• zbartos

    Hodlám opět zamluvit cca 15 míst v restauraci Baker st. 24 www.restaurace.cz/…r-st-24.html na pondělí 2.6.08 od 20:00 do 23:00 .

    Dejte prosím vědět, kdo přijdete, ať příp. počet blokovaných míst upravím

    Předpokládaný program bude uveden na čembím fóru.

    0 0
    • Beeda  

      nic proti, ale nevim proc to pises sem…

      0 0
      • zbartos  

        Nic proti, ale nevím proč se mne ptáš.

        0 0
        • Polka  

          Beeda se te neptal. Taky nechapu, proc to sem porad davas, kdyz je to informace pro Cembisty. Nebo snad BF = Cemba Forum???

          0 0
        • Beeda  

          protoze nevim, zda je to open verejna porada, kdyz to notifikujes zde na open b-f foru, nebo  to je uzavreno kdyz notifikujes ze program bude lock cemba forum…

          0 0
          • zbartos  

            Vzhledem k tomu, že na čembím fóru je jen 514 členů z cca 700 a já navíc ani nevím kolik z nich ho čte, používám B-F jako další informační kanál.

            Vám se to nelíbí, nebo co ?

            0 0
      • náčelník  

        Tady se od nepaměti domlouvalo a stále domlouvá mnoho různých více či méně uzavřených/otev­řených akcí či akciček a nikdy to nikomu nevadilo. Až tobě.

        Proč asi?

        0 0
        • Beeda  

          vicemene me to prekvapuje :-) a to od diskuze o vasem singliku, kdy jednou rikate ze bf neni ofico, ze to vsici cembaci nectou, ze maji jedine relevantni info na jejich uzavrenm foru, a nakonec se dovim, ze to tady teda povetsinou ctou…

          cili je pozvani verejne nebo ne? date sem info o schuzi a napisat,ze program bude v cemba fore (ktere je uzavreno) tak nevim co o tom myslet a zdrzuji se veskeych invektiv;-)

          0 0
          • zbartos  

            V podstate jsem tuto informaci myslel primárně pro členy, kteří čtou spíše (nebo jenom)  B-F. Ale pokud máš zájem se přidat k nějaké tam plánované akci, nebo jen si tak  poslechnout co tam budeme řešit, klidně můžeš přijít.

            0 0
          • Lišák  

            Vypadá to, že seskupení písmen do slova ČeMBA na Tebe působí stejně, jako seskupení písmen do slova SunTour na Tomcata;-)

            0 0
            • jIrI___  

              Taky mi připadá zvláštní dávat informaci o soukromé akci na veřejné fórum… Holt když mají svoje soukromé vlastní.

              0 0
              • Lišák  

                To není soukromá akce :-) Klidně se stav.

                0 0
                • jIrI___  

                  Aha, tak to jsem pak špatně pochopil… Pak je teda chyba na mé straně a nic proti tomu, že je pozvánka na B-F nemám :-)

                  0 0
                  • JakubG  

                    Hej, tak tohle byla fakt blba diskuze. ste mysleli vzne tu polohadku vo umisteni aviza vo schuzce? doufam ze ne. Jinac za tejden mam statnice, takze me este par dni neuvidite, ale potom uz bych moc rad konecne nekam razil.

                    0 0
                    • Martula  

                      Nevím, co tu řeší!

                      Držím palce, ať to sfoukneš!

                      0 0
    • Martula  

      Jdu.

      0 0
    • robbik  

      prijdu

      0 0
      • robbik  

        sorry ale nezvladl jsem to casove. teprve ted jsem prisel z prace

        0 0
    • weekend warrior  

      nějaká ta diskuze by třeba mohla proběhnout i zde, na fejsku čemby

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce