• jecnak

    Neprida se nekdo v nedeli na silnici – smer sever – do Melnika po okreskach, zapadnim kokorinskym udolim do Dube, pak pres silnicky 3. tridy (slusny asfalt) do Raje na obed a pres Kokorinsky dul na jih, Bysice, Kostelni a Sudovo Hlavno, Sojovice, Praha. Da to tak 180km.Mozna ze jeste na sever od Dube zkusime dat par kopecku, ale to nechame podle nalady a pocasi.

    Sraz navrhuju na 9 na metru Cerny Most. Tempo bude podle toho kdo a na cem dorazi.

    Anketa: Jedete?

    4x
    57%
    0 0
    • zubatec  

      Jel bych, ale budu se zotavovat po Králi Šumavy, takže jindy. Možná se přidám toho 17. na Ještěd, ale ještě nevím.

      0 0
    • ydaho  

      jedu, slajky sem nesehnal, ale nasadim sjetý pythony, nafoukám na 5, celkem to jede… ale do 13.00 musim bejt zpátky ve Vysočanech… sraz 9.00 ČM v pohodě

      0 0
    • petebike  

      jel bych s Vama opet kousek, pojedu na „silbiku“ tak snad se udrzim, kdyz ne tak se nic nestane…

      0 0
      • ydaho  

        ber to v pohodě, já taky neuvisim :)

        0 0
    • SNAIL  

      Možná se přidám taky, ještě napíšu v sobotu večer, nebo ti zavolám

      0 0
      • jecnak  

        Rad te uvidim, aspon se mnou nekdo pojede celou trasu.

        0 0
    • jecnak  

      Jen pripominam, kdyby se chtel nekdo pridat. Pocasi bude skvely.

      0 0
      • Tomas_001  

        Tak ja se zkusim pridat, pokud vas nebudu zdrzovat

        0 0
    • SNAIL  

      Takže pojedu, ráno budu na Čerňáku

      0 0
    • CzMiras  

      Budu krapet OT, tak se nezlobte, ale dred se mi kvůli tomu zakládat nechce, už vidím ty hory zájemců:) Přesouvám se zítra (10.9.) ze Žďáru nad Sázavou do Zbraslavi. Trasa zhruba po ose Chotěboř, Golčův Jeníkov, Čáslav, Kutná Hora, Říčany, Zbraslav. Vyjíždím kolem devátý, příjezd do Prahy plánovanej mezi čtrnáctou, patnáctou hodinou. Je to zhruba 150 km, hádám že stejnou trasu asi nikdo nepojede, ale kdyby si někdo dal kolečko kolem Prahy a na nějakej kousek ke konci se připojil, budu happy, v závěru se pomoc hodí víc než jindy ;)

      0 0
    • Tomas_001  

      Jo jeste bych se chtel zeptat odkud z toho cernaku v 9 vyjizdite

      0 0
      • SNAIL  

        Když vylezeš z metra na Černém mostě u zadního vagónu, tak nás venku uvidíš

        0 0
    • jecnak  

      Tak dik vsem a hlavne Snailovi. Urcite si to nekdy zopakujem, jelikoz tenhle okruh nema chybu. Bylo to super.

      PS: Snaile radsi sem ani nepis prumer, jinak se mnou nikdo nebude chtit jezdit ani na pohodovy vyjizdky ;-)

      0 0
      • SNAIL  

        Musím uznat, že vyjížďka to byla opravdu super a krásnou krajinou. Pravda, byla trochu svižnější než jsem předpokládal a nakonec mi to dalo „jen“ 161 km. Průměr jen naznačím :-) Bylo to něco přes 30km/h :-) ale díky ti za odtáhnutí celé trasy. Na to abych tě střídal už bych neměl. Škoda že jsme zůstali naknec sami dva. Ostatní o hodně přišli. Příště bude účast doufám větší a celou trasu. Určitě si tuhle trasu znovu rád projedu.

        0 0
      • petebike  

        jo bylo to pekny, i kdyz jsem se musel odpojit :-(, az bude silnicka tak se mi pojede lip, prijel sem domu v nohach 95 km za tri hodky, takze pohodicka :-)

        0 0
      • ydaho  

        řeknu to asi takhle: 94 km na bajku s průměrem 31,92 :) zpátky na Kralupy to bylo snad furt do kopce… škoda, že nebylo víc času, ale jinak maximální spokojenost.

        Budu ted jezdit v okolí Nehvizdy, Čelákovice, Brandejs, Kostelec, Mělník každej den odpoledne, tak kdyžtak volejte.

        0 0
        • jecnak  

          Ja bych se dneska pridal, ale nemuzu driv nez v 6. Potrebuju si trochu vytocit nohy.

          0 0
          • ydaho  

            nakonec mi to včera hodilo 87 km, dík za ukázku cesty z Brandejsa, parádní. Ve čtvrtek bych zkusil vyjet už ve 4 a dojet do Poděbrad kdyžtak.

            0 0
            • jecnak  

              Dneska muzu byt nekdy v 17:30 na Namesti OSN, muzem dat Lysou a zpet.

              Podebrady si nech na vikend, nema smysl tam jet po ty hlavni a stejne nazpatek, prijdes o skvely cesty severne od Podebrad.

              0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce