• Jenda

    Tak kdo se chystate a jak se tesite letos do Mostu? Trunda se pry zase vyradil :-) Po my lonsky premiere se uz nemuzu dockat, jinak jsem rad ze se pojede letos jenom jeden okruh – loni pro me najezd do druhyho kola byl fakt narez na psychiku:-)

    0 0
    • marekvnoucek  

      Když zdraví dovolí, tak bych jel moc rád.. ale je to tak na 20%..

      0 0
    • fousek  

      Ten minulej rok si vychvalil, takze ja bych se rad zucastnil. Profil teda vypada hrozive.

      Co ten kopec kde se da ziskat ta premie, to je asi unreal ne?

      0 0
      • Jenda  

        nevim loni se to nejelo ale predloni se to jelo 2× a obe jizdy ho dal myslim jenom Ivan Rybarik. Jestli to ma fakt stoupani 35% a 150m tak pokud bude optimalni pocasi a bude to nekdy ze zacatku tak by to mozna i slo ale v zavode to nevidim moc nadejne. Jsem spis zvedavej jestli se letos vejdu vsude mezi stromu riditkama – loni bylo jedno misto o cca 3 cm uzsi nez rodla o to byla fakt sranda:-)

        0 0
        • fousek  

          Tak to uz mi je jasny co to bude (neco podobnyho mam na Plesivci) a nikdy sem to nevyjel, je to podle mapy v necely pulce zavodu. Takze urezat riditka na 50cm:-)

          0 0
      • pos3k  

        Krpal se da, pokud ma clovek v nohach a v hlave (to ja nemam :) a neni slejvak.

        V minulosti ho dali nekteri jedinci i 2× (jeli se dve kola).

        0 0
        • fousek  

          no tak to sem zvedavej na jakym kole to pojedu, jestli na GT tak to bude asi bez sance

          0 0
        • Bulda  

          presne tak, za sucha to dvakrat jde, za mokra jednou :)) …takze zadny vymluvy

          0 0
          • fousek  

            Kdyz to slysim od tebe tak me to nejak neuklidnilo:--)

            0 0
            • Bulda  

              no, letos je to tezsi, driv se pod Krpal prijelo z kopce a po rovine, ted je predtim takovej „pulkrpal“, takze celkove 1,5krpal :)) ale asi si muzes po tom pulkrpalu dat oraz :D

              0 0
      • pos3k  

        letos pokoren pouze 3× :)

        0 0
        • Jenda  

          kdyz jsem to videl v realu tak muzu zodpovedne rict ze i za sucha bych se na to kvuli 50% sleve na dalsi rok ani nevyprd:-)

          Ale asi si budu muset letos jeste zajet si to cely v klidu projet a hlavne pokorit Moiru – zatim tri pokusy a nulova uspesnost (nicmene pokazdy v zavode – at se mam na co vymlouvat:-)

          0 0
    • ZuzicK  

      To vůbec nevypadá špatně :)

      0 0
    • Darkson  

      super závod, bohužel v tom termínu mam jinou akci

      0 0
      • Jenda  

        no jak vidim ohlasy to tam bude zas jak loni na startu dlouhy – plocha tak pro 2000 lidi, velka brana a tam hloucek 50ti bikeru z toho 30 elitaku:-) zase byla sance zajet do 50 mista:-)

        0 0
        • Balvan  

          ja se priznam ze pojedu srabacky hobbika. mam to sice za barakem, useky trate si projizdim docela casto, ale na celou si proste netroufnu a nektere sjezdy na trati proste fakt nedam. ale divim se ze tady z fora se k tomu hlasi tak malo lidi, furt si vsichni stezujou na masovky po polnackach co se nazivaji MTB maratony a kdyz maj prilezitost vyzkouset opravdove MTB tak vsichni mlci:)

          0 0
          • lenochod  

            Ano, mlčí i ti co jedou, viď Fousku ?!  Jedeme spolu, a když to bude moc prudký, budeme se držet za ruce. Kdyby snad někdo se chtěl přidat, tak máme cca ještě 4 místa volný. Jedeme Hořovice Praha Most. Doprava zdarma.Tak zájemci na mejla bredok@volny.cz.

