• pospam1

    Nevíte náhodou někdo, jestli by se Poplockem od Rock Shoxu dala zamykat vidle SR Suntour Epicon 2010 z řidítek? Original páčka na zamykání vidlice Suntour je totiž dost hrozná.Vydržela 3 týdny.Dík moc za radu

    0 0
    • casesik  

      Da se, ale neni to ono – mel jsem ji tam asi 3 dny a pak jsem tam hodil tu original epicon – prijde mi 100× lepsi.

      0 0
    • cuki  

      bud rád, já koupil verzi RLD od kupkolo.cz a zjistil jsem že mi ji dodali bez páčky :-(

      Dřív to byl fakt dobrej obchod ale teď už šla kvalita dost dolu.

      Mam sice pocit, že se mi chtěli nějak odvděčit za to že jsem si dovolil zeptat se na slevu, kterou nabízejí jako garanci nejnižší ceny. Tak mi slevili místo 300 set kilo ale poslali mi to bez páčky!!! :-(

      Mam ted půjčenou asi originál ale nevim na jak dlouho. Takže budu rád za jakékoliv řešení

      0 0
      • -Alan-  

        S nima se vždy dalo normálně bavit. Jestli se ti toto stalo, tak bych jim napsal a uvidíš.

        0 0
        • cuki  

          No ono to začalo tím, že jsem jim napsal. Chtěl jsem rychle získat Epicona. Původně jsem chtěl jen LOD verzi, ale tu neměli nikde skladem (2010 verze). Ani na kupkolu ani jinde. Tak jsem si řekl že vyzkouším RLD verzi, protože byla skladem. Ale ta byla už o dost dražší, tak jsem zkusil jestli by mi ji neposlali za cenu za jakou ji maj jinde, když nají pod výrobkem garance nejnižší ceny, že se mi obratem ozvou. Psal jsem že v případě že nepůjde sleva převést na tuto vidli tak bych chtěl LOD s GNC. A oni mi odepsali za dva dny že to nejde protože konkurence ji nemá skladem. Jenže oni ji v době objednání skladem také neměli, navíc jsem ji od konkurence mohl mít ve čtvrtek a takhle mi dorazila v pátek odpoledne a bez páčky ač jsem nakonec svolil s RLD verzí.

          Nejdřív jsem myslel, že ji prodávaj bez té páčky ale v emailu mi odpověděli, že určitě byla i s ní. Tak nevim dle mého vážení tam bejt nemohla… Přitom to byl takovej dobrej obchod. Asi už maj dost zákazníků, tak na ně čím dál víc kašlou…

          0 0
          • Chiron  

            Ses nechal teda hodně lehce odbýt. Stát se něco takového mě, tak to začnu okamžitě řešit s kupkolem, klidně i po telefonu. V extrémním případě reklamace celé vidle a hotovo. Jen tak se nechat ojebat o součástku za pět set bez které navíc ani vidle řádně nefunguje. Fakt nechápu. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že se s nima dá domluvit velice dobře, i když to občas chce trochu času.

            Místo toho to necháš tak, lock si půjčíš a začneš shánět nový, který tě nový vyjde minimálně na pětikilo.

            0 0
            • cuki  

              No uvidim na e-maily moc nereagujou a telefonuju nerad, když něco napíšou tak se to dá použít i proti nim. A nahrávat si telefonát je nelegální…

              0 0
              • blisterexist  

                normálně jim zavolej a nahraj to, použil bys to až kdyby bylo nejhůř, nebo by si to mohl dát na vyzvánění:-D

                0 0
    • d  

      Mám inverzní dotaz:

      1. Dá se SR

      páčka Remote Lock použít i pro zamykání RS Reba SL?

      1. Páčka má pouze dvě polohy (odmčeno, zamčeno) nebo více?
      2. Výše kritizovaná páčka je ta, na kterou se ptám?
      3. Existuje jiná vhodnější a levnější alternativa k origo

      RS páčce?

      Děkan

      0 0
      • pospam1  

        Poplock má na Rebě manželka. Jsou dva typy, jeden jen zamyká a odemyká a druhý má modré kolečko a jde jím nastavovat tuhost vidlice. Poplock nebo Pushlock, je použitým materiálem daleko lepší, než Suntour, ten mi připadne hroznej. Proto se ptám, jestli funguje i s Epiconem, koupil bych raději tento, než znovu nekvalitní od Suntouru, teda pokud by to fungovalo.

        Ale nemám to jak vyzkoušet.

        0 0
        • cuki  

          A kolik stojí ten poplock případně kde se dá sehnat?

          Já viděl prodávat jen ten SR a to jen na kupkole, ale jejich přístup je tak hroznej, že radši budu jezdit bez zavírání.

          Poslali mi vidli bez tý páčky a pak napsali že byla v balíku. Když jsem zvažil vidlici a krabici tak mi vyšla stejná váha s rozdílem 16g a to ta páčka asi neváží. Takže lhali :-(Kde se dá tedy sehnat jinde? (jakákoliv) Tu půjčenou mám bohužel jen na chvíli než se kámošovi vrátí rám z opravy…

          0 0
      • JaMull  

        Na tvoji otázku nikdo neodpověděl a taky by mě moc zajímala! Nezkoušel někdo odemykat/zamykat RS Reba páčkou od Suntour? Chodí to bez problémů? Mám ten na obrázku

        0 0
        • Petr L2  

          Najdeš to tady v několika jiných vláknech o Rebě, jde to, mám tuto páčku, funguje to, ALE, páčka má kratší chod, než Reba potřebuje, takže buď Rebu zcela neotevřeš, nebo zcela nezamkneš, což není úplně ideální.

          Až nebudu mít co dělat, pokusím se to vyřešit, ale zamykám vidli tak málo, že mě to moc netrápí, takže to asi bude trvat :-)

          0 0
          • kyl  

            Páčka jde upravit pilníkem pro delší chod ale jen asi o 3mm na délce chodu lanka.

            0 0
            • Petr L2  

              Délka kroku zámku Reby je delší, ale 3 mm navíc by mohly stačit, můžeš trochu přesněji úpravu popsat? Dík

              0 0
              • kyl  

                Je potřeba zespodu snížit uchycení lanka(černá páčka).U neupravené je mezi černou a modrou páčkou mezera(nedotýkají se).U upravené tato mezera chybí,černá páčka je víc přikloněná,takže má do zachycení delší dráhu a to dá na lanku právě ty 3mm.

                Odpoledne když tak dám nějakou fotku.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.