Cannondale Jekyll 500/GT avalanche 3.0

4 nepřečtené
  • Kaayaa

Dobrý den, prosím vás zkušené o radu. Jsem po úrazu, kdy jsem byla skoro rok mimo. Upřímně, podařilo se mi hooodně přibrat a ráda bych s tím teď začala něco dělat. Kromě procházek a cvičení chci přidat kolo. Hodlám jezdit po silnicích a polních cestách, výlety s dětmi atd. Žádné extrémy neplánuji ( nemocnice nechci vidět ani zdálky). Mám možnost si pořídit výše uvedená kola. A vůbec se v nich nevyznám. Určitě bych ocenila odpruženou přední vidlici. Ale u toho Cannondale, kde chybí kus té trubky pod sedlem váhám, jestli se to nebude houpat až moc, aby z „cardio“ jízdy nebyl nakonec těžky silový trénink.

• novas752  

Bazarovej Jekyll určitě ne. 1) celoodpružený kolo je na takový ježdění nevhodný, 2) velmi snadno se v tom dá utopit 10 000 za první servis, tyhle stará kola jsou obvykle ve stavu „vyjetý šrot“.

• Kaayaa  

Aha, vida. A to gt? Nebo si radši koupit třeba nový, já nevím, v Decathlonu? Předtím jsem měla starýho Authora a spokojenost. Ale můj starej mi ho oddělal. 

• novas752  

To těžko říct, nevím které konkrétně a jaký máš rozpočet.

• Kaayaa  

Nevím. Nejsem žádný zarytý biker. Teď hodlám kolo využít na redukci váhy, později třeba obden na hoďku, hoďku a půl. Občas s dětmi na výlet třeba na půl dne ( jsou ještě malé). Mám kamarády, kteří mají kola za 60–80 tis., ale ti na nich snad i spí. Věnují se tomu velmi intenzivně. To není můj případ. :-))) Tak cca. 10 tis???

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.