• MK

    Co myslíte, nebylo by dobré masírovat ČT (nebo jinou televizi) žádostmi o vysílání Tour de France ? Já už 2×.

    0 0
    • Tomcat  

      No zajímalo mě co je pod takovým nadpisem a … :-/ No vzhledem k tomu, že tu nejsou jen silničáři tak co si myslíš, že bych ti na to moch asi tak řít. ;-)

      0 0
    • ravo  

      Až tam pošleš 10 tisíc dopisů ( me majlů), tak asi vytočíš někoho na podatelně a taky u vás na poště. Ale přenosu z TdF se v ČT nedočkáš:-)))

      0 0
    • Clodman  

      Myslim, že tolik lidí neseženeš aby je to začlo ***** a něco pro to udělali, letos by to ale asi nestihli, pač nemaj vysílací práva.

      0 0
    • panaczek  

      …asi trosku zastouram do vosiho hnizda…, ale vas opravdu bavi se koukat na cyklistiku v televizi???

      0 0
      • enjoy  

        to vis ze ne,nas jenom hrozne bavi ty komentare:-)

        0 0
      • vozejk  

        baví…a hlavně kopcovitý etapy na tour

        0 0
      • Radek Broz  

        Asi jo, kdyz to chtej:o) Koukam, ze letos i vysilani sjezdu ponekud ustupuje (no, stejne se na to nedalo moc koukat), ale TdF by pro pana Cerneho mohl byt dostatecne konzervativni a tradicni zavod, takze by mohl vhodne doplnit fotbalove prenosy:D Treba uspejou a CT bude davat dalsi sport, na kterej se rozhodne nepodivam;-)

        0 0
      • Clodman  

        Jo kopcovitý etapy jsou dobrý, uznávám, že rovinatý jsou trochu o ničem, pokuď nedojde k úniku.Já vždycky když se nic neděje tak u toho usnu a sám od sebe se probudim na konci etapy, když je to zajímavý :-)

        0 0
        • vozejk  

          stačily by půlhodinový záznamy každej večer,jako to bylo tušim před čtyřma rokama.zopakovat všechno důležitý z etapy.u toho by myslim nikdo neusínal.jinak mam stejný problémy,ale je to většinou únavou po švihu než nudností etap…

          0 0
          • Clodman  

            No já sem si ráno taky docela slušně dával, takže to byla kombinace únavy a nudy.To s tim sestřihem zas tak moc nevim, například záznamy ze závodu Míru nebyli nic moc

            0 0
      • MARIN  

        .. na etapaky koukam jen na horske etapy jinak je to nuda. No a jinou cyklistiku tam vlastne ani videt neni. Kde jsou ty doby kdy na Eurosportu davali po kazdem svetaku zaznam a sem tam do roka se objevil nejaky Francouzky nebo jaky DH pohar :(

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To byl asi svetovy pohar :) Mozna te zmatlo, ze ve vsech disciplinach kralovali francouzi.

          0 0
          • MARIN  

            Kdepak pamatuju si to dobre a mam to jeste snad i nahrany a byl to nejaky AVALANCH CUP nebo tak nejak a to tenkrat (uz je to tak 6let) jmenovalo snad byval Fr DH pohar a dokonce primy prenos cca 1,5h v desnym blate.

            0 0
      • lubos  

        Je to mozna divne, ale parkrat jsem to sledoval (Tour, Vuelta) a docela me to chytlo.

        0 0
    • RUMcajs  

      Mno, pravda je že cyklistice se TV věnuje minimálně, a? už jde o silnici, nebo MTB.

      Ale letos se podle mě polepšili, páč jsem zahlédnul 3× 14 dni cca 15 vteřin „dlouhou“ reportáž ze závodů.

      P.S. Squash, tenis, ping-pong, volejbal a basket u nás taky hraje hodně lidí, probíhá hodně menších závodů a turnajů je o nich v TV prd…

      0 0
      • vozejk  

        tak to bych neřek.pravidelně jednou měsíčně maj na ČT2 vlastní pořad(jmenuje se to asi smeč) a volejbalu a basket je tam taky hodně…

        0 0
      • Radek Broz  

        hmmm, ale kolik lidi u nas dela lukostrelbu, synchronizovane plavani, parkur atd.? (toho je tam 3 pr***) :o) O tom, ze cas, ktery ma byt venovan „sportu“ je venovan z nepochopitelnych duvodu fotbalu (i na tom stadionu je kolikrat jen hrstka znudenych vesnicanu, kteri zrovna nemaji, kam jinam by sli, ale proc to ma sledovat zbytek naroda?) se radsi nebudu moc rozepisovat… treba je tui nejakej fotbalista.

