• vanderpoel

    vcera jsem na mtb ujel lehce pres 200 km. Vzhledem k tomu ze to bylo v okoli prahy s nijak vyraznym prevysenim a temer vyhradne po pevnem povrchu a ze ted vicemene sotva lezu tak se tim nechci nijak vyslovene chlubit, ale tak nejak skodolibe me napadlo, co na to zdejsi priznivci stezek na tocne, priznivci kochani se krajinou a odpurci zakladani zbytecnych vlaken :-)

    nuze, damy a panove, s chuti do me, budu se vecer po dnesni vyjizdce tesit na vase reakce :-)

    0 0
    • tux  

      Já jsem maximálně ujel za den cca 100km, ale na treku, s mtb už je to něco jinýho, větší valivej odpor plášťů etc..

      Btw, docela zajímavý, sedm odpovědí ne a jedna ano xD

      0 0
      • vanderpoel  

        no, ono popravde receno to moc vyhod uplne nema :-D …

        0 0
        • tux  

          No pokud na to jdeš takhle, tak to nemusíš jezdit vůbec, bejt pořád doma a přežít svůj krátkej život o samotě. Žijem jen jednou, tak si to musíme pořádně užít, ne? :-)

          Taky záleží na tom, s jakou kadencí jezdíš, pokud pojedeš celou trasu z kopce tak to je potom o ničem

          0 0
    • maajkee  

      Asi takhle, loni jsem jel HK-PHA-HK cca 220km, prostě jen tak, že se mi chtělo ujet víc jak 200km. Nicméně jsem zjistil, že třeba ujetí 60,70km v Beskydech je asi větší výkon :) Takže za mě, radši dojet někam do hor, do terénu než najíždět nesmyslný kilometry, ale tak každej si to musí vyzkoušet, někoho holt tyhle dálkový přejezdy lákaj.

      0 0
    • Fanatik  

      Horších je 80 km po Vysočině než 120 po Třeboňsku. Tedy myšleno z hlediska zátěže, se zážitky je to naopak:)

      0 0
    • skorpion  

      Moj rekord na MTB po asfalte je 200,3km. Prevysenie nic-moc. No bolo to pri teplote –2 az +2 stupne :) Start 02:00, dojazd 15:00. Na 4 mesiace odk*rvene koleno. Fakt sa to oplatilo :D

      0 0
      • Lister  

        Moj rekord na MTB po asfalte je 200,3km

        Proč?

        0 0
        • skorpion  

          pretoze v tej zime, tme a po lesnych cestach by som to nikdy nedal :) Okrem toho nocna navigacia v lese podla mapy neskutocne zdrzuje. Takto som to mohol palit takmer bez prestavok.

          0 0
          • vasek80  

            Koleno v hajzlu asi spíše kvůli té zimě???

            0 0
            • skorpion  

              nemam predstavu. Vysetrenia nic nezistili. No mal som s tym kolenom koliziu na hokejovom zapase par dni predtym. Zrejme som si to drobne zranenie pocas tej jazdy niekolkonasobne zhorsil… Bohvie…

              0 0
        • JSt  

          proc ne? ;-)

          0 0
          • Lister  

            Protože mi to přijde, jak jezdit na ledě v kolečkových bruslích – je to podobné, i se to stejně jmenuje, ale jinak…

            0 0
            • JSt  

              pred par rokama jsme dali na mtb 320km po silnici, protoze jinaci kola nez mtb jsme nemeli.

              jen davam jeden z moznych duvodu ;-)

              0 0
              • tux  

                Za jak dlouho? Za den?

                0 0
              • Lister  

                To ale nevylučuju to přirovnání ke kolečkáčím na ledě – většina lidí by to nedala, někomu se možná zadaří, ale té zbytečné energie… :-)

                0 0
                • mrozu  

                  Já bych zas silniční kolo přirovnal k trolejbusu :) Na silničče jsi omezenej na asfalt s dobrým povrchem, což vetšinou znamená i větši provoz. Možná to je jinde s kvalitou cest lepší, ale já silničku nejezdím hlavně proto, že bych neměl kde jezdit. A po hlavních tazích je to za trest.

