• Paja

    …aneb vyjizdka pro chrty pred Starobrnem…sraz 16:30 Klajdovka – Obranak – Bilovice – po zelene nebo Mysi dirou Utechov – Vranov – po zlute nebo korytem Adamov – pak bud:

    • modra nebo zelena Babice – pepkuv smrtonosny sjezd pod Ronov – pivo

    nebo modra Utechov – zluta pod Ronov - pivo (doufam, ze uz maji otevreno) 

    0 0
    • Paja  

      …jo, zapomnel jsem napsat, ze na Obranaku bude pauza, abychom mohli Splintovi natocit video vyjezdu, udelat vitezne fotky a tak…;)

      0 0
      • RomanH  

        No jestli teda muzou i nechrti a nebud chcat, tak jedu :-)

        0 0
        • Paja  

          jo, muzou, jenom jsem to chtel odlisit od obvykle slibovaneho „pohodoveho tempa“;)

          0 0
    • JSt  

      13.5. je xc palacak ;-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Pepkův smrtonosný sjezd pod Ronov ? To je moje „oblíbené místečko“, tam jsem si velice zblízka prohlížel matičku Zemi.-) Tu tvou ideu si ale před Starobrnem zřejmě zkrátím. Abych se v so moh porvat a nějaký to iks-stý místo.

      0 0
      • RomanH  

        Jasne, nam bude stacit ta zluta Vranov – Adamov, a zatimco se tatka se synkem budou skrabat do Babic a pak zase dolu, my to vezmem rovnou na Ronov.

        0 0
      • pepek  

        Tak já bych s dovolením přijel k tomu babickýmu sjezdu – s foťákem. Bo naposledy, co sem to viděl, tak to byla vražda, Takže fotka nějakého létajícího čestmíra by byla docela pravděpodobná.

        0 0
    • Splinter  

      Tak jo ve středu jedem.. Ale startobrno asi nejedem, bo nejsou love :)

      0 0
      • Paja  

        Ja myslel, ze ti startovny proplaci Hakr nebo jsou v krizi jak Astana?-)

        0 0
    • RomanH  

      Jeste k tomu korytu – jel jsem o vikendu autem okolo a ten dojez je brutalne rozbahnenej a rozrajtovanej od lesaku. Ale jak rika Exik – Kde je problem ? :-)

      0 0
    • Karkulka  

      doufám, že to pořádně napálíme;-)

      0 0
    • Karaya  

      Jestli budu zdravej, tak jedu taky..

      0 0
    • Madrid  

      Do konce května budu ještě mimo provoz, pak se doufám zas přidám. Teď to mám nějaký komplikovanější.

      0 0
    • slou  

      Aji bych jel, ale uštvat sa nechcu :) tož si to užijte.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Nechápu, já se dycky dovláčím za nima a ty, ty … VOLEJBALISTO!-)

        0 0
        • slou  

          Ve středu nemám voliš ;) … ale totok fak nestíhám …

           
          0 0
      • Paja  

        Muzes jet Maňaskovym tempem, ale zrovna v tvym pripade bych to vubec neresil…ty, ty .....MASINO;)

        0 0
    • mastihuba  

      v kolik budete u toho obřanskýho hradu? Dybych jel náhodou okolo. :) Foťák nemám, leží doma :)

      0 0
    • RomanH  

      Toz pekne to bylo. Domu jsem prijel 21:15 docela unavenej. Karkulka jede jak drak :)

      0 0
    • Polka  

      Z toho tempa sem mel jazyk pomale az na zemi, ale musim konstatovat, ze to melo neco do sebe, pekne potrenovani. Toz priste zas dcerko a ogari ;-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tož já se taky vyjádřím. Nejdřív jsem zkoušel jízdu po předním, pak jsem se prodíral nějakým pralesem, v Adamově jsem se cítil ponížen,zneuc­těn,nesvépráv­ný,na samém dně se ocitnuvši,zmuchlán jak papír,odkopnut jak prašivý pes :-), zpáteční cesta s taťkou mě spravila náladu, fakt jsem se snažil ho moc nebrzdit :-)

      0 0
      • RomanH  

        Co mas z toho, ja za nimi taky plapolal s vyplazenym jazykem a rikal jsem si, jak se mas dobre, kdyz jsi to vzal sam po vrstevnici…

        A vubec, budes tu mit fotku, jak jsi vyuzil zdvih vidlice (ja z te sve taky dostal 9cm z papirovych 10ti). Teprve tehdy si clovek uvedomi, jakou prdu komponenty dostavaj – sam tu vidlici stlacim tak nestlacim…

        A pizza s plzni Ti taky zlepsila naladu, ne ?

        0 0
        • Karkulka  

          tady jedna specielně pro Románka;-)

          vy, kdož jste techniky jízdy znalí, hodnoťte a vy, kdož toto nezvládnete, záviďte :o))

           
          0 0
          • RomanH  

            Diiik :)

            Fakt budu muset tu pusu priste zavrit :)

            0 0
            • Motyll  

              Je to dole na Říčce?

