• Paja

    …aneb prvnim snehem, mame sraz se Splintou ve 14 hod. na Klajde, pokud prej nebude padat ten humus;-) navrat brzo, ale svetla s sebou.

    0 0
    • pepek  

      Jak prvním, prvním sněhem jsem jel dneska :-)

      0 0
      • Paja  

        Nepredpokladam, ze by ten dnesni do zitrka roztal a napadl nejakej druhej:-P

        0 0
        • pepek  

          No já jenom abyste si nemysleli, že jste první :-) Když sem se blížil k buku tak odjížděli asi 4+1 bikeři, dobře vybavení světýlkama, myslel jsem že je to někdo z vás. Nějak se to noční ježdění rozmáhá, myslifci by asi měli zakročit.

          0 0
          • Santus  

            no nocni, oni uz jeli s celodenni sichty, ani  na Buku se nezastavili. Jeli jen 3 ale svetel meli 6, asi to trochu klame.  Auroraci.:-)Vcera to byla nadhera.

            0 0
            • pepek  

              Jj paráda to byla, Aurora svítila, hvězdy svítily, sníh křupal…Akorát jsem nazpět trochu vyměknul a místo žlutýho sjezdu do Bílovic jsem jel tentokrát „budoucí cyklostezkou“ a pak po žluté k řece. Nevím čím to je, ale nějak se bojím :-(

              0 0
              • Loner  

                Prosím, napsal bys mě na mail porovnání turborežimů Aurora vs. Fenix?, jde mi o to, zda je fakt tak šokující rozdíl ve světelném výkonu - pokud  jsi měl nebo máš možnost porovnat. Děkuji.

                jloner@seznam.cz 

                0 0
      • zichis  

        v tom případě sis po návratu do tepla všimnul, že to nebyl sníh ale odbarvený bahno.

        0 0
        • pepek  

          Ani ne, nahoře čistý sníh, vracel jsem se potmě, pěkně to namrzalo. Přivezl jsem asi 2 kg ledu. Kromě obligátního zamrzlého smyku bylo všechno OK.

          0 0
          • Paja  

            Nejels dneska po Polkove obchvatu Ochoz-Kanice? Hrali jsme si tam se Splintou na stopare – stopa vypadala na bike s NN+NR;)

            0 0
            • pepek  

              Nee, vozím RR+Spešl, jel jsem strašidelným lesem a stopoval jsem zase nějaký Nanoraptor z Hádku až na Buk:-)

              0 0
            • Karaya  

              To jsem byl ja, v sobotu jsem tam byl prvni a v nedeli tesne po vas :-)

              0 0
              • Paja  

                Vzdyt v nedeli dopoledne docela snezilo, ty stopy vypadaly cerstve.

                0 0
                • Karaya  

                  Tak jsem tam mozna byl i v nedeli pred vama, protoze prede mnou to vlastne bylo cisty…

                  Ja tam byl pred ctvrtou..

                  0 0
                • Karaya  

                  Tak jsem tam mozna byl i v nedeli pred vama, protoze prede mnou to vlastne bylo cisty…

                  Ja tam byl pred ctvrtou..

                  0 0
                  • Paja  

                    ta fotka, kde se splinta vali;) je focena 15:30.

                    0 0
                    • Karaya  

                      Tak to jsme se museli minout o sekundy…anebo je to nekde uplne jinde a byl tam nekdo uplne jinej s NN+NR :-)

                      0 0
    • Splinter  

      Tož ja, 14.00 tam snad budu, kdyžtak počkej, v tom humusu nevím jak dlouho tam pojedu :o)

      0 0
      • Paja  

        ;-))) snad nebudes cekat Ty na me

        0 0
        • Splinter  

          tak v 5musím byt doma… 2 písemky na který sem zapomenul:))

          0 0
          • Paja  

            o.k. vynechame hospodu, svaracek si dam az doma a budu Ti fandit;-)

            0 0
    • mastihuba  

      trošku pozdě ne? dnes jsem tam na L. musel deset minut čekat než otevřel :)

      0 0
      • Paja  

        Buk tentokrat ani nebyl v planu, motali jsme se jen po Ochoz…

        0 0
    • Paja  

      Neco fotodokumentace Splinter na zlute…zatim jede;-)

      0 0
    • Splinter  

      Franta je hold čistě nezaujatý pozorvatel:)

      +pár fotek

       
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.