ČT1- ZÁCHRANÁŘI...a bajkeři

160 nepřečtených
  • speedy gonzales

    videli jste dnesni dil Zachranaru? jak jste spokojeni s medialnim obrazem bajkeru? vzali byste si do Tater na sjezd sida? ktery byl padlis-ta?

    0 0
    • Darkson  

      a co na to Jan Tleskač???

      0 0
    • tulda  

      jj, sid byl vtipnej

      0 0
      • Air  

        no to rozhodne a ty chrti plaste… proste typicky all mountain ;-) jinak kazdopadne to tocil nekdo kdo ke kolum asi moc vztah nema… ten obraz frajericich bikeru, kterym jebne v palici a jdou delat zavody v takovem terenu nebyl moc objektivni. Ale o to v tomhle serialu asi nejde. Myslim ze chteji spis nastinit s cim vsim se takova HZS setkava..

        0 0
        • Roman  

          Podobně reálně působil i onen tatík s fešnými cérkami…

          0 0
          • SELMIRA  

            nádohou tatík s cérkama byl můj favorit. :o) Se mi z toho celýho líbil nejvíc.

            0 0
          • Paja  

            By me zajimalo, jestli horska sluzba bezne poskytuje doprovod byt i tak „proflaknutym tatkum“:), rekl bych tezko

            0 0
    • Seveřan  

      Jsi rychlejší než záchranáři :-)

      0 0
    • kolombo  

      Na www.horydoly.cz se hned po prvním dílu objevilo spousta „pochvalných“ reakcí. Řekl bych, že to úspěšně doplňuje tu hrůznost s Chýlkovou, co dávají v neděli. Ale o důležitosti přileb se tam hovořilo. tak snad alespoň něco je správně :-D

      0 0
      • MF  

        Jak by type dopadol so satkou ?

        0 0
      • TinkTink  

        V nedeli jsem byl zlostny, kdyz jsem videl jak ani maly deti nemaj helmy i kdyz by je meli mit…takhle jde CT1 ku prikladu…

        Ten serial Hop nebo Trop je takovej…pomerne zajimavej, ale kdyz se tam objevi neco cemu clovek rozumi, tak je to fakt bida…jako by to psal novinar…

        Jo…aspon ze ty prilby tam dneska byly…jinak ten serial je asi o nicem…

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Nahodou to s Chylkovou je dobry. Clovek se bavi i v pasazich, kde to autori vubec nemeli v umyslu :))

        0 0
        • klokan  

          No pravdou je, kdyz by přede mnou jela Alice Bendová (to je ta prsata), tak bych asi daleko nedojel …:) Ale jinak je to dost silenej serial, jeste ze jsem si koupil domaci kino…

          0 0
    •  

      voe padlista ma lepsi kolesko a navic by si pucil od Sirenny sjezdaka a pripadalo to me a nebo na tom stali poprvy?

      0 0
      • Air  

        myslim ze nemeli zrovna spatnou techniku pri sjizdeni ruznych pasazi… to jak je to natoceny uz je druha vec…

        0 0
        • speedy gonzales  

          taky myslim…to jak to tocil na prednim do toho sesupu po skale.myslim ze uz to nekdy v ruce drzel..

          0 0
          •  

            aha tak to sem nevidel, me k tomu zavolala mati

            0 0
    • visby  

      neni niekde „zaloha“?

      0 0
    • speedy gonzales  

      me taky zaujalo to ze ac je to z roku 2003, kola taky meli obstojne…tak proc jim daly takove silene predpotopni helmy???

      0 0
      • Kohout  

        Ten na tom červenym spešlu (?) měl helmu, kterou bych si nevzal ani na cestu do krámu. Ale musíme to brát s rezervou, je to jen televize.

        0 0
      • kubajs mtb  

        to jo ty měli mít nějaký integrálky a ne dětský Mango

        0 0
      • vojtechposmourny  

        Náhodou ten na tom giantu měl helmu edge. Taky jsem ji kdysi chtěl. Tak v roce 96. Jinak se dost používala i u nás na sjezd v tý době (např. Mrázek v ní jezdil). Měla nandavací kus před papulu, takže to byla taková předchůdkyně giro switchblade.

