cislo?

              0 0
              • tulda  

                posíláš na přání?? :-) nebyly by náhodou nějaký 399 a 323 ? oboje maj na začátku dopsanou jedničku. kdyžtak dik :)

                0 0
                • jecnak  

                  Nic lepsiho jsem nenasel

                  0 0
                  • jecnak  

                    .

                    0 0
                    • tulda  

                      jo… to je ale bez ty jednicky na zacatku cisla→ toho cloveka neznam :-) oni tam totiz meli malo cisel, tak v tom byl trochu zmatek a zrovna nase cisla museli trochu pozmenit :-) ale dik

                      0 0
              • Trojci  

                někde se mi ztratilo.. tuším že žlutý 621 (ale jistotu nemám) už jsem jel na tom novém Kubánci (viz profil) toho bys asi poznal :))

                jinak, máš moc krásný fotky – to z těch brodů je paráda!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!

                0 0
      • pegal  

        ktfoto.com

        ale jeste tam nejsou

        0 0
    • pajasimi  

      hehe tak tenhle „závod“ mám 5 km od baráku ale nejel sem protože ta trať oproti předchozím ročníkům stála fakt za prd

      0 0
    • McBlacky  

      no docela silniční prolog :/ začít závod 8km vlnkama na silnici, docela jsem se bál. I na čele bylo dost lidí kteří to neměli v ruce.

      pro mě osobně zklamání, jelo se mi dobře. Skupinka tak 5–6 lidí vim že tam byl Šimera z KHS ostatní neznám, pak mi po občerstvovačce ve druhým kole brutálně seklo a dotrápil jsem to do cíle, ale za tu poslední pulhodinku si mě dalo tak 25–30 lidí :/ fakt pruda.

      Terénu cca 200metrů na celým závodě. Značení na hovno, lidi co ukazovali na trati taky slabota. a Ten rygol na louce před dojezdem do Hluboký – myslim že sanitka mohla nacvičovat i jinde :) I přes lehký terén se strašně moc lidí smotalo :)

      0 0
      • jose  

        JJ,ta silnice byl otřes,přišli jsme pozdě na start a pak se proplétat polem bylo utrpení zvlášt když si většina myslí,že na silnici můžou všechno…takže první kolo trápení a druhý mi to už jelo,nicméně výsledek o ničem. Trať nezajímavá, ten poslední rygol mohl být aspoň označen, prý se tam vysekalo plno lidí, ten co pro něj byla ta sanita nevypadal vůbec dobře…Co se týče pořadatelství…težce nezvládnuto,budiž omluvou první letošní závod, příště to snad bude lepší.

        0 0
        • McBlacky  

          no tak ono když ti přijede 2× víc lidí než čekáš v optimistický variantě :)

          0 0
        • jose  

          tak už jsou výsledky na www.xterra.cz ale VÝSLEDKY JSOU DO 23. DUBNA NEOFICIÁLNÍ A JE MOŽNO K NIM POSÍLAT :-))))) co se mojí účasti týče, sečteno,podtrženo, uzavřeno,propadak, jede se dál:-)))

          0 0
          • Medunka  

            Hele.. je normalni ze se ti zmeni startovka jeste ve stredu i na zavodech merenych cipem v Kole pro zivot – jsou ruzne protesty atak dale… Takze takhle bych to nehroditila – tim se nechci zastavat. Trat znacena byla spatne, bloudila jsem, urazu jsem videla az to nebylo pekne a do kategorie MTB bych to taky neradila. Organizacne to bylo osefovane taky blbe – no hold pekny pocasi nalakalo spoustu lidi. Byt to maly zavod s ucasti do 200 lidi, tak to byla pohoda.

            0 0
            • McBlacky  

              no příští rok prý bude zázemí jinde – pro víc lidí

              letos se to naplnilo až týden před to už nic neuděláš

              0 0
    • pegal  

      a jeste byl dobra ta pani, jak vybarala za parkoviste 50,– :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.