• Corbett

    Tak borci, kdo se chystá na tento výjmečný a nádherný závod?

    0 0
    • hanz  

      já, ale bude to asi ukrutnej boj…letos mám víc natlačeno na dh něž najeto na xc

      0 0
    • quassar  

      Taky se chystam, ale mam z toho docela hrachy, ne ze bych mel malo najeto, ale prece jenom… :) Asi to ujedu, ale o zavodeni se zrejme nebude dat mluvit. Nejaky rady zkusenejsich drasalistu???? :)

      0 0
      • Corbett  

        Zkus si to vychutnat. Jsem místní a Drálal byl můj první závod v životě. Jel jsem ho sice 10 hodin, ale byla to paráda. Žádná krize, prostě pohoda. Pak už se člověk snaží zlepšovat a to občas bolí.

        0 0
    • pegal  

      funguje vam menu vlevo? http://www.drasal.cz/

      0 0
    • kolda  

      jedu, ale taky mám pocit,že to nebude moc o závodění. nemám najeté dlouhé tratě:( takže se nenechat na začátku vybláznit a jet v klidu!!!:)už se těším.

      0 0
    • Darkson  

      jedu poprvý a moc se těším. letos se mi ještě nepodařilo dorazit do cíle na kole, tak snad premiérově:-)))

      0 0
      • lempl  

        snad jedu taky:) jinak taky jedu po 1.:) lidi jakej to ma povrch? je to na slicky?

        0 0
        • Otto  

          první stoupání po dešti na sliky není..respektive první 1/4 závodu po sjezd na chvalčov. Pak je pohoda – flyšový podklad(rozpadlý pískovec) závěr Hrubá malíková po dešti je jílové kluziště. Vše mezi tím si asi na semislikách dá sjet. Já teda osobně to odedřu na na Piranivpředu a Z-Maxu vzadu. Byl jsem tam včera a je to stále dobré..tj blato jen semtam v prohlubních(mlu­vím o blátivých úsecích)

          0 0
          • cabbage  

            „Piranivpředu“? co to je??

            0 0
            • Otto  

              Piranha Pro od IRC semse překlepl.Tak to je, když člověk u toho jí.

              0 0
          • RomanH  

            No, minuly rok mi nekdo psal, ze blato je jen na par obvyklych mistech – ze to bude 90% trati, to jsem netusil :o)

            0 0
    • goood  

      Taky jedu, poprve, tak jsem zvedavej jaka bude trat. Ale asi dost hruza uz podle toho jmena ;-)

      0 0
      • Corbett  

        Drásal existoval, byl to Holešovský obr a jeho jméno nese tenhle maraton. Né že by byla tak drastická a drásala ti nervy.

        0 0
        • Otto  

          :o) nadruhou stranu to není ani žádná procházka růovým sadem. V sobotu jsme to dali Zlín-Troják a po Drásalovi do cíle v Žopech, vedro k zalknutí, ohnutý hák na přehazce… Z tama do Otrokovic na Štěrkáč a tam byl jakýsi triatlon…no kdy jsem slyšel ty časy co měli vítězové, tak jsem přemášlel jestli mám vůbec ještě jezdit na kole (tak , pravda, byla jeli na silnici) Tak doufám e letošního Drásala opět přežijeme ve zdraví.

          0 0
    • preacher  

      Taky jedu, ale budu do poctu, zavodit budou jini…nu co uz…

      0 0
      • kolda  

        tra? je super! sice fakt těžká,ale super. zázemí taky. budete zůstávat na kalbu?

        0 0
        • kovar  

          no nevím, tra? Drásala je výletnicky lehká, podle mého názoru

          0 0
          • luke777  

            lehka trat?mno chlape nevim ja si projel 50km a muzu ti rict mazec mazec,120 km a prevyseni 3200, kopecky sice nadherne ale muzu ti rict ze treba z chvalcova na tesak je pekne stoupani lesem a dalz rajnosek potit krev na jahelnik ci jak se to jmenuj tzn 1km do kopce peso a mam co delat udrzet se tam.jinak obdivuji vsechny zavodniky kteri se daji na tento zavod.

            0 0
            • RomanH  

              Jo, ale Kovar myslel technickou cast. Jsou tam jen dva (pro me nastesti) technictejsi sjezdy – z Kelcaku a Jarcova. Delkou a prevysenim to narocnejsi je, zvlaste pokud clovek na pocatku neodhadne svoje tempo.

              0 0
              • emkaa  

                Presne tak, technicky je to v poho. Pri me predlonske ucasti to nastesti „vylepsil“ dest, a ke konci blato:-) Na Rubenach Acris to byl nezapomenutelny zazitek, nikdy by me nenapadlo, jak dobre umim jezdit:-)

                0 0
                • kovar  

                  no jo, předloni to bylo i technicky náročné. To jsem ještě vozil Pythona vzadu :-)

                  0 0
                  • Corbett  

                    Já v roce 2003 nezmokl, nějak mě to minulo, ale to nebylo tím že bych byl mezi prvními, ale naopak. Za to bahna jsem si užil.

