• Corbett

    Kdo čekal převratné změny, tak bude asi zklamán. 

    Schválně, kolik najdete změn?   -:))

     

    http://www.kolopro.cz/…_picture.php?…

     

     
    0 0
    • Stancek  

      Cau :-) kolem Tesaku to je jakysi jiny…

      0 0
      • Corbett  

        Já našel rozdíl jenom ve výjezdu na Tesák a z Tesáku na Kelčák. Trať vlastně kopíruje Rusavskou 50 ( z Chvalčova na Tesák a z Tesáku na Kelčák ).

        0 0
    • ememem  

      ja teda neviem nikdy som tam nebol, som to aj na tento rok zvazoval ale ked vidim ze 40% je asfalt…vas tam tusimze ti zeleni teroristi drbu viac jak u nas.

      0 0
      • TheIF  

        Na dlouhé určitě není 40% asfaltu. Nebo se do asfaltu počítají i upravené (štěrkové) cesty.

        0 0
        • drtyc  

          nejsou nahodou ty sterkovky puvodne historicky asfaltky akorat ten asfalt uz vyhlodala zima a zustal jen v zakladech a ted je opravili z dotaci akorat presypanim sterkem?

          0 0
    • marekvnoucek  

      Z druhý strany je to dobře ne? mě osobně se stará trasa moc líbíla a to, že tam bude méně asfaltu, je jen dobře

      0 0
      • ememem  

        menej ? (vid obrazky). kua chlapi tak je to v skutocnosti s tym asfaltom? jak pisem hore aj bych siel kuknut ale mtb maraton kde 40% t.j. zo 120km pomaly 50 je asfalt to sa mi fakt nechce.

        0 0
        • ememem  

          kua akurat je tam to logo

          je tam napisane

          2008 – asfalt 30%

          2009 – asfalt 40%

          0 0
          • TheIF  

            Asfaltové úseky máš vyznačené na mapě. Pár jich tam chybí např s Rusavy na Hostýn je polovina taky po asflatě. Do te statistiky asfalt se určitě započítavají i upravené lesní cesty. Třeba závod Oderská Mlýnice je v tom případě z 90% po asfaltě :-)))

            0 0
          • Corbett  

            Hostýnky jsou malé hory. Vytvořit tu okruh který měří 120km a vyhne se přitom asfaltu ja asi nemožné. Tu se asfaltem myslí místní lesní komunikace, kolikrát rozbitější jak lesní pěšiny vedené po hřebenech. Využívají je pouze lesáci a člověk je ocení, když je blátivo. Pak je rád, že tu ten tzv. asfalt vůbec je. Drásal není technicky náročný závod i když pár špeků by se tu určitě našlo. Trasa vede pěkným prostředím Hostýnských vrchů, je bezvadně organizačně zajištěn, doprovází ho neopakovatelná atmosféra a proto ho hodně bikerů řadí mezi své NEJ :)

            0 0
            • marekvnoucek  

              No právě.. se omouvám, možná jsem blbě koukal, ale Drásala jsem už 3× jel a že by tam bylo tolik asfaltu..to se mi nezdá..a pokud jo, tak si na něm chvilku odfrkneš a zase vletíš do terénu, kde strávíš mnohem víc času.. jak říkám, mě osobně se Drásal v podobě loňské líbil

              0 0
    • kolda  

      akorat ten tesak ne?? kdyby to byla jedina zmena, tak to jde.

      0 0
    • skier  

      Nazdar brachu. Ta úprava je pro nás stárnoucí…ubude jeden kopec :-)))

      0 0
      • Corbett  

        Zdar, škoda toho sjezdíku mezi stromy z Tesáku, ale ten výstup hned nahoru k úpatí Kelčáku jsem také nemusel.

        0 0
        • knihomol  

          Trochu mimo téma. Dá se na Drásala přihlásit, aniž jsem majitelem karty KPŽ? Zbytek závodů KPŽ mě nechává chladným, chtěl bych si dát jen toho Drásala.

          0 0
          • Stancek  

            Myslim ze ne… vsak prihlasit se na drasala skrz kpz te k nicemu dalsimu nezavazuje. Taky z celyho slavnyho kpz jedu jenom drasala.

            0 0
          • Corbett  

            Doposud se dalo a podle mě se bude dát.

            Na Drásalovských stránkách byla přihláška pro závodníky bez karty KPŽ.

            0 0
    • coolboy  

      NO já tam nic jiného než ten Tesák nevidím…teď jen abych se netrápil tak moc jako vloni…pokud se nebudu tolik drbat se zkouškama, tak aji něco před tím najedu :-D

      0 0
    • Marika88  

      Zdravím na Zlínsko z přažských Holešovic. Tak mě ten Drásal začíná opět lákat. Jestli zkouškové dobře dopadne, tak se tam pojedu zas zničit ;-)

      0 0
    • lizar  

      Zdar lidi. Tak nevím čím to je ale téměř měsíc do startu a jen cca 50 lidí prihlášených celkem. No tak nevím čím to je. Podle mě moc změn tam není a loňský ročník byl dobrý tak asi aj já zase do toho pujdu.

      0 0
      • Corbett  

        Myslím že se pleteš. Asi ses díval na Drásalovské stránky. Na kolu pro život je přihlášených 175 lidiček. Já sice ještě ne, ale brzy to napravím – už se těším -:)

        Samo že dlouhá

        0 0
        • lizar  

          Jaj to bude tím tak to potom jo :). Díky

          0 0
          • Corbett  

            235

            já jsem se upsal také -:(

            0 0
            • Stancek  

              Ja letos opet vypoustim, dva mesice jsem kvuli praci a jinym povinnostem na kole nesedel a jet to bez pripravy je sebevrazda. O detske trati nepremyslim, budu mozna nekde na trati s fotakem.

              0 0
              • rasputin  

                Nazdar chlapi, taky jsem už přihlášený a né na dětskou, ale na dlouhou, takže uvidím, jak to dopadne…

                0 0
                • Corbett  

                  Jak by to mělo dopadnout? 50, 75, 100, 120 kilometrů, Myslím, že borci jako jsi ty by s tím neměli mít sebemenší problém. Jen už jsi starší, tak že kategorie v které jsi je docela nadupaná. Boj o vavříny budeš mít trochu náročnější – :)

                  0 0
                  • rasputin  

                    Boje o vavříny se nebojím!! Hoši ať se klidně porvou, já si v klidu dojedu do cíle snad na nějakém solidním fleku ;) Musím to zajet rychle, aby mě nazačal bolet zadek z blouhýho posedávání :D

                    0 0
    • klokocak  

      jak je to v současné době se značením, chtěl bych si to cvičně projet, ted v týdnu.. dá se?? nedá se??

      0 0
      • beeker  

        Myslím že se to dá, z předchozích let to vydrželo. Značené je to oranžovou tečkou a nad ní bílá šipka.

        0 0
    • tom xtr  

      Čau. Cvičně bych chtěl alespoň větší část trasy někdy příští týden projet.

      Co říkáš Koldo na zopakování loňské akce (či ještě někdo jiný se přidá) ? Přesný den zatím nevím, ale taky podle počasí.

      0 0
      • kolda  

        cau, ja to letos moc nevidim, mam to sice do Hostynek o 400 km bliz nez vloni, ale ta dovca..

        zkusim to promyslet. kdy bys chtel jet?

        uz se tesim, ale momentalne po 24h neni na kolo moc nalada :))

         
        0 0
        • Corbett  

          Co takhle v neděli 28.6.09?

          Tento víkend stejně nemůžeš a jindy není kdy:)

          0 0
          • kolda  

            teoreticky by to šlo. budu to vědět příští týden.

            0 0
            • Corbett  

              Když to půjde, rád se ujmu role průvodce.

              Pořešíme to v Beskydech.

              0 0
              • kolda  

                ok. ale po drásalovi mě provádět nemusíš :) i kdyz – vloni jsem jel po xte a sjel z trasy :) to je tak, kdyz clovek sleduje jen zadni kolo soupere :)

                0 0
            • tom xtr  

              Já bych to v tu neděli týden předem možná taky dal. Zatím tam nic nemám.

              0 0
              • Corbett  

                Tuto sobotu jsem byl jezdit s borci z Olmiku v Hostýnkách. Sraz jsme měli na Tesáku, což si myslím, že je dobrá výchozí pozice. Dříve jsme se domlouvali v Rusavě, kam jsem dojížděl na kole jako většina ostatních. Podle toho to také vypadalo. Každý už měl v nohách slušný základ ( i já ), tak na toho Drásala moc nezbylo. Na Tesák bych dojel autem a klidně by jsme mohli dát celý větší okruh ( po Lázy ), nebo vynechat Kelčák a pár nezáživných drobností a dát to i s Jarcovou.  

                0 0
                • tom xtr  

                  Já bych dojel autem ze směru od Hranic. Jde mi jde jen o to, abych ty kopce celé nemusel autem nějak objíždět.

                  0 0
                  • Corbett  

                    Pokud by jsme se domluvili a chtěl sis to projet i když nepojede kolda, tak od Hranic by byl ideální Troják. Když to vezmeš přes Rajnochovice, tak to je do 30km

                    0 0
                    • tom xtr  

                      OK, to by šlo. Domluvíme se příští týden.

                      0 0
                      • Corbett  

                        Dobrá

                        0 0
                        • skier  

                          No Ty už zase blázníš :-) ? Juro nebudeš mi věřit, ale po trase Drásala jsem letos ještě nejel, no teda mimo krátkých úseků. Ale vyhecoval jsi mě. Zítra si projedu zadní část a v sobotu tu naši stranu.Jindy nemám čas.Jo a mohl bys nám tady na chytrofóru říct jaké bude 4.7. počasí :-))) 

                          0 0
                          • Corbett  

                            Buď bude 22 – 24 st., mírně pod mrakem, bez srážek, nebo 12 – 14 st., studená fronta, trvalý déšť – tak si vyber -:)

                            0 0
                            • skier  

                              Zařiď to první a tři dny před at neprší…Jak jste pak v sobotu ještě dojeli?