            0 0
            • fousek  

              Myslim ze tahle nabidka uz nebude aktualni co? I kdyz bych ti hodne pral aby byla. Kup si na Blura slicky, at muzeme obcas na silnicku:-)

              0 0
        • fousek  

          No ja tyhle komornejsi zavody mam radsi, moznost ze dojedu posledni me nechava klidnym

          0 0
        • Darkson  

          stejná zkušenost z před 2 lety. stejně ta trať neni stavěná pro nějakou masovku, ty lidi by se na start nevešli. ještěže bikování v Beskydech neni taková oběť, že nemůžu jet:-)

          0 0
    • Jenca  

      loni jsem jel dlouhou a ac se nepovazuju za nejakyho super technika dokud nezacalo lejt jel jsem vsechno. v nekterych pasazich jsem teda vyuzil nohu jako oporu nebo to rovnou polozil ale do te mekke zeme a prachu to bylo v pohode :)

      na dlouhe startovalo fakt malo lidi o to to byla na trati vetsi pohoda. uzival jsem si kazdy kus trati a odpocival hlavne mezi prejezdama z technickych casti. pac do krpalu to byla drina na nohy a ve sjezdech zase na ruce, clovek si odpocinul jen dole pod kopcema nez najel do dalsi casti :)

      jak ale zacalo lejt byl konec kolo jsem uz pouzival jako operku abych vubec mohl jit, desky na brzdach pomerne trpeli ale dojel jsem :)

      letos asi nepojedu mam v planu jine akce ale ten slavny vyjezd a to ze je to jen jeden okruh zni velice lakave.

      0 0
    • inkognito  

      Taky bych se tam pravděpodobně měl ukázat. Jenom doufám, že to vůbec dojedu :). Každopádně tohle převýšení je jenom na 64 km docela maso.

      Zítra se tam pojedu kouknout.

      0 0
      • game_over  

        jeď a kdyby sis myslel, že ta šipka co značí trasu vede někam kde není žádná cesta tak se neboj jedeš správně, tudy se závod pojede :)))

        0 0
        • inkognito  

          To mi někdo nemoh říct dřív, že mám 20 km od baráku přírodní bike park? .. Doopravdy povedeny tereny, i když občas jsem si připadal skoro jako na DH trati (přidat víc skoků a prodloužit) – třeba peklo bylo doopravdy pekelný – hlavně ten strom za zatáčkou, který je přes trať a kterýho jsem si všiml až na poslední chvíli, takže jsem málem dostal přímo do obličeje – takhle to odnes jenom baťoh .  V neděli tam sjedu zase… dlouho jsem nejezdil takovou souvislou porci zábavy.

          0 0
    • pos3k  

      Letos jsem si jeste uplne vsechno neprojel (napr. Sirak), ale musim dat za pravdu, ze kdyz nejake useky date, tak Vam usmev (a ten hrejivy pocit u srdce) po vyplachu trosky adrenalinu spoustou endorfinu zustane delsi dobu ;)  (testovano na lidech)

      Stejne jako v predchozich letech preji hodne stesti opravdovym fajnsmekrum :)

      Zdar bajk.

       
      0 0
      • fousek  

        Tesim se na to cim dal tim vic:-)

        0 0
      • elbunda1  

        no tak na Širáku si pošmákneme – na rozdíl od minulých ročníků, dle mého je to jedna z nejúnavnějších pasáží, jel jsem ji před týdnem a byl jsem z toho totálně vyšťavenej.

        0 0
      • Bulda  

        Bulda

        mam ho jeste ted :))

        0 0
    • inkognito  

      Tak jsem projel tenhle víkend projel celou trať – perfektní. Párkrát jsem sice leťel z kola – jednou z toho pořádně, jinak jsem to nějak ustál. Bylo to asi kvůli suchu a dost sypké zemi, ve které se přední kolo stalo dost špatně ovladatelným(hlavně pod Hněvínem a na Širáku). Ten nejhorší pád byl při sjezdu z Nebe za nápisem „DEJ TO!!“… nedal jsem to :D – ale byla to moje chyba – blížil se strom a já asi vzal trochu víc za přední brzdu – při tomhle sklonu to znamenalo, že jsem letěl tak 15m po hubě.   Aspoň už vim o pár místech který si seběhnu :).