        0 0
        • ferda  

          jojo ta helma je MTB kultovka :) Vozej ji jen poradny tvrdaci,treba Hybnos ma cervenou. Podle me jezdili docela slusne, skoda ze jen nejeli na tom Benestu s Monstrem co stal v pozadi.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Jsem se dost bavil. Obzvláště pojmenovat jednoho Maroš zavání tím že si někdo dělá prdel. Fak výborný. Bikeři vydupou na kopec, tam se zhulej a pak se dou zabít. :o)) Jinak mam to tu na ftp, dyby někdo chtěl, tak se ozvěte. Ale ne všichni. :o)

      0 0
      • blue  

        takze sem to ted ripoval zbytecne? :-)))

        jinak me zas pobavilo, kdyz Marose nasli polomrtvyho a on se ptal hystericky, kde ma kolo… ta odpoved zachranare byla vyborna :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A pro nas ostatni… co odpovedel?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Me napada akorat… „V prdeli chlapce. Az do pulky sedlovky“ :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            ******!

            0 0
          • JohnLee  

            ******…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Tak sem se zeptal no… mi nemusite hned nadavat :) Imho: jsem byl s tou odpovedi jeste milej.

              0 0
              • Air  

                ta odpoved byla primou citaci :) Ten zachranar proste zakroutil hlavou a odpovedel „******“. Ten typek mel fulloveho Gianta, rikal v tom filmu ze stal pres sto litru… taky jsem se nedivil, ze se ptal po kolu. Vypadalo to na XT® kola a brzdy (hadam z toho co slo na tu chvili videt).

                0 0
        • Smazaný účet  

          tak já nevim, třeba to máš kvalitnějc. :o) no jo, vůbec to bylo takové zábavné.

          0 0
        • fousac  

          doufam, ze zejtra s nama podle planu jedes.. no a v tom priprade by si ve sve nekonecne laskavosti moh pribalit jednu placicku do batuzku pro fousace, ne??? :)))

          0 0
          • blue  

            sem to neripoval cely, na to nemam na disku misto (ripuju nejdriv bez komprese), mam jen ty casti s bikerama… a hlavne zrovna nemam po ruce doma zadnou volnou placicku ;-)

            0 0
            • fousac  

              v tom pripade holt placicku pribalim zejtra ja dohodneme se.. ;)

              0 0
            • Smazaný účet  

              No, já s minimální kompresí (morgan mjpeg), komp moc nezvládne, ale na 1/2pal, tak to dá tak 10 giga/h. to se dá.

              0 0
        • RomanH  

          No schvalne, kolik z Vas se po padu diva prvne na kolo. Ja kdyz jsem se rozstipal v Adru a manzelka me s kamarady zvedala se zeme, ptal jsem se na to samy. Odpoved byla uplne stejna :o)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je prece jasny. Na co by ses mel taky ptat? Jak je tobe to vis a dalsi co te zajima jak je kolu :)

            0 0
          • vojtechposmourny  

            souhlas

            0 0
          •  

            mno urcite na kolo, protoze tomu se ram neda do sadry .)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Když dokážu vstát, tedy není to nic vážnýho, tak jo, du po kolu. Ale co si pamatuju, tak dyž sem nevstal tak mi kolo bylo úplně ukradený. Na to sem se zeptal až druhej den z nemocnice. :o)

            0 0
            • SELMIRA  

              Hm. Já bych se na bika asi taky zeptala. :o) Dyž jsem si tenkrát trochu upravila ústa, tak si pamatuju, že jsem si pak doma říkala, proč jsem byla tak belbá, že nejvíc mi na tom k vzteku přišlo to, že mě kámoška polévala z mojí flašky, kde jsem ale neměla vodu, alébrž vodu s MDčkem a tož mě prudilo, že budu mít ulepený vlasy a dres. .o))) No a co se pamatuju, tak dyž si někdo propích plíci, tak mu taky vadilo, že mu dokrot ničí moiru tím, že mu jí rozstříhal. .o)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                To byla ale poslední myšlenka předtím než jsem upad do blaženého limbu. To už sem byl oblblej tak mě napadaly kraviny. :o)))

                0 0
            • Pá-dlista1  

              To mas zas pravdu. Kdyz je to az do bezvedomi, tak to se zachranare neptam na nic. Ale kdyz se proberu, tak stejne na to kolo :)

              0 0
          • bikemanx  

            Mě, když srazila kára tak sem se hned díval a počítal škody na kole :-) až pak jsem zjištoval, že mi nic není…

            0 0
      • Dumbo  

        ja to chcem… ake je to ftp ?