                              0 0
                              • Corbett  

                                Pekáček to zabalil na Rusavě, přes Holý vrch se vrátil na Tesák. Jeho prasklý rám mu už nedovolil víc. Mi jsme dali Pardus,sjeli do Chvalčova,nahoru na Tesák.Borci už zůstali aby Pekáček nemusel čekat až objedou další kolo. Já sjel do Rajnochovic,Lá­zy,Troják,Tři kameny,Tesák.

                                Nevím ale jestli jsem prochladnul při vyjížďce, nebo mi neudělalo dobře večerní pivko. Na druhý den knedlík v krku.Myslel jsem že je to jenom momentální indispozice, tak jsem se jel projet na kole. V pondělí jsem protrpěl v práci a v úterý jsem musel zůstat doma abych se dal do víkendu dohromady. ( budeme jezdit v Beskydech )

                                0 0
                                • skier  

                                  No to jsi dal ještě pěknou štreku.Příští týden jedu na tu Vysočinu.Vypadá,že proti lonsku zvýšili obtížnost.Bude to jistě supr.Máme tam pronajatou na celý víkend chatu a tak beru velký podpůrný tým.

                                  0 0
                                  • Corbett  

                                    Jo Vysočina. Máš pravdu, už si vzpomínám.

                                    Podpůrný tým budeš určitě potřebovat. Ať si vezmou na stanoviště kýble s vodou, smetáky na základní očistu, olejíček na řetěz a něco na přeslečení.

                                    Teplota vzduch 7 – 10st., 100% vlhkost, silný vítr,  trvalý déšť, megatuny BAHNA -:) 

                                    Ahoj – vypíná PC, vyrážím směr Třinec a Beskydy.

                                    0 0
                      • Corbett  

                        Zdar, nerad nechávám něco na poslední chvíli. Předběžně se ptám jestli počítáš s nedělním švihem?

                        0 0
                        • tom xtr  

                          Čau, počítám s tím, akorát se přitom nesmím dívat z okna. Doufám, že se počasí vylepší.

                          0 0
                          • Corbett  

                            Jasně, v případě špatného počasí to nemá smysl. Znovu to otevřu ve čtvrtek nebo pátek. To už by jsme se mohli bavit konkrétněji – AHOJ.

                            0 0
                            • skier  

                              Čau ministře :-) Tak jsem se dostal konečně do těch našich Hostýnek. V pátek ráno jsem projel menší část. 50% za sucha a pak mě v Jarcové chytla pěkná bouřka a tak na zpáteční cestě už se neprášilo :-). Zbytek jsem projel v sobotu na večer už po deštích. I když bylo hodně mokro, tak trasa byla tvrdá. Kelčák jsem teda vynechal. Ted spadla další voda,ale týden před to necháš vysušit ne??? Jak bylo v Beskydech? 

                              0 0
                            • tom xtr  

                              Tak se dívám na předpověď a na neděli to není nic moc. Rád bych to projel, ale přiznám, že trochu Váhám. Jak to vidíš ty?

                               
                              0 0
                              • Corbett  

                                Ahoj, já se tě bál úplně zeptat. Po té hrůze co se odehrála na severovýchodě naší republiky, jsem nevěděl, jestli náhodou nemáš teď jiné starosti, než projíždět Drásala.

                                Já bych se domluvil až zítra na večer, případně v neděli ráno. Uvidíme jaká bude aktuální předpověď a jak se počasí bude vyvíjet. Na mail co máš v profilu ti pošlu kontakt na mě pro případnou domluvu.

                                Nabízí se alternativa si to projet v pondělí, nebo úterý. Mám volno a má být lépe. Otázka je jak jsi na tom ty.

                                0 0
                                • tom xtr  

                                  OK, kontakt mám, posílám ti číslo na můj mobil. Povodně jdou úplně mimo nás, takže tady vklidu.

                                  Vídím to stejně – dohoda přes mobil. V pondělí nemůžu, ale úterý by bylo OK.

                                  0 0
      • kolda  

        jo, ne ze me zase predjedes par km pred koncem, az se budu hrabat z krovi s kolackem v puse :)))

        0 0
        • tom xtr  

          Letos mi to zatim nejak zvlast nejezdi, takze ti to klidne i slibim. A nemas se cpat kolacema, kdyz se zavodi :)

          0 0
          • kolda  

            tak me to asi bohuzel nevyjde. potkame se az na startu.

            0 0
    • Howgh  

      mám problém . Při pokusu o přihlášení se objeví jen trasa 55 km. Chcu jet 120 km.  Co s tím ?

      0 0
      • knihomol  

        Já jsem se přihlásil přímo ze stránek Drásala bez KPŽ a v pohodě. Vypsal jsem nacionále a zvolil trasu – samozřejmě 120 km. Zkus to znovu, třeba to byla jen chvilková indispozice netu.

        0 0
        • Howgh  

          díky

          nebyla to chvilková i.  Zkoušel jsem to i z jinýho computru. Problém je zřejmě v mé registraci. U jiných závodů je to v poho.

          Taky jsem se přihlásil přes stránky Drásala jeko neregistrovaný. Tam to fachčí jak má.

          0 0
          • kenapets  

            problém byl v tom, že je ti 60+. Pro tuhle kategorii je v KPŽ vypsán jen závod na 55km:-)

            0 0
            • Howgh  

              to byl špatný vtip, Kenapetsu …l:-))

              0 0
            • Howgh  

              tý brďo, máš pravdu.  Dle pravidel kpž nelze se přihlásit v kategorii M60, Z50 a junioři. To je na žalobu pro diskriminaci…

              0 0
              • Corbett  

                Nepomůže písemné povolení zákonného zástupce? – :)

                Sory, nemohl jsem si odpustit tuto štiplavou poznámku, jinak před vámi pane smekám. Dost dobře píšeš a tvé knihy mám rád.

                0 0
                • RoKo  

                  Aby nezacal opacny pripad jako u nalevani alkoholu do 18 let… ted se bude muset falsovat (zapirat) datum narozeni… :-D

                   

                  PS: Jirko jak jste dopadli v nedeli?

                  0 0
                  • Corbett  

                    V neděli? Vyjeli jsme na Javorový (Konal se tam zrovna závod do vrchu, tak nás borci začli houfně předjíždět. To bylo až v druhé polovině kopce, do té doby bych nepoznal, že se tam bude něco konat.).  Pak jsme objeli po hřebenu ten krátký okruh na Ostrý. Na hřebenu bylo 7st., všude moc vody, mlha jako prase, ale podloží tvrdé. Dali se projíždět i kaluže, někde se jelo i potůčkem co vedl po cestě, ale po prochcaném pátku a sobotě, jsem si připadal jako v ráji :)

                    0 0
                  • Howgh  

                    s tím datem narození už jsem to realizoval. Teď se celej klepu a v noci nespím strachem, že mě odhalí…

                    0 0
    • Olej  

      já bychj řek že tak  3:)

      0 0
    • knihomol  

      A teď další námět pro místní znalce. Jaká místa na trase (myslím pochopitelně dospěláckou) jsou dobrá pro fotografy? Pojede se mnou otec a chce si na mě někde počíhat s foťákem.

      0 0
      • Howgh  

        já bych šel fotit sjezd k občerstvovně , co se nachází v polovině tratě. (já jej scházím pešo.)..když pudeš dále proti směru závodu, po pár km dojdeš k efektnímu bahnisku

        0 0
        • kolda  

          no, pokud se nezlepsi pocasi, tak cela trasa bude jedno velke efektni bahnisko :)

          0 0
          • ememem  

            to sa za ten tyzden (uz by mal byt relativne bez dazda) nezlepsi? po sobotnom sulove kde bolo bahno obcas vyse kolesovej osky (celkovo ma ten zavod stal tak do 150E) nemam na bahno ani najmensiu naladu.

            0 0
          • Corbett  

            Normálně bych řekl, že mám počasí domluvené, ale po akci v Beskydech raději mlčím – :(

            0 0
    • Olej  

      Drasal tema holešov největší  zkratkaři na valašské 24:D

      0 0
      • Medunka  

        Dle čeho soudíš?

        0 0
        • Zerocool  

          ahoj, dorazíte na Drásala??

          0 0
          • Medunka  

            ahoj, nedorazime, doufam, ze az se budete brodit blatem, budu se valet nekde u vody a myslet na vas

            skoda, ze jste se nestavili v Bysricce

            0 0
            • Zerocool  

              Bylo tak hnusně a lilo, že jsme byli celou neděli zalezlí v posteli:)

              0 0
              • Medunka  

                to by se mi taky libilo. Nam tam zaclo radne lit az v nedeli dopo a pri vyhlasovani :-(

                0 0
        • Olej  

          tys to neviděla co udělali?

          0 0
          • Medunka  

            nevidela, jen slysela a nepochopila, takze pokud mas nejake info, klidne sem s tim.

            0 0
            • Olej  

              mě to řikal otec to byl ve stanu že  viděl ptrej  z kopca jedno světlo a díval  se pořad na ten kopec a pak se otočil na ten výjezd do cíle a byli tam dva a kolem něho  projel jen jeden jezdec

              0 0
              • Medunka  

                a videl, ze to byl nekdo od Drasala, konkretne Michal

                0 0
                • Olej  

                  jj viděl  on to aji fotil ale byl  daleko takže nebylo vidět:) ale řikal to tam každej tak  to si nebudou vymýšlet:)

                  0 0
                  • Medunka  

                    Na takovych zavodech je to tezko prukazny – kolik lidi se ruzne rozjizdelo a jezdilo nahoru, dolu, takhle mohl napadnout kdokoli kohokoli. Neni to prukazne. Po tme se da tezko rici kdo to byl, a jeste Michalovo cislo ani nebylo videt, jak ho mel kvuli blatniku ohnute a diky blatu zablacene. Zadna stiznost nebyla – nekdo z Drasalovcu podvadi, zkracuje si trat (a jeste si zkrati usek, ktery se mu nejvic libi) ale co vim, tak vzdy, kdyz si sel nekdo stezovat, tak natvrdo rekl cislo a jmeno. Podle casu nic nenapovida, ze si zkracoval trat, sam z toho byl dost v soku, ze ho nekdo obvinil. Na bednu nejeli, o nic jim neslo, takze takove obvinovani mi prijde divne. Hlavne, ze ho uda mistni pani – jak ta muze vedet, zda nekdo zavodi, nebo se jen rozjizdi. Takove kecy jako ze si menili cipy pod poslednim kopcem, nahoru vyjel cerstvy clovek a dole si cipy zase prehodili me fakt pobavily nejvice

                    0 0
                    • Olej  

                      tak o čipech nic nevím   že si někdo měnil to mi řikáš až ty:) ale  někdo z drasalu to zkratil řikal co celej kemp  oni by si to nevymysleli  :) ale to je fuk já jsem byl ve stanu stěma jak se drasalovci  prali o 4 místo a řikali že by protest podali  kdyby šlo o třetí místo jen  ale to je jedno:)

                      0 0
                      • Medunka  

                        ona funguje suskanda – jeden neco rekne a uz se to veze. Nejsou prukazne dukazy, tezko neco dokazes. Takze bez dukazu obvinovat Drasalovce z podvadeni je dle meho nefer jednani.

                        0 0
                        • Olej  

                          tak měl jsem to na fotáku no  ale nešel poznat  jezdec  ale  to je stejně jedno aji kdyby si to zkrátili   at si dělaj co chcou mě je to jedno

                          0 0
                        • Olej  

                          a co budeš na drasalovi? já už to chcu  dat pod sedm hodin:D

                          0 0
                        • tiru  

                          …u nás se říká „na vrchu vesnice si prdneš a dole jsi ********“ :D

                          0 0
    • kenapets  

      Byl jste teď někdo na trati? Jak to vypadá s bahnem po tom „krásném červnovém počasí posledních dní“?

      0 0
      • Pavel100  

        Počasí tento rok nemá dobrou náladu, vypadá že to ještě nebylo všechno!

        Kamarád jel v sobotu celou trasu, ve sjezdech že je docela mokro a všechno je spláchnuté tzn. každý kámen hezky trčí ven:-( Po dojetí komplet vše od bahna.

        0 0
        • Corbett  

          Nedělal bych z toho žádné dráááma :) Stačí když nebude v pátek pršet a bude v to pohodě. Myslím, že to bylo v roce 2006, rok po památném totálně prochcaném drásalovi. Také celou noc chcalo, ráno se startovalo a vyjíždělo do lesa v bahně, přes den to uschlo, návrat byl v suchu. Venku sice teď zase něco spadlo, ale je horko, tak že to půjde rychle do nebes. Stačí, když nebude v pátek pršet a v sobotu to bude OK.

          Zítra bych chtěl větší část trati projet, ( než začne pršet :))) tak poreferuji -:)

          0 0
          • kolda  

            souhlas, zaklad je, aby neprselo v sobotu, pak je to sumak.

            nejaky bahno bude, ale nejedem na silnicky, ze? .)

            0 0
            • ¨MZ  

              Ti co jeli Drásala 2005 jsou v klidu, hůř už nebude :-) Hlavně nesmí pršet v sobotu od rána, v pátek přeháňka nevadí. Možná někdo počítá s tím, že by po závodě nemusel mýt kolo, tak furt sleduje předpovědi.

              0 0
              • kolda  

                asi tak, 05 byl peklo :)

                0 0
                • Pavel100  

                  Ročník 05.....už na prvním kopci nebylo vidět na pár metrů a na Tesáku se člověk rozmýšlí jestli nejet náhodou dál…akorát před cílem kličkování po louce už bylo na zabití pořadatelů:-)

                  0 0
                • grafik  

                  v kolik hodin zhruba budeš projíždět troják?

                  0 0
                  • kolda  

                    tezko rict, vloni jsem byl na 102.km za 6 hod, takze na trojaku asi neco pod 5 hod – tzn. kolem 13h. ale letos vubec nemam odhad, moc nejezdim a bude to asi pomalejsi.

                    driv jak za 5h tam asi nebudu.

                    0 0
                • stream  

                  Na tenhle ročník nikdy nezapomenu. Vždycky když je mi někde ouvej, tak si říkám že horší než tenkrát už to být nemůže. Ale dojel jsem v limitu :)

                  0 0
          • skier  

            Čau brachu,tak jsem myslel,že spolu pobojujeme,ale dnes jsem se přehlásil na expedici Kopaniny :-)) Vysočinu jsem zcela zrušil bo jsem včera vylezl z postele.Snad se na té krátké nějak domotám do cíle.Už neblbni s najížděním a šetři bika a síly :-))))

            0 0
            • Corbett  

              Ahoj, nenajíždím – od soboty v Hostýnkách jak jsi se připojil na Okluku jsem také na hromadě. Dokonce jsem musel jít s malou na paragraf, abych se dal do akce Beskydy trochu dohromady. To se mi sice trochu podařilo, ale od té doby zase prší – co dodat, žádná sláva.

              No, když už nic, tak aspoň nemusím mít stres, že mě předjedeš -:))))

              PS: hlavně opatrně, už nejsi nejmladší a zdraví máš jenom jedno -:))

              0 0
              • skier  

                No to máš fakt štěstí,že jedu krátkého…protože dívat se na ty moje staré záda musí být pro vás mladé fakt hnus :-))) Letos Tě odhaduju tak na 7:15 tak Tě počkám v cíli a udělám Ti exkluzivní foto z dojezdu.Včera jsem se byl poprvé projet,tak snad to moje staré kosti přežijou:-)

                0 0
                • Corbett  

                  Já dnes z Drásala objel ( s tomem xtr ) takové to hlavní z Drásala. Vynechali jsme jenom ten zapadlý konec světa - Fryšták a pak klasický okruh od Lázů na Jarcovou a co dodat – prostě pohoda. Naprosté sucho, žádné kaluže a bláto. Člověk by řekl, že se bude prášit, ale dokonce se ani neprášilo -:)

                  Když v pátek a sobotu nebude pršet, bude to v pohodě. Dokonce i dnes se našlo pár suchých úseků -:)

                  0 0
                  • kolda  

                    tak ja tomu nerozumim – naproste sucho, nebo par suchych useku?? :)

                    0 0
                    • Corbett  

                      Třeba z Rusavy na Grapy nebyla nikde ani kapka vody, dokonce bylo hodně horko :)

                      Dopoledne jak vylezlo slunko a teplota se vyšplhala k 24, tak se mokré úseky strácely před očima. Pak začlo bouřit a někde před námi to asi spadlo. Kelčák jsme sjížděli ve 100% mlze a suché úseky se z nenadání vytratily – :((    Z Lázů na Troják jsme jeli v začínajícím deštíku.

                      Klíííídek, vše je zařízené, ve čtvrtek a pátek pršet nebude, v sobotu bude lambáda -:)))

                       
                      0 0
                      • skier  

                        Říkal jsem si,že raději vyperu řetěz a máznu ho něčím do sucha…

                        0 0
                  • Olej  

                    v sobotu hlasí že pršet nemá tak uvidíme:)

                    0 0
                • rasputin  

                  Také chci exkluzivní dojezdové foto, prosím… :)

                  0 0
                  • Wojtek  

                    ja ci taky :-)

                    0 0
                  • skier  

                    Čau, Ty nepotřebuješ…máš špičkového rodinného fotografa :-))),který tuty v cíli bude. Jinak Tobě dávám limit 5:55

                    0 0
                    • rasputin  

                      Známe „svého“ fotografa :D, ale kdybys mě zahlédl cvakni mě číslo A82 ;) Nevím jestli ten Tvůj limit zmáknu, ale bylo by to pěkné, uvidíme :)

                      0 0
                      • skier  

                        Budu se tam po dojezdu asi delší dobu motat, ale fotí naše mladá-dám jí úkoly.Pod 6 to dáš a hlavně jeď hlavou.Kašli na ně,že Tě budou ze začátku předjíždět.Hodně štěstí…Jedu krátkého bo jsem byl nějaký marodný…

                        0 0
                        • rasputin  

                          Dobře, zaúkoluj fotografku ;) Budu se snažit si to co nejvíc užít, i týmová strategie se vymýšlela :D Nn děkuju, snad zvládnu jet chytře! Ale hlavně si užij Ty krátkou, ať to pěkně jede;)

                          0 0
    • kajos  

      …počasí zatím deštivé, tak jaké pláště obujete?

      0 0
      • Wojtek  

        vepřed NN 2.25 a vzad BJ 2.1

        0 0
      • beeker  

        Přece nějaké 26×2.8 motokrosové drapáky, v hostýnkách je holt mokro dlouho :-))

        0 0
      • kolda  

        NN + RR, klasika, to vozim v 99%

        0 0
      • Hynas  

        Tak teď nevím, jeden píše, že je na drásalovi aktuálně sem tam úúúplně sucho, druhý povídá, že na trati zůstává bahno dost dlouho…jak to tak vidím, tak kombinace NR+NR a 30 PSI bude asi opět nejlepší. Ale čím více bahna bude, tím líp. Hehe.

        0 0
      • Zerocool  

        Nano + Nano

        0 0
        • Hynas  

          No, možná EW + NR, ještě uvidím :o)

          0 0
          • Zerocool  

            Možná Vulpine + Nano, ještě uvidím:)

            0 0
            • Hynas  

              No, dneska hlásili, že Moravu zase mají napadnout bouřky a příležitostně přívalové deště do 40mm…takže nejspíš skutečně ten EW + NR, nakonec…jistota je jistota a stejně startuju s číslem A150 zezadu, tak co ;o)

              Hele, dokážeš sehnat jednu testovací vulpinu 29 na zapůjčení? ;o)

              0 0
              • Wojtek  

                ja mam toto čislo, B401 ,nebudu moc vzadu?

                jak se tam měří čas? čipama?