                  0 0
                  • Pavel  

                    Já jezdím na silničce převážně v Rakousku (po vedlejších tazích) a je to naprosto v pohodě… Přejedeš čáru a jinej svět…

                    0 0
                    • vasek80  

                      Jako v německu, ještě že mám přechod 15km od baráku a vede mi tam nová cyklostezka.

                      0 0
                      • Pavel  

                        Já se bohužel na silničce musím prokličkovat městem hlavním tahem. Bajkem se to dá objet kolem řeky a pak lesem…

                        0 0
                  • Lister  

                    A proč si myslíš, že jsem si postavil silničku na jednom z nejpohodlněj­ších rámů?

                    Kvalita asfaltu mě netrápí, jezdit mám kde a občas se dá zvládnout i krátká terénní vložka po zpevněné lesní cestě.

                    Ale máš pravdu, že velká hlavní tahy jsou za trest, ale těch u nás moc není. Občas se mi stane, že na 60km asfaltu potkám tak maximálně 10 aut.

                    0 0
                    • vasek80  

                      Letos když jsem koukal na Paříž-Rubaix tak jsem si říkal, jak tam ten rám chválili, jaké to asi je.

                      0 0
                      • Lister  

                        Řeknu ti, jaké to je – měli prdel naklepanou úplně stejně jako všichni ostatní :-)

                        0 0
                  • Lada,s  

                    Na silničče jsi omezenej na asfalt s dobrým povrchem, což vetšinou znamená i větši provoz

                    Tohle jsem si taky vždycky myslel, ale řekl bych že je to obecný mýtus od lidí co nikdy na silničce nejezdili. Pokud nejsou silnice úplný děravý tankodrom ,tak se dá na silničce v pohodě po bočních okreskách jezdit. Samozřejmě na pěkném asfaltu je to jiné svezení…

                    0 0
                    • mrozu  

                      Já jsem na silničče jezdil, pořád jednu mám, takže vím, o čem mluvím :) Záleží asi hodně na lokalitě – tam, kde jezdím na biku po asfaltu, je těch tankodromů nějak moc. Důkazem budiž to, že silničáře prakticky nepotkávám :)

                      0 0
                  • jIrI___  

                    Teď byl ve Velu článěk o nějaké silničce s „odpruženou“ zadní stavbou (s čepem) :)

                    0 0
      • Frostty  

        200,3 km na biku po asfaltě? Hmmmm.

        0 0
    • DaSnail  

      trochu nuda, ne?

      0 0
      • tux  

        Nuda? Ne, sport.

        0 0
        • DaSnail  

          sport? 200km na mtb po asfalte, to už je vlastný štýl

          0 0
          • Tomahomo  

            Každý kdo není jako já je blbec…

            0 0
          • tux  

            Když nemá člověk jiný kolo, tak co?

            Nevim jestli zakladatel threadu má i jiný kolo, ale třeba já mám jen jedno.

            0 0
            • DaSnail  

              tak ked ta baví na tvojom jedinom kole jazdit 200km asfalt, tak jazdi.

              akurát že podla mna to neni zábava ale nuda. ked sa ta to dotklo tak ma to mocinky mrzí ;o)

              0 0
              • tux  

                Nebaví, jasně že bych radši jezdil po silnici se silničním kolem, ale jako sedmnáctiletej student s mizernou brigádou nemám na dvě pořádný kola. Sem rád že mám aspoň jedno.

                0 0
                • Janes  

                  To neřešte Hríbik A1 dával přes 200 na pořádný hajtře, a proč né?

