• Paja

    Pojede nekdo na 10 k Olympii?

    0 0
    • pepek  

      Chybí tam eště: nejedu-nemám dlouhý blatníky, nejedu-je to tam nuda, nejedu-je tam hnusná krajina…

      0 0
      • Paja  
        1. dlouhy blatniky jsou otazka 150Kc

        b)+c) souhlasim, taky me to bavi vic na biku v lese na snehu, ale s „Olympionikama“ jde o neco jinyho. Kdyz nebudu muset jet sam, pojedu klidne po silnici zajimavejsi krajinou na obidek na Buk:o)

        0 0
    • Splinter  

      Od Olympie nejedu… Pokud pojedu tak po vl. ose.. ještě nevím…

      0 0
    • Karaya  

      Ja bych jel, ale muzu vyrazet nejdriv kolem jedne…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Mě tam chybí: S olympioniky nejezdím. Záleží co nahlásí Pepek: bude chcat, nebude chcat.-)

      0 0
    • Splinter  

      Tož?

      0 0
    • Splinter  

      Tož dobré to bylo, nic nechybělo… :)

      0 0
      • Paja  

        Bohuzel:-P

        0 0
        • Martula  

          Buďte rádi :) že vidíte zelenou.

          To já na ledě jsem viděla jen bílou, občas nějaká šmouha a slzy mi v tej rychlosti tekly skoro proudem… :)

          3 krát jsem se povozila po zemi… no uff..

          0 0
          • Paja  

            Kdybys vcera vypila to co ja, tak bys mluvila jinak:-D

            0 0
            • Martula  

              Včera jsem měla jakýsi likér:

              slivovice+mlí­ko+citrony+cuk­řík… nechá se to vyluhovat a chutná to dobro :)

              Ale tak Ty…to byl určitě nějaký ples… :)

              0 0
              • Paja  

                To zni zajimave:-D Spis takovy predkolo plesu (kterej bude pristi sobotu, to zas bude panaku, achjo:-)

                0 0
                • Martula  

                  Neachjuj…možeš si za to sám :oP

                  0 0
                • Polka  

                  S tema panakama bacha…vis jaks dopadl minule po 3 pivech :-P Cekam odpoved ve stylu „To rika ten pravej“ :-))

                  0 0
                  • Paja  

                    Nastesti na ten ples nejedu na kole, ale bohuzel nebude snih, takze polehavani behem cesty domu nebude do mekkyho:o) pokud vim, tak minule sem akorat 3. pivo nechtel – uz me to nenoste:-D ale cestou zpatky sem nikam nedopad:-P takze „to rika ten pravej“ stale plati:oD

                    0 0
    • JSt  

      nebylo to v deset, ani to nebylo od olympie, ale bylo to dobry ;-). a to je podstatny.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Zalepeno, vyměněno, uvidíme ráno. Nastavuješ laťku v početnosti návštěv dosti vysoko.-) (Myslím během jednboho dne, je to výzva).

        0 0
        • Paja  

          Ze by nova meta?-))

          0 0
        • JSt  

          pripadal jsem si jako takovy shuttle mezi bilovicemi a bukem ;-). jeste jednou dik za pujceni blikacky ;-).

          0 0
    • rock  

      Ste divní, v lese mimo asfalt se o víkendu dalo v pohodě jezdit (prostor mezi Pozořicemi, Olšanami, Bukovinkou)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.