              Abych věděl co je etalon :)

              0 0
            • bagr84  

              Zda se mi to, nebo sis „srabsky“ snizil sedlo? :)

              0 0
              • Karkulka  

                nikdo si sedlo nesnižoval..na to nebyl čas ani pomyšlení;-)

                0 0
              • JSt  

                snizit sedlo neni srabsky. naopak nesnizit muze byt nekdy nerozum ;-)

                0 0
                • bagr84  

                  Je to srabsky, protoze my co nevozime rychloupinak sme lini ho snizovat a ocitame se tak ve velike nevyhode :)

                   
                  0 0
                  • pepek  

                    To je jenom alibismus, nevozíš, abys mohl říct, že to nepojedeš, bo nemůžeš snížit sedlo :-)  (Imbus určitě vozíš)

                    0 0
                    • bagr84  

                      Vozim vozim, bohuzel mam dost zhoblovany hrany v drazce pro imbus na upinaku ze se sedlovkou radsi nehejbu pokud to neni nutny, abych to nezrusil uplne.

                       

                      Kazdopadne mi proste pripadne divny kvuli nejakymu sjezdu snizovat sedlo – bud to dam na kole tak jak je, nebo ne. Je ale pravda ze techniku nemam a casto si slapnu…

                        

                      (a uz nenaslapnu)

                       

                      :(

                      0 0
                      • JSt  

                        nekdo snese, nekdo radej sjede se zasunutou sedlovkou. kazdyho vec ;-)

                        0 0
            • Paja  

              …jenze se zavrenou pusou se spatne krici, za vulgarismy nemuzu, jsou autenticky…;)

              0 0
              • RomanH  

                NJN, kdyz ja se po tom Manaskove vykonu po prednim valil na tu hranu a jak na svinu se mi nepodarila zacvaknout leva tretra. Mel jsem docela obavy, ze me to vykopne.

                0 0
          • Jaroslávek  

            Pjekný, Bohušú.-) Fakt

            0 0
      • Paja  

        …Maňas zkusene…

        0 0
        • JSt  

          pry ted freeride entertainment chcou manasa do nwd 10 ;-). strci do kapsy celou familiu athertonu i s robbiem bourdonem ;-).

          0 0
        • Splinter  

          :-DDD

          0 0
        • Jaroslávek  

          Tak to je hustý, nevím nevím jestli se mi to podruhý povede.-)))

          0 0
        • mastihuba  

          respekt :)

          sem byl 16:50 dole u mostu a řikal si jestli tam na vás počkat. Pak sem si začal hrát s tlakem ve vidlici a skončilo to tak že sem musel mazat do ochoze nafouknout vidlu.

          0 0
          • Paja  

            To jsme byli teprve u tady toho sjezdu na Sumberu, pak jsme blbli na Obranaku a k zacatku vyjezdu na Obranak jsme se dostali az tak 17:15.

            0 0
            • mastihuba  

              no to už sem se snažil vysomrovat pumpičku v Bílovicích u sokolovny.

              0 0
        • obda  

          Ty v…, ještě že jsem byl celý týden mimo republiku na služebce. Tahkle byste mne zabili buď ve sjezdu, nebo tím chrtím tempem :(

          0 0
      • Paja  

        …anebo ze by…;)

        0 0
        • RomanH  

          Tak to je uplne nejvic :-D

          0 0
        • Karkulka  

          hi hi hi hi hi hi hi hi hiiiii :o)

          pošleš mně včerejší fotky na mailíka,Pajásu? karkoskova.renata@seznam.cz

          odměnou za to bude krásné album na rajčatu ;-)

          kujiii

          0 0
          • Paja  

            …uz jsou v rajcatovym salatu nize, pokud je chces v o trosku vetsim rozliseni, muzu je nekam hodit…

            0 0
        • Jaroslávek  

          Když todle uvidí 10 lidí, tak 9 řekne, že jsem se musel dole rozstřelit, ale já se vzepřel osudu.-))

          0 0
          • destr  

            Mno já budu ten 1 z 10, něco takovyho mám za barákem, akorát je tam ten schod ještě trošku větší, a pokaždy tam du takhle na přední kolo…jezdim to v podstatě pokaždy když jedu dom a ještě sem tam sebou neflák :-D

            0 0
          • bagr84  

            tobe se predni plast sjizdi rychleji co? :)

            0 0
          • JSt  

            vubec ne. ja bych z te fotky rekl, ze to bylo chtene. opravdu ;-)

            0 0
            • pepek  

              Já si taky myslím, že když to mlaďoši nudně jenom sjeli, tak maňas si řekl, že musí něco přiložit… a sjel to po předním.

              0 0
    • Paja  

      Ostatni fotky tady video z Splintova vyjezdu casti Obranaku tady (technicka kvalita nizka, kvalita obsahu maximalni;) Tempo do kopce bylo presne podle predstav, Maňaskovi se omlouvam, ale kdo mohl tusit, ze se peloton vzbouri a misto 2 kopcu pojedem pred hospodou jenom jeden…

      0 0
    • Polka  

      Toz taky prispeju svou troskou do mlejna ;-)

      0 0
    • Karaya  

      Tak jeste moje fotky, Karkulka s brilantni technikou a Roman byl tak rychlej, ze mi ujel ze zaberu. Video radsi nikam davat nebudu :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.