                  0 0
          • Necris  

            NJ, s bikem na asfalt můžem ;) Trochu přifoukneš, zamkneš vidli a docela se to dá. A těch předjetých silničářů … :D haha

            0 0
    • Pac029  

      Dlouhy (i kdyz asi relativni pojem) streky neberu jako vyzmu, mne to proste bavi, celej den nekam jet, videt a uzit si krajinu, netocit se na jednom miste. Ale mam rad kdyz se to strida pevny cesty/XC/AM..? a hlavne kopce.

      0 0
    • Toutou  

      Tohle téma mi nějak nevadí, aspoň máš to kecání podložený ježděním a chlubit se musí, to je jasný :) já na biku nějak přes 100 moc nelezu, bydlím na pitomým místě, kde jsou na půlku obzoru Krušný a na druhou půlku no-entry vojenskej prostor, takže je to všude do kopce a námaha :)

      Rozhodně teda gratuluju, na 3 km brutální downhill, 60 km po horách i 200+ km po asfaltu je potřeba „mít koule“ jistého typu a ty jsi prokázal, že je máš :D

      0 0
      • Necris  

        Ale na 3 km brutální downhill nepotřebuješ mít fyzičku :D

        0 0
        • jIrI___  

          Jsi si jistý?

          0 0
          • Necris  

            Potřebuješ, ale rozhodně ne tu samou, jako když ten kopec vyjíždíš opačným směrem, tedy nahoru. ;)

            Tak a pukni ! :D

            0 0
            • JakeF  

              Tvoje názory jsou občas fakt vtipný… Pokud brutálním downhillem myslíš nějakou šotolinu, tak samozřejmě ne. No i když vzhledem k tomu, jakej máš názor, tak bys jí nejspíš fakt nepotřeboval ani na tom opravdu brutálním DH, protože by tě po pár metrech sváželi dolů sanitkou :).

              Co se týče intenzity, tak mě kolikrát pálí i nohy pod sjezdem víc, než při výjezdu a to nejezdím zas až takový extrémy.

              0 0
            • mrozu  

              Myslím, že mícháš jabka s hruškama, na výjezd potřebuješ hlavně nohy a na sjezd zase ruce. Ale většina bajkerů má asi namakané hlavně nohy, takže nahoru vyjedou v pohodě, zato sjezdy pak dají mnohem víc zabrat.

              0 0
        • Smazaný účet  

          hehehe…se vsadim ze bys vecer ani neurdzel pivo:D

          0 0
        • Frostty  

          Jasný, smotneš brko a vše jde samo.

          0 0
          • Necris  

            A to hulíš za jízdy, nebo si ho nejdřív dáš a pak teprv jedeš ? Za jízdy by to bylo větší frajeřina ;)

            0 0
            • Frostty  

              Když se svépomocí vybelhám na kopec, tak už nemám ani náladu na nějaký hulení :o)).

              0 0
              • jIrI___  

                Lanovka vole, lanovka! Kvůli tomu přeci jezdí i v létě…

                0 0
    • xcbike  

      to bych taky chtěl někdy zajet…já dal včera 120km,ale do kopce(a pak samo z kopce) Klínovec :)

      Kdyby to někoho zajímalo:

      http://www.sports-tracker.com/…

      0 0
    • Janes  

      Všechno se tu točí dokola. Tak jen něco málo připomenu :-) http://www.bike-forum.cz/…e-trasy.html

      0 0
    • Meluzina  

      včera naše děti, jedenáctiletá dcera a šestiletý syn, ujeli 52 km, když to porovnám v závislosti na tvém věku a výkonu, jsou to větší borci:-)

      0 0
      • jIrI___  

        Jen o trochu víc jsem ujel dneska a jsem mrtvý. Respekt tvým děckám. Doufám, že jezdí na závody, protože to by bylo medailí plný barák ;)

        0 0
        • nox159  

          1+

          0 0
        • Smazaný účet  

          To je hlavne stravou!