                0 0
                • rasputin  

                  To budeš učitě úplně v zadu!! A měří se jako na všech KPŽ…

                  0 0
                • kolda  

                  boze wojtku ty ses fakt kus cypa :)

                  0 0
                • Zerocool  

                  budeš v tom druhém koridoru pro všechny ostatní, jinak pokud tam budeš tak 45min předem, tak se můžeš postavit přímo za pásku, jinak souhlas s Koldou:)

                  0 0
                  • Wojtek  

                    doprdele,tak zase nic,si zase nezajezdim,ale skusim tvoji radu

                    0 0
                    • kolda  

                      neboj, zajezdis si, az te to bude mrzet.

                      btw, ty jedes dlouhou??

                      0 0
                      • Wojtek  

                        nene, v neďeli mám další závody

                        0 0
                        • Zerocool  

                          aha:) Valašský pohár co?? No ty si nakládáš:)

                          0 0
                          • Wojtek  

                            jj, valašský, tuto kombinaci sem měl už jednou,ale naopak, první pohár, potom juvacyklo, a to bylo v poho, a naopak nevim nevim, ale na to poháru bych chtěl zjískat o 2 body víc,jak ti 2 předemnou,a byl bych celkově čtvrtej :-)

                            0 0
                            • Zerocool  

                              no aby jsi zajel slušně oba závody jsi ještě mladý, holt v neděli půjdeš do kytek…

                              0 0
                              • Wojtek  

                                myslíš?já si teba na drudý den po maratonu dávám 50ti kilometrovou vyížďku hard terénem,a sem fit,né že bych byl zrušený

                                0 0
                                • Zerocool  

                                  Myslím. Vyjížďka a závod je velký rozdíl:)

                                  0 0
                                  • Wojtek  

                                    jj,a hlavně tam je to o rychlosti, a ne o vytrvalosti

                                    0 0
                                    • Zerocool  

                                      však právě:) po Drásalovi budeš na druhý den rychlý jako blesk:)

                                      0 0
                                      • Wojtek  

                                        :-D taky si myslím :-)

                                        0 0
                                        • Wojtek  

                                          tak nakonec celkem dobré,ale akorát sem sebou lízl na betonu(no jo,NN obalený bahnem nepatří na beton) a následně v brodu stratil flašu,hned v prvním kole, ale co uš,

                                          myslím že po drásalovi celke dobré

                                          0 0
                                • Corbett  

                                  To by mě zajímalo na které dráze u kterého hřiště a školy jezdíš?    Říkáš „hard terén“.

                                  Jsi ze Zlína a nevíš kde jsou Hostýnky.

                                  Někdy si říkám, že ti nemá cenu fakt nic říkat, ale to prostě nejde.

                                  0 0
                                  • Wojtek  

                                    a kdo říkal že nevím kde sou hostýnky? jezdím tam často(k tomu větřáku, a to je hostýn, ne?)

                                    jezdím tama přes vršavu ,lukoveček,rusavu

                                    0 0
                                  • beeker  

                                    hard terén a hostýnky jsou kde   :-)))))))  to je snad nejlepší co tu wojtek ZATÍM napsal :-D

                                    0 0
                                • beeker  

                                  Dobře tyyy :-))

                                  0 0
              • Zerocool  

                na gumu se zeptám, s číslem A150 zezadu startovat nebudeš, myslím, že budeš v první lajně… je to do 200

                0 0
                • Hynas  

                  Díky, se zeptej…nicméně s číslem A150 startovat zezadu budu, páč mám sakra ty svoje sakra nemocné sakra nožičky sakra, takže žádný závod, ale kochačka…pěkně zezadu je to nejlepší :o)

                  0 0
        • metud  

          prosím o radu, mám nový maxxis mibster a rok jete racing ralphy. Je lepší dát mobster dopředu a RR dozadu nebo naopak ? Předpokladam, ze Rubena Scylla co mam ted na kole jsou na letosniho drasala nevhodne, ze ?

          0 0
    • Corbett  

      No, pokud bude v těchto končinách zítra panovat takové počasí jako bylo včera a ve středu, tak se už kolem deváté budeme nedočkavě těšit na pravidelnou odpolední spršku. Včera to byl docela mazec. Venkovní teploměr v autě mi kolem poledne ukazoval 30.5 st. V kombinaci s vlhkostí vzduchu, která v současné době je prý až 95% je do docela vražedná kombinace. 

      Pak spadlo pár nevýrazných kapek a hned bylo příjemných 22 st.   

      0 0
      • rasputin  

        U nás bylo taký vedro celý den a ani jedna kapka vody, jak v prádelně bylo… také se toho nemůžu dočkat.

        0 0
        • Hynas  

          A tak počasí bude parádní…ale co bahýnko, bude bude? ;o)

          0 0
          • Corbett  

            Jak už jsem psal, nebude to žádné dráááma – bude to dobrý. Tam kde je to z kopce nebo do kopce to steče, na hřebenech se těch pár kapek neudrží, asfalt vyschne. Co zbývá – pár kaluží co objedeš a jílovice na Jarcové :) Tam jsem letos ale ještě nebyl, tak to není potvrzené :) 

             
            0 0
            • beeker  

              Na úseku lázy-jarcová se to docela drží, ale teď nevim jestli se Drásal jede po červené. Vím že sem tam jel minulý rok a zezačátku tam byla pěkná pěšina, ale sem tam kaluže. Potom se ta červená ztrácela, nevěděl jsem kde jet, je tam plno neznačených cest. Pak je tam ještě jedna pěšina co začíná na takové louce a pak to jde do kopce až k usedlosti nad Oznicí a je celkem zarostlá, museli jsme i tlačit. Pak jak dojedeš na křižovatku několika lesáckých cest(tvoří to takový trojúhelník) tak jsem jel prudce dolů doleva po lesácké asfaltce do Poličné. Dál ta červená byla totálně rozježděná od lakatoše, ale je to asi max. 500m úsek až k tomu památníku na Píškové(je tam přístřešek). Pak se jen projede lesem(to už je lepší cesta) až na louku s pěkným výhledem a sjíždí se k Jarcové kolem základů na větrné elektrárny(tady je to kousek než se vjede do lesa myslím vysypané štěrkem) a je vidět ta nová rozhledna. Pak už sjíždíš lesem ke sjezdovce. Od ní vedla zarostlá pěšina prudce dolů k Jarcovské kule(tam jsem musel jít vedle kola). Od Jar.k. dolů vede kořenitý sjezdík až dolů na asfaltku. Tady už nevim jak vypadá směrem doprava, já jel dolů do Jarcové, ale asi to bude v pohodě, jsou tam baráky. Zajel bych se tam i podívat, ale kolo mám servisu, zítra jedu do Jeseníků. Jo a Drásala nejedu, snad příští rok ;-)

              0 0
        • Corbett  

          Pokud u vás nepršelo, tak to je v SUCHU -:)

          0 0
          • klokocak  

            Nevíte kolik je letos zatím příhlášených lidí na dlouhou trasu?? nejsem zaregistrovaný na kolo pro a na Drasalovských stránkách nejsou  všeci… Ptám se ať vím kdy mám přijet na start..

            Díky

            0 0
    • Pavel100  

      Jestli si chce někdo pořádně rozbít hubu, má jedinečnou možnost již v prvním sjezdu=místa jsou přesně označená vykříčníky !!!!

      0 0
      • klokocak  

        jo, myslis ty rygoly na sjezdu do Rusavy??? , jel jsem tam pred 14 dny poprve v zivote a nevedel jsem o nich.. … ale ustal jsem je.. Pro balik jezdcu nalepenych na sebe by to neoznačené bylo smrtelne…

        0 0
      • kolda  

        ty sjezdy ze zacatku jsou neprijemny, jeste je pohormade hodne lidi a najde se tam dost blbecku, kteri jsou schopni te sundat z kola, aby se posunul z ve druhe stovce o jedno misto dopredu. viz loni nekteri jedinci z Toyota Dolak, co meli hroznou potrebu si hrat na zavodniky.

        0 0
      • Corbett  

        Jak už jsem psal, projížděli jsme to v úterý. Největší a nejnepříjemnější díru někdo vystlal nějakým dřívým. Jsou to silnější klacky posbírané v lese tak o průměru 10cm a dlouhé tak jeden metr. Je to přesně uprostřed díry, to znamená, že ty klacky v konečném důsledku můžou udělat víc škody jak užitku. Levá i pravá strana díry zůstává nevystlaná. Protože to tu trochu znám, jezdím tuto díru vždy vpravo. Tam je jenom takový nevýraz­ný dolík.

        Nějak mi to nedošlo. Až teď, když ty kanály tu Pavel100 vzpomněl. Já to prostě sletěl dolů a nepřemýšlel nad tím. Když ale vezmu, že by do toho mohl někdo najet bokem kola, nebo škrtnout pedály, tak to sem raději hodím. Dále si nedovedu představit, kdyby se ty klacky tím jak se po nich bude houfně jezdit trochu rozhodily.

        0 0
    • Jituschka  

      200

      0 0
    • Olej  

      moje startovní  číslo je A596 tak se kdyžtak ozvěte   a seznámíme se:)

      0 0
    • Wojtek  

      kdyby ste mě někdo zahlédli,  tak se nebojte, a ozvěte se :-)(číslo B401,DT dres)

      0 0
    • deyv  

      tak přeji na zítřek hodně zdaru, zítra to bude bohužel bez mé osůbky :(:(

      0 0
    • Stanley_vy  

      Taky se připojuju s přáním hodně štěstí na trati, žádného defektu a jiných problémů a hlavně si přeju ať dojedeme všichni ve zdraví!!!

      0 0
      • tiru  

        …stihnu ještě pár závodníků zhruba v 11 hodin na trati? (někde kolem trojáku)

        0 0
        • Pavel100  

          V 11h na Trojáku stihneš skoro všechny na dlouhé trati + možná i elitu. Proti roku 2008 se pojede na rekord kolem času 4h 30minut až 4h 45minut záleží co dovolí počasí:-)

          0 0
    • Wojtek  

      tak co,jak se vám jelo? mě hrozně, celou dobu sem se jen trápil

      ale nakonec 117.