        0 0
    • MartinXC  

      Jo to bylo povedené. Ale čekal jsem, že scénář požene bikery proti pěšákům (a ono nic).

      0 0
    • SELMIRA  

      Yo, yo, bylo to fucked povedený. :o)) Smažky bikeři…a taky to háro… vzdááááleně mi připomněl jednoho známého astroborce, ale to neni takovey IQáč. Výstroj měli takovou slovenskou asi. Tedy soudím dle kolegů z práce, kteří sice vydělávaj dost, ale nějak ustrnuli v 90tých letech. Chichi, teď jsem snad nikoho neurazila, ale je fuckt, že když čék nahlídne do bikerských fotogalerií na slovenském či polském webu, tak je to krapet slabší než u nás. Ten seriál je ale vůbec kosmicky cool. Už se tim bavíme 3 pondělí. Tedy tentokrát už jsme se koukat nechtěli, ale že tam byli bikeři… No a ta ptákovina s Chýlkovou – to jsem vydržela asi 1/2 minuty. No, dobrá, asi 10. Ale to fakt nešlo.

      0 0
      • blue  

        co placas? :-) Maros byl oblecenej naprosto normalne :-)

        0 0
        • SELMIRA  

          a prosim Tě, co je normální? :o) Stejnak je jedno, co měl oblečený.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Se podivej jak se obleka Selmira. Pak ti bude jasne co ji pripada normalni :)) Aneb „Co to meleš. Se podívej na svoje boty“ :)

          0 0
          • SELMIRA  

            Ééé! Teď jsi mě dostal! :o))) Jak víš, že mám ukrutně hrozný boty? Teda mě to nepřijde důležitý, ale už asi 3 lidi mi to řekli. Jeden kamarád se mnou odmítl trénovat, páč by prý nikdy nedovolil svý sparingpartnerce nosit TAKOVÝ boty. Chocho. Ale mně vyhovují. Můžu ?apat do bláta a neni mi to líto. A že chodim na spinoš v 3× zašívaném dresu se záplatou, v polorozpadlých kra?ákách, zašívanejch fuskách a děravých rukavicích? No yo. Vo hadry nejde. Machrovací hadříky mam v šuplíku taky. Nádohou.

            0 0
            • Roman  

              no ba, čím víc zašitý a od bláta, tím srdcovější jezdec :)

              0 0
        • SELMIRA  

          například jsem loni chatovala s nějakejma Grzegorzema na polském bike chatu a oni se tam bavili o zimním oblečení. Že jako pláštěnka, 5 svetrů, máminy silonky…jeden byl jejich king, páč měl CUBEka s odpruženou vidlí a taky něco jako Moiru. Neřikám, že je to všeobecný, ale myslim, že jsou na tom hůř než my. A Slováci taky. Což je jenom konstatování. Moje soukromý. Který teda prezentuju veřejně. :o)) Yo.

          0 0
      •  

        kdyz sme u tech huličů:

        Smažka, tripař a hulič sou zavřený v jedný cele která nemá okna ani dveře. Přemejšlej jaxe dostat ven. Smažka navrhne: Hele, dáme si lajnu a budem tak nadupaný, že tu zeď probouráme. Tripař navrhne: Hele, dáme si radši tripa, počkáme a pak tou zdí proplujeme. Hulič sedí v klidu a řekne: Hele chlapi, hlavně fklidu. Zahulíme, uvidíme.

        0 0
        • 0702  

          sice na ty pořady každý s přehledem nadáváte, ale kromě nějaké cestománie je na všech televizích naprosté nic (chtěl jsem napsat hovno v velkým H), ale jsem slušný. Takže beru s povděkem alespoň něco jinýho než kreténský zhovadilosti typu SEPERSER a tomu podobné estrády. Je fakt, že z Chýlkové udělali totální trubku (ale ona asi taková na sport je), ale já jsem rád, že v TV nevidím pořád ty stejný ksichty a je tam i někdo jiný než Novotný, Pták, Vytočto atp. …

          0 0
          • SELMIRA  

            Souhlas, dávaj NIC. Ovšem i ta cestománie, tedy nová je poněkud ne dle mého vkusu. Ale třá se mi teď líbí to o pramenech řek. Jako byly předtim rozhledny.