        0 0
        • P.B.  

          No jo, co se tyce fotbalu, tak asi mluvis o TV Nova a Prima. Na CT davaj vetsinou evropsky pohary, tam uz tech vesnicanu je vetsinou trochu vic. Ani si nevzpominam, kdy jsem na CT videl lukostrelbu, nebo synchr. plavani. A ze sportovni prenosy sleduju aspon jednim okem skoro vsechny, tedy kdyz neni hezky a nekde nelitam, nebo nejsem v praci.

          0 0
          • Radek Broz  

            Podivej se, na jakej prispevek jsem reagoval – tady jsem hodnotil hlavne obsah zpravodajstvi.

            0 0
    • Brouk_Pytlik  

      No nevim co to bude platný když letos snad poprvé nedali ani přenos z MS v cyklokrosu. Ještě že nenávidim fotbal. To bych asi u TV seděl furt :-/

      0 0
    • Smazaný účet  

      Myslim že těžko můžeme čekat že zaplácnou x hodin denně přenosem tdf. Moc lidí by na to nekoukalo. Já možná jo, nebo? na koleji nemám eurosport jako doma. A třeba by na to nedejbože zlanařili Roberta Bakaláře… :o)) (Zapla?pámbu že umim anglicky a eště sme nevyhodili ten satelit tak můžu koukat na anglickou verzi!) Jinak francouzská televize si myslim dělá přenosy z tdf velmi pěkně a není to taková nuda.

      0 0
      • Daf  

        Co mas proti Bakalarovi ja se na jeho komentar nedam dopustit :))) Uz ted se nemuzu dockat na jeho vypocty kolik cisteren krve precerpa za etapu cyklista a nebo prepocet stoupani v promile :)))

        0 0
        • Man  

          Ja mam od Roberta B. najradsej vety typu:" Kdyz jsem pred 2 lety mluvil s vynikajicim cyklistou XY,…" :))). Co chcete od CT, ked na specialnom sportovom kanali, akym by Eurosport rozhodne mal byt je po **** tenisu, ale XC, DH… som tam este nevidel. Mozno len nie som v spravnom case na spravnom mieste…

          0 0
          • Radek Broz  

            Eurosport vysilal (navim, jak to bude tuto sezonu) cca 30 minutovy sestrihy ze svetaku (XC DH i 4X) a az na to, ze je to desne kratky (20 minut zabira XC), je to dobry. Vetsinou to byvalo dopolene uprostred tydne tak tyden nebo 2 po zavode, takze sledovat program.

            0 0
            • Man  

              diky za radu, skusim sledovat program a dam si to nahrat.:)))

              0 0
        • Smazaný účet  

          Nebo se dovíme, z čeho sou vyrobené cyklistické kalhotky… :o)

          0 0
        • xo  

          ja si tiez neviem predstavit komentar od niekoho ineho ako Bakalara. na 40% pozeram TDF,Vueltu,drahu kvoli nemu.

          podla mna su najlepsie casovky druzstiev. minuly rok davali na eurosporte zaznamy z XC pohara. tusim to bezalo rano o 9:30.

          0 0
    • Glum  

      Myslím, že není žádná naděje. V roce, kdy je mistrovství ve fotbale a olympiáda, budou argumentovat, že kvóta pro sport je dávno překročená a peníze utracený. Pokud to vůbec někdo bude reflektovat…

      0 0
    • notakale  

      mozna za usetrene penize z neposlanych dopisu by sis na mesic mohl nechat pripojit eurosport pres kabel jestli mas tu moznost, tam davaji kazdorocne cele giro, tour, vueltu, a dokonce i par jinych mesich zavodu obcas

      0 0
    • kovar  

      vybodnete se na TV vcetne CT. To je rada, ne prikaz.

      0 0
      • radek z BF  

        a muzu se divat aspon na video? :-)

        0 0
        • kovar  

          radsi sedni na kolo a vyjed a sjed si po kameni trebas nejaky kopec v Beskydech, to je mnohem zabavnejsi :-).

