• Tomys

    Jede někdo na Drásala ze Severních čech a měl by jedno místo v autě pro mě+pro kolo?Popř. mohl bych 1 člověka vzít.

    0 0
    • kámen úrazu1  

      ?

      Domluvené neplatí?

      0 0
    • The_Trooper  

      trošku mimo téma

      http://kolarna.rajce.idnes.cz/…sal_Holesov/

      Fotky z letošního Drásala, kdo by chtěl ať zašle mail na reiner85@gmail.com pošlu větší rozlišení :)

      VIDEO z rodel

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • bosmilan  

        tak na tebe si pamatuju :-) jak jsi mě předjížděl,tak jsem si všimnul tvojí kamery na řidítkách

        0 0
      • HROOLI  

        Závod krásný, nohy jely skvěle,ale pro mě jakožto momentálně silničáře to byl hrozný očistec. Výkonnostně jsem si myslím měl na to být do 20tky, ale ve sjezdu jsem se jen posouval hlouběji a hlouběji . Pak jsem už ani nezávodil, nemělo to cenu :/ Proto jsem se rozhodl,že už letos začnu jezdit na biku aspon občas no a od další sezony zase přestupuji na biky. Srdíčko jasně říká, co chce.

        Jinak Honzo fakt gratulace, nechápal jsem ty výsledky !! Vzpomínám ,jak jsi si dával cíle,at porazíš na mlýnici první ženu :D a teď tohle .. Snad do příště dopiluju techniku a proženu tě (přátelsky myšleno :)

        :D

        Já se za výsledek hrozně stydím letos :(

        0 0
      • camlost  

        škoda, že jsou tam jen fotky z „dětské“ trasy ;-)

        0 0
      • kolda  

        video fajne, ale na „detske“ zavodniky jsem byl letos nastvany.. kdyz me nekde u pardusu dojelo celo kratke a nekteri dost nevybirave predjizdeli (v te nejprudsi stojece na pardus me temer vytlacili do krovi), tak jsem byl docela sprostej.

        0 0
      • grafik  

        na to, že jsem nejel, tak být 5× na fotce před cílem, hustý … : )

        0 0
        • kolda  

          jak to ze jsi zase nejel? :) letos az na vedro paradni podminky, udelal jsem si osobak :))

          0 0
          • grafik  

            Gratulace.

            Ani nevím, tělo by jelo, hlava ne, jel jsem si alespoň užít atmošku do cíle, jako divák :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.