            0 0
            • grafik  

              Zpet k pramenum taky sleduji a nekdy i domaci stesti :) Posledni dil o historii kinematografie byl dost poucny …

              0 0
          • Jogador  

            Jo, cestománie byla dobrá, pak přešla na novu, je stále dobra, ale ta na jednicce, s lábusem a tim druhym komikem je uplně nanic. Ja koukam je nan discovered a někdy na spectrum.

            0 0
          • forest  

            jedine na co se posledni dobou divam pravidelne: pratele, filmovy klub ve ctvrtek vecer a pondelek vecer na filmy „na tema“

            0 0
    • Radek Broz  

      Mohli byste nejak nastinit situaci pro ty, co to nevideli? Predpokladam, ze tam ukazali bikery jaqqko zly nezodpovedny individua, co nicej prirodu a z pohldeu laika nepochopitelne hazardujou;-)

      0 0
      •  

        videl sem jen ten sjezd, serial z prostredi Tater, dve idividua se nahore zhulej a pak sou vytlemeny a jedou dolu prej „nebudeme brzdit“ stejne brzdili :( , meli oba dobry kola ale ty prilby opravdu zaspali, mno co sem koukal tak trosku najeli na takovej dropik a pak uz je bral vrtulnik

        0 0
        • blue  

          no uz se to tu taky rozebiralo, XC spesl s rovnejma riditkama, sidem a nejakejm 1,9 plastema neni podle me zas tak idelani na takovy veci, ten giant na tom uz byl asi lip :-)

          a ta helma byla nahodou dost dobrej oldschool, zadny zaspani :-)

          0 0
      • Jogador  

        Dva kluci vynesli 2 kola nahoru, oba fully, ale helmi meli Mango, a vidle jeden mel Skareba, ten sdruhy nevim, kola docela jinak dobry. A pak se vsadili, kdo bude dole prvni, dolu nejeli ani nejak moc rychle, ale ono to tam moc na obrazku nebylo, blbe natoceny, až pak uhli z cesty a oba se ztřítili, ale oba přežili, přiletěl pro ně vrtulník, a oba je odves. Nikomu nepřekáželi, žádný lidi tam nebyli, udělali to docela dobře, ne že jsme neohleduplny, jen že jsme sebedestruktivní. Obzvlášt, když se jeden když tam tak ležel ptal, co je skolem, a ten jeden záchranář pronesl, „******“, to sem se fakt zasmál.

        0 0
        • speedy gonzales  

          jeden mel gianta, starsi full co ma pruzinu ze spodu ramu, jezdi to i jeden borec u nas ale nevzpomenu si jak se to menuje-ale nerekl bych ze mel skareba druhy mel podle me spesla FSRko se sidem

          0 0
      • blue  

        jo a jeste tu myslim nepadla zminka, ze jeden z nich, ten Maros, se tam chlubil, ze vyhral nejaky mistrovstvi ve fourcrossu a ve sjezdu byl druhej kvuli defektu :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To jako fakt? :))

          0 0
        • Radek Broz  

          To uz si fakt delaj prdel, ne?;-) Jinak s Michalem jsem v sobotu mluvil – skoda, ze jsem nevedel o tomhle – docela by me zajimal jeho nazor:o)

          0 0
        • Jester  

          Tý jo. To mi připomíná Mimikry ze Zemana. Tam byli PPU popsáni taky tak nějak. Že by se nám vrátila normalizace?

          0 0
    • senožrout  

      Hmmm, někde jsem slyšel, že ten seriál vychází ze skutečných příběhů a událostí. Že v horách i na biku potkáte krom lidí kteří umí, znají, ví co kde můžou a respektujou přírodu i nejrůznější exoty, s nejrůznějšíma pohnutkama, o tom jsem se už mockrát přesvědčil. Asi málokterej rejža nebo scénárista bude oudoorovej nadšenec. Tak to chce asi trochu tolerance k výpravě toho seriálu, asi jde spíš o příběh. Je to po několika měsících jedinej čumtelkovej pořad na kterej jsem se díval a dokonce opakovaně. Pro nespokojence bych řekl, že chvála za něj a ten námět, že místo toho nenatočili esmeraldu, rodinná pouta nebo podobnej brak…

      0 0
      • Radek Broz  

        Ja videl kus prvniho dilu a vubec mi to dobry neprislo.