          Ja se treba dneska naladoval veprovyma vypeckama s bramborovym knedlem a stacilo mi ujet 5Km:)

          0 0
        • Meluzina  

          ne, jezdí na pohodu, medailí jim netřeba…

          0 0
          • hony007  

            Ale taková medaile z provrtané fidorky… nebo nemůžou skrz tu cukrovku?

            0 0
            • Meluzina  

              ajo, oni jezdí jednou za rok ty dětské trasy Extrem Bike Maratonu v Mostě, jinak nic a tam jsou právě provrtané Fidorky… letos byla Martinka třetí, tak má dokonce pohár:-)

              DM I. při fyzické aktivitě sladké dokonce vyžaduje, takže můžou

              0 0
    • Lišák  

      Terénní kolo máš pěkný, student bez peněz už, dle věku, taky asi nebudeš, tak co pořídit (klidně bazarovou) silničku?

      Za sebe můžu říct, že co jsem na ní zase po letech začal občas jezdit si i ten, na bajku fakt neoblíbený, asfalt fakt užívám.

      Jinak výkon pěkný, ale jak píše výše Lister-PROČ? (na mtb)

      0 0
      • Lister  

        Je zvláštní, že až na specifické výjimky (třeba mlok) si spousta bajkerů návrat na silnici až neskutečně užívá :-)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Silnička má oproti bajku jednu obrovskou nevýhodu – musí se na ní jezdit rychle. Proto už jezdím jen na bajku, i na silnici :-)

          0 0
          • Lister  

            Ty jsi speciální kategorie – IMHO bys to 95% bajkfora nandal i na odrážedle s vypouštěným zadním kolem.

            A navíc to není pravda, viz já a můj zevling na silničce – průměry přes 25km/hod jsou pro mne z říše snů.

            0 0
            • Rychlej turista  

              Na silničce musí člověk hlavně dobře vypadat a jet na silničce po rovině 25 km/h vypadá až strašidelně :-)

              0 0
              • Lister  

                Musíš se maskovat – jakože zrovna odpočíváš, svačíš, kocháš se, něco hledáš, jsi zraněný… :-)

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Tohle maskování funguje dobře právě na bajku, na silničce ne. Je to katastrofa, co to teď potkávám za silničáře. Poslední dobou se jich vyrojily mraky, ale jak píšu, žádný styl, čiré zoufalství, prostě katastrofa… :-D

                  0 0
                  • Kouba_2005  

                    Ježiš. Tak to abych se vydával spíš jiným směrem než na západ, abych tě nepotkal a ty mě následně nepomluvil :-) … I když do Hazlova už spíš autem za prací.

                    0 0
              • vasek80  

                Na silničce by hlavně strašně špatně vypaly mé chlupaté nohy, tak jezdím na MTB se slickama na asfaltu a připadám si jak idiot.

                0 0
                • jIrI___  

                  Prašť jak uhoď, co? :)

                  0 0
                  • vasek80  

                    navíc jsem asi nějaká skupina sama pro sebe a bikeři i silničáři mě sotva pozdraví:-) ale já si takle levně najíždím kilometry a až sjedu slicky, tak asi pořeším, nějaké schwalbe maratony, ať to není takovej prasolet.

                    0 0
                    • Meluzina  

                      z toho si nic nedělej, nás taky nikdo nezdraví:-) zrovna dneska v okolí Dlouhé Louky jsme pár „bikerů“ míjeli, a nic…

                      0 0
                • Lister  

                  Chlupaté nohy, volný dres, přilba se štítkem, MTB špinavé boty, často kejml – silničáři mě samozřejmě nezdraví, okázale dávají najevo, že mě vlastně vůbec nevidí.