          0 0
          • Honza-HK  

            To jsou slova, která by se dala tesat, jak říkával pan Werich. Dopr… s celou TV. Nechápu proč cpou fotbal do rubriky Sport. Měl by být spíš pod ekonomika a busines… se sportem už má pramálo společného. Je -li tu nějaký fotbalista tak a? mi promine, jsem zaujatý.

            0 0
            • MARIN  

              no jo ten fotbal uz me taky zacina pekne s..t. Clovek pusti TV na Sportovni zpravy a z 10minut je to 7minut o tom jak se nasi pripravuji na nejaky sampionat,jak se jim libi v hotelu, jake meli pocasi na soustredeni – CO JE TOHLE ZA SPORTOVNI ZPRAVY ??? – mozna kulturni rubrika? no spis zajimavosti

              0 0
              • P.B.  

                A bude hůř. Tak do půlky července už to lepší nebude. Me to zas tolik nevadi, na fotbal se koukat da, taky jsem ho v mladi hraval. Tim nemyslim nasi ligu, na tu se zpravidla koukat neda. Proc mam porad pocit, ze do tematu k CT nekteri pisou o svych poznatcich z TV Nova? Teda 7 min z 10 by na CT nikdy o priprave a hotelu nebylo. Chapu, jestli je to nadsazeny. Na druhou stranu je to u nas nejmasovejsi sport, tak se nedivte, ze to hodne lidi zajima. Vetsina cyklistu je proti fotbalu zaujata, s tim jde tezko neco delat. Podle me je v televizi mnohem lepsi fotbal, nez argentinske telenovely ci italske rodinne sagy, ci volaviny typu Tak jde cas atd.

                0 0
                • MARIN  

                  Tech 7 z 10 jsem mel na mysli prave CT1 (tusim v so nebo po) chteå jsem tu bednu rozkopat ale nakonec jsem ji jen vypnul :). Fotbal nemam rad uz proto, ze vim co za cachry se deje uz v okresnim preboru ml.zaku tak co si pak muzu predstavit v lize. Nebavi me koukat na filmovani faulu (ktery se uci uz prave treba i ml.zaci). pripada mi to stejna nuda jako F-1(posledni dobou) porad se nic nedeje ale v TV je to porad. To uz jsem zacal koukat i na volejbal ktery mi prijde 100× zajimavejsi

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Sekl jsem stím ve 20ti a čím jsem starší tím víc jsem rád, že jsem to udělal. To co kolikrát předvádějí panáčci v černým nemá cenu komentovat. Minulou neděli jsem výmečně nevyrazil na kolo a opět jsem se přesvědčil že to nemá cenu.

                    0 0
                    • P.B.  

                      ja s fotbalem prastil asi o 4 roky pozdeji, nez ty, ale na dobry se obcas podivam. Rozhodci jsou tragicky, nejvic v nizsich soutezich. Ale treba v cyklistice taky nic moc, ale tam toho moc zku…t nemuzou. I kdyz predloni se u nas jel zavod Budvarcupu v cyklokrosu, koukam z blizka na dojezd, Lukes Ausbuhera jasne prespurtoval tak o pul metru, ale vysledek byl obracene. Nic nepomohly protesty obou jezdcu, i ve zpravach na CT to vecer bylo docela zretelny.

                      0 0
                • MARIN  

                  Tak vcerejsi sportovni zpravy na CT1 z 10minut-7min.fotbal; pak zprava o Formanove a jejim konci kariery; tenis a nakonec kupodivu kratka zpravicka z okolo Nemecka :)

                  0 0
              • Radek Broz  

                Tak na to mam naprosto stejnej nazor:o)

                0 0
            • Aiax  

              Tak to muzes ze sportu skrtnout klidne i profesionalni cyklistiku (se vsim tim dopingem) a potazmo cely profesionalni sport vubec. Fotbal je jen vic videt a toci se v nem nejvetsi prachy, ale princip je totozny. No a koukat na cyklistiku v TV – to nesnasim od ty doby co davali za komancu prenosy ze zavodu miru – je to proste hrozna nuda (az na par okamziku). Stejne kaslu na vetsinu ostatnich sportovnich prenosu ( s vyjimkou hokeje, priznavam).

