• Radek Broz

    Co na to říkáte? Opět jako loni z licenčního řádu vypadla licence Hobby (Open) (loni ji tam pak vrátili), takže všichni budeme platit Elite za 900,– Znám dost lidí, co si na ČPDH chtějí zajet jen jeden nejbližší závao a teď dajjí 900 za licenci + 300 za startovné (pokud se nezvýší)… Teda asi spíš nedají, protože se na to vykašlou.

    0 0
    • hanz  

      nenaděláme nic, jelikoš bych příští rok rád jel i 2 wc tak stejně musím elite takže než zaplatit nezbyde stejně nic jinýho.

      0 0
      • hanz  

        ale je to hnus…i kdybych měl jet všechny čpdh tak 900 je prakticky 200kč za závod jen na licenci.

        0 0
        • Radek Broz  

          přesně tak – startovný tak bude vlastně 500, což už není málo (pro rýpaly jezdící maratony – na DH za to nedostanete jaksi nic). Ale hlavně to ještě víc zamezuje vstupu lidem, co nejedou celý ČP. A bez lidí, co si ČP zkusí na jednom závodě a další rok třeba objedou víc, to za chvíli nebude jezdit skoro nikdo.

          0 0
          • hanz  

            takle dopadnem brzo jak poláci. Pohár mít nebudem a na závody budem jezdit na slovensko a do rakouska…ještě že to mám tak blízko :-))

            0 0
    • cabbage  

      když nutně můsíte být registrovaní..

      0 0
      • Manas  

        To uz se tu rozebiralo. Takhle mas aspon jistotu ze ty lidi maj urazovy pojisteni + dalsi veci co si uz nepamatuju.

        0 0
        • Radek Broz  

          Stejně nemáš. Mají teda to, co je v rámci licence od Kooperativy. Měl ybs mít i vlastní, což je podmínkou vydání licence, ale nikdo to nekontroluje – já ho třeba mám, ale číslo smlouvy jsem do žádosti o licenci nikdy nepsal.

          0 0
      • Radek Broz  

        My si nemůžeme vybrat.

        0 0
        • cabbage  

          no, můžete…

          0 0
          • Radek Broz  

            Myslíš jako nejezdit na závody? Tohle neni XC/maraton, který se dá jet kdekoliv a různejch závodů je tedy spousta.

            0 0
            • cabbage  

              buď s tim budete muset začít, nebo kupovat licence. to, že si je pořád kupujete, znamená, že jste vlastně spokojený se současnym stavem a neni potřeba nic měnit.

              0 0
              • Radek Broz  

                Co bys teda jako udělal? Nekoupil jí a nejezdil? Nějak nechápu, jak bys to „vyřešil“.

                0 0
                • cabbage  

                  já sem se současnym stavem spokojenej;-P

                  ale kdyby všichni komu vadí chování svazu nejezdili na jeho akce, tak by si toho buď svaz všimnul a musel by něco dělat nebo by se ukázalo, že to vadí jen pár nespokojencům…

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Závody nejsou věcí svazu, ten má s ČP společnýho jen to, že na něj vlastní marketingový práva, který podstupuje dál a vydává ty licence, o kterejch se tu bavíme.

                    Argumenty „tak tam nejezděte“ jsou prostě k ničemu – to je, jako bysh chtěl přestat používats silnice, protože se ti nelíbí silniční zákon – je k tomu jiná alternativa?

                    0 0
                    • cabbage  

                      no tak si tu licenci musíš koupit:-) prostě buď s tim něco ti kterým se to nelíbí začnou dělat(něco jako dfensův den klobouka a emaily poslancům) nebo se přizpůsobí. co bys jinak chtěl? buď si budete dělat sérii vlastních závodů jako je to v maratonu a na ČP se vykašlete nebo začneteč ovlivñovat samotný svaz. nevim o tom že by ti v tom kdokoliv bránil(možná jen já že tu píšu a ty ztrácíš čas odpovídánim..)

                      se silnicema bych to nesrovnával, spíš tak s použitim mcdrive…

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Maily na patřičná místa chystám, to se neboj.