      0 0
      • jirka802  

        Bylo pořádný bahno?

         
        0 0
        • Stanley_vy  

          Něco by se našlo. Hlavně se mi líbilo to na siglu někde kolem 45. kilometru. Tam jsem se díky bahnu podíval i do lesa. :)

          0 0
        • Wojtek  

          bahno ,jen tam v jednom ůseku tekl přes cestu asi 500m potok boco, obrovské kaluže,nekde podmáčeno,někde se zas pořádně prášilo

          0 0
        • Corbett  

          S bahnem to nebylo až tak tragické. Ve větším měřítku bylo od Lázů do Jarcové. Typický rozježděný slínový mazláček a bylo ho docela hodně. Ale nevím co bylo horší, Bahno – nebo ten stoupák od Bečvy na hřeben. Stoupák je sice klasika, ale v dnešním dusnu při vydatné podpoře sluníčka to byl hnus.

          0 0
          • RoKo  

            za kolik?

            0 0
            • Corbett  

              7:47

              0 0
              • RoKo  

                sikulka… ;)

                0 0
                • Corbett  

                  :-D

                  Nebudu říkat, že to mohlo být lepší, protože jsem spokojený. Můj cíl dostat čas pod 8 hodin byl splněn.  V půlce závodu jsem ale měl čas, který odpovídal konečnému času o 15min lepšímu. Jel jsem ale na jistotu. Sice jsem se trochu druhou půli trápil, ale nebylo nic tragického. Z těch co dojeli jsem si ustlal přesně v půlce startovního pole a když k nim připočítám pro mě zarážející obrovskou úmrtnost ( nedojelo přes 130 lidí ) tak jsem skoro vyhrál :-)))

                  0 0
                  • skier  

                    No tys tam nenechal všechno :-)) si nějaký hóódně odpočatý…

                    0 0
          • rasputin  

            Jo na tom slunku to bylo hnusné, ale dal se ten stoupák. Ale celkově kde byla volná místa, ten stoupák, pak kolem Trojáku to bylo na slunku k chcípnutí. Jinak dnes se mi jelo parádně až po Pardus, z ničeho nic mi začalo pchat v koleně a bylo to v pr*eli. Nemohl jsem jet normálně do kopce, ta bolest nešla vydržet, skoro celé stoupání z Fryštáku na Pod Ondřejovsko jsem šel pěšky (tak to totiž nebolelo). Ale od Pod Ondřejovska jsem se kousl a se zaťatými zuby jsem to nazval až do zámku. Stihl jsem to tak tak pod 7 hod., takže 6:56 a nějaké myslím 165 místo, škoda mohlo být líp… :-(

            0 0
            • skier  

              Pěkné a líp to bude další roky…ať je co zlepšovat. Já si opět odnesl ponaučení,po nemoci do závodu nelez.Po 10km jsem měl takové křeče,jak normálně 10km do cíle..dnf a volným tempem po trase domů :-) 

              0 0
              • rasputin  

                Doufám, že se to bude zlepšovat, něco tam ve mě je :D Po nemoci je to buď a nebo, ale zamrzí to. Mě trochu mrzí, že jsem nesplnil ten tvůj limit :) Sice nebyl tak reálný, ale 6:20 bylo dost reálných, tak uvidíme příště ;)

                0 0
    • Wojtek  

      a neni odsut ten,co se mi na startu ošmirgl o zadní kolo a pok to ještě s jedním smotal na zem?navím,ale myslím že sem za to nemohl

      0 0
      • Stanley_vy  

        Tak to byl ten ohlašovaný pád? Startoval jsem až někde z konce a už tam nikdo neležel :)

        0 0
    • kolda  

      bahno se dalo, az na usek mezi Lazama Jarcovou, tam ho bylo hodne.

      ale jak rikal Corbett, nejhorsi bylo dusno. s Tomem XTR jsme to meli slusne (na nase pomery) rozjete, ale umreli jsme na vedro. od cca 95 km po Malikovou to byl boj.

       limit 7h zustal opet, byt tesne, nepokoren :)

       
      0 0
      • grafik  

        foto1

        foto2

        0 0
        • kolda  

          na prvni fotce vzadu marne hledam, kde mi dali kolo po namazani retezu :))

          jinak to dopadlo, jak jsem ti rikal, zhruba za 15 km mi seklo a zacalo trapeni. pristi rok uz musis jet taky, bez vymluv :) nebo pojed se mnou na sudety.

          0 0
      • tom xtr  

        Bohužel jsem v tom bahně za Lazama „utopil“ malou placku a až do konce byla téměř nepoužitelná. Až na Jarcovou se mi ale i tak jelo supr, nicméně pak postupně docela krize až za Troják. Nevidět tě pořád na dostřel před sebou, tak to tam asi zabalím.

        Pardus a ten brdek nad Jastřabí jsem vydeptal už zase jakž takž živě, ale ve Fryštáku zase těžká depka a utrpení až na Malíkovou. No nic, příště snad lépe …

        P.S. Evidentně se ti vyplatilo odhodit hned na začátku přebytečnou zátěž (myslím ten mobil a klíče od auta), protože jsi jel celou dobu jak drak.

        0 0
        • kolda  

          nechtel jsem to rikat, ale ty klice + mobil byla taktika, prokoukl jsi me :)

          jiank jeste jednou dik za logistickou pomoc v cili, i Corbettovi.

          tak pristi rok zase a zvaz ty sudety!

          0 0
          • Howgh  

            Sudety vřele doporučuju. Tím závodem žije celej kraj – podobně jako Drásalem. Ještě v neděli ráno na nádraží jsme byli terčem obdivu . Jináč – terén je tam teda těžší, ale v limitu se to dá stihnout…

            0 0
          • Corbett  

            Nic nezvažuji, příští rok je jedu.

            0 0
    • Corbett  

      Příště jedu na skládačce -:))))

      0 0
      • Olej  

        no já   jsem   to je poprvé  ttendle závod a nemůžu si ho vynachválit  paradní  trat lidi  kolem trasy nadherný kopce a když ten pardus mě už sral ale nakonec  jsem to jel 7hodin 10 minut  příští rok zase

        0 0
    • Stanley_vy  

      Nevíte, zda už jsou někde na netu k dispozici kompletní výsledky, popř. kolik lidí startovalo/dojelo na krátké trase?

      A pokud by někdo našel mezi svými fotkami číslo B499, poprosím o zaslání na mail. Děkuji.

      0 0
    • Corbett  

      Docela mi bylo líto před Drásalem, že zrušili sjezdík z Tesáku i když to samé o výjezdu z rozcestí pod Tesákem se říct nedá. Dnes jsem se byl s rodinkou projít v Hostýnkách a tímto místem jsme procházeli. Docela marast.  

      0 0
      • RoKo  

        hezky s usmevem ;)

        0 0
      • coolboy  

        Ty klády tam byly celé jaro…před týdnem v sobotu jsem tam „prováděl“ kamarády a málem jsme zapadli, protože lesáky opět nenapadlo nic lepšího, jak to dřevo vytěžit po týdnu dešťů…

        0 0
    • Hynas  

      Takže podtrženo a sečteno (vše dle svých subjektivních pocitů)…kvůli smrtelné nemoci start z naprostého konce startovního pole cca 650 lidí (?) na 120km (kromě pár opozdilců, co se mi dostali za záda pár minut před startem…) a plán dojet na pohodu.

      Trať…příliš mnoho asfaltu, společně se svým nanoraptorem a wolfem jsem se těšil na mnohem větší vlhko, bahno a extrémnější podmínky. Sluneční záření mi vyhovovalo, ale ne lidem v mém okolí, sjezdy přijatelné, rovinky excelentní, terén náročný. Závod v těchto podmínkách by mohl být o cca 30–40km delší (viz nudné asfaltové vložky). Kromě občerstvovaček jsem si jen dvakrát šlápl na zem (poslední 15 metrů před Kelčákem a za Lázama vlivem pádu jednoho borce). Celkový čas pod 6,5 hodiny, celkově předjeto cca 540 lidí. :o)

      Všechny…které jsem na trati potkal a kteří mi uvolnili cestu, nebo byli svolní ke krátkému dialogu…tímto zdravím. :o)

      P.S: Neznáte náhodou dva borce, celou dobu jedoucí spolu…oba v černých dresech s nějakou malůvkou v oblasti beder…jeden na hardtailu s bílýma kompresníma ponožkama a druhý na anthemu s věčně rozepnutou přilbou? ;o)

       
      0 0
      • Corbett  

        Zdar, mě si předjel v druhém stoupání na asfaltu na Hostýn. Hned jsem tě poznal. Chtěl jsem prohodit pár slov, ale byl jsi rychlý jako blesk. Než jsem se nadál, byl jsi v nedohlednu -:)

        0 0
        • Hynas  

          Jako blesk nee, vždyť jsem jel jen na jednu a půl nohy ;o) Nicméně pokecáme na Beskydu…jestli se účastníš.

          0 0
      • ¨MZ  

        Tebe si na trati pamatuju, dojel jsem necelou minutu před tebou :-)

         

        Ty dva borce neznám, ale před úplně poslední pitnou občerstvovačkou nad Fryštákem po mě chtěli pití a jen co se občerstvili z mýho bidonu, tak se za zatáčkou objevil ten bufet, alespoň jsme se zasmáli :-)

        Jinak závod super, taky jsem nebyl úplně 100% v pohodě, rýma jako blázen. O umístění v první stovce mě připravili křeče v zámecké zahradě, kdy mě přeletěli ještě tři borci. No a taky moje neschopnost ve sjezdech, tam jsem trochu ztrácel, hlavně borec s JVM speedy na zadku mě předjížděl snad pětkrát, ten ty sjezdy jezdil fakt parádně.

        0 0
    • coolboy  

      Nevím, jestli jsem to předchozí roky jako závodník nepostřehl nebo jestli letos to bylo extrémní, ale všude kolem trati samé odpadky…to je fakt humu…to nemůžete ten prázdnej obal strčit znovu za dres nebo pod kalhoty a vyhodit ho na občerstvovačce, kde je „odpadková zóna“???

