ČT4 dnes 18.50 Crocodille Trophy 2007

29 nepřečtených
  • johny.h

    Doufám, že v programu nekecaj:)

    0 0
    • petebike  

      sosne to nekdo ?

      0 0
      • ptak1000  

        18:50 Crocodille Trophy 2007 Reportáž z průběhu nejnáročnějšího závodu bikerů na světě Další vysílání: ČT4 SPORT 4.1. 08:50, ČT4 SPORT 7.1. 19:25 PDC: B26121850 -Ještě tu más jiný termíny

        0 0
      • SNAIL  

        Nahrál jsem to, tak ti to pak někdy dám

        0 0
        • petebike  

          supr, dik, ten X alps co jede po tom je taky good…prijde mi to neco jako ALjaska na kole :-)

          0 0
          • Corbett  

            Aljaška je bezkonkurenční, bivakování v –40, etapa přes Beringovo moře a jiné, tak jak to Honza Kopka napsal, tak se tomu asi nic nevyrovná.

            0 0
            • petebike  

              tak jasne cetl sem, ale ty to beres s pohledu bikera, s pohledu letce na padaku je ten X Alps jeden z vrcholu „zavodeni“…

              0 0
              • Corbett  

                Jasně, já to spíš srovnávám s Crocodille Trophy. Nevím jestli to tak bylo napsané v programu CT4, – Reportáž z průběhu nejnáročnějšího závodu bikerů na světě.

                0 0
                • petebike  

                  :-) Alska se neda s nicim srovnat – myslim bike zavodem…to je docela usmevne, skoda jen ze uz se nejezdi Crocodille jako driv – to bylo o hodne tezsi, taky kvuli tomu typkovi na vozejku to zjednodusily, tim nechci rict ze to je lehky zavod, ale uz to neni to co to bylo :-), presto bych si to rad nekdy strihnul, asi zacnu setrit… :-)

                  0 0
    • Jirik123  

      nema to nekdo ripnuty? CT4 nechytam:-/

      0 0
    • Baracuda  

      Davaji to i na onlinu CT www.ceskatelevize.cz/…9737140.html

      Pred vanocema sem na to koukal a maji to docela dobre.

      0 0
    • Bajker16  

      Hezký to bylo :o)

      0 0
    • miťo  

      Jo, pěknej pořad, sosnul jsem ho z netu. Dokonce tam byl vidět i Happyy z bikefora, poznali jste tam dres cyklomaxu? Byl tam záběr i na jeho šlapák a přední vidli+nábu(v té vidli byl vzduch z mýho bytu, kde jsem ji foukal :D)

      0 0
    • ddd - andy  

      Nekecali. Ale ten sestrih nic moc.. :-(

      0 0
      • cagalam  

        …souhlas. Určitě super závod, ale ta reportáž stála za hovno! Podle mě by to chtělo se trochu více věnovat na čem ti bikeři vlastně jedou atd.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.