                        MTB komise taky dostala připomínky a jelikož tam teď jsou rozumní lidé, tak by se to mohlo pohnout dobrým směrem.

                        O vlastní sérii jsem s nejmenovanými lidmi dost přemýšlel, ale o tom bych rozhodně nechtěl psát tady a navíc je to dost na dlouho. Třeba v maratonech máš na všechno mnohem víc prostoru, s tím se to taky nedá srovnávat.

                        0 0
    • Radek Broz  

      BTW: Rozhodlo o tom těchto 14 zástupců krajů ceskysvazcyklis­tiky.cz/cze_kon­takty_predsedo­ve_kraju.htm – stojí za shlédnutí!

      0 0
      • Meesha  

        peklo… uz ty lidi vidim na kole… :-))

        0 0
      • Manas  

        No ty vole!

        0 0
        • Radek Broz  

          Jako když ANdy psal o tom, že by to tam chtělo dostat svýho člověka, tak jsem to bral tak nějak „ale co“ – teď teprve vidím, že je to fakt potřeba. Už jen to, že oficiální mailová adresa ČSC je „silnicnikolo@sez­nam.cz“ je výsměch mtb:o)

          0 0
      • gobike  

        Ten prvni ma dost :D

        0 0
      • Dijck  

        Niesu tie ksichty nejak morfovane? :O

        0 0
      • goofy  

        No tak to je dost.. :-D

        btw: kdyz si chci zajet pohar na pevnaku, musim mit taky Elite licenci?

        0 0
        • Radek Broz  

          Nebude „Elite“, ale „Muži“, která bude jak pro elitu, hobby, tak HT.

          0 0
          • goofy  

            No tak to je super. Tak to na pohar nejdu… Stejne jezdim jenom pro radost, a kvuli tomu jednomu/dvoum zavodum mi to za to nestoji. To radeji necham na plaste… Aspon mi to snad letos vyjde, a zajedu se tam podivat aspon s fotakem ;o)

            0 0
      • petebike  

        jezis ja se lek :-D

        0 0
      • Karlos009  

        Chacháááá, tak to je teda panoptikum! :-D Ale to musí být nějaká taškařice, to nemohou myslet vážně ten web. Tak už nás nenapínej a řekni, kde jsou ty opravdové stránky ČSC!

        0 0
      • Darkson  

        to je kotel:-)))

        0 0
      • MARIN  

        ty vole to je huuuukot

        0 0
      • Thidney  

        co předsedové krajů, ale disciplinárka…to je mazec. anglická nedejbože francouzká mutace und oficiální e-mail ksakru to by dalo zabrat vymyslet takovouhle parodii

        0 0
      • biker007  

        tim by se daly strasit maly deti :D:D:D

        0 0
    • zvolouš  

      Tak 900 těm darmožroutům v žádnym případě nedám. Představa , že zaplatim tuhle palbu, pak startovný a pak budu třeba v krupce čekat na lano při závodech hodinu, mě naprosto odrazuje. Pokud se s tim něco nestane, pohár klidně nepojedu. Místo toho se za ušetřený prachy svezu jinde a líp. Mimochodem , 3DH cup letos špatnej nebyl a dá se objet za směšnej peníz. Sice to nejsou tratě stejný úrovně , ale zábava to je určitě.

      0 0
      • hýbňoš  

        musim s tebou souhlasit seru na ně sou to chudáci

        0 0
      • Radek Broz  

        O 3DH přemejšlim jako o dalších závodech k ČP (problém je, že na ně kromě mě nechce nikdo jet a já nemám auto), ale ČP se vzdát nechci, baví mě to. Krupku a Klínovec prostě jet chci. Špindl je zas zívod, kde si šáhnu na dno pokaždý, když to jen sjedu v kuse;-) a je tam dost lidí a super lanovka – takže to má taky dost do sebe. LBC bych teda klidně oželel a 500km do Asie na trať, která mě ničím neláká(Hanzi a ostatní moraváci – bez komentáře. Prostě neláká a ty prachy za to nedám), taky nepojedu, Při 4 závodech mě tak startovný vyjde přes 500. Dost se mi to nelíbí, ale stejně jim i těch 900 za tu licenci asi dám:o(

        0 0
        • cabbage  

          no vidíš, takže seš vlastně spokojenej;-)

          0 0
          • Radek Broz  

            Sorry, ale nějak nevidim smysl dál to s tebou rozebírat, nevidíš do toho ani trochu. Spokojenej rozhodně nejsem.