      Tímto zdravím všechny, co vozí odpadky do cíle jako já a taky přeju hodně sil organizátorům při úklidu!

      0 0
      • Imroman  

        Ahoj, svoje dojmy som zhnul do mensieho clanku … http://www.mtbiker.sk/index.php?…

         

        A v skratke…vemi sa mi pacilo :D

         

        To Rasputin…dakujem za super fotku

        0 0
      • šlapatko  

        Lidi jsou hovádka a spoléhají se jen na pořadatelé.Nedivil bych se že vyhazují odpadky i na běžných vyjížďkách.Často dovezu v baťohu flašky a jiné odpadky.Zbírám je po ostatních:-( Jednou jsem oslovil turystíky co se kochali krásou Beskyd a do borůvčí hodili ceou igelitku s odpadky.Prý co je mi potom,ať vypadnu nebo dostanu dodršky.Nějak to nechápu,chtějí snad žít nasmetišti?

        0 0
        • kolda  

          mels dat do drzky ty jim…

          jinak to vyhazovani odpadku na trase me taky docela stve, resp. v pohode mi to prijde u obcerstvovacek nebo kdyz projizdis kolem poradetele

          0 0
          • Wojtek  

            jj,ja bordel(když mi zavazí) vyhazuju zásadně u občestvovaček nebo pořadatele

            0 0
            • hampik  

              …projížděli jsme si trasu v pondělí a bylo nám z toho svinstva co tam zbylo trochu dost smutno. Tuby , obaly, no měl jsem plný batůžek odpadků. Je mnoho profíků a jestli sníží výkon cca 30g těžká tuba nebo obal, ubírá se to všechno někam, nevím kam… Buďme rádi, že máme kde jezdit, cena za to začíná být vysoká…člověku je z toho tak trochu smutno…

              0 0
              • Wojtek  

                jj,taky sem tam v pondělí na tom místě občerstvovačky našel bordel

                a při drásalivi sem jen odhodil u občerstvovačky 2 ampulky turbosnacku,páč sem si jeden dal,a ampulku dal do dresu a jak sem vytahoval druhou,tak sem vytáhl tu samou,ale všiml sem si toho, až sem ji pracně rozšruboval,tak sem se nasral a zahodil(u občer­stvovačky,zrov­na sem projížděl kolem)

                0 0
                • hampik  

                  …ne, neee, to bylo mimo občerstvovačku. Sbírali jsme , bohužel na trati… jeli jsme nultý ročník a pak 1,3,4 a toto vlastně nikdy nebylo, ale taky nebyla taková masová účast…myslím si osobně, že je to jen o myšlení účastníků. Pokud bereme prostředí, kde se závodí, jako tělocvičnu, nevážíme si bohužel, prostředí v kterém se závod koná. Pozveme špičku, ale nedomyslíme následky. Další ročník bohužel, litujeme…Pokud ne, jsme tam, kde jsme se nechtěli dostat. Braňme si hoši naše Hostýnky! Přejde pár let a vše se může změnit. Nechci být pesimistický, ale je mě z toho trochu smutno…a prosím, nenadávejte mi…dík…

                  0 0
                  • Wojtek  

                    máš pravdu,ale tohle by taky v určité míře měli zajistit pořadatelé

                    0 0
                    • hampik  

                      …myslím si, že je to taky trochu o myšlení zůčastněných…Je to velmi masová akce…já osobně jsem opravdu nikdy nic co by se nerozložilo nenechal vedle tratě. Jo, podotýkám, že nejsem ,,zelený''.

                      0 0
                      • rasputin  

                        jj je to o myšlení účastníků, s tím to pořadatel moc neudělá… Může jen označit místa ke se může odpad odhodit a to je každá občerstvovačka! A když už vezeš sebou tu tubu od startu, tak tě (teda alespoň mě), si myslím, nezabije ji dovést až po nejbližší občerstvovačku a tam ji s klidným srdcem nechat!

                        0 0
                        • Corbett  

                          To mě připomíná - teď jsem řešil jednoho náboženského fanatika, který chtěl od piky převychovat svět. Měl to krásně sepsaný, jen mu to nechtěli otisknout v novinách, což nemohl pochopit a to byl pro něho zásadní problém. Ten článek měl odstartovat výchovu lidstva. Tu o tom můžeme vést dlouhosáhlé diskuze a stejně s tím nic neuděláme. Myslím, že odpadky patří už ke koloritu takových akcí a jestli na trati bude jedna odhozená tuba, nebo 100, tak to ten pořadatel stejně musí obejít a uklidit. Za sebe můžu říct, že mám čisté svědomí. Jedu jen na to co je na občerstvovačkách.

                          Co koleno? Vypadá to na pěkný a teplý týden, nevyrazíme někde se protáhnout na biku?

                          0 0
                          • rasputin  

                            Jj máš pravdu nemá cenu to tu řešit stejně nic nezměníme…

                            Koleno se snad lepší, dnes jsem to poprvé zkusil na žiletce, vyjel jsem Hadovnu a U Dubu jsem píchl a nedokázal jsem to opravit :D prostě pumpa (ani jedna co jsem měl) nejde nasadit tak aby nafoukala duši… no to je jedno, tak jsem si dal vycházku domů, zítra to zkusím znovu. Koleno drželo, ale bylo pěkně cítit, ještě to pořád není ok :( Ale teď přes příští týden chci už jezdit jak to bude jen možné a koleno to dovolí. Zítra to zkusím něčím delším a uvidím, celý týden se modlím ať je to už dobrý, tak snad se to bude dát!! Ale rád s váma někam vyjedu, teda když mě bude šetři…

                            0 0
                            • Corbett  

                              V poho, já tu nic neorganizuji. Mám tento týden na rozdíl od normálního pracujícího lidu volno od pondělí do čtvrtku. Říkal jsem si, že bych se svezl s šampiónem tvého formátu. To víš, cítím šanci se s tebou normálně svézt, když jsi momentálně indisponovaný. Za normálních okolností by to byla pro tebe nuda -:)

                              Nevím, jak jsi na tom časově a co ti bolavé koleno dovolí. Říkal jsem si, že bych tě potahal tady tím naším koncem. Nevím jak to tu znáš a jak to tu máš projeté. Myslím tím Slušovický okruh. Nebo to protáhnout až na Syrákov, vyjet na Vartovnu, sjet do Pozděchova, vyjet na Vizovický hřeben a přes Vařákovy paseky, Barák, Spletený vrch dojet třeba Pod Slavický kopec a tam sjet dolů do Lípy. Nebo to protáhnout až nad Provodov a vrátit se přes Zlín každý na svojí stranu. To by bylo ale tak na celé odpoledne a za podmínek, že od zítřka nebude pršet a bude pěkně. To aby jsme se moc nebrodily v bahně. Nevím jestli si v těch končinách někdy byl, ale pokud ne, tak si myslím, že budeš hodně mile překvapen, jaké máš ve svém okolí pěkné bikové poježdění. Má to úplně jiný charakter jak Hostýnky.

                              Co třeba ve čtvrtek? To už by mohlo být trochu poschlé a tvé koleno relativně v pořádku.

                              0 0
                              • rasputin  

                                Neboj za normálních okolností by to nuda nebyla, zítra koleno vyzkouším a uvidím jak to bude, ale jsem PRO. Na té vaší straně jsem nějak nebyl, takže milerád přijedu a nechám se provést ;) Ve čtvrtek bych měl být volný jako pták, takže to můžem spáchat!! Trasu nechám úplně na tobě, taky jak jinak když to u vás neznám :D, jen to koleno budu hlídat ;)

                                0 0
                                • RoKo  

                                  Jirka je sqely pruvodce… Ja teda osobne si to pojezdeni s nim uzil… ;)

                                  0 0
                                • Corbett  

                                  Dobrá pane.  Jsou dvě možnosti.

                                  1. já přijedu do Fryštáku, vyjedeme nahoru do lesů a přes Troják se dostaneme na trať Slušovického okruhu, který má cca 35km. Objedeme ho skoro celý, nebo téměř celý, tak aby ses nemusel moc velkou oklikou vracet domů.
                                  2. přijedeš do Slušovic, vyjedeme na hřeben směr Vizovice, proti Slušovickému okruhu se vydrápeme až k Syrákovu. Vyšlapem na Vartovnu, sjedeme dolů do Pozděchova, vyjedeme na Vizovický hřeben po kterém pojedeme tak dlouho, jak jen to půjde, nejlépe nad Provodov a přes Zlín návrat. Možnos­t č.2. bude mít k 80km, ale jel bych ji raději, protože jsem ji letos ještě neabsolvoval. Záleží na tobě pane a na tom co ti koleno dovolí.
                                  0 0
                                  • rasputin  

                                    Tak pane, právě se chystám vlítnout na to kolo ;) Můžem klidně dát variantu č.2., když to koleno dovolí, ale myslím, že to půjde ;)

                                    0 0
                                  • skier  

                                    Do pytle, že bych si udělal volno…pojedete dopoledne nebo odpoledne? Ten bordýlek neřešte,dnes jsem uz nic neviděl. Drásalíci to vždy zodpovědně sbírají. Kdyby v tom lese byl jen bordel z maratonů, tak by jsme si mohli gratulovat. Třeba po těch,co tam ted hledají ty plísně,tam toho je jak po deseti závodech.

                                    0 0
                                    • Corbett  

                                      Ahoj, zrovna jsem psal Radimovi, že by jsme si dali sraz v 10 hod. u kostela ve Slušovicích. Tak jak to mám naplánované, to může dát 80 – 90km a rozhodně to nebude s přejezdy co bych chtěl zvládnout nic extra rychlého. Je to fakt skoro na celý den -:(   Pokud se ti ale podaří trhnout se z pracovního procesu, rád tě uvidím -:)

                                      Ty mrkni do kalendáře na datum 1.8.09 Chci jet do Beskydy na celý den, nepřidáš se? Pak bych upřesnil co a jak?