       
      0 0
      • pos3k  

        Minuly vikend jsem si projel znova cast trasy, byt jsem se opet vyhnul Pohadce a ,pro me zakazanou, Moiru jsem opet z vetsi casti sesel :) Po nepochopitelne tlame na Palyze jsem si radeji projel 2× Parizkac otloukat ramena (byt pro me s tremi cyklokrosovymi vlozkami).

        Jinak Veber me letos dost zklamal, jezdivam ho pravidlene, ale je to cim dal vic rozorane a ani se nedivim viditelnym „ulejvkam“.

        PS: jen z tech vyslapu me furt boli ku*evsky nohy :)

        0 0
        • Bulda  

          ja byl tento, jak poradali kluci z KL …no, sjel jsem sice vsechno …nakonec, napodruhy, napotreti :)) po moire uz mi i ta novinka na konci (pohadka?) i vebr prisly i na prvni pohled celkem sjizdny cili je to jen o psychice kolo si vezme mnohem vic, nez si clovek mysli :)) ale jestli zaprsi...... 

          0 0
    • Jenda  

      tak uz je skoro 100 prihlasenych – to je super se na trati nebudu tak bat :-)

      jinak ladim kolo, uz jsem objednal o 2 cm uzsi riditka abych se snaz vesel mezi stromy:-) a taky jsem zkousel padat rovnou na hlavu – i to asi bude potreba do zavodu umet:-)

      0 0
    • destr  

      Nemáte od tama pár fotek? ;-)

      0 0
    • Jenda  

      tak a mame tu uz i propagacni video :-) skoda ze to neni v lepsi kvalite.

      0 0
      • pos3k  

        do 1:40 je Moira a navazujici prujezd korytem potoka, pak jsem zaregistroval kratky strih na vyjezd na Hnevin, pad na Siraku? a vjezd do KL sportu :) Zbytek jsem bohuzel nerozklicoval. Kluci by mohli strihy na tytrubce popsat.

        0 0
      • Martin11  

        Už je další video – tady

        0 0
        • drtyc  

          6:14? Ptacci cvrlikaji a ten clovek vubec nedycha a ja vim proc. Protoze jede na motokole a proto je tam porad slyset nejaka motorka ;-)

          0 0
    • inkognito  

      Kdyby se chtěl ještě někdo zúčastnit a nemá zaplaceno startovné, tak mi napiště na jakubtom@gmail.com , nějak se domluvíme . Něco jsem totiž chytl a asi nepojedu – vypadá to na angínu(zítra si to jenom nechám potvrdit od doktora).

      Jsem dost nasr**** , na tenhle závod jsem se moc těšil a snažil se poctivě trénovat…

      0 0
    • Jenda  

      tak sup s tim nahoru – predpoved vypada idelane – budou zase pekny buchty na plazi a me se nebude chtit nikam pokracovat :-) nakonec asi ani nebude chcat a pritom to nebude preschly jaj ja se tesim jak malej jarda:-)

      0 0
    • Honzas  

      celej minulej tejden se mne drzela kamaradka sracka a dneska jsem od Malevilu poprvy na kole, tak to zrejme nebude zadna hitparada;-) ale jedu a tesim se…

      0 0
    • gargamel  

      Možná se přijedu jen podívat. Chtěl sem jet, když to tady každej tak vychvaluje, ale momentálně mám sádru na ruce, takže bohužel…:-(

      0 0
    • tom_777  

      taky se těším, jen jsem si přál jet na novejch zapletenejch kolech. Bohužel jsem to prokaučoval a objednal něco, co nejde do tejdne dodat:(

      0 0
      • Jenda  

        aspon nebudes nasranej kdyz se nekde vymeles a znicics rafek:-)