                    0 0
    • rock  

      Kolik je (řádově) mít potřeba najeto, aby člověk přežil a dostal se do cíle dřív, než v sedm večer sbalí časomíru ?

      0 0
      • Corbett  

        Otázka je jak dlouho jezdíš. Kámoš loni neměl najeté ani 1000km, ale už jezdí dlouho a proto v něm určitá forma výdrže přetrvává. Dle mého názoru, pokud ti při vyjížďkách nedělá větší problém ujet 80km, tak to zvládneš. Už jenom díky bezvadné atmosféře která tam vládne a dobrým občerstvovačkám, které dokážou nakopnout.

        0 0
        • rock  

          Cca 80km není problém, ale víc zatím nejezdím. Za letošek mám cca 1700 km, pokud možno mimo asfalt – z Drásala mám docela respekt …

          0 0
          • kovar  

            tak v tom případě to máš dobré, respekt nemusíš mít, hlavně jet svým tempem, nepřepálit, protože je to hodně kilometrů po povrchem nenáročné trati, ale náročné profilem.

            0 0
          • Corbett  

            Ten není na škodu, horší by bylo, kdyby jsi to podcenil. Je to nádherný závod a bude se ti líbit. Směsice všeho co takový maraton potřebuje. Drsné výjezdy, technické sjezdy, krásné lesní cestičky, pěkné výhledy, prostě nebudeš litovat.

            0 0
          • RomanH  

            No vidis, to jsme na tom stejne a ja jej letos pojedu uz potreti.

            0 0
            • rock  

              :-) … ještě chvíli a budu zlomen, už včera jsi mne načal …

              0 0
          • hanz  

            no vidíš, já mám asi 300, no možná 400, asi dva měsíce mi nefakal tacháč

            0 0
          • Karaya  

            To máš víc než jsem kdy měl já v době Drásala a jezdím ho..Buď v klidu, letos jedu taky, ale vzhledem k studijně-rodičovským povinnostem budu atakovat zadní příčky :-)

            0 0
            • Hanes  

              No tak já su na tom podobně (stavebně rodičovské povinnosti) takže se o ty zadní příčky budeme bít spolu

              0 0
              • Corbett  

                Mám takový pocit, že ti co se budou bít o přední příčky na Drásalovi rozumy na bike foru nehledají. Prostě všichni se sejdeme někde vzadu a jedno jestli to bude 550.místo, nebo 726.místo.

                0 0
                • preacher  

                  to bude vzadu pekne naslapane…:-)))

                  0 0
                • hanz  

                  cha cha…já se budu bít abych to zvládl pokud možno v termínu.

                  0 0
                • richard  

                  Tak v mém případě to bude asi stejné.Letos jedu poprvé a budu spokojen,když to vůbec dojedu… alespoň vylepším pořadí ostatním:o))V so­botu jsem jel z Žop na Rusavu…no bude to zajímavé

                  0 0
      • kolda  

        podle kováře nic:)))

        0 0
    • pegal  

      Kdyby jste jel nekdo z Jihlavy nebo projizdel Jihlavou rad bych se svezl kdyz nesezenu zadnej odvoz. Ozvete se. Dik.

      Pak bych mel moznost jet Author Znovin cup- Vinarska 50, ale nejsem si jistej jestli nehorazny startovny predem 500,– potom 700,– za ten zavod opravdu stoji..

      0 0
      • Corbett  

        Někde jsem četl, že to má 200m převýšení. To snad ani nemůže bavit taková rovina (Vinařská50).

        0 0
      • petebike  

        je to silenej zavod, ja to jel pred 2 lety, porad pilu, rovina…prumer hodne pres 30 km/hod, startovny je vysoky protoze to porada mohyla a ta to ma takhle vsude viz. treba Prazska 50

        0 0
    • TinkTink  

      Jedu.

      0 0
      • Corbett  

        S tebou se také automaticky počítá.

        0 0
        • TinkTink  

          To jsem fakt rad :o)

          0 0
        • Cejlon  

          Jel jsem minulý rok a byla to pěkné závodění:-)teda možná tak do 60 kilometru.Pak už to bylo horší.Nádherný závod!!!Škoda jen,že potom začalo pršet,tak rychle jsme kola ještě nebalili:-)Jedu to taky proto,že 120 km dám v kuse jen jednou za rok a to na Drásalovy.Takže SEE YOU

          0 0
    • Darkson  

      BTW, nemáte někdo k dispozici odvoz z okolí Prahy? Anebo nejede někdo vlakem, abych případně nejel sám? :-))))))))))

      0 0
    •  

      Ahoj, mam mozna blby dotaz. Dneska jsem to poprve zkusebne jel a porad premyslim, jestli se to da kompletne cele vyjet (hlavne vcetne Kelcskeho Javorniku). Ja jsem byl rad, ze jsem to na nej v tom kamenitem terenu vytlacil :-).

      0 0
      • kovar  

        krátký úsek na Kelčák to tlačívávám – v tom nejstrmějsím úseku a na těch kulatých kamenech, které fungují jako hrách na Jánošíka- a pak ještě kdesi – asi na Pardus, tam už chybí i ty síly.

