neformální brněnská schůzka ČeMBy 11/06 20h

40 nepřečtených
  • wlk

    Zdar bajkeři a bajkerky z Brna a okolí, po dohodě s Tomášem Kvasničkou přikládám pozvánku na neformální setkání u piva a utopence :o) Prosím všechny, kdo by se chtěl zůčastnit, ať mi napíše mail nebo sem kvůli rezervaci místa.

    brněnští a příbrněnstí čembisti a skoročembisti,

    protože mám 11/06 v Brně obhajobu své magisterké práce po delší době zavítám do tohoto mě tolik milého města.

    rozhodl jsem se využít příležitosti k tomu, abych svolal neformální setkání brněnských čembistů

    sraz je 11/6 v 20 hodin v klubu Desert Roosveltova 11 (naproti krajskému soudu) www.dodesertu.com/kontakt.htm

    kromě nezávazného družného hovoru bych rád brněnské a příbrněnské členy seznámil s dílčími úspěchy ČeMBy a také plány do budoucna

    jestli subdodavetelé splní, co slíbili, budu s sebou mít i fajnové samolepky a slušivé nášivky. nejsou zadarmo, ale ceny budou mírné

    s pozdravem bajku zdar Tomáš Kvasnička ČeMBA

    0 0
    • Splinter  

      90% jo

      0 0
    • RUR  

      Večírek:-))) Inu, stavím se.

      0 0
    • JSt  

      tez dorazim.

      0 0
    • Excel  

      asi jo

      0 0
    • Polka  

      Pokud se nic neocekavaneho nestane, tak ano.

      0 0
    • Mucha  

      „terénní cyklistika, mtb, pobyt v přírodě, ČeMBA, singltrek, singletrack, prostor, ANT, umožnění, utváření prostoru, sociální umísťování“

      to je panečku diplomka! ;)

      good luck u obhajoby

      0 0
      • tk  

        s mě koukal googloval. dneska se nic neutají. diky za přání štěstí.

        0 0
    • speedy gonzales  

      ac nebrnak, s nejvetsi pravdepodobnosti se zucastnim. prece jen musim jeste toma vypravit na cestu do usa s cembou za imbou. kolik ponozek, kde je v boulderu nejblizsi trail, a kde hospoda:-)))

      0 0
    • Andrzej  

      a jak jsou na tom s obsluhou? latka je nastavena pomerne vysoko :) www.bike-forum.cz/…_v_akci.html?…

      0 0
    • mastihuba  

      uff už jsem se lek že to je neděle. V pondělí to asi klapne. aspoň konečně zaplatím příspěvek. :)

      0 0
    • Motyll  

      Budu tam.

      0 0
    • zbartos  

      Díky za pozvání, na 90% přijdu.

      0 0
    • m.k.2  

      Dorazím.

      0 0
      • m.k.2  

        Tak bohužel nestíhám, musím pracovně mimo Brno :-(.

        0 0
        • Karlos009  

          Mě naopak něco odpadlo, takže obsadím jeho židli. :-)

          0 0
          • m.k.2  

            :-) Není zač. Kdyžtak pak dejte někdo vědět jaký byl průběh (kolik piv atp.) a na čem jste se usnesli.

            0 0
    • Lišák  

      Já na 100% ne, bo mám noční (od 19h) :-(

      0 0
    • wlk  

      takže jsem napočítal cca 24 lidí,co mi potvrdilo účast, pokud se někdo rozhodne spontálně, tak to rozhodně nevadí, místa je dost :)

      0 0
    • Splinter  

      Tak fajn to bylo.. Nakonec 28 čembistů a čembistek:) Díky TK, jeho zaujetí pro věc je hoodně veliký a je to vidět:)

      Už přemýšlím, kam pudou ty nálepky:)

      0 0
      • slou  

        Jako ten tvůj minipack? :)) dobře vybírej ať potom nemusíš přikúpiť :))

        0 0
        • zbartos  

          Sorry Slou, že jsem Tě nepozdravil a nevyzdvihl před Tomem Tvoje zásluhy při trasovaní obchvatu Křížovky. Nějak v té tmě hůř vidím a špatně rozeznávám obličeje… P.S. Tahle omluva se samozřejmě týká všech, které bych měl asi znát, ale nepoznal jsem je tam.....

          0 0
      • wlk  

        jakou formu zvolíš? budeš nažehlovat? :o) Jinak to bylo včera super.

        0 0
      • tk  

        já bych zase chtěl poděkovat všem členům (a zájemcům o členství), že přišli. a pak wlkovi, že nás pustil do svý sluje. mi se tam líbilo. trochu mě mrzí, že jsem nestihl promluvit se všema, ale tak to holt je. no a závěrem: čemba bude veliká. doufám, že tomu teď věříte i vy brněnští. viva la čemba!

        jo a na podzim do brna přivezu obrázky. bude brno čemba dia show de luxe.

        0 0
    • Splinter  

      Tak sem vylepil samolepku:) drží dobře:)

      0 0
    • mastihuba  

      tak už sem taky nalepil

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.