                  Ale je pravda, že nedávno jsme podlehl a koupil uplý dres a umyl ty boty… holit (nohy) se zatím ale nechystám.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    ty špinavy boty a kolo od bláta to je pro pravověrný žiletky mor. :D

                    0 0
                    • Lister  

                      Silničku jsem samozřejmě ještě nikdy neumýval, maximálně když zmoknu, tak ji pak utřu, jinak zatím jen mažu řetěz, foukám gumy a jinak se nestarám – a to ji mám už tři roky. Prostě bezúdržbový stroj, který poslušně čeká v koutě na svou šanci a pak bez odmlouvání slouží.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        ja posledně nějak neodhadnul situaci u nás na polňačce a druhej den za světla mne z toho málem jeblo :D Zaschlo to na pláštích a dolujsem tu jilovicu nemohl sundat ani wapkou. (vim slaba wap) :D

                        0 0
                        • JSt  

                          jednou osplichnes, nechas to vodou chvilu natavit a pak to vpohode odstriknes. ;-)

                          0 0
        • Smazaný účet  

          jenže já se (a určitě nejsem sám) na silnici bojím jezdit, stačí mi ty krátke přesuny na biku..

          0 0
          • Lister  

            Já se zase bojím jezdit v terénu, protože mým největším nepřítelem jsem já sám :-)

            0 0
          • Lišák  

            Njn, pokud jsi z města, jenž slove HLAVNÍ, tak to bude asi problém. Já jsem zjistil, že na silničce je nutno, daleko víc, než na bajkovi, plánovat. Pak se dá jezdit po silnicích s minimálním provozem. Ale já bydlím kousek od hlavního města Asie, tak mám v tomhle výhodu.

            0 0
      • vanderpoel  

        o silnicce jsem uz taky mockrat uvazoval, zvlast prave tady pro okoli prahy. ale v kostce receno mi mtb dava tu jedinecnou moznost „odbocit kam se mi zachce“. nekolik tydnu v roce navic travim beskydech a tam je mtb jasna volba. a v neposledni rade by se mi dalsi kolo uz neveslo domu :-). uz tak tu mam dve (plus stary mtb do jarnich a podzimnich pliskanic) a kdyby k tomu pribyla jeste silnicka tak bych se sem asi uz nevesel ja :-)

        0 0
    • Ondry  

      nic na chlubení

      0 0
    • gargamel  

      Já dneska ujel 70 na HT! Hroznej očistec.

      0 0
      • miloso  

        Ak to nebol maratón s prevýšením 2800m, tak nič moc :-D

        0 0
        • gargamel  

          maraton to nebyl, šmrdlal jsem to na Střele a na Berounce, ale strašně to drncalo :(

          0 0
      • Lišák  

        No fuj! Jsem dneska dojel do práce na kole do sraček, protože ráno má pršet. Záda už cestou docela protestovala. A to jsem jel jen 15km.

        0 0
        • Lister  

          Zítra nemůže pršet. Dneska jsem taky dorazil do práce na kole, celý den čučím ven, jak je tam krásně a těším se, až zítra po šichtě vyrazím – to prostě nemůže být hnusně :-)

          0 0
          • Lišák  

            Já byl dneska s děckama-Tom na kole, Anetka ve vozíku. Takže jsem jel s tahačem. Řikal jsem si, že se alespoň cestou do práce pohoupám, ale když jsem mrknul na windgura i na medarda, tak jsem zvolil právě kolo do sraček. Blatníky to jistí.

            0 0
    • miloso  

      Tento rok plánujem prvý deň 250km a ďalšie nasledujúce 3 dni priemere niečo cez 100km kým neprídem späť domov (samozrejme obkľukou). To bude hádam v pohode, len počasie vychytať a nezabudnúť na opaľovací krém :-) Doteraz som dlhé veci (2OOkm) na asfalte dával na priemerku 25km/h a viac. Som zvedavý či aj toto tak vydržím :-D

      0 0
      • miloso  

        Inak moje rekordy:

        Na ceste cca 220km za deň.

