• Paja

    Sraz 16:30 tradicne na konecne v Lisni, cil tradicne na kopci:o))) trasa neznama…

    0 0
    • mastihuba  

      na kterym? :)))

      0 0
    • Splinter  

      OK:-)

      0 0
      • Paja  

        po ctvrte se stavim…

        0 0
        • Splinter  

          Esi bude hnusně tak nikam nejedu! :-)

          0 0
          • Paja  

            aby sis neumazal supicka:oP
            melo by byt v ramci moznosti pekne kolem 15 a bez deste (takze podzimni obleceni at zas nemusim od Bedrichovic poslouchat to cvakani zubama:o)

            0 0
            • Splinter  

              Šak počkej se zahřeješ! :-)

              Su už doma, tak kdybys chtěl mrknout na ty fotky tak ze zastav dneska..

              0 0
              • Paja  

                proc si myslis, ze mam takovou starost aby ses dost oblik (napovim, ze rodicovska pece to neni:o) na fotky kdyztak dojedu ve stredu uz pred 4

                0 0
          • Jaroslávek  

            Samozřejmě na to máš právo.-) A navíc před závodem má být klid. Na druhou stranu, musíš teď být asi dost nevybouřenej ?-)

            0 0
    • Excel  

      nemůžu, dyť já dřu

      0 0
    • Karaya  

      Tentokrat bych zkusil prijet i ja, ale 14 dni jsem nesedel na kole, tak abych to prezil.. :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Když tam budu já… A nedělejte si ze mě srandu, porád. Vocaď, pocaď!)

        0 0
    • pepek  

      Jestli bude i gulášek, tak přijedu.( Né že mě ho tam včecek sežerete!)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Splinter ho zajistí, šak je s mladou největší kamarád !?-)

        0 0
        • pepek  

          Splintere!!!!!!!!!!! Bude gulášek?? (Bo když ho zajistíš, tak Ti teprve uznám ten novej vražednej sjezd)

          0 0
          • Splinter  

            Hele pepku to je vydírání! Na to já nehraju… Radši si vem rezervní chleba se sádlem:-)

            0 0
            • Martula  

              a cibuló :)

              0 0
            • pepek  

              Přece tam nepojedu a zpět potmě, abych si tam sežral vlastní chleba. Zařiď dostatek guláše a bramboráčků, přijedu později. (Dáš 4 – 8 euforií a pak mně mužeš ukázat, jak ten brutál sjedeš, ten poslední balvan Ti odpustím.)

              0 0
    • Polka  

      Toz kdez vsece jedo, toz pojedo take ase.

      0 0
    • Splinter  

      Vzal bych to kolem toho novýho sjezdíku, třeba to Maňas dá:)

      0 0
    • Polka  

      Kdyz uvidite neco jak se vali zvrchu dolu po tom sjezdiku, tak to su ja :-) Budu tam asi v 16:40. Nechce se me jet az dolu do udoli a pak to hned zas slapat nahoooru.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tom je na mě pozdě, já nejsem žádnej kaskadér a navíc potmě do Žabin ouvej !

      0 0
    • Běžec  

      Počkám na vás na Buku…snad…konečně poznám tu slovutnou bikerskou skvadru :-)

      0 0
      • Karaya  

        Žádnej Buk dneska nebyl, jsme se zasekli u sjezdu :-) Splinta ma prvosjezd .-)

        0 0
        • cat  

          Je to lepsi stim urvanym sutrem?

          0 0
          • Splinter  

            No stejně sme špekulovali dlouho:-) Ale lepší to je.. Ale opakovat už se mi to nechce:-D

            Jinak ty videa byť z mobilu budou asi zajímavý:-D

            0 0
            • cat  

              Takze si to nakonec dal cely?:) Videa sem hod, su celkem zvedavej.

              0 0
            • pepek  

              Ke sjezdu gratulace. Jinak: velké mínus. Nejenže jste nepřijeli, ale ani nebyl guláš a v hospodě byla zima větší jak venku :-(

              0 0
              • Polka  

                Sme meli dulezitejsi veci na praci…Karaya nicil bovdeny, Splinter bojoval s korenem, Paja s gravitaci a brzdnou silou a ja sem malem kacel stromy :-DDD

                0 0
                • Splinter  

                  Líp to napsat nejde:-D

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Něgdo tady říkal něco o přípravě na sobotu, tu jsem si představoval jinak. Ohl jsem mírně přehazku, ale to pude. Františkovi děkuji za světýlko a v sobotu ho kdyžtak nechám na Buku u s.vedoucího.

                  0 0
                  • Polka  

                    Ja jsem nic o priprave na sobotu nerikal ;-) Ja mam jinou specialni pripravu.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Máš pravdu, to byl Pája, určo měl to předsevzetí, ale tys mu to celý zhatil.-)

                      0 0
                      • Paja  

                        no tak nejak:o) ale nakonec jsme se Splintou stihli aspon 40km vcetne sjezdiku pod Hadek.

                        0 0
                • Paja  

                  ja spis s volbou stopy, pres ten pulmetrovej schod jsem fakt jet nechtel:-DD

                  0 0
              • mastihuba  

                tak doplním info.:) Přes týden pouze polévka a menu. Včera to byl ten karbenátek s bramborem. Gulášek pouze od pátku do neděle.Co se týče zimi to je blbý, ale vozim si suchý věci do kerejch se převleču. Odjížděl jsem skoro po fotbale a zima mi nebyla. U nás v dědině býval hospodskej, kterej ještě udělal průvan, aby lidem byla zima a vypilo se víc kořalky :)

                0 0
        • Běžec  

          Tak jsme se sešli aspoň s Pepkem, Maňasem a Frantou. Byly takové spekulace, že se někdo na sjezdu vysekl a ne zasekl.:-) Hm tak zítra odpoledne zkusím ten Splinterův sjezd prozkoumat…ale z toho co jsem slyšel to asi bude o ústa :-)

          0 0
    • mastihuba  

      tož já se tam zkusím dohrabat, ale počitám tak kolem 18:30. Neco na mne leze.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.