vyjizdka Praha, Kralupy - Kokorinsko

99 nepřečtených
  • Bulda

    Zdar vsem, jeden den pristi prodlouzeny vikend bysme radi uskutecnili tu vyjizdku, co na jare zkazilo pocasi. Presnej den (pa, so, ne) az dle pocasi a pripadne preferenci zajemcu – piste. Je to nase nej trasa na Kokorinsko. Vede pres nekolik zamku, strasidelenjch hradu, mesto rebelu a basniku (obed), bajnou horu, dve technicky pamatky, misto skonu Jary Cimrmana..... proste sama kultura, vyhledy :)) cestou studanka na doplneni vody..... delka cca 120km, lza zkratit na 90 do steti na vlak Odjezd bych videl od nadrazi v Kralupech- vlak z masarycky 8:40, je to tu v 9:16, tak se Prazaci domluvte :)) Tesi se Daf, Haf, Baf, Naf, Frof atd.

    0 0
    • frof  

      Frof pani Frofovou priskace.Jinak lidi nevahejte a priskakejte taky!!!PS.Buldo vyborna reklama.

      0 0
    • jecnak  

      To je nejaka 72 hodinovka, ze to pojedete ty tri dny?

      0 0
      • Daf  

        Jen jeden, akorat jeste nevime kterej :) Uvidime jaky bude pocasko a behem tydne to upresnime.

        0 0
    • JancA  

      kdyby to bylo v neděli,paráda

      0 0
    • Meesha  

      ja bych prosil pocasi jako dneska a patek nebo nedeli :-)

      0 0
    • Marry  

      Me by taky vyhovovala nedele…v Sobotu nemuzu…musel bych bejt tak v 17h doma a to nevim nevim

      0 0
    • Marry  

      Nemohl bys to pocasi objednat na nedeli ??? :-)

      0 0
    • Marry  

      BULDA ZAPOMNEL DODAT.....!!! TEMPO POHODOVE !!! :-) I PRO SIROKOU VEREJNOST

      0 0
    • Bulda  

      ja sem taky pro nedeli, unava z patku a soboty bude pak jiste zarukou pohodoveho tempa :))

      0 0
    • MattsSpeed  

      … no ja by som aj isiel, trebalo by ale upresnit datum, mozno by som bral aj polovicku, ale tych 120km je na nu asi vela :-(

      0 0
      • Bulda  

        jak tak koukam, tak to zatim vypada na tu nedeli, trasa neni technicky narocna, je tam jen jeden vetsi kopec, hodne se jede po sirokejch sotolinach v lese, obed cca po 50km ve meste rebelu, cukrarna ve meste basniku (kdo uhadne jmeno, vezmu mu baTOH :)), zastaveni na nekolika hradech byvalych i jeste stojicich..... lza zkratit na 90km do steti na vlak, co jede primo zpatky do Kralup

        0 0
        • Marry  

          jen aby si ty batohy vsechny unes :-)

          0 0
          • frof  

            Tak kdyz je to tahle,tak to jsi vezmem s Petrou batohy s klidem oba.HAHA.

            0 0
            • Bulda  

              vy se nepocitate :))))

              0 0
              • frof  

                to je nespravedlivy, nechteli jsme sledu zadarmo! Pani Frofova

                0 0
                • Bulda  

                  sem to nedopsal, ma to bejt takhle: vy se nepocitate, vy mi pomahate :))

                  0 0
        • MattsSpeed  

          …hadat nebudem, ale rad by som sa pridal…dufam len, ze to bude pohoda, koncom tyzdna chcem ist darovat krv, tak aby som tam neskoncil niekde v skarpe :-)))

          0 0
    • default  

      Kokorinsko… :-) …to zni dobre. Jeste jsem tam nikda nebikoval, rad se zucastnim. Budou taky nejaky pekny piskovcovy trialky? ;-)

      0 0
    • Beeda  

      Ahoj na 75% pojedu, jeste zvazuji mrknout na zavod v Braniku, ale asi budu mit koukani dost ze soboty, protoze jedeme s Petem na Cyklokros do Tabora…

      Nechcete nekdo ject??? mame 1–2 mista volny, jeste planujeme, ze by jsme tam rano lehce potrenovali, start je az v 14h…

      Beeda

      0 0
      • Meesha  

        ja bych mozna jel s vama, ale budu to vedet az v patek :-( Nevim jestli budu mit auto…

        0 0
      • M@rtin  

        Já bych se s dovolením možná taky přidal. ;-) Problém je jen ten, že jestli budu moct budu vědět až ve čtvrtek k večeru. Zkusím se ozvat v ten čtvrtek.