              0 0
              • Honza-HK  

                Asi máš pravdu, ale jsem zaujatý, psal jsem to. Nejvíc mě asi s… co za lidi se kolem fotbalu točí, počínaje vyžranejma bafuňářema a konče vylízanejma fanouškama. Vím, že fotbal za to nemůže. Přiznávám kukám pravidelně (i když většinou ze záznamu, bo v tu dobu většinou šlapu do pedálů) na F1 a to je o spotru asi ještě méně a navíc poslední dobou i nuda.

                0 0
                • fousac  

                  nahodou VC Monaka byla docela akcni.. :) no jinak je to letos nuda..

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To byla nuda vzdycky. To uz je principielne dany. Ale moc dobre se mi u toho spinka. Ten monotonni zvuk krasne uspava, jen kdyby ty reklamy nebyly tak nahlas :(

                    0 0
                    • ddd - andy  

                      Coze F1 a nuda?? A zkusili ste se uz nekdy koukat na Nascar… (nemyslim ve filmu :-))

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Nascar? To jsou zavody? Ja myslel, ze to je nejaka televizni smycka, kdyz nemaj co vysilat. Neco jako byly labute v CT. Asi to je neco jako fotbal. Divacky nenarocny a pivo tam tocej. Jinak si to nedovedu vysvetlit.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Tak mi to popisoval jeden američan. Já sem mu řikal jako co tam dělaj, že to nechápu, a on řikal, že se prostě seberou třeba se známýma, sednou, pijou, baštěj, občas se juknou na tra?, občas se taky někdo vybourá, pak je to zajímavý… no a ono to uteče.

                          0 0
                      • aku  

                        Nascar je super. Po prvnich mavnutich rukou co je na tom, ze jezdci krouzi po ovalu me to docela chytlo. (nemluve o simulacich na PC – volant do ruky a z vytrestenyma ocima se drzet v baliku)

                        0 0
        • fousac  

          na video muzes, pokud u nej nebude TV… :)

          0 0
    • robin!1  

      Bylo by to super, vidět souboje v krásných kopcích, ale peníze na přenosy těžko dají, přece jenom sledovanost fotbalu je větší ( pro televize lepší investice ). Před 2lety ČT vysílala alespoň 10-ti minutový sestřih. Chce to Eurosport.

      0 0
    • Zdyn  

      No ja jsem si myslel,ze by letos nejaky zaznamy byt mohly,kdyz bude Skodovka sponzor a bude tam mit sva auta. Tak me napadlo,ze to Skodovka trochu popichne,ale nevim.

      0 0
      • czertd  

        Tak přes tu Škodovku už jsem to zkoušel a přišlo mi: (k Vasemu dotazu sdelujeme, ze nase firma se stala oficialnim partnerem Tour, nikoliv Ceske televize. S pratelskym pozdravem Helena Bruchova, sluzby zakaznikum) Takže zas budu čučet na on-line české zpravodajství na internetu a potom přenos na německý /tušim že ADR 1/ kde dávaj přímej přenos z celý tour. Teď tam třeba dávaj přímej přenos z Deutschland tour nebo jak se to jmenuje. Německy neumim ani nic, ale furt čučim.

        0 0
        • Máca  

          No s tou Škodovkou mě to taky napadlo, ale koukám, že maj ty správný lidi na správných místech – hezky tě odpálila, Helena! Na Eurosportu to bude, pravda někdy je ten český komentář dost sranda, ale úplně bez komentáře to je nuda a ti zahraniční komentátoři taky občas hážou dost drsný klíny nebo rozebírají nějakýho svýho závodníka na 170. místě půl hodiny, místo aby komentovali závod.

          0 0
    • Vrci  

      Tak letos se ČT trochu polepšila http://www.czech-tv.cz/…m/search.php?…

      0 0
      • pavelr  

        V jedenáct večer? To už dávno zařezávám. V pět ráno vstávám. Pro koho to vysílaj? Pro pražáky, nezaměstnaný a pro důchodce?

        0 0
        • blue  

          fakt nechapu, proc ma kazdej potrebu se porad obouvat kvuli kazdy kravine do prazaku… si jako myslis, ze vsichni prazaci muzou ponocovat do jedny do rana a nemusej rano vstavat? ;-)

          0 0
        • ddd - andy  

          Spravne bijte prazaky!! :-)

          0 0
    • Zdenka  

      Až budou cyklisti během jízdy kopat do míče bude to Čt určitě vysílat, nebo pokud se nedej bože při každé etapě někdo zabije bude to na Nově v hlavním vysílacím čase. Tudy vede cesta :-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.