            0 0
        • Tomcat  

          No a proto je 3HD aby se nemuselo do Asie. Myslim že pokud seš na skole v Praglu, tak by te tam nekdo moh hodit ne?

          0 0
          • Radek Broz  

            V Práglu kolo nemám a zvlášt o prázninách ne – odtamtud by to takovej prolém nebyl, no. BTW: kdo jel víc závodů 3DH – jak to kde bylo s vývozem?

            0 0
            • Manas  

              Vetsinou samodomo, ale zase se to tak neresi a prijde mi to jako vetsi zabava.

              0 0
              • Radek Broz  

                Ty máš jiný měřítka, když místo Klínovce se vozíš kdesi na kokořínsku;-) Mě se právě zas moc nechce jet takovou dálku, abych si to tam 3×-4× vytlačil, kdž třeba můžu zadarmo jezdit tady. Ale na nějakej bych se rozhodně podívat chtěl.

                0 0
                • Meesha  

                  tak to neres a prijed treba na Krale Sumavy! Startovne asi 550 Kc, jezdeni na celej den, vyjezdy i sjezdy v cene a k tomu jeste luxusni triko, obcerstveni na trati (i pivo), gulasek v cíli a taska papiru jako bonus… licenci nepotrebujes. Hmm?! :-)

                  0 0
                  • Tomcat  

                    :-))

                    0 0
                    • Meesha  

                      Ze trenuje Manas je znama vec, ale uz i sam Padlista se prej schovaval v baliku… takze konkurence velika…:-)

                      0 0
                      • Tomcat  

                        LOL jj vim , jak rano Pádlista mete ráno do prace. Mě už jen chyběj XC pedály a boty a du chrtit taky B-].

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Mě naštěstí kromě vidlice chybí na XC vše;-)

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            mNě!!!

                            0 0
                          • TinkTink  

                            Noooooo…

                            Jinak – myslim ze jste kotel moc zhejckani tim, jak mate kazdej zavod par km od baraku ;)

                            A cena – nevim jak to ovlivnit, takze jsem cast mlcici nesouhlasici vetsiny…pristi rok asi naposled.

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              no – kousek… Ty zas můžeš k tomu v pohodě jezdit slovensko, máte WBC, zimní závody… Neřekl bych, že jste na tom tak zle, jak píšete neustále ve všech debatách.

                              0 0
                              • TinkTink  

                                To jo, ale kdyz me ze vseho nejvic bavi CP DH…nemuzu za to :o)…

                                0 0
                              • hanz  

                                my nepíšem že jsme na tom zle ale to že my jezdíme za čpdh celej rok do čr a když vy máte jednou ject na moravu tak najednou: „trat je o ničom a vůbec to zato nestojí a měli by to zrušit“

                                0 0
                                • Radek Broz  

                                  Mě ta trať tam fakt ničim neoslovuje. Fakt bych na to nejel, ani kdyby to bylo 100km.

                                  0 0
                                  • hanz  

                                    a byls na ní někdy vůbec?

                                    0 0
                                    • Radek Broz  

                                      To jsem přesně čekal. Myslím, že fotky, videa a výpovědi lidí, kterejm se libí stejný tratě jako mně, mi stačí na to, abych věděl, že tam pro mě nemá cenu jet. A fakt to neříkám proto, ýe je to na Moravě, jak si asi myslíš.

                                      0 0
                                      • hanz  

                                        no já jen že těžko tě osloví trat na který si nikdy nestál a že lidi tobě blízkí řeknou že to zato nestojí je sice berná mince ale potom bys měl říkat že podle všeho by tě neoslovila…ve­hementně tady brojíš proti něčemu co si ani neviděl na vlastní oči…to je stejný jako s tím samem ve špindlu, to taky křičíš do světa a nebyl si schopnej i když jsem do toho začal rýpat sehnat si ověřený info…a ne jen JPP.

                                        0 0
                                        • hanz  

                                          když se tak podívám na naše diskuze tak si připadám jako tvuj věčnej oponent :-)) at jde o rámy, komponenty, tratě vlastně všechno :-)) jen aby to nevypadalo tak to nepochází z žádnýho osobního pocitu..prostě máme 100% opačný názory :-)

                                          0 0
                                          • Radek Broz  

                                            Je fakt že neznat tě i osobně, tak tě na základě posledních debat zařadím někam mezi M1, enjoye a místní levicové intelektuály;-)

                                            O tý trati neříkám, že je špatná pro všechny, jen že mně osobně se tam prostě jet nechce – nijak proti ní nebrojim (to bys teprv něco viděl;-) )

                                            K tomu Samovi: Chvíli se to vleklo, než jsem se dostal k informacím, tak jsem se k tomu nijak nevyjadřoval, nicméně Petr Marek mi potvrdil verzi, která byla téměř všude (a i u mě prezentovaná). Jestli ti Filip tvrdí, že to bylo jinak a hájí toho, kdo to způsobil, tak si to neumím moc vysvětlit – asi to musel nějak špatně pochopit už on. Vážně jsem se to kvůli tobě snažil ověřit, ale Petr jako pořadatel snad ví, jak a proč ta diskvalifikace vznikla a já mu věřím. Už se k tomu nechci neustále vracet a hlavně bych to nerad řešil tu.

                                            0 0
                                            • hanz  

                                              souhlas :-)

                                              0 0
                                            • Tomcat  

                                              co je levicový intelektuál? To muže být, podle mně se člověk přiklání k levicie z důsledku nevzdělanosti nebo nedostatečné vzdělanosti se prodadit v pravici :-)

                                              0 0
                              • hanz  

                                a že jsme na tom líp co se týká závodů víme :-) jen ten klínovec a krupku tu vám tam fakt závidím

                                0 0
                                • TinkTink  

                                  Klinovec bych presunul do vzdalenosti 20km od Zlina a budu uplne maximalne spokojeny…uz jim tam nic nezustane :-DDD

                                  0 0
                              • cabbage  

                                LOL, sme prťavá země kde z jednoho konce na druhej to trvá autem 4 hodiny(za dobrých podmínek) a diskutujem že je to někam daleko…

                                byste se hádali snad i v Lucembursku;-)

                                0 0
                  • Radek Broz  

                    Tak tam mě nedostaneš stejně jako na Nova Artur Cup nebo Kolo vo život;-) Ale o AM v KV, kterej pořádaj kámoši, jsem chvilku uvažoval, že bych to pojal jako výzvu, jestli to dám… pak jsem jel na DH.

                    0 0
                • Tomcat  

                  Ne tam nejedes aby sto vytlačil ale aby ses bavil jezdíš to pro zábavu. Jinak neboj netlačise furt a vždy a všude. Např Jablonec má lanovku. Jindy dodávka atd.....

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Mě se líbí, jek se všichni ohánějí tím „jezdím pro zábavu“ – co se v hobby nejezdí pro zábavu?;-) Já jezdím pro zábavu i ČP a fakt mě dost baví – pokud vím, tak jsi ho nezkusil. Pěkný tratě, super banda lidí, i to závodění samotný mě baví.

                    0 0
                    • Tomcat  

                      No viš pokud by mě to tolik bavilo, dám i 1500,– za CP.

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Však já taky píšu, že to i tak dám;-) BTW: Měl bys to zkusit, fakt je to dobrý.

                        0 0
                        • Tomcat  

                          No nedam. Je to jen vklad kde budou další výdaje startovny doprava atd… fakt ne nekdy jindy. To dřiv začnu jezdit u Němců nebo Rakušáků.