        0 0
    • Gung-Ho  

      Možná bych se přidal, až upřesníte přesnej čas a den vyjádřim se definitivně. Mám jen takový důležitý upozornění. Ze soboty na neděli se mění letní čas, takže v neděli bude tma už kolem pátý :-(

      0 0
      • Bulda  

        hm, dulezita poznamka, ale z masarycky jede i vlak o hodku driv, takze my to posunem dopredu a sme na svym, ne? dik za upozorneni

        0 0
        • Bulda  

          už mám potvrzené to hezké počasí na neděli :)) takže DAFinitivně neděle, po změně času tedy 8:20 z Kralup, vlak z Masrycky 7:40, kdo pojede autem, primo proti nádarží v Kpech je velký parkoviště – za takovym plotem z těch „okrasnejch“ děravejch cihel, světla pro jistotu s sebou :))

          0 0
    • SNAIL  

      Tak po domluvě s Gung-Hem se možná přidám taky i když vstávání a dojezd asi bude za tmy

      0 0
    • Gung-Ho  

      Takže pro pražáky, kteří se chtějí této akcičky zúčastnit: Sraz v 7:20 u pokladen na Masaryčce abysme koupili hromadnou jízdenku a stihli naložit kola. Mě tedy v Kralupech můžete čekat na tuty. Ostatní se kdyžtak pod tento thread připište, abysme zhruba věděli na koho ještě u pokladen počkat.

      0 0
      • MattsSpeed  

        …sa pridam tak na 97.3%, budem na masaricke 7:20… dufam, ze tam trafim a najdem pokladne :-)

        0 0
    • SNAIL  

      Tak po shlédnutí předpovědi počasí se mnou počítejte na 100% taky

      0 0
    • Meesha  

      tak jaaa neviim :-/ Me se nechce za tmy domu :-/

      0 0
    • jecnak  

      Tak ja, Lempl a Cabbage se budem potulovat v nedeli v Kokorine taky. Pokud by se chtel nekdo jeste pridat, tak jedno misto v aute je volne. Jen nase pojeti vyletu je trochu jine. Proste jedem mistni terenni lahudky.

      0 0
      • jecnak  

        Luxusni, fakt to nej co v Kokorine znam :-) 42km jsme jeli 5,5 hodiny, solidni…

        0 0
        • jecnak  

          Sakrys chyba 4,5 hodiny.

          0 0
        • cabbage  

          jj, fakt luxus, krome super terenu taky jizda lemplovym autem a nekonec bloudeni z cernyho mostu na chodov:)*

          sme se nejak netrefili na jizni spojku:o))

          0 0
    • Chuck  

      tak já nakonec nejedu, něco mi do toho vlezlo, ráno to nestíhám, takže na kokořín vyrazim dýl. se tam i tak možná potkáme :o)

      0 0
    • frof  

      Kdo neprijel, tak zavahal.Bylo to super dik Buldo.Jinak fotky predam ke konecnemu zpracovani a vyberu Marrymu .

      0 0
    • SNAIL  

      Super akce, některé úseky byly bezvadné. Doufám že akci brzy zopakujeme. Jinak všem díky za krásnou vyjížďku.

      0 0
      • Gung-Ho  

        I já se přidávám k poděkování za skvělou vyjížďku. S chutí si ji někdy na jaře zopakuju, klidně bych i dřív, ale nedostatek světla nám nepřeje :-( Byl sem až překvapenej co parádních terénků na trase bylo. PS.: Speciální poklona Medunce, která jela jako jediná „samička“. Dala celých 130km s úsměvem a ještě nám vymejšlela bonusy (třeba výjezd na Říp), který si dávala samozřejmě s náma :-)

        0 0
        • Medunka  

          taky musim rici, ze to bylo uzasne a ze se mi to libilo. Kdyby bylo dyl svetlo a nepobolivalo kolinko, tak tam jsem jeste ted. Jinak dekuji doprovodu z Melnika do Kralup – Moc mi to pomohlo

          0 0
    • Marry  

      Vyjizdka byla Super…akorad nevim co stema fotkama…jenom ty nase co fotil Daf maj po promazani cca 100Mb (vse v puvodni velikosti). V 640*480 je budu mit na strankach to neni problem. Ale myslim ze tam nekde padla slova o FTP ???…asi to tam budu kopirovat rok, ale je to asi nejlepsi reseni…jestli teda chcete velky FOTKY. Tak mi kdyztak napiste kam to mam dat :-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Určitě se ozvu, zejtra zjistim údaje a dám Ti je vědět, díky

        0 0
    • Marry  

      Jinak 1. cast fotek (od brachy) uz jsou na marry.wz.cz

      0 0
    • Daf  

      Vyjizdka byla super. Vse probehlo podle planu az na jeden extra vyjezd na Rip :) Fotky se myslim docela povedly. Mimochodem porad premyslim co jsem to vyfotil za kravu s dlouhejma rohama :) Musim taky jeste pochvalit Medunku. Snazila se, jela pekne a myslim ze i dobre potrenovala :) Tesim se na dalsi podobnou akci.

