• Bary89

    Plánuji na hartailu na brzdových třmenech XTR BR-M9100 vyměnit destičky za něco kvalitnějšího než současné K03Ti

    po dlouhém pátrání a studování jsem vyhledal : SHIMANO K04Ti sintrované,

    SHIMANO L04C kovové s chladičem

    Jagwire Elite Shimano Road Sintered

    Kompatibilní by snad měli být ale před objednáním z e-shopu se radši ptám .A zajímají mě i zkušenosti… už jednou jsem koupil špatný typ tak si to nechci zopakovat :D

    Předem Děkuji

    0 0
    • novas752  

      No začni tím co ti na K03Ti vadí.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jsou to chrtí brzdy, u kterých výkon moc nezvýšíš. Ten chladič jsem musel trochu upilovat, je pro silniční třmeny.

      0 0
      • Bary89  

        ten chladič nutnost není jen mě zaujalo že to muže pomoci ale bohatě mi tam asi budou stačit SHIMANO K04Ti sintrované ...... spíše by mě zajímalo jestli tam budou sedět … protože včera mi prodal borec v cyklo obchodě destičky J03a které tam vubec ešli pač byly veliké

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ano, v těch XTR jsou zmenšené silniční destičky (kvůli hmotnosti) a to je ten problém, že to pořádně nebrzdí.

          0 0
          • Bary89  

            jj zaujmulo mě už to že tam jsou silniční třmeny ikdyž se jedná o kolo Scoott scale rc900 team takže už žádné ořezávátko , to že tam mají jít tyhle zmenšené silniční destičky už jsem taky zjistil jen mě zajímá jestli tam dám tihle kovové k04ti jelikož nikde v okolí dostupné nejsou tak než objednám zjištuji jestli to třmen vezme

            0 0
        • novas752  

          Tvar destiček určuje u Shimana první písmeno. Potřebuješ destičky s K na začátku. J jsou právě klasické na lepší 2pístkové Shimano kromě téhle nešťastné verze XTR.

          0 0
    • tomxxx  

      Goldfren 861, fungují mi na těch XTR v klidu.

      0 0
    • jarouš2  

      Galfery brzdí parádně 80kg 160mm kotouč. Ale mizí před očima. Jinak já dal 180mm kotouč dopředu a brzdí to teda líp. Taky vozím organiky. Jinak m9000 byly ještě horší. Navíc se ty m9100 musí pořád odvzdušňovat.

      1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.