        0 0
        • tom_777  

          jo to máš recht:)

          (ono to není nutný hrotit – kolo, výbavu nebo zapletený kola – i když na závody okresního významu jezděj strejdové na karbonovejch celopérech. Stejně jedou jako strejdové a ne jako profíci na  svěťáku)

          0 0
    • Martinkaa  

      Tak jsem se taky nechala ukecat, jedu dlouhou… :-). Jak to tady tak ctu, tak zacinam mit obavy, zda to vsechno moje Odpruzena vidlice pobere :-). Nikdy jsem na trati nebyla, tak bych se vas chtela zeptat, jak jsou sjezdy narocne oproti treba Sudetum (Hvezda, Vaclav, Vodni zamky…). Je to opravdu takova hruza, ze se musi chodit pesky? Kdosi tu psal, ze je to skoro DH trat. Je to v pohode jetelne, nebo jsou tam zakerne nastrazene nejake skoky? Ja jak vidim sjezd, tak to pustim, toz bych nerada do neceho vletela a pak se rozstipala o strom :-))

      Kazdopadne jsem na to moc zvedava, technicke vychytavky ja rada :-)

      0 0
      • Jenda  

        ja zas nebyl na Sudetech:-) ale Bulda sel pry v So pres riditka jednou Karf to pry mela jako fajn pesi vylet:-)  Vyslovene skoky co si pamatuju z lonska tam nejsou resp se  objizdeji (ale zaskakat si muzes) sjezdy byly vetsinou hodne klikaty takze nejak rychle to pustit si nedovedu predstavit ale verim ze kdo umi ten umi:-) Pry ty novy sjezdy jsou uz fakt dot sila tak se celkem tesim. Taky mam radost ze bude startovat vic lidi, ne 50 jak loni, jsem se na tom startu mezi samejma chrtama bal:-)

        0 0
        • fousek  

          Takze jsou i skoky? Tak to je parada, jen doufam ze to nejsou 4m+ dvojaky nebo 2m+ dropy a podobne. To bych je objizdel taky a vymlouval se na to ze, skoky zpomalujou:-)

          0 0
          • Jenda  

            v jednom takovym uvozu tam nejaky byly ale popravde ja skakat neumim a byl jsem uz tak prositej ze jsem byl rad ze na ne nemusim – teda jeden jsem si dal ale to byl hodne detskej:-) Hlavne kdyz tam budes moc litat tak budes pristavat chrtum na zadech:-)

            0 0
        • Bulda  

          no tak treba moira je OPRAVDU DH trat :)) jezdili tam borci v integralach a je tam plno lavek a skoku, ale pres ty se nastesi nejede (pokud „nezabloudis“ :) bavili se tam o tom, ze jednu takovou perlicku musi poradne zamlikovat, aby ji tam nekdo nevlit a nezabil se :)) spis jde o to, ze jsou ty sjezdy na hranici ubrzditelnosti (na xc kole bez sundavaci dedlovky) a k tomu jeste zatacky, do kterejch mas co delat to kolo poskladat .....proste te bude velmi casto provazet pocit, ze v nejblizsi chvili nutne musis preletet pres riditka …nutna je velmi citliva prace s predni brzdou a s riditkama, volba stopy je casto rozhodujici …a taky caste zlomy sklonu trati …nutna rychla prace s razenim :D

          srovnani se sudetama je tezky, asi bych rek, ze v moste je to sama amerika ci vaclav :))

          a nesel jsem pres riditka, byl to temer ukazkovy vystup do boku :)))

          0 0
          • friblos  

            nevíte někdo jak je to spaním ve stanu? jestli se tam někde poblíž v parku nebo tak nějak nechá přespat:)

            0 0
            • Bulda  

              myslím, že na hipodromu v pohodě, je tam místa dost, ale radši si zavolej do KL sportu, nám se osvědčil nějakej internát či co cca 500 m od hipodromu, kolo až na pokoj cca za 120 na noc myslím,odkaz býval na stránkách 

              0 0
    • Martinkaa  

      Mapa trati me dost pobavila. Takove bludiste jsem jako mala mela rada, hned si to obtahnu cervenou pastelkou :-))

      0 0
      • elbunda1  

        Nejsem si jist, jesti to jsi Ty, koho jsem nechtěně nakopnul, když jsem uklouzl na blátě před příjezdem k nádrži, ale tipuju, že ano......tak velká omluva, vůbec jsem netušil, že je někdo těsně za mnou.