        0 0
      • vlk  

        Já bych tomu klidně i věřil.Když jsem byl předloni v Roháčích tak k těm plesům taky 2 táhli chr?ácká kola HT se sidinami a pak jeli dolů.Tam je podobný kamenitý terén jako v tom filmu.Přesně co bylo ve filmu si nepamatuji viděl jsem to na STV a tam to dávali snad před 2 roky.

        0 0
        • McBlacky  

          jestli myslíš ze sedla mezi Volovcem a Ostrým okolo Jamnických ples, tak to by se snad sjet dalo, ale určitě ne celý na HT se sidem, pokud nejsi hustej trialista, ale v Roháčích je to asi nejlehčí dolina směrem na Jih

          0 0
          • vlk  

            jo tu myslím, dá se to sjet, ale jak říkám -s tím co to jeli raději ne.

            0 0
      • blue  

        ja bych to taky uplne neodsoudil, ale na muj vkus to moc pribeh neni, je to spis hodne utrzkovity a chaoticky, neustale to preskakuje od jednoho k druhymu… vzdyt si vezmi, kolik v tomhle dile bylo „pribehu“: bikeri, rozvod, tatka s dcerama, kluk s fotografkou… prave bych naopak rekl, ze ten pribeh tam chybi, alespon teda souvislej, tak jak si pribeh predstavuju ja

        0 0
        • RomanH  

          Ad vice pribehu : Kdyz se to udela dobre treba jako v Amores peros, tak to vubec nemusi byt spatne.

          0 0
          • blue  

            jenze 30 minut televizniho dilu a 2,5 hodiny filmu je trochu rozdil

            0 0
      • speedy gonzales  

        ja taky nejsem nespokojenec.. ty zabery hor si vychutnavam,fakt moc pekne..priznam se ze sem se dival hlavne kvuli tomu

        rekl bych ze je to po dlouhe dobe kvalitne udelany serial-co se tyce pribehu tak ty jsou nadsazene a vyhrocene kvuli atraktivite a divatelnosti -me to nijak specialne nevadi

        0 0
        • gucan  

          taky se na to divam hlavne kvuli nadherne krajine. Ohledne pribehu – souhlasim, nic moc.

          Mamka, ktera se na to taky divala, co chvilku rikala: „Doufam, ze se divas!“ :))

          0 0
          • Paja  

            Jo zapomnel jsem pripsat, se zabery Tater taky souhlasim, ted uz to v nizsich polohach vypada asi „trochu“ jinak :-/

            0 0
      • Paja  

        Myslim, ze zklamani jsou prave ti, kteri ocekavali tak jak bylo inzerovano: serial vychazejici sze skutecnych udalosti, ktery nahledne do tvrde prace horske sluzby, autenticitu garantovanou ucasti clenu horske sluzby a odbornou spolupraci I.Galfyho, a kteri o horach neco vi a maji nejake srovnani s realitou v Tatrach. Narozdil od reakci na napr. horydoly.cz se mi to nezda az tak moc spatne, ale nektere casti a pribehy jsou prilis nerealne nebo pritazene za usi, bohuzel

        0 0
        • Air  

          ja se taky divam hlavne kvuli zaberum hor – Tater – prece jen dnesni kamery jsou fakt kvalitni a tech zaberu je tam vzdycky docela dost. To se mi na tom moc libi. Ty pribehy uz jsou slabsi, ale nektere utrzky z tech akci HZS jsou taky docela zajimave.

          0 0
          • McBlacky  

            existuje kniha příběhy HS, není to sice obrázková publikace, ale místy je to až moooc drsný. Pro mě jako lezce to byla povinná četba a docela i poučná.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Taky pěkná kniha je Vteřiny mezi životem a smrtí, jenom už nevim kdo to napsal.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To by nemuselo byt moc dlouhy. To bych mohl precist :)

