• tomasjirka.cz

  Ahoj,

  nevím, kde se tu už nějaké zmínky objevily, ale poprvé v životě zakládám vlákno ne na to, abych se na něco zeptal, ale abych informoval :D

  Někdy na jaře se v našem Trutnovském okolí začal rýsovat projekt „Trutnov Trails“, síť stezek pro MTB v lokalitě Čížkových kamenů u Trutnova (do budoucna i Vraních hor), v nádherné přírodě Jestřebích hor.

  Aktuálně se 5.10. koná akce „Otevření stezek“, sice zatím nemáme takovou kilometráž jako je Pod Smrkem či v Rychlebech, ale už to začíná vypadat zajímavě a v dalších letech to chceme rozjet ještě více! Tuto akci máme aktuálně pouze na facebooku ;)

  Další info se můžete dozvědět na provizorním webu či na našem facebooku ;)

  Je to sice „reklama“, ale myslím, že celkem tematická, tak by tu snad mohla vydržet… :)

  • tomasjirka.cz  

   A pár ukázkových fotek, co se nenahrálo do prvního příspěvku…

   • tomasjirka.cz  

    Jsem vul, delal jsem to vecer a zapomnel jsem nejdrive vyhledavat a navic se mi to omylem vlozilo dvakrat… :D

    • waltari  

     Nic se neděje, lepší dvakrát, než nic !! ;-) …jinak doufám, že dorazím s pár lidma. Kdyby to neklaplo, tak určitě někdy na brigádu !? …samozřejmě taky s pár lidma, ať je nás víc !! ;-)

  • JudyN15  

   Super! Bydlím teď už chvíli v Trutnově a o tomhle vůbec nevím – super, konečně najdu nějaké bikery a nebudu muset pořád jezdit sám a jezdit na singl pod smrk! :)

   Na otvíračku přijedu každopádně a dohodneme se tam i na přiložení rukou k dílu :).

  • meris  

   V pátek vyrážíme z Prahy na sobotní brigádu na TT. Máme ještě dvě volný místa v autě, kdyby se někdo chtěl přidat.

  • tomasjirka.cz  

   Napadlo mne se sem znovu ozvat, ze uz nejam provizorne funguneme s Trailcentrem ve Lhote u Trutnova v tamni hospode a mame i pujcovnu kol od partnera Giant/Liv – vse najdete na webu http://www.trutnovtrails.cz :)

   Aktualne se blizi dve vetsi brigady, skoleni traiobuilderu a testovacka Giant – zavirani sezony ;)

   Snazime se mirit nekam mezi vyzehleny Smrk a kamnne Rychleby, pricemz se maximalne snazime vyuzit prirodniho potencialu zdejsich piskovcovych skal a blizkosti vychodni casti Krkonos, Jestrebich a Vranich hor.

   Budeme radi, kdyz se pridate i na brigadu, nebot diky rostoucimu poctu navstevniku dostavaji traiky dost zabrat a je potreba je udrzovat a stavet tak, aby maximalne vydrzely, coz se nam v nizkych poctech brigadniku ne uplne dari… :(

  • MichaelSimek  

   Moc pekne to tam mate, urcite jsem tam nebyl naposledy, pekny prirodni, zabavny

  • Luk02  

   Mate to tam super, rad nekdy prijedu na brigadu..

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce