Vyjizdka Kokorin - nedele 30.3.08

60 nepřečtených
  • jecnak

    Pokud mate nekdo chut se pridat, tak to konecne vypada, ze vyjde pocasi a vyrazim do Kokorina. Jako vychozi bod navrhuju Osinalice. Co a jak bysme jeli se dohodneme na miste. Moznosti je more. Vidim to neco kolem 40–70km na cely den.

    Jednoho cloveka muzu vzit autem. Jinak je doprava na vas a domluve s ostatnimi.

    Anketa: Jedu?

    Ne
    4x
    80%
    Ano
    1x
    20%
    0x
    0%
    0 0
    • ydaho  

      dal bych kategorii „jel bych“ :( závidim, má bejt 16 C°

      0 0
    • Tesak  

      kde je focená ta fotos? na červený TZ z Housky?

      0 0
    • MaPa  

      Možná že se Vám bude hodit trochu info. Byli jsme tam teď o Velikonocích a trochu toho projeli. Na sever od Dubé ležel na cestách sníh, až 5cm. Ostatní bylo silně podmáčené. Cesty širší než singly byly dost zdevastované taháním dřeva po Emmě, místy to byl spíš bahenní tobogán. Naopak úzké singly typu Kočičí hřbet byly libové, místy jen lokální poprašek sněhu. Trochu vám závidím to počasí, my měli –1 až plus šest, naprosto neideální. K tomu furt sněžilo nebo krápalo. Sezónní občerstvení ještě nefunguje :-(, ale na Housce v pokladně otevřeno bylo :-).

      0 0
      • jecnak  

        V uvahu pripada bud Husi cesta do Usteka a zpet + odbocka na Vlhost + neco namotame kolem – nepojedeme stejnou cestou. Pred Osinalicema navic Pusty zamek, nazpet pres Nedvezi a po zlute sjet do Osinalic atd. Druha moznost je Kocici hrbet a okoli.

        V obou pripadech chci maximalne vyuzit singly.

        0 0
      • jecnak  

        Jo a dikes za info. Ja si nejak blbe precetl ze chces vic info, proto ten predchozi prispevek.

        0 0
        • MaPa  

          v pohodě, rád bych někdy vyrazil s váma, ale nějak to časově nestíhám dávat dohromady. užijte si to.

          0 0
    • Bulda  

      tak to se předběžně hlásim, asi bych to vzal po vlastní ose, v kolik chceš odtamtud vyrážet?

      0 0
    • petebike  

      ze bych konecne vytahnul muj novy cerstve postaveny bike ? ha, uvidime jaky bude pocasi a jestli bude cas :-) kolik jsou ty Osiny z prahy ?

      0 0
      • jecnak  

        cca 50km

        0 0
      • Zlobitko  

        budes nakoniec vyrazat? ak by siel autom a mal volno, pridala by som sa. Kde su tie Osinalice netusim :)

        0 0
        • petebike  

          nakonec asi ne, chtel sem jet po vlasni ose…

          0 0
        • jecnak  

          Jestli chces, tak te muzem vzit z Cerneho Mostu autem. Kdyztak mi zavolej v sobotu vecer na 606 657 370.

          0 0
          • Zlobitko  

            ahoj, dakujem, skoda, uz som nebola na nete. dufam, ze ste dobre pojazdili :-) niekedy nabuduce

            0 0
    • fousek  

      No ja mam uz dlouho naplanovanej FR vylet okolo Plzne, takze se nezucastnim

      0 0
    • vlkouš  

      Přeju pěkné poježdění. Kokořínsko mám skoro za humnama. Ale v neděli budu s bikem v jiný čas a na jiným místě. Kamarád musí být ve tři doma, to bychom nestíhali. Tak asi dáme dopoledne Hřebeny z Hořovic přes Plešivec do Praglu. Před měsícem jsem jel ještě po umrzlých pěšinkách Mělník – Lhotka – Pokličky – Vojtěchov – Kostelečky – Draženov – Beškov – Dubá – Dubová hora – Husa – Martinka – Čap – Pavličky – Pusťák – Rač – Osinaličky – Tupadly – Mordloch – Štětí. Bylo to moc fajne. V.

      0 0
    • jecnak  

      Diky vsem za krasnou spolecnou vyjizdku. Krasne pocasi, celkem sucho, narocny teren. Fotky budou zitra, ale veskrze jsou velmi povedene.

      0 0
      • heretik  

        Všechno potvrzuju… krásná vyjížďka, terén opravdu náročný. Najeli jsme sotva 40 kilometrů a měl jsem toho celkem dost…

        taky přidávám pár fotek.

        0 0
        • heretik  

          Ech, to je porod s tímhle novým editorem, jak dám tři fotky, taxe nedostanu k odesílacímu tlačítku… si mám pořídit ntb s 19" displejem?

          Snad pár dalších fotek.

          0 0
    • prozac  

      Nemohl by někdo sem dát mapu trasy nebo alespoň orientační popis, kudy jste jeli? Na fotkách to vypadá hodně dobře a rád bych to tam někdy zkusil.

      0 0
      • kryspin  

        taky se pripojuju, vypada to fakt paradne. nebo kdyby byl dalsi termin podobne vyjizdky, snad by me to tentokrat i vyslo

        0 0
        • jecnak  

          Dockej casu, urcite zas na forum neco pridam. Trasa sice stejna nebude, ale o nic miz zabavna take ne.

          Ale treba proste vezmi mapu, zajed do Kokorina – do Raje, Vidim a nebo Osinalic a jed kam te to tahne. Vsude je to tam krasne.

          0 0
          • jizby  

            to máš pravdu, ovšem výběr trasy mě taky zajímal, protože mi připadal tak rafinovaný, že bych toho náhodně asi nedocílil.

            Co jsem si tak vzpoměl, kudy to vedlo (viz. mapy.cz + tur. trasy)

            Osinalice, SZ po silnici pak směr panenský hřeben Rač, Pustý zámek, sjezd SV přez Pustý hrad a zas nahoru na panenský hřbet pak nějak – nevim přesně, pak modrou na Křenov a dál po modré až do Housky
            (přes rozc. pod kamenným vrchem, Beškovský kopec, kočičí hřhet, šindelový důl.) Z Housky po červené na rozc. pod Druclíkem, pak po zelené přes Zkamenělý zámek, Konrádov, Ovčácký vrch, pak ten velký singl po žluté, pak modrou do Nedvězí. Odbočka na vyhlídku a po žluté do Osinalic.

            0 0
    • Flegmatik  

      Čus. Nechtěl by někdo tuto neděli 3.4.2011 dát bajkovačku na Kokořínsku?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.