      0 0
      • Medunka  

        Kdyby jste si nedali ten extra vyjezd na Rip, tak by nebyl tak hezky sjezdik dolu ;-) Ze vam vadil jeden kopec navic

        0 0
        • Daf  

          Ja myslim ze ten kopec vubec nikomu nevadil. Spis mi prislo legracni ze se nahoru uplne nejvic chtelo zrovna clovickovi od ktereho bych to nejmin cekal :)))

          0 0
          • Medunka  

            me kopecky nevadi, ale mam rada na ne svuj cas, ikdyz Rip je prudky ;-(

            0 0
            • Daf  

              Na podzimu je krasny to ze ani zavodnici se nikam nezenou a tudiz nikomu nevadilo ze se obcas cekalo. No a kdyz to tak vezmu tak nejvic se cekalo prave na me kdyz jsem opravoval defekt :)

              0 0
              • Medunka  

                Dekuji za to pohodove tempo a diky za defekt. Kocicky byly sladke

                0 0
                • Marry  

                  Fotky uz jsou na skolnim ftp :-)

                  0 0
                  • Medunka  

                    uz je mam ;-) vypalim a podelim… Gooodovy pry staci to sosat z myho compu, zbytku to predam na CD byla to rychlost ;-) 2 minuty na vse

                    0 0
                    • Marry  

                      Nahral sem tam ted i 8MB video…v lepsi kvalite cca 50MB tam dam zase az jindy pak te na to upozornim :-)

                      0 0
                      • Medunka  

                        heh, hezky video, myslim, ze ho ukazu tem, co tvrdi, ze neumim jezdit. Jasne to dokazuje, ze opravdu jezdit neumim

                        0 0
                      • goood  

                        Moc pekne jste to sestrihali ! Parada !

                        0 0
                      • SNAIL  

                        Moc hezký sestřih, už se těším na ten v lepší kvalitě

                        0 0
                        • Marry  

                          No ono to zase o tolik lepsi neni…na to ze to ma 50MB…zazraky necekej. Ma to trochu lepsi obraz a lepsi zvuk.

                          0 0
                          • Marry  

                            Hodim ho tam asi v Pondeli.

                            0 0
                          • McBlacky  

                            hele zkuste dát jinou hudbu, tohle je uncool :)

                            0 0
                            • Marry  

                              Potrebovali sme neco pomalyho…aby tam mohly bejt dlouhy zabery…to vis bylo malo materialu. A pomalejch pisnicek doma moc nemam :-)))

                              0 0
                              • Medunka  

                                neco pomalyho, neco na zlouhavy zabery… kruci kluci, cely predelat a znicit pasaze ala: Medunka tlaci, a Medunka zase tlaci

                                0 0
                                • Marry  

                                  bez tech by to nebylo ono…a navic uz tak je to video dost kratky. Hold nemame zabery. Priste si s tim vyhrajeme vic. Hlavne to chce vic Materialu. Z Dolomitu sme meli cca 500MB videa…to se pak striha uplne jinak. :-) Hold tam zrovna tlacis…ale myslim ze nekterym bikerum tady z B-F by nas 130 KM vylet nadelal vetsi starosti nez tobe :-)…klobouk dolu.

                                  0 0
                                • Marry  

                                  bez tech by to nebylo ono…a navic uz tak je to video dost kratky. Hold nemame zabery. Priste si s tim vyhrajeme vic. Hlavne to chce vic Materialu. Z Dolomitu sme meli cca 500MB videa…to se pak striha uplne jinak. :-) Hold tam zrovna tlacis…ale myslim ze nekterym bikerum tady z B-F by nas 130 KM vylet nadelal vetsi starosti nez tobe :-)…klobouk dolu.

                                  0 0
                      • Bulda  

                        a vsimli jste si toho krasnyho srdicka v piskovci pred nama na ty spolecny fotce z Capu :))?? jo a ten sestrih je super, zvlaste ta fotka nakonec :)) horolezci horojezdci horojezdkyne...... vytahnete bajky ze skrine :))

                        0 0
      • goood  

        Taky se pripojuju s diky za super vyjizdku. Nektery singliky byli nadherny a v podzimnim slunecnem pocasi je to nezapomenutelnej zazitek. A musim taky pochvalit Medunku, jak to skvele zvladla i s kuretem na riditkach a patnacti bagetkama s nutelou v batuzku ;-)

        0 0
      • Bulda  

        Ja bych taky podekoval Medunce, ten vyjezd na Rip byl v planu, ale jen „tajne“, bylo mi jasny, ze to neprosadim. A vida staci jedna blazniva zenska :)), trocha jesitnosti a co se to nestane… vsici se o 106 zenou nahoru :)))

        0 0
    • frof  

      Tak fotky a videa z meho fotaku ma Marry.Vyber the Best probehl,tak doufam zitra budou k dispozici na strankach.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.