• Sidonius

    Zasílám odkaz, cvaká mi brzda a nevím zda to je normální. Na prodejně jsem z 10kol našel jedno, které mělo stejný problém.Prodejce tvrdil, není na závadu.

    odkaz

    DÍKY

    0 0
    • Strakááč  

      jako bych to někdy už zažil.. mám tyhle deorka taky nedělaj mi to pokud vím.. ale zdá se mi, že jsem to už někde viděl, něco mi to říká.. nějaká vada to asi je ale na funkci by mít vliv neměla :) asi na starých tektro HDC300 bzdách, fakt už nevím ale měl jsem možnost si to prstem zkusit.. je to na dotyk takový tužší a po křupnutí to jak když zgumovatí ne ? :D

      neřeš to, záruku na to máš dva roky, třeba to časem přestane.. možná jsem to na tech deorkách taky měl a zmizlo to.. ale fakt netuším teď vůbec :D

      0 0
    • Tulipanek  

      Asi mas neco spatnyho v pacce, mozna nejaky kaminek, nebo kus plastu ktery zbyl po odlitku? Ale cvaka ti to dobre hlasite, ja bych to tak nechal :-D Bud rad ze nemas ten samej problem co majitele XT M8000 brzd :-D

      0 0
      • Sidonius  

        Je to nové kolo, stavba. Už to lupalo při koupi, chápu že za to stavitel nemůže, nevím zda má cenu po dohodě kontaktovat jeho dodavatele o výměnu. Ruší to při jízdě, nevím zda to přestane. Je tam pružina páka, která se lehce po stlačení pohne s válečkem.

        0 0
        • Kalic  

          Jak nemůže, jakýho jeho dodavatele!? Koupils to od stavitele, staviteli dals peníze, tak to řeš s ním, ne?

          0 0
    • Sidonius  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Evilcleaner  

      Montuji tech 615 mraky a vyjmecne se stane ze nektera lupe, u tebe to vypada na docela extremni cvakani, ale dovedu si predstavit ze to video to dost zkresluje. Na funkci to zadny vliv nema.

      0 0
    • atty  

      Z hlediska prodejce to chàpu – že když „lupe“ dejme tomu každá 20tá páka a hlavní dovozce se k tomu asi staví tak, že to nebere na reklamaci protože funkce je zachována, šla by „výměna“ za prodejcem, což je pro prodejce ztráta…

      Na druhou stranu z pozice zákazníka – těžko by mne prodejce vysvětloval, že mám prostě „černýho Petra“ a že prostě na mne zrovna vyšel kus, co cvaká – taky bych se to snažil řešit, protože pokud je to reálně tak hlasité, jako na videu, časem by mne to určitě začalo vadit…

      A spíš, než ten zvuk by mne asi vadil ten pocit cvaku z páky při každým brždění – asi je to i trochu cítit na pohybu páky, že to nejde úplně hladce.

      0 0
      • Sidonius  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Roxteedy  

      Co resis? Mas zaruku? Tak reklamuj

      0 0
    • Njaji  

      Má přední Deore brzda začala minulý týden také cvakat. Kolo mám nové najeto 1600km. Svítil jsem si do toho mechanizmu páčky a onen váleček jako by zaskakoval a při vracení to jakoby lupne. Mě se zdá, že by stačila brzda odvzdušnit aby to tolik nezajíždělo. Já jsem to (asi prozatím) vyřešil novými destičkami. Zatím je klid, mám Canyona a tak se mi nechce během sezony rozjíždět reklamaci :-(.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.