        0 0
        • Otto  

          Promluvil skutečný genius… Tak, jelikoř přítelkyně na to trošku nemá, a můžu jet svým tempem tak mi doufám nebudete ukazovat tra't jako na Slušokruhu. At' se daří.

          0 0
    • Invos  

      Toš, letos skusím štěstí znovu, hlavně se těším, jestli na občerstvovačkách bude zase ten výborný chleba se sádlem, ten byl fakt sqělý…

      0 0
    • TinkTink  

      Tak nevim…divam se na pocasi a vypada to se mnou nevyrovnane…jestli bude mit lejt, tak se pojedu jenom podivat a nic vic :)

      0 0
      • Invos  

        na jakém serveru jsi se díval??

        0 0
      • RomanH  

        Nestras, na poslednich dvou prselo v den zavodu ci tyden pred a vsude bylo spousty bahna, tak na potreti to snad vyjde.

        0 0
        • Lovec_007  

          byl jsem cast projet v sobotu (cca 60km) a bahno nebylo vubec – zatim, ale pisek pekne vyschnul a misty te to hezky rozhodi (napr na louce mezi Lazy a Bludnym)

          0 0
        • TinkTink  

          Nestrasim, ale pocasi se mi proste nelibi…a v bahne se mi jet nechce…proste ne a ne a ne… :)…staci kdyz mam zdemolovany DHcko :)

          0 0
          • miťo  

            Nerikej, ze se bojis :) Takovej technickej zavodnik a navic cerstvej inzenyr…

            :o)

            0 0
            • TinkTink  

              Nerikam ze se bojim, ale v desti se mi nechce…proc by melo?

              A nejsem Ing, ale Bc ;)

              0 0
          • RomanH  

            Mne uz taky ne, ale zatim jsem se vzdy nechal vyhecovat – holt slaba vule :o) Ale pokud by prselo uz rano, tak bych asi zustal ve spacaku.

            0 0
            • TinkTink  

              No…tak tady ted prsi…no…ale pokud to bude jenom takovejto lehkej desticek, tak to v sobotu pude…tak uvidime :)

              0 0
              • RomanH  

                Hmmm, tak to v Brne uz leje jak z konve. Ale alespon se splachne prach. Pokud uz zitra prset nebude, bude to dobry. Kdyz jsem byl v pondeli po SO+Ne bourkach jezdit, tak v lese bylo docela sucho.

                0 0
    • johny.h  

      Tak kápněte někdo božskou, jaký je terén, jestli budou lepší nějaký špalky nebo třeba Ralfy :-). Jedu poprvé tak jsem zvědafff!

      0 0
      • Invos  

        Myslím, že to chce něco rychlejšího, ikdyž začíná dneska ráno nenápadně krápat… takže uvidíme.

        0 0
        • LukasX  

          Z drobneho krapani prave preslo ve Zline v peknej lijak, takze si to hosi uzijte ve zdravi ;o) Drzim palce vam i bajkum.

          0 0
          • Invos  

            No, dyby neska chcalo celý deň a zitra a v sobotu už né, nebylo by to špatné, aspoň by sa neprášilo… Nějaká ta kaluž by sice zbyla, ale s tým sa mosí počítat, že človjek dojede jak prase… :-)

            0 0
        • Otto  

          Já jsem už včera přezul na Z-maxe a vídím, jak to bylo prozíravé…

          0 0
          • TinkTink  

            Ja vepredu nechavam Nokian Boazobeana 2,1" a dozadu jsem ted soupnul Michelin Wildgripper Lite S 1,6"…pokud bude lejt jeste chvili, tak to bude skvely :)

            0 0
            • kovar  

              No ten déš? , co tu byl, ani snad neprošel skrz listy k zemi, takže jestli více nezaprší, tak bude sucho.

              0 0
    • BUBU  

      A chčije a chčije…Jestli to tak pude dál ,tak budu zase muset pomáhat točit pivo.

      0 0
      • luke777  

        ja byl na trati v utery sucho a jakkoukam jak chcije predstavim si uricite pasaze jak to musi vypadat po desti ci za mokra budeto velice zajimavy zavod,jednou ho urcite pojedu

        0 0
        • goood  

          Tak jak to tam vypada dneska ?

          0 0
          • pegal  

            Tady U Jihlavy chcije jako s***e… :) A ja jsem v praci na kole, tak to bude super cesta domu :(

            0 0
          • BUBU  

            Jo,jo,zatím svítí sluníčko ale… Dusno je jak prase a podle radaru se to sem nezadržitelně řítí.Ale třeba to dopadne jek včera a nepůjde to poznat.

            0 0
            • pegal  

              No tak tady je to znat hodne.. Neni videt na krok, na silnici je vrstva vody jako neco

              0 0
    • Darkson  

      Pokud bude v neděli slušný počasí a budem po sobotě živí, plánujeme s Gooodem dát do odpoledne lehčí projížďku, aby jsme se časově stačili vrátit do Prahy. Pokud budete někdo chtít jet, můžem dát nějakej minisraz B-F. Vítáni především domorodci znající místní trasy:-)

      0 0
    • Homer  

      Vlak nepocka :) http://sport.idnes.cz/sporty.asp?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.