                                      0 0
    • Wojtek  

      kdo to je? :-)

      0 0
    • Dlhý pes  

      tak ještě obrazová vzpomínka na letošního Drásala

      http://petr1967.rajce.net/Drasal_2009

      0 0
    • HupHop  

      Zdravím. Dal jsem na net http://roglo.aspone.cz/ neoficiální výsledky 120y i 55y r. 2009. Jsou tam i výsledky staršich ročníků a výsledky Šely, Silesie, Olomouce.

      0 0
      • Howgh  

        já vás, lidi, obdivuju, že si pamatujete takový detaily.  Já už během závodu zapomenu kterej kopec je kterej. Každopádně ´s to popsal pěkně.  Pavel je borec, že měl ještě náladu fotit. Ten kořenitý sjezd – odhaduju že je to ten na 59 km – končí u Bečvy.  Už pár let si říkám, že na starý kolena , až se dám na focení, tak tam se postavím..

        0 0
        • tom xtr  

          No to ale až na starý kolena, to máš ještě dosta času, ne? Do tý doby je ještě něco třeba najezdit.

          0 0
    • Corbett  

      20 ročník před námi – kdo se chystá?

      Pokud meteorologům vyjde předpověď, tak by jsme mohli mít sucho :)

      Škoda že trochu nepozmění trať, když se jedná o tak významné jubileum :)

      0 0
      • bosmilan  

        Jedu a bude to můj 10. ročník v řadě…Drásal byl můj první závod,takže to je pro mě srdeční záležitost :-)

        0 0
        • Corbett  

          Jj, také to byl můj první závod – 2003, jenže já jich pár vynechal 2005 a 2010 pro počasí a loni protože jsem jel trilogy :)

          0 0
      • MJ24  

        dnes jsem projížděl část tratě od tesáku dál a za Lázama jsou slušné bažiny, výjezd na Jehelník mě taky překvapil náročnosí, ale šlo vyjet to při závodě to bude horší

        0 0
      • coolboy  

        Jedu! Najeto mám něco přes 1000km, takže budu spokojenej, když to bude pod 9 hodin. Mám trochu pocit, že pořadatelé na to už lehce dlabou. Uvítal bych víc informací okolo vodních překopů – třeba jestli je na závod zasypou, popřípadě kde jsou… Taky mě zarazilo, proč na dojezdu zvolili variantu železničního přejezdu namísto bezpečnějšího podjezdu?

        0 0
      • camlost  

        jj, jsem přihlášen.

        cíl je letos jasný: na rozdíl od loňska dokončit bez úpalu.

        kdyby se to opět podařilo pod 7 h, považoval bych to za úspěch. mám najeto asi 1100 km, uvidíme.

        0 0
      • camlost  

        mimochodem, koeficient trati A vychází zatím 0.63. nic moc :-)

        0 0
      • kolda  

        jedu a těším se. snad to přežiju :)

        0 0
    • Corbett  

      Z původní velmi solidní předpovědi 9 dnů dopředu se to postupem času otočilo na sobotní déšť – ale nakonec i přes horší předpověď se to umoudřilo – že by nakonec suchý a jezdivý, ne příliš horký a také ne studený Drásal?

      0 0
      • coolboy  

        Bude ideální bikovací počasí!

        0 0
      • tom xtr  

        To počasí vypadá celkem nadějně. Teplota až tak ideální pro mě není, ale snad to bude aspoň nez bláta.

        0 0
        • camlost  

          loni jsem naměřil teplotu 38 °C (píšu si takové blbinky do blogu), což se snad letos nepodaří. :-)

          i proto doufám v poměrně bezproblémové dokončení závodu.

          0 0
        • bosmilan  

          Dívám se na startovku a vypadá to,že letos bude opět celkem dost lidí na dlouhé.

          To je jediný závod KPŽ který zatím odolává úbytku jezdců na dlouhé trase,když si vzpomenu kolik nás jelo v r.2011 v Chrudimi a loni v Úpici (kde bylo snad více děcek na JT než nás na dlouhé).

          0 0
          • coolboy  

            Ale stejne nejlip bylo nekdy pred 10 lety, kdy na dlouhe bylo kolem 1000 zavodniku, protoze zadna kratka nebyla :-) nemam rad masovky, kde na 50km vyjede 1000 jezdcu, ale na dlouhym Drasalovi se to ztrati a hlavne i na konci zavodu je dost lidi, kteri te psychicky podpori, kdyz jsi ve srackach :-)

            0 0
            • bosmilan  

              To bylo na Drásalovi super,že ty úvodní kopce to rychle nadělily a pak už jel člověk pořád s někým a netrápil se tak sám.

              0 0
              • tom xtr  

                I tak to bude v první kopci celkem řežba, aspoň pro mě. Trvá mi tak hodinu, než se rozjedu. Za Grapama už v klidu.

                0 0
        • kolda  

          já se teď díval na Nory, kolem 21 st, polojasno – to je ideál ne?

          0 0
          • bosmilan  

            na mě zima,těch 26 st. kde někde píšou už je lepší

            0 0
          • tom xtr  

            To vypadá na osobák :) Ambiciózně upravuju mezičasy na výsledných 6 hodin :)

            0 0
            • kolda  

              to je dobré vědět, abych se tě nedržel :)

              0 0
              • camlost  

                koukám, že máme skoro stejná startovní čísla. :-)

                budu stát na konci boxu (poznáš mě podle Epicu s Bender Fender a bílými gripy).

                0 0
                • kolda  

                  no lidí na epicu tam asi bude mraky :) ale budu se dívat.

                  0 0
            • bosmilan  

              Tak to abych se tě držel :-) …a kolo už máš ve 100% stavu? Aby to nedopadlo jako v Koutech,že sis schválně přidával zátěž dotažením zadních ložisek :-)

              0 0
              • tom xtr  

                Kolo už je OK. Jestli i nohy a psychika, tak to se uvidí v sobotu. U sebe obvykle poznám pravdu v tom stoupání za Jarcovou. Tak kdybych tam někde ležel na slunku o cesty, tak jsem to přepálil :) To ty už ale budeš někde přede mnou.

                0 0
            • kolda  

              tak v boxu budeme spolu, na startu ti potřesu pravicí a v cíli na mě počkej :)

              0 0
              • kolda  

                a přesně tak to nakonec dopadlo :D

                0 0
                • tom xtr  

                  jj, i tak jsem to jel ze začátku trochu opatrněji, než se možná dalo. V Jarcové zpoždění 10 minut proti plánu a v druhé půlce už se to dohnat asi nedalo. Bedna ale tentokrát visela stejně trohu výš, než jsem čekal, takže ani plánovaný čas by nestačil :)

                  Po těch pár letech, co jsem nejel plnotučného Drásala, se mi ten kdysi těžký sjezd před Jarcovou zdál teď nějaký jednoduchý. Buď se to vyjezdilo, nebo jsem změnil kriteria :)

                  0 0
                  • kolda  

                    já jel do Rajnochovic taky celkem napohodu, ztratil jsem tě za Hostýnem, kde jsem musel ve sjezdu zastavit, upadla mi podsedlová taštička :D

                    rozjel jsem se až ve stoupání na Lazy, pak jsem to relativně fičel.

                    ten sjezd je malina, nicméně jsem si tam trapně šlápnul – blbá stopa. to mě tak asi jediné se.e.

                    0 0
    • zalciks  

      Na jakých kilometrech jsou časové kontorly? At si muzu pri zavode porovnat casi s min. rocnikem :-D.

      0 0
      • bosmilan  

        Kelčský Javorník cca 24.km…Za Vodu (Jarcová) cca 56.km…Fryšták Horní Ves cca 96.km

        0 0
        • zalciks  

          dík

          0 0
          • SCOTTer  

            Chtěl bych se tak narychlo zeptat: Když se registruju až zítra před závodem, tak dostanu číslo a podle toho čísla se řadí do peletonu? Takže je vysoká pravděpodobnost že budu startovat někde odzadu?

            0 0
    • Corbett  

      Nebyl jste někdo na trati? Předpokládám až na pár stoletých kaluží sucho až téměř prašno :)

      0 0
    • kolda  

      tak co dojmy, pocity z výkonu?

      za mě celkem spokojenost, jelo se mi dobře, žádné křeče, docela jsem si rozvrhnul síly.

      počasí paráda a bahna bylo tak akorát.

      0 0
      • bosmilan  

        Mě se to líbilo…počasí super…bláta minimum…křeče a krize nebyla a s výkonem jsem max. spokojený :-)

        0 0
        • tom xtr  

          No abys nebyl. Ten tvůj čas jsem potřeboval zajet, ale to bys mi musel půjčit i nohy :)

          Ještě jednou gratulace.

          0 0
        • kolda  

          super výsledek, gratuluju.

          0 0
          • bosmilan  

            díky oběma…sám jsem byl překvapen jak dobře se mi jede a navíc jsem to zvládnul dobře i takticky :-)

            Jinak zlepšení osobáku (loňský rok) o 47 minut

            0 0
      • pop  

        Velmi dobrej čas. Seš dobrej, je vidět, že jezdíš.

        0 0
        • kolda  

          dík. problém je, že lidi kolem mě zrychlujou o dost víc :)

          0 0
      • camlost  

        byla to moje první letošní projížďka nad 85 km, tak jsem byl celkem překvapen, že jsem to dal pod 7 hodin (počítal jsem spíš s 7:30 – 8:00). nakonec 6:40.

        na cestě prakticky žádný problém. sjezdíky byly fantastické jako vždy, bavily mě.

        někde kolem 60. km jsem příjemně pokecal s člověkem na Cannondale, o pár kilometrů dál jsem se začal předjíždět s člověkem (oproti mě mladý kluk kolem 23 let), se kterým jsme pak spurtovali do cíle poté, co jsem posledních 5 – 7 km táhnul vláček bez střídání. oba zdravím. :-)

        za tou občerstvovačkou nad sjezdovkou (cca 80. km?) jsem potkal člověka jedoucího 1000 mil – evidentně úplně jiná výkonostní kategorie. ale chvilku jsem mu dělal společnost, za což byl snad i rád.

        organizace mi přišla taková nijaká, zvlášť když se jednalo o jubilejní 20. ročník. fronty na všechno, vodu do sprch odpojili ještě před limitem pro dojezd do cíle, jídlo vyjedené a repráky tradičně řvaly, že mě z toho ještě teď bolí hlava.

        největší ostuda byla v úschovně kol, která prostě nebyla připravena.