        0 0
        • Martinkaa  

          Je to mozne, ale v pohode ;-) Jsem se tam nemela co plantat :-) Taky jsem par lidi nechte zbrzdila, nebo omezila. Nekdy to proste jinak nejde :-)

          0 0
    • Jenda  

      tak jak se vam to libilo? ja az na ruplej retez na motokrosce cestou v cili jsem spokojenej. Moiru jsem teda nedal ale prtooze skody na tele a biku jsou temer nulovy a vyslo pocasi tak jednoznacne super:-)

      0 0
      • elbunda1  

        Letos to bylo opravdu báječný, perfektně připravená trať, organizace na jedničku s hvězdičkou a mně samotnýmu se to docela povedlo – žádná větší krize ani křeče jako v minulých ročnících, akorát jsem asi hodně pio cestě jedl, bylo mi chvílema dost blbě od žaludku. Už se těšim na fota.

        0 0
        • tom_777  

          to já to dost projel (nechci se teda vymlouvat)

          …přišel jsem v pátek z odpolední šichty v půl jedenáctý, pak jsme s drahou polovičkou ještě trochu ponocovali u tv, ráno jsem ještě cosi šteloval…

          až na Hněvín to jakž takž šlo, na Širáku jsem jel v takovým vláčku – když jeden zastavil všichni za ním museli taky a to bralo moc sil a pak jsem už jen trpěl s křečema…

          měl jsem se  líp vyspat

          jinak trať i organizace byly SUPER

           
          0 0
      • karf  

        ehm, Bulda naznal, ze by to pro me byla moc brnkacka s obema brzdama, nejak se mi podarilo vyklepat zadni desticku a zavod pro me skoncil jeste pred poradnym najezdem do terenu, takze se mi to libilo moc – zbytek jsem stravila v Moste v cukrarne a s Trundou v mycich boxech :-)

        0 0
    • inkognito  

      Nemohl jsem jet, takže jsem aspoň fotil. Je to z Krpálu a sjezdu z Hněvína. tady jsou:http://picasaweb.google.com/…23ExtremBike?…

      0 0
      • lenochod  

        Taky jsem nehohl, tlapa v sádře, ale pokoukání bylo luxusní.Bylo až neuvěřitelný s jakou lehkostí někteří dávali třeba MOIRU. Ladně propluli jak rybka a fulla mít nemuseli. Fakt poklona! Rozdíly v technice jízdy byly obrovský. Co jsem viděl trasu z pár míst, tak musím říci že to byla veliká paráda. Až budu fit, určitě zajedu a vím že litovat nebudu :o))

        0 0
        • inkognito  

          Trať je doopravdy perfektní – snažil jsem se na to trochu trénovat minulý měsíc a několikrát to projížděl. Většinou je člověk rád, že za vyjížďku narazí na dva krátké technické úseky, ale tady je to celá trať.

          Moira je už taková perlička – na XC kole bez sníženého sedla s SPD a za toho bláta už je to dost na hraně – ti co to celé dali jsou machři.

          0 0
      • Jenda  

        supr fotky:-) nemohl bys mi poslat 123 na mail v plnym rozliseni – moje prvni akcni zavodni:-)

        0 0
        • Jenda  

          a pripadne i 124 – Pavla tam ma fakt super momentku:-)

          0 0
      • Mug  

        Pěkný fotky. Jestli budeš mít chvíli pošli mi prosím v originální velikosti snímky 57, 61 a 93, 97 na mail. Moc dík i za povzbuzování ;)

        0 0
    • fousek  

      Za sebe muzu rict, ze jsem pripravu podcenil, jak fyzickou tak technickou a jeste navic jsem nebyl ve forme. Na zacatku sem byl zatuhlej, ale rikal sem si, ze se to rozjezdi (nerozjezdilo) a nechal sem se kapku unest chrtama a pak uz to byl jen boj s krecema. Ale na to jak se mi jelo je vysledek vic nez dobrej.

