• jecnak

    Nechcete se nekdo pridat na vyjizdku v nedeli v Praze. Je mi celkem jedno jestli jih nebo sever, ale rad bych neco poradne terenniho. Vzheledem k pocasi by mozna nevadil ani Bojovsky potok nebo Zahoransky…

    0 0
    • SNAIL  

      Pridal bych se, tak napis v kolik a kde bude sraz

      0 0
    • lempl  

      asi bych taky jel… uvidim po sobote a hlavne jakdy odjedem.. ze zavodu…

      0 0
    • jecnak  

      Tak sraz v 10:00 po Barandakem. Trasa na jih – asi klasicky lavky na Tocnou, maturity, hocimin, rokle, vykopavky, udoli taty Kony a pak nejak dal s tim ze by se jeli brody na Zahoranskym potoce. Obed (asi na Karliku) je samozrejmosti.

      0 0
      • jecnak  

        Pro jistotu – pod Barandakem na branicky strane.

        0 0
      • Gung-Ho  

        Tak se mnou můžeš taky počítat. Dlouho už sme na brodech nebyli :-) Předpokládám, že oběd si myslel spíš Radlík, ale musíme sebou hodit, abysme stihli hotovky

        0 0
    • JirkaD  

      Rád se přidám. Podle předpovědi bude počasí super, už se těším.

      0 0
    • goood  

      Mozna bych se taky pridal. uvidim, jak budu vypadat po Chrastave. Akorat koukam, ze se hlasi samej chrt, tak to asi nebude moc pohodova vyjizdka…:-)

      0 0
    • cabbage  

      hm, zatim 6 chrtu:-/ jestli se pridam tak to bude tepovka porad okolo 180.........

      0 0
      • goood  

        Ja jich vidim 5 :-)

        0 0
        • cabbage  

          snail, goood, jecnak, lempl, darkson, jirkad a gung-ho – to je celkem 7 chrtu :o) pokud by jela i savaH tak by se mozna dala udrzet pro me prijatelna rychlost.........

          0 0
    • Darkson  

      jelikož první zátěžový test sváru rámu dopadl dobře, pokus nestane něco nepředpokládaného, budu tam:-)

      0 0
    • SavaH  

      pokud pojede i nejaky nechrt a nebudu znicena po sobote tak bych jela taky. V sobotu vecer se ozvu founem G-H, abyste zbytecne necekali

      0 0
    • McBlacky  

      uvidím jak mi vyjde time… po ctvrtku s Bluem v lokalitce Točná a Závist jsem docela při chuti co se týče prasáren. Třeba bych Vám ukázal ten sjezdík a singl kde Fous letěl ze stráně :)))

      0 0
    • jocky  

      Taky se pridam. Kolik to asi da km od mostu od most?

      0 0
      • jocky  

        od mostu zpet pod most?

        0 0
        • jecnak  

          Cca 60 – 80, zalezi na tom co pojedem, ale da se to v mnoha mistech zkratit, nebo vzit po asflta, otocit nazpet atd.

          0 0
          • jocky  

            Super. Prijedu jeste s kamosem. Nikdy jsem na srazu Vasi vyjizdky nebyl, muzes mi popsat presny popis mista kde je staz? Popripade mi na mail hod mobil, kdyby neco.. Dik

            0 0
    • Meesha  

      luxusni pocasko, jedu taky!

      0 0
    • McBlacky  

      pohoda, škoda že jsem to musel v Mníšku otočit (vzal jsem to na hřeben a pak po tý zelený do Řevnic a pak silnice) i tak mi to hodilo 87km.

      0 0
    • jecnak  

      Pekny, pekny od mostu k mostu to fakt hodilo neco lehce pres 80.

      Doufam, ze resuscitace tlumeni Duka bude uspesna.

      0 0
    • Darkson  

      pěkný to bylo, i když jsem to nemohl odjet všechno, domů jsem dojel. kolem Bojovskýho potoku jsem jel poprvý a určitě ne naposledy

      0 0
    • JirkaD  

      Pěkná vyjížďka, Bojovský potok byl pěkný a za pozitivní pokládám skutečnost, že se nám povedlo navázat kontakt s domorodci (vyháněli nás od svých chat na silnici) :-)

      0 0
    • Gung-Ho  

      I mě se dnešní akcička moc líbila, dokonce sem se mimořádně stihnul vrátit za světla :-)

      0 0
    • Meesha  

      jj, bylo to fajn. Skoda, ze nebyl cas to s vama projet cely. Sme to strelili po modry na Jiloviste, pres Cukrak, Pigiho (Fousac nepritomen) a domu. Hodilo mi to 72km.

      Hodte nekdo grafik please!

      0 0
    • JirkaD  

      Já jsem z Řevnic jel přes Srbsko do Bubovic a pak zpět přes Karlštejn podél Berounky do Prahy, celkem 112 km.

      0 0
    • jocky  

      Skvely pocasi, bezva trasa, excelentni rideri, proste super vyjizdka. Skoda, ze jsme to museli driv otocit. Meli jsme nakonec 68 km.

      0 0
    • zac  

      jj, bylo to super, taky me mrzi, ze jsem musel driv domu ale i za tu chvili jsem poznal spousty novych cest… :) Takze diky za pruvodcovstvi a taky za trpelivost v cekani na me… :)

      0 0
    • cabbage  

      no fuj,jakto ze kdyz nejedu ja, tak je to vzdycky super vyjizdka?!:-/

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.