                0 0
              • Paja  

                Ja teda znam Vteriny mezi zivotema a smrti, akce HS, cesta konci pod Huascaranem (to je cely jedna knizka:o), nemyslite nahodou oba totez – akce HS v Krkonosich a Tatrach a druha polovina o Huascaranu 1970.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Myslim že ne, todle nebylo o Horský službě, spíš jako historky horolezců z různejch výstupů. Myslim. Už je to dýl co sem to čet. Na obálce byl barevnej obrázek nějakýho horolezce na stěně s cepínama nebo tak něco…

                  0 0
                • McBlacky  

                  jj myslím tu o tý výpravě co je vzala v base campu lavina, druhá půlka je o HS. Ale pak existuje ještě kniha jen o akcích HS a to jak z tater tak z krkonoš…

                  0 0
                  • Paja  

                    Koukal jsem se na to v knihovne a u te, kterou jsem cetl je napsano:„Nové upravené a rozšířené vydání dvou knih reportáží s horolezeckou tématikou“ cimz se to vysvetluje:)

                    0 0
    • blue  

      takze pro ty, kdo nevideli a chteji stahovat (thx to Mr. Radek „et“ Broz :-))

      vsechno DivX, v prehravaci si musite rucne nastavit format 4:3, muj zachytavaci soft to nejak neumi nastavit natvrdo

      blue.etbikez.com/zachra­nari01.avi MB) blue.etbikez.com/zachra­nari02.avi MB) blue.etbikez.com/zachra­nari03.avi MB) blue.etbikez.com/zachra­nari04.avi MB)

      zbytek (zachranari05.avi az 07.avi) bude tak za hodinu

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Proc nejedou dolu na Hatchetu? By se jim nic nestalo :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          ale Giant AC, taky nemusi byt spatny na tohle.

          0 0
          • blue  

            ten Maros vubec nemel spatny vybaveni, aspon v tomhle si nechali docela dobre od nekoho poradit

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Mozna chteli naznacit, ze na krosu ci enduru stejne se zabijes :)

              0 0
              •  

                hm mozna meli udelat z marosaka opravdovyho sjezdra pekne v plny zbroji a pak ukazat vysledek, ale je dobre ze maj prilby, snad to ma nejaky efekt na lidi

                0 0
                • speedy gonzales  

                  ted me napadlo ze to mohli nenapadne prostrihnout s tim marosiho padem na minulem redbullu a meli by vystarane…

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    Anebo tam dat ruzne disordery, a tak :-) To by si nebajkeri udelali pekny obrazek o bajkerech

                    0 0
      • blue  

        takze je tam i zbytek

        blue.etbikez.com/zachra­nari05.avi MB) blue.etbikez.com/zachra­nari06.avi MB) blue.etbikez.com/zachra­nari07.avi MB)

        posledni cast, jak najdou toho druhyho pod skalou, sem uz nedelal, nic moc se tam nedelo, jen nakladani do vrtulniku a prekvapive setkani zachranare se soudkyni, co mu chtela zabranit v kontaktu s ditetem a jejiz syn byl prave ten druhej biker, co dopadnul hur… takova scenaristicka hricka :-)

        0 0
        •  

          díky Tobě a Radkovi

          0 0
        • blue.sun  

          Skvělá práce… Dík všem, kdo se na ní podíleli:)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Tam byla teprv krev ale… i dyž pravda to odflákli, asi že dyby ho otočili tak by lidi zvraceli.

          0 0
        • Dijck  

          Vdaka Blueovi za video, dost som sa pobavil(tie prilby boli vazne dobre):) Skoda ze nieco take co tam predvazdzali je illegal. Myslim,ze po turistickych chodnikoch sa da jazdit-niektorych,mi­nimalne ku Brncalke…

          0 0
    • McBlacky  

      ví někdo co jeli? Ta chata je na 100% chata pri Zelenom plese. Napadá mě tak sjezd z kolového sedla, tam asi nepovede cyklotrasa :)

      0 0
      • pete  

        Ber to tak, ze jestli jeden zaber je u chaty při Zelenom plese, sjezd muze byt natocen klidne na druhem konci Tater, vubec spolu nemusi souviset. Jinak se domnivam, ze ackoliv scenar je trochu pritazeny za vlasy nahustenim deje a je hodne prizpusoben masovemu divakovi, je to porad koukatelnejsi nez naprosta vetsina jinych poradu.