        0 0
        • kolda  

          tohle je boj KPŽ, když si to místní pořádali sami, tak mi to připadalo o dost lepší.

          0 0
        • badluck  

          taky te zdravim!

          s tim vekem jsi me trochu podcenil, ale dekuji :).

          ja jel na drasala s najetymi 1100km na silnici a tak polovinu z toho jsem najizdel od 28.6., nicmene ten zaver jsi tahl skvele, byl jsem rad, ze jsem se te drzel v haku.

          0 0
          • camlost  

            já jsem měl právě taky najeto málo (cca 1200 km), ale právě díky tomu jsem se celou cestu šetřil v kopcích, abych to rozumně dojel.

            a když jsi mě míjel na Pekle (kde se tedy jelo hluboko pod moje možnosti, ale na ty kameny vlevo se mi vůbec nechtělo), říkal jsem si, že si tě nenechám ujet. na kopci jsem viděl, že tě zvládnu docvaknout… sjezdík jsem si užíval, ale o tom, že jedeš za mnou jsem vůbec nevěděl. a pak už nezbývalo než si zaspurtovat, na což jsem si docela věřil.

            aspoň měl Hauptvogel co komentovat. :-)

            0 0
    • Corbett  

      Vše OK, jen mi vadily pomalejší z krátkých tratí. Před tím jsme nadávali když nás bylo hodně na startu, teď se zas pletly pod kola. Jsem výkonostně ve skupině, že se na nás nenapojovali ti rychleší z krátké, nebo zas opačně. Bikeři, kteří se na nás, ty z dlouhé napojovali, byli tak o třídu níž a to nejen výkonnostně. Nu co – nahoru když už ten štrůdl nešel předjet, tak jsem si slezl, ale dolů to bylo ceklem o hubu. Tím nechci nic vyčítat těm pomalejším, ale tratí přibývá 115,54,38, prachy se vydělávají na úkor bezpečnosti a to se mi nelíbí.

      0 0
      • marco  

        Přesně takových co křičí stopa a ku… já to měl rozjeté o to 300 místo na dlouhé tam bylo dostatek. Nesnažme se být něco víc když už jedeme tu dlouhou. Stále je dost takových kterým stačí ta krátká a kraťučká 38 km. Spousta to jela jako svůj první závod. Zajímavé, že ti top Jobánek a další, s tím neměli sebemenší problém. Udivilo mě kolik zraněných tam bylo. Po závodě to bylo jako v polním lazaretu. Zaujal mě jeden pán co dopadl přímo na ústa a vypadal v obličeji jako po zápasu s Mickem Tysonem v kombinaci s pobodáním hmyzem.

        0 0
        • bosmilan  

          Ti vepředu se s těma z kratších tras nepotkají

          0 0
        • Corbett  

          Já se nad nikým nepovyšuji a nemám nic proti těm co jeli krátkou trať. Ať si každý jede jakou chce, nebo ať nedělá nic a mě je to úplně jedno. Je mi úplně putna, jestli někdo jezdí lépe a rychleji, nebo pomaleji jak já. Vadí mi to, že pořadatel vypustí pomalejší a méně technicky vybavené jezdce na stejnou trať tak, že mě nezbyde než jich 30 – 50 předjet v době, kdy mám v nohách 90 až 115km. Věřím tomu, že rychlejší z dlouhé tratě tento problém neměli, protože se zařadili mezi výkonostně stejné borce. Ti nejrychlejší z dlouhé se s nimi ani potkat nemohli. U těch pomalejších tento jev bude stejný jako u těch rychleších.

          Mimochodem, kolikátý jsi dojel, když jsi jel na 300 flek. Mě na toto umístění chyběly 2 minuty, ale koho jsem na tomto fleku nenašel, tak to byl Marek – 77 ročník. Jednoho jsem nakonec přece našel na 494 fleku s časem 8:47.

          0 0
          • coolboy  

            Presne, at si kazdy jezdi jakou chce trasu, ale taky me trochu vadilo, ze jsem se pripojil k jezdcum, kteri to technicky i vykonostne nedavali. Myslim, ze i o 300. misto se da jet s rozumem a pochopim, kdyz je nekdo ve sjezdu pomalejsi. Bohuzel vsak casto zavodnici byli o hodne pomalejsi a to je skoda, protoze po 90km se uz necitim na to, abych nekoho bezpecne predjel.

            0 0
            • marco  

              No problém byl ten, že ti pomalejší se cítili ve sjezdu až příliš sebejistě a bez znalostí jakékoliv techniky jak na to měli často potíže a v 60 km rychlosti se toho už moc vymyslet nedá.

              0 0
          • marco  

            Přiznávám jel jsem tu nejkratší distanci no nebyl sem ten zpomalovač i když se nemám čím chlubit přesto jsem spokojený, vím kde mám rezervy.

            V 09:00 hod ráno jsem si spokojeně ležel v posteli tu najednou SMS celý předchozí večer domluvený sobotní program odpadá. Co budu celou sobotu dělat? Slovo dalo slovo nedaleko v Chomýži jsem se vnutil na večerní grilovačku. Nastavil jsem nahrávání TdF a vyrazil jsem do Holešova. Zpočátku jen lelkovat a možná to jen objet bez čísla. V té oblasti jsem několikrát do roka a tak jsem věděl do čeho jdu. Ono s najetými 400 km od počátku sezony je na tyto kopce i u distance 38 km a 1220M převýšení docela záhul. Byl to pěkně stávený den korunovaný výhrou v tombole takže OK za rok se tam zastavím snad už na tu 54 km distanci.

            0 0
            • Corbett  

              Tys musel dojet před mnou, na 38km vás moc nebylo a dle výsledků a dojezdu do cíle jsem měl v cestě cca 15 – 17 jezdců z 38km. Z 54km to bylo jinak. Nevím kolik bylo jezdců za mnou ještě před spojením tratí. Ale dojel jsem před cca 180 jezdci z 54km. Kdybych jich musel po svých ujetých 90km předjet jen polovinu, tak je to celkem fuška.

              Tím tuto rozpravu raději uzavírám :)

              0 0
          • pee.tr  

            Jel jsem dlouhou a pro změnu lidé z krátké předjížděli mě. Úplná špička z B přilítla ve stoupání na cca 92km. A pak až do konce závodu mě postupně předjížděli jak B, tak i pár C. Špička C mě brala asi na 101km. Ale nebylo nás ani jich moc, takže si myslím, že jsme si nepřekáželi. Snažil jsem se jim dát třeba v zúžených místech přednost.

            0 0
            • pee.tr  

              Teď mě ještě napadá, aby mě někdo nabral za slovo, jestli jsem to popsal vůbec správně (ty trasy B a C). Tak raději barevně – pokud jsem už nebyl barvoslepej, tak první mě předjížděla špička se žlutými čísly, pak až ty s bílými.

              0 0
              • Corbett  

                Asi jde o hovno – v podstatě o velmi krátký časový úsek. 20 minut před mnou dojeli do cíle kluci z krátké, které znám a vím, že jejich výkonnost jak fyzická, tak technická je podobná té mojí. Kdyby jsme se potkali na trati, tak mi určitě ujedou, protože rozložit síly na 115 a 54km je trochu rozdíl. Ty jestli jsi dojel v čase 7:06, tak museli předjíždět tebe, protože jsi narazil na střelce z krátké.

                Když už nic, tak jsem se aspoň vykecal :))

                0 0
                • pee.tr  

                  Já ale dojel v čase 5:59 :-) Ale souhlasím, jde o ho*no.

                  0 0
                  • Corbett  

                    Já ti hoďku přidal :) Koukal jsem do výsledků a hledal Petra N. Máš ale pravdu, to by tě nemohli předjíždět ti nejrychlejší z krátké.

                    Super výsledek :)

                    0 0
                    • pee.tr  

                      Dík. Proti loňsku půl hoďka dole, ale furt to neni ono. Od 90.km jsem lehce ztrácel a asfaltové stoupání na 100.km opět krize jak sviňa. :-) Tak snad příště. Opět ale říkám, že mi Drásal přijde celkově náročnější než obdobná trať na Salzkammergut.

                      0 0
      • Corbett  

        Když už tu tak blbě kecám – stoupání pod hrubou Malíkovou – cca 110km – no a když mi došly mailem ty komerční fotky :)

        0 0
        • Rubi  

          tam to mam rad, to uz je skoro konec :D

          0 0
        • kolda  

          slezl jsi pak za fotografem nebo jel až na Malíkovou? :D

          0 0
          • Corbett  

            Slezl, ne ale protože bych to nedal – byla tam řada cca 10 – 15 tlačících a nemělo smysl se mezi nimi proplétat :)

            0 0
        • pee.tr  

          Tak odsud žádné fotky nemám. Tady to aspoň vypadá jako fotka ze závodu. Asi mám blbý nároky/názory, ale většina těchto komerčních fotek mi připadá, jak když se nechám vyfotit doma na zahradě. Chybí tomu akce, pohyb a celkový pohled na závodní trať, případně soupeře. Proti tomu bych oželel detaily.

          0 0
        • marco  

          Kdybych to tušil, že to bude ten fotograf tak bych z toho kola těsně před ním neslézal. Takto z archivu to vypadá, že jsem toho Drápala obešel po svých. Ještě jsem ho slušně pozdravil.

          0 0
        • pee.tr  

          Koupil sis ty fotky? Nebo někdo jiný z XYX.cz? Peníze ode mě mají na účtu už od úterý (stejná banka) a se*ou na mě. Ani na dnešní mail žádná reakce. :-(

          0 0
          • stigi  

            Ja jsem, se skripenim zubu, fotky koupil. Odkaz na „uschovnu“ doruceny druhy den od zaplaceni

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.