                          0 0
                    • Radek Broz  

                      mNě!!! (podruhý! :D )

                      0 0
                    • Manas  

                      No to je jasny … ale proste na 3DH am startovny a dostanu burtika, pivicko a je mi fajn. Nikdo nehroti vysledek, ackoliv jsou ceny lepsi nez v celym CP. Hlavne si dobre pokecam .. na to si potrpim :-))) Krom toho ty lidi prestali jezdit CP presne kvuli prachum – Vojta Burianek, Martin Musil atd.

                      0 0
                      • Manas  

                        Ale CP si dam klidne taky … snad letos penize vyjdou :-)

                        0 0
        • zvolouš  

          Tak pokud jde o karlovice, ty mě zrovna bavěji moc. Je tam pár hezkejch skoček a pude to dobře i na HTčku. Jinak pokud jde o pohár, vzhledem k tomu že letos to byla moje cca 10. sezona DH, vidim to holt trochu jinak, ale nedivim se, že neodoláš. S 3DHčkem je to tak že bejt tebou některý závody bych klidně vynechal. Třeba Bakov bych z takový dálky klidně nejel(chodí se nahoru pěšky a neni to moc z kopce), ale je spousta tratí který za to stojej(lanovka a super trať, nebo aspoň super trať).

          0 0
          • Radek Broz  

            No, když jsem viděl ty dřevěný skokky v karlovicích, tak ty bych nedával a jinak palba z kopce bez techniky – mě prostě tenhle typ tratí nebere, i když jinejm lidem se to třeba líbilo.

            Za 10 let to budu asi taky vidět jinak, to jo.

            K tomu 3DH – co teda jet? Nějaké stručné zhodnocení každého závodu by nebylo?;-)

            0 0
            • Tomcat  

              www.3dhcup.com/ nestaci? :-)

              A propo, to mi pripomina, furt mi nekdo dluzi video :-( takovej exot kteryho sem se desne lek kdyz stal pod skokem a ja sem diky nemu dal nedotocenej frontflip :-\

              0 0
              • Radek Broz  

                Web samozřejmě znám, etbikez.com jsou mediálním partnerem 3DH Cupu;-) Spíš by mě zajímal Zvoloušův názor.

                0 0
                • zvolouš  

                  Tak bejt tebou, na mí hodnocení bych moc nedal. poslední dobou mam celkem divnej vkus na tratě co se mi líběji. Každopádně nej Dhčko z 3DH je podle mě Jablonec. Sice extra krátký, ale dyž funguje vlek, dá se tam vyřádit za pár kaček. Jinak sem se dobře bavil v Hejnicích, ale to je eště kratší a takový extra technický/pomalý. Bakov je takovej, jako že ho mam blízko tak dobrý, ale od vás to nemá smysl ject. krátký, málo kopec a málo techniky a nahoru pěšky(sorry místňáci, neberte to zle:-). Turnov je celkem pěknej ale naposledy myslim trochu předělanej a letos sem tam nebyl, tak nemůžu sloužit. Každopádně tu dálku co to máte…nevim jestli to stojí zato.
                  Prostě podle mě 3Dh sou lokální závody asi jako WBC a je to hlavně pro lidi, co to maji třeba do 100km (i když nadšenci co to objedou všechno i z dálky se najdou). Neni to myšlený jako náhrada, nebo konkurence ČP (o tom by líp mluvili organizátoři)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Díky za info. Že to nemá substituovat ČP je mi jasný. Úplně blízko to od nás neni, ale snad nějakej zkusíme.

                    0 0
            • Pá-dlista1  

              Ono to az tak bez techniky neni. Spolecne s Libercem snad jedina trat, kde odstarujes rovnou do slusnyho bordelu :) A jedina skutecna palba je az ten zaver. A neni to dlouhy, coz je pro nas slabsi vyhoda ;)

              0 0
    • Manas  

      Takze radost az na kost: www.scottmtb.cz/ Hobby licence bude.

      0 0
      • Radek Broz  

        Vím, Pulpi naznačoval;-) Super, takhle si představuji práci MTB komise!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.