        0 0
        • McBlacky  

          to je právě další věc, zdálo se mi že jak táhnou nahoru bajky na zádech je vidět galeria Ganku, jenže ta je úplně jinde než ta chata. Chaos :( každopádně sjezd byl hezkej, teda než se štípli…

          0 0
      • rock  

        A ony jsou v Tatrách povolený cyklotrasy, co by vedly po jiném terénu než asfalt nebo šotolina ?

        0 0
    • grafik  

      OFF TOPIC: zhuleni bajkeri na ct1 jsou lahoda proti tomu co vcera davali na prime – balirna videl to nekdo? SHOW OF THE YEAR !!!

      0 0
      • Lance  

        popis

        0 0
        • blue  

          to se neda vubec popsat :-) k totalne vymastenymu pubertakovi dali tri pekny, chytry a sebevedomy holky… strasna komedie a tragedie zaroven, kazda z tech tri holek si celou dobu prala, aby vyradil prave ji :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Chytry, pekny… to bylo to s tou romantickou pornohereckou Ladovou? To mi nejak nesedi.

            0 0
        • grafik  

          Hrali tam hru TWISTER kdy se po ‚hodu kostkou‘ polozi treba: ‚leva ruka na cerveny puntik‘, ‚prava noha na zeleny‘ a ten borec mel pravou ruku polozit na zluty puntik a on tam vzdy ‚rval‘ misto ruky nohu a naopak. To se muselo fakt videt!!

          0 0
      • klokan  

        jo to bylo skvely, rezal jsem se od zacatku az do konce, nejlepsi bylo jak ten typek mel diru v trenkach-tak to jsem byl z gauce na zemi :)

        0 0
        • grafik  

          Ty trenky byly fakt husty !! A taky ze si nemoh' zapamatovat jejich jmena … „no ja myslim, ze vypadne v tom cervenym“ pri hre twister …

          0 0
          • klokan  

            No ten Twister byl taky dobrej … Holky to byly celkem slusny, me se nejvic libila ta prvni co vyhodil, myslim Jordana, co Tobe?

            0 0
            • grafik  

              Jo Jordana byla kus, a zda se ze by mohla byt i fakt super holka!

              0 0
              • klokan  

                Taky si myslim. Nelybila se mi jen ta co ji furt sla drzka sejdrem, jako tomu z KSCM :) Ale zase mela peknou figuru.

                0 0
              • vlk  

                hele a měla černé vlasy, ta by Ti i barevně ladila k biku :o))

                0 0
                • grafik  

                  jo, ale jsem pul roku zenatej – muzu ti poslat odkaz na svatebny fotky :)

                  0 0
                  • vlk  

                    Tak to jsem netušil.Tak zpětně gratuluji.Taky mě to čeká, ale nejdřív chci zajistit bydlení a přítelkyně ještě chce nejdřív dostudovat-asi ještě 1 rok.Ten odkaz mi klidně pošli na mail.Jinak jak se líbila panoramatická fotečka-z toho lomu.

                    0 0
                    • grafik  

                      fotka je dobra takhle dobre ‚seskladat‘ panorama se mi jeste nepodarilo :(

                      0 0
                • klokan  

                  jak vis, ze chci mit (novyho)cernyho bika, to mi musis cist myslenky, ne? Ale Ty si asi myslel kolo grafika, vid? To se mi taky moc libi a moje novy bude vypydat skro stejne, neze bych se chtel opicit :)

                  0 0
    • pos3k  

      ano, videl jsem upoutavky s bajkama, tak jsem cekal co z toho vypadne. Samotna kace nic moc, spis jsem si furt hral s cudlem na dual, v te slovencine to bylo chvilema lepsi nekdy horsi… :-)

      zdar bajk

      0 0
      • Gatier  

        Som si to stiahol a pekna (nebudem nadavat) blbost. Zbytocne som minul posledne volne kb na nete. Bracho ma dorazi, ale ze ked to doplatim tak poho… Nechapem ako to moze mat tolko prispevkov. To uz su lepsie Kotuc v V al. HT v full…

        0 0
        • cabbage  

          no jasne ze je nejlepsi full,4cep s kotoucema, vidlici od RS a gripshiftama:-)))

          0 0
        • speedy gonzales  

          to je taky pekna blbost posuzovat kvalitu filmu(nebo cehokoliv) podle toho prostoru, ktery se mu dostalo na bike-foru tim chci rict: muzes si za to sam :-)

          0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.