      Trat vynikajici, ale asi bych byl pro to priste pojmout jako rallye, na presuny casovy limity a sjezdy a technicky veci mereny. A start merenejch useku po jednom.

      Co sem mel tu cest potkat par holek na trati, tak fakt jeli dost dobre (a vsechny mi ujeli:-), ale to uz me ani moc neprekvapuje. Co me prekvapilo bylo jak to hrotili ve sjezdech, coz sem kapku nepobiral. Takze vsem zenam co sem potkal respect.

      Jinak organizacne zvladnuto super a nemam zadne vyhrady. Snad jen ze na cip by mohli organizatori dat delsi zdrhovaci pasku, protoze ta co byla pribalena se nedala upnout na \totema, takze jsem cip musel mit na zadni:-)

      0 0
      • lenochod  

        Vím že jsi skromný člověk, ale pro ostatní …

        Fousek jel na http://www.bike-forum.cz/…il-5700.html zatím co jiní (většina) měli super chrty. Nouze nebyla ani o total pevňáky.

        A taky své XC kolečko půjčil na tento závod kamarádovi. Jo a vlastně ještě baťoch s kamerou. A ještě vlastně jsi měl bebíčka ze čtvrtečního lávkování a DH.

        Když by jsi měl vybavení jako Ti krásní chlaci co se mačkali u startovní pásky, počítám že by jsi byl  tak do 25 místa!!!

        0 0
        • Jenda  

          no zpetne si rikam ze vlastne natuhle trat se ful az tak moc neuzil – v tech technickejch pasazich je to jedno jestli se to jede na pevnaku nebo fulu, do kopce je pevnak rychlejsi a rozbity rychly sjezdy tam vlastne nejsou. Ale jako Fousek honil chrty krute:-)

          Jinak jeste gratulace Martincee k bedne.

          0 0
          • friblos  

            krásná a hlavně zábavná trať, ale škoda těch asfaltových přesunů:) jinak díky KL sportu za pujčení kraťasů 

            0 0
          • fousek  

            Jj taky sem dosel k tomu zaveru, ze full je na tohle zbytecnej, sjezdy se daj sebehnout a vyjde to nejhur o par sekund dyl. Do prudkejch kopcu je znat kazdy deko a zase tam kde by mel full navrch tak to chrti dokazou vybehnout rychlejs. Ale zas kdyz si to nekdo chce vychutnat  tak full je ta prava volba:-)

            Martinkaa si to pred cilem rozdava (pardon zavodila) s nakym chrtem, ale z vysledkovky neni jasny kdo koho dal, ja sem je videl z velky dalky. Velka skoda je, ze pred cilem sem si chtel pojistit zapnutou kameru, takze sem ji vypnul a zapnul (za jizdy sem nemel tuseni kdy je zapla a kdy vypla) a ona se vypla a uz nezapla, takze tento souboj neni zdokumentovan ani z ty dalky. Taky se pripojuju ke gratulaci.

            0 0
            • Jenda  

              kdyz ja porad nevim jestli jsem si to vychutnal:-) ale asi jo protoze krece az zas tak moc nebyly:-)

              Jenom dotaz – jak se mela spravne jet Moira levotociva zatacka ktera zacinala takovy zlabem – udajne vyriznutym korenem – jsem to tim zkusil a uz jsem se neotocil tak jsem musel slezt a pekne me to sere:-)

              Jinak hezkej je popis Horaka na MTBS jak se snazil viset za Trundou ale ten vzdycky nekam bez brzdeni zmizel a bylo:-)

              0 0
              • fousek  

                Na tu zatacku si vzpominam mlhave, ale myslim ze sem ji jel taky koritem, myslim ze si te to korejto samo natoci, ale  byl sem v tom stavu co si popisoval, zrak zamlzenej a byl sem rad ze je to konecne z kopce, stopu sem moc neresil. Asi nejlepsi rada v techto situacich je nebrzdit predni brzdou v zatacce (a to myslim vazne) a snazit se tlacid zadni kolo ve smyku ven ze zatacky a duverovat zdvihum.