        V teréne 170km na 24 hodinovke 12 hod čistej jazdy.

        A maratóny kde chodím majú 80–90km s prevýšením 3000m a to je kategória sama o sebe, tam sa rozbijem neskutočne, polmaratón je proste vždy pod moju úroveň :-D

        0 0
    • Gronholm  

      8× Národní Divadlo- Zbraslavské nádraží (tam a zpátky)? :D

      200 km po asfaltu na jeden zátah na MTB jsem jel taky, ale je to nuda :)

      0 0
    • Barberry.pha  

      To je slusna porce, ale ja uz spise nejak resim co po ceste vyslapu nez kolik pak ujedu, ikdyz vzdalenosti se chlubi lepe nez ze to bylo o pulku mene ale o 1000 vyskovych metru vice a terenem.

      Na takovu vzdalenost uz radeji silnicku

      0 0
    • nox159  

      jak jsem byl mladsi jezdil jsem na km a honil si s tim ego kolik jsem toho nenajel… postupem casu jsem zacal jezdit/trenovat na hodiny a tedka uz jezdim jen na zazitky :)

      0 0
    • kulispit  

      taky přidám, „každému dle jeho gusta“,ale ujet po rovině není nic fyzicky náročného, ale určitě psychicky.

      No třeba já třeba za sobotu a neděli najezdil 120km s celkovým převýšením 2500m a ještě zašel na bazén a vše se jelo v relativně krátkém čase,ale dovedu tvrdit, že tvých 200km je procházka růžovým sadem jelikož jsme jeli lesní cesty asfalt sjjezd a místy i kolo nesli.

      No,ale stejně to nechápu jak jsi to vydržel šlapat 200km musíš být hodně odolný vůdči blbostem :-))))

      0 0
      • nox159  

        že tvých 200km je procházka růžovým sadem – pokud tohle tvrdis tak jsi bud hodne namakany nebo vubec nevis…

        0 0
      • hony007  

        Asi je vůdčí typ.

        0 0
      • Ondry  

        Tak já zase ujel před dvěma lety 150km, za jeden den, přes tři kopečky 1200/1400/1400m, ale 50km bylo po asfaltu. Takže to co jsi ujel, je procházka růžovým sadem a věřím, že se zase najde někdo kdo by to mohl říct o mě.

        0 0
      • JakeF  

        Myslím, že proti dlouhým Sudetům byl i ten tvůj výlet procházka růžovým sadem :D.

        0 0
      • Janes  

        Už jsi několikátej, co tu snižuje rovinový asfaltový výkony, je vidět, že o tom víš prd. Až si párkrát zažiješ takovej podvečerní podzimní návrat ze švihu, kdy ti parádní protivítr třeba v kombinaci s deštíkem tak vysaje sílu, že bys raději kolo zahodil a sednul si do pangejtu, ale už ani na to nemáš sílu,tak jen točíš, točíš a pak jsi najednou doma a nemáš sílu ani vylízt schody do bytu.POtom tu teprve roztušuj svoje moudra. Ono to tu zatím nepadlo, ale nekrytý roviny bez kouska stínu v kombinaci s větrem dokážou prostě i z neninný rovinky udělat peklo, zvlášť když jezdíš sám.

        0 0
      • Rychlej turista  

        Mám dojem, že se vyjadřuješ k něčemu

        , o čem nemáš vůbec ponětí a pokud bys sedl na silničku, mám přesnou představu jak bys s největší pravdepodobností vypadal

        :-D

        0 0
      • vanderpoel  

        „musíš být hodně odolný vůdči blbostem“ … ja sem zvyklej z prace

        0 0
      • kulispit  

        ale pánové to je inteligence hned když někdo napíše svůj názor tak se do něj pustíte je to k smíchu :-))) a směju se vám jelikož jsem vůdči takovým kecům na netu imunní :-)))),ale ano na silnici mám najeto velmi málo no spíš nic proti vám jelikož jezdím fulla a moje maličkost by na té silničce vypadala hoodně blbě tak i tak to není moje parketa.

