• Lišák

    Ahoj, píšu to na B-F, tady je větší možnost, že to víc lidí přečte.

    1. Kdo jdete ztr na mapování Baby/Kuřimské hory?
    2. Jedete na kolech, nebo pěšky?

    Anketa: Kdo/jak

    0x
    0%
    1x
    100%
    0 0
    • zbartos  

      On nikdo neví, že se zítra něco bude dít a kde je sraz, takže Ti asi těžko odpoví.....

      0 0
      • krhac1  

        jj :-((

        0 0
      • Lišák  

        Já myslel, že brňáci Sledují dění na ČeMBě :-(

        Tady je kopie z ČeMBA webu: _____________­________________________­________

        Zdar přátelé,

        jak už mnozí víte, tuto sobotu, 19.1.2007, se sejdeme v 10.00 u křížku v Medlánkách a vydáme se s GPS přístroji zaměřit možné (i nemožné) úseky, jimiž by mohl vést nějaký ten singl, s požehnáním Lesů města Brna.

        Jelikož se tam asi nesejdeme všichni, ale mnozí z vás to tam znáte, naskenoval jsem mapu zájmové oblasti (1:25.000), do které si můžeme v Adobe čmárat a postupně se tak snad dopracovat k nějaké jednotně preferované trase, kterou předložíme lesákům k posouzení.

        Mapa se snad brzy objeví ke stažení na stránkách ČeMBY, takže se budete moct probírat vrstevnicemi a hledat ideální linie.

        Vlado

        0 0
        • krhac1  

          To je na mě brzo,musím na chvilu do hokny.kterým směrem se pojede?

          0 0
          • Lišák  

            Nemám tucha. Vlado to měl asi nějak naplánované, ale je marod. Myslím, že „zbartos“ bude taky něco vědět.

            0 0
            • krhac1  

              Když něco zjistíš,tak pisni,hodím sem zejtra očko.

              0 0
            • zbartos  

              Většina lidí asi dorazí pěšky, já asi na kole (sraz je pozdě, tma je brzo a vzdálenost z Medlánek do lesů nad Jinačovicemi a zpět je cca 7–10 km…), ale v pohorkách a v protidešťové výbavě… Směr útoku určí Macik, který tam bude asi jediný z předchozí průzkumné čety. Minule myslím zkoumali západní stranu hřebene Baby (to jsou ty svahy k Jinačovicím), takže bychom tam měli na ně navázat. Pokud máš v plánu přijet později, zavolej mi, až budeš zítra vyjíždět na mobil 723018497 a já se Ti pokusím popsat, kde v té chvíli budeme kam budeme směřovat. Při domlouvání naší polohy by Ti pomohla mapa 1:25000 Brno-západ z Geodezie On-line nebo GPS (já budu mít GPS s sebou).

              0 0
      • Lišák  

        Jedeš na kole, když nebude pršet?

        0 0
    • Martula  

      áha…

      0 0
    • zbartos  

      Tak další špatná zpráva. U nás zase pro změnu onemocněla zatím jen moje žena a tak musím s dětmi místo ní na koncert. GPSku ale přivezu v 10:00 ke křížku, pokud mi do 9:30 vsichni (Jakub Gajzler, Lišák, JSt, Maňas, Macik, Petr Chupik) nezavolate na 723018497 ze tam dnes nepujdete.....

      Bye Z.B.

      0 0
    • weekend warrior  

      nějaká ta diskuze by třeba mohla proběhnout i zde, na fejsku čemby

      0 0
    • xshreck  

      Nikdy?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.