                No tak jestli je Trunda lokal tak je to celkem jasny. Na tyhle trati to bude jedna z tech vetsich vyhod, kdyz na tom budou jezdci s technikou i fyzickou srovnatelne.

                0 0
                • Thidney  

                  Trunda to stavel, ne?

                  Duveruju zdvihum .) to priste řeknu jecnakovi s jeho pevnou, az zas bude na kokorine pod kopcem cekat az se sezbiram a dojedu ho

                   
                  0 0
    • tom_777  

      tady už je fotogalerie

         
      0 0
    • Martinkaa  

      Diky vsem za gratulace :-). Zavod to byl vskutku vypeceny. Z pocatku na tom mokru to nebylo nic moc. Po tom, co jsem parkrat lehla, jsem si rikala, že ňuňuraptor vepredu neni moc dobra volba, ale nakonec to obeschlo a bylo to super. Fakt jsem si to uzivala :-). Presne takovy styl jizdy mi vyhovuje. Bylo to opravdu zabavne a ani mi nevadilo, ze se to toci porad kolem dvou kopcu :-) Srandovni byli taky borci na technoparty :-D

      No jinak jsem po zavode pri myti kola zjistila, ze mam praskly ram, takze jsem rada, ze jsem dojela.

      No a borec, se kterym jsem spurtovala do cile me nakonec zariznul, prece jen jsem slaba zena… ;-)

      0 0
    • Martin11  

      Pár fotek je i tady

      0 0
    • Darkson  

      tak kdo jede letos? :-)

      0 0
      • tom_777  

        v neděli jsme si to byli projíždět, jestli vyjde předpověď bude to pořádný maso :)

        0 0
        • vsn  

          Asi ja :D … mam kolo 60 dni :D tak sem zvedav (predtim asi sest let nic :D) ale urcite jen tu kratsi trasu :)

          0 0
          • Mobidyk1  

            :D Uvidíme se :)

            0 0
            • vsn  

              ok :D jestli se zvladnu uzdravit jako, ze na 99% jo :)

              hle myslis, ze bys mohl mit v patek cas? :) nejak mi nechce dobre prehazovat prehazka a nechci to jeste vic pokazit :) nikdy jsem to nedelal :)

              0 0
              • Mobidyk1  

                Já ale pojedu dlouhou. No určitě nebudu mít čas. Já ani ještě nemám zaplacený startovný, tak tam v pátek pojedu. Ale pokud se tam uvidíme tak ti to udělám. Zítra večer se s tebou spojím na ICQ, tady v práci ho nemám a nejedu dnes domů.

                0 0
                • vsn  

                  ok :) dik

                  já taky ne :D … ja ani nemel v planu jet, akorat mi bylo receno ze tam jdu (puvodne s necim pomoct – s nakym projektorem ci co) no a vcera prej prej ze mi dohodne start at se svezu :)

                  0 0
      • McBlacky  

        antibiotika :/

        0 0
      • Honzas  

        pokud nebude v sobotu rano suprhnusne a ja budu po visacich schopnej ridit, tak jedu… kolo uz spinavy mam, takze mi az tak nevadi, kdyz bude trosku blaticko;-)

        0 0
      • Jenda  

        letos bohuzel, je to na me daleko:-) ale natrenovano na tenhle typ trate mam letos slusne:-)

        0 0
    • Darkson  

      pokud by měl někdo zájem, přenechám startovné na dlouhou za 200 Kč…

      0 0
      • Gorgov  

        Ahoj Lukáši, možná bych to vzal, ještě to promyslim, píšu mail…

        0 0
      • Gorgov  

        Ahoj Lukáši, možná bych to vzal, ještě to promyslim, píšu mail…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.