        hony007: ty jsi asi senzibilní typ :-))

        ondry: tak tak souhlasím a takhle by to mohlo jít do nekonečna a já reagoval na zakládající příspěvek a kdyby nechtěl aby se lidi k tomu vyjadřovali tak to tu nedá,ale ano jsou vetší exrémisti

        Janes:hele nejsi jediný kdo toto zažil jenže nemůžu psýt vše kde co prostě jsem reagoval a hold tebe se to dotklo,ale nejde psát že mi něco nesedí,ale druhému to sedí a dokola prostě jsem řekl jen svůj názor pro jednoho dobrý pro druhého špatný kapišto?

        Hele pro všechny nejsem žáden borec jak mě tady všichni asi vnímáte nebo zase naopak nějaký idiot.Nikoho nurážím a ani nechci a pokud to tak někdo cítí tak se mu hluboce omlouvám JO :-).Kdysi jak jsem boxoval a zápasil tak mi trenér vždy říkal na každého chlapa se najde chlap tak i tak je to tady na každého cyklistu se najde jiný a lepší cyklista tak.Tož všem přeji pěkný den bo já ho mám :-)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          Kdyz nekoho nezajima nazor na jeho nazor, tak ho nema psat na net;)

          0 0
        • Janes  

          To víš, my Polabani jsme holt háklivý, když nám někdo tvrdí, že jedině v kopcích a notabene v terénu je jediná a správná cyklistika.A přeně o tomhle se mi zdá, že poznámka, cituji

          0 0
          • maajkee  

            Jo jo :) Každopádně kopce jsou prostě kopce, to je jediný co mi tady chybí, proto za nima pořád někam jezdím :)

            Nicméně druhá strana mince, že když s náma tady občas jede někdo kdo jezdí hlavně v horách a kopcích má pak docela problém se s náma třeba hoďku dvě udržet v neustálým tempu a dupání v rychlostech dosahující 30 km/h :)

            Tady u nás v těch rovinách se prostě neustále musí dupat, bez odpočinku :)

            0 0
    • bikeradek  

      Já včera 140km Ostrava-Lysá hora-Ostrava

      0 0
    • zichis  

      tyhle excesy oproti tomu co člověk jezdí normálně rozhodně fyzičce neprospívají a můžou způsobit i mentální poškození který se projevuje tím, ža například začne předponu ve slově považovat za předložku. :-P

      Ale teď bez ****** – naložit si jeden den pořádně z toho důvodu že nevím kde je moje míra není nic ke chlubení. Akorát dobrej způsob jak si bika znechutit. A taky se maličko ztrapnit.

      Jestli chceš před lidma tady co už mají něco odježděno dělat ramena, tak se to dělá roční sumou horizontálních a sumou vertikálních km.

      0 0
      • Pavel  

        A jen ti praví ultramegakůltvrďáci mají tu sumu vertikálních větší… ;-))

        0 0
      • Rychlej turista  

        Pro trochu trénovaného člověka 200 km není žádný extrém, který by ho měl nějak poškodit. Dlouhá štreka je ale jediný způsob, jak se dostat k pořádné dávce endorfinů a to je to, co člověka nutí si to opět za čas zopakovat. Kdo ten povznášející pocit ale nepoznal, tak to asi nemůže pochopit.

        0 0
        • mastihuba  

          ber to tak že existují lidi, který dýl jak 2h v kuse na kole sedět nebaví. :)

          0 0
          • Rychlej turista  

            Už jsem o nich slyšel, ale ti by se zase neměli vyjadřovat k něčemu, co nezažili. Těď jsem si opakoval minulý víkend a dal opět pohodových 269 km a endorfiny jsou v akci ještě teď :-)

            0 0
      • vanderpoel  

        co je ztrapnujiciho na tom vyzkouset si jestli neco zvladnu nebo ne? a jaky ramena? uz mi neni 17 abych delal nejaky ramena. vlakno jsem zalozil jen proto abych rozproudil diskusi :-)

        0 0
    • Martin  

      a per tam velkou!!!

