• BOREK

    Co v nedeli vyrazit na bika do Buchlovek? trasa, delka, atd po domluve :)

    Anketa: Jak jste na tom?

    3x
    75%
    0x
    0%
    1x
    25%
    0 0
    • maxtor  

      Já bych jel. Mohli bysme si dát zcuka třeba na Smraďavce.

      0 0
    • speedy gonzales  

      ja bych taky jel. smradavka je ok..mohli bysme to dat smerem na ocasek a kazatelnu…jeste sem tam letos poradne nebyl

      0 0
      • marapara  

        Jel bych s vama, ale chci dát Buchlov v sobotu, asi 65 km a v neděli bych rád do Bílých Karpat na Velký Lopeník na rozhlednu. Pak přes Javořinu asi až do Kyjova.

        0 0
        • maxtor  

          To zvládneš – tuhle trasu dej dopoledne a v jednu jsi na Smraďavce jak na koni!!! :-))

          0 0
          • marapara  

            :) woe … zas tak moc dobře rozježděný nejsem ;)

            0 0
          • marapara  

            Tak už mi přišly nové Juicyny 7 :) Jdu montovat, zitra a o víkendu testovat

            0 0
            • maxtor  

              Skvělé, tak ať ti slouží!!!

              0 0
              • marapara  

                Dík snad jo. Už jsem je namontil po asi 2 hodinách. Docela *******, mám blbé adptéry. Zatím jsem to dost vypodložkoval, na každý adaptér na 6 podložek :(. Funguje to, ale adaptéry budou chtít vyměnit. Tak po neděli bude mít Petr práci :)

                0 0
    • speedy gonzales  

      kdyz o tom tak uvazuju tak se mi s vama moc jet nechce…jednoho chrta jeste zvladnu..ale dva …to uz je hnus:-)))

      0 0
    • zum  

      Omlouvám se za hlasování.Já se jen chtěl mrknout kdo jede.Mea culpa.

      0 0
    • BOREK  

      v kolik teda sraz na Smradavce?

      0 0
      • maxtor  

        Hlasuju pro půl druhé.

        0 0
        • BOREK  

          co trochu driv?

          0 0
          • maxtor  

            Ty vole já nevím… Nedáme nakonec jen něco kolem Hradiště? Marapara nejede, tak pokud by se přidal i Speedy Gonzales, Buchlovky bych nechal na jindy a vyrazil z Hradiště přes Rochus po zelené směrem na Luhačovice. Co ty na to?? Pojezdit se tam dá dobře – byl jsem tam minulý týden.

            0 0
            • BOREK  

              tak nakonec budeme jen dva co? no tak dejme sraz u benzinky OMW, ze smeru od kunovic a vyrazime prez vykopavky na rochuz, dame neco kratsiho treba

              0 0
              • BOREK  

                samo ze sem myslel OMV :)

                0 0
              • maxtor  

                Naprostý souhlas. Tama navíc jezdím nejraději. Tak o té půl druhé?

                0 0
                • BOREK  

                  ok, musim byt driv doma, tak 2,5 hodky by melo stacit ne?

                  0 0
                  • maxtor  

                    Určitě – cesta by měla být suchá. Minulý týden to bylo v pohodě sjízdné. Co máš vůbec za kolo. Nečekám, že se koleme benzínky v tu dobu bude motat víc bikerů, ale pro jistotu.

                    0 0
                  • maxtor  

                    Jestli to stíháš v jednu, tak můžeme dát sraz v jednu – to bych měl stíhat.

                    0 0
    • speedy gonzales  

      hej chlapi, mam blbou zpravu…sem ted zavaleny praci a vetsi vyjizdku nedavam a vubec netusim jestli vubec najdu pres vikend chvilku na kolo..takze tenhle ikend nejspis beze me:-((((

      0 0
      • maxtor  

        Neblbni, trochu se potouláme kolem Hradiště a hotovo. Já se taky nemůžu poštět do větších akcí. Zadní náboj mám v háji a mám strach, aby se mi to někde nerozsypalo…

        0 0
        • KubaBajk  

          jsem rád,že se lidi i v našem bikuchudobném kraji domlouvají na výjezdy.Rád se někdy přidám,nebude-li to vadit,az slozim kolo.

          0 0
          • littlebiker  

            jaktoze se nezname pritom bydlime vedle sebe?znas chreka?snapera?ku­bu?chrek je tu na bf,ostatni ne,ale vsichni jsou z veseli

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.