      0 0
    • metr-x  

      Upřímně řečeno..jsi frajer.Já když jedu na delší vyjíždku tak většinou svým tempem udělám tak max 100–130km a pak odpadám. A taky jsem líný :-). Pokud na to má člověk fyzičku, tak proč ne.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Kup si silničku, víc si to užiješ…

      0 0
    • McBlacky  

      záleží jakých 200 -terén, převýšení, tempo- ale každopádně to je víc než sedět u klávesnice a kecat.

      další meta 300!

      0 0
      • Janes  

        Tak tak, já bych jen k Tvojemu výčtu přidal < za jakýho povětří> ale to Ty určitě víš :-)

        0 0
    • jesperx  

      Za sebe říkám,že 200 km na bajku za den je meta téměř nepředstavitelná, i když chápu,že se zde vlastně dozvíš,„že to v podstatě nic není“:-))

      A kde jsi to najížděl??.-)

      0 0
      • vanderpoel  

        z prahy z cernyho mostu jsem se klikatil do klanovic, odtamtud se jeste vic zaklikatil do rican, odtamtud pres par mensich kopecku do strancic a mirosovic, tam jsem uhnul nekam smerem na pysely senohraby a tam tema dedinama jsem dojel na konopiste. tam jsem mel skoro rovnejch 80km. kouknul jsem na medveda, natlacil do hlavy tatranku a jel jsem to zpatky. kdyz jsem pak v klanovicich videl ze „dneska by to slo“ tak jsem to zatah jeste do brandejsa a poslednich 7km jsem pak dotocil takrikajic „kolem baraku“.

        0 0
      • Tomahomo  

        Jednak ti nefunguje link druhak jezdit 200km za den je fakt blbost, za 8 hodin nemáš na asfaltu co dělat :o)))

        0 0
    • petrun  

      Před mnoha lety jsem dal 265km, 3 dny jsem byl jak když mně zmlátí holí. Dnes bych se na to mohl tak akorát z vysoka vy…

      Dneska se raději pohodlně vezu na fullu po lese a polňačkách.

      0 0
      • Frostty  

        Můj „rekord“ je 150 km z minulého roku (Chřiby, polňačky, cesty) a mám z toho taky podobný pocit :D. Do 100km mě to ještě baví, pěkně se houpat v terénu, polňačkách.

        0 0
        • Zdeno Micio  

          Dříve jsem pravidelně rok co rok jezdíval na MTB z Bruntálu do Brna na pivo (pšeničný Pegas), cca 170 km tam, což je z kopce a druhý den zpět. Je to i o tom vychytat vítr a o nudě se určitě nedá hovořit.

          0 0
    • retles  

      200km je dost dobrý, ale my dáme raději 140 s velkým převýšením, kde už si sáhneme na dno svých sil , sice na treku, ale myslím, že kdo si dal Křivoklát nebo Sázavu tak ví o čem píši. Je to nádherný pocit, když vypotíš 10km kopec než, když jedeš 100 km po rovině. S pozdravem Petr

      0 0
    • Undertaker  

      Já na MTB jezdím pořád nejdelší trasa u mě byla zatím jen 106,37km asfalt,šotolina a nuda to fakt nebyla tady na Valašsku to opravdu nuda není do budoucna chci vyzkoušet i delší trasy a zajet si i do terénu Bike mám teprve rok a najeto 3700km tak že kilometry budou jen přibývat ať už v terénu nebo na asfaltu samotná jízda na kole mě baví a nejde mi zas tak na jakém povrchu ale spíš na poznávání nových míst krajů atd.to je můj názor.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.