Brno - do Racic na pizzu, ctvrtek 18.6.

156 nepřečtených
  • Paja

    Sraz jako obvykle: 16:30 Klajda Nejakym vypecenym sjezdikem do udoli – Pekarna/Jelen/Hadek apod. – rychla vrstevnica – modra na 3 javory – Racice.

    0 0
    • Splinter  

      sraz nevyhovuje, trasa nevyhovuje :)

      0 0
      • Paja  

        Minule – na Buk je to trapny, jsem chtel udelat radost zmenou, pro me za me muzem na pizzu do Adamova a zablbnout v okoli, aspon to budu mit bliz domu…

        …tak jak se Ti dneska darilo…?-)

        0 0
      • Paja  

        …a jak by si to pan bakalar predstavoval?-)))

        0 0
        • Karkulka  

          Dík všem..

          Bakaláři (sme teď dva blbci v bytě:) si to představujou jako sraz např v krpoli na nádraží:)

          a pak to namotat tam okolo sobesic (vyjma kliste singlu)…

           
          0 0
          • pepek  

            Trošku bych to vylepšil, aby to soudruzi z Líšně a Slatiny neměli tak daleko – co tak třeba v Lužánkách? (přece jenom už je to v přírodě a ne někde u nádraží :-)

            0 0
            • Karkulka  

              seš línej co?:)

              0 0
              • pepek  

                Jo, su línej tak, že už se sám ven nevykopu. Leda že by někdo objevil tadyk někde  tak 10–20km novýho, pěknýho trailu, to bych se jel podívat.:-)

                 
                0 0
              • Paja  

                Vy ste banda, jeden lepsi jak druhej, slapat uz budete sami…?-)))

                0 0
              • Splinter  

                Btw su tak línej, že sem se zapomenul přehlásit na svůj login :o)

                0 0
          • mastihuba  

            A nejlíp někde nahoře na Šumavské ne?

            0 0
      • pepek  

        Su rád, že nesu jedinej, kterej považuje srazy na klajdě za p......u. Ale že ti to trvalo............. Bc? to je něco jako odvar inženýra?  :-) (přesto gratujuju, mladá to teď jaxi udělala taky, nechápu jak, asi to dávají každýmu na počkání :-)

        0 0
        • obda  

          Srazy na Klajdě taky nemusím …

          0 0
        • Paja  

          jemu to vyhovovalo, dokud bydlel ve Slapkach;) logicky vychodisko pro cesty marianskym a po okolnich stranich a kopcich smerem na Buk je bud Klajda nebo konecna 45, pokud se jede na Bilovice a Utechov, Adamov, Babice nebo Kanice, tak konecna v Obranech event. Bilovice – chapu, ze pokud jede nekdo z centra, tak se mu na Klajdu a hned zase dolu nechce, proto byva vetsinou druhej sraz po sjezdu z Klajdy do udoli. 

          0 0
    • RomanH  

      Nemozu. A do Racic bych stejne nejel.

      Jen se pred sobotou moc neunavte ;-)

      0 0
      • Paja  

        …aby bylo pred cim, tak predpoved je zas pekne na pikacu:/

        0 0
    • mastihuba  

      no pokud nebudu moc usínat po noční tak se možná na kousek trasy přidám, ale pizzu nežeru :)

      0 0
    • Karaya  

      Jako klidne bych sraz zmenil na ty Luzanky, preci jen na Klajde se neztratim uz ani ja, tak to muzem obcas obmenit :-)

      0 0
    • Paja  

      Tak co 17:00 na konecne v Obranech?

      0 0
    • bagr84  

      Skoda ze na normalne pracujici lid se u techto srazu nemysli :(

      0 0
      • Paja  

        A dokdy „normalni“ lidi pracujou?

        0 0
        • bagr84  

          Do pul paty. A ne vsici bydli na klajdovce :P

          0 0
          • Paja  

            Takze v 17 v Obranech je o.k.? ja mam nastesti pruznou pracovni dobu;) ale jinak koncim malokdy pred pul patou…vetsinou 17–18.

            0 0
            • bagr84  

              Neni, ja se na kolo dostanu nejdriv o pul sesty, a to bydlim v Bohunicich. Jen sem si chtel rypnout, povzdechnout… Uz sem se smiril s tim, ze s vama si asi nigdy nevyjedu :)

              0 0
          • obda  

            Tobě nedovolí přijít na 7:00? Kamarád si to vydupal, i když je ve firmě jedinej. A kdo ti brání jet na kole rovnou z práce? Hodně lidí to tak dělá …

            0 0
            • bagr84  

              Delam v pohorelicich…

              0 0
              • Polka  

                No vida, uz to z nej leze. Takze zadny normalne pracujici lid, ale pracovni destinace je problem. Zmenit hoknu a je to ;-)

                0 0
              • Paja  

                nj, ale kdo ma vedet, ze delas 30 km od Brna, vy mate pevnou pracovni dobu?

                0 0
            • Paja  

              …jsou i taci, co do prace jezdi temer vylucne na kole, ze…

              0 0
              • obda  

                Jsou tací, kterým to šalinou vyjde v zásadě stejně jako na kole (nemusím se převlíkat)  a autem jsou tam za stejnou dobu jak na kole (tedy 11min, ale bez převlíkání). Holt bydlím blízko a ještě to mám šalinou 10min bez přestupů :)

                0 0
                • Paja  

                  to jo, ale nejvetsi problem je pak motivace, prijdes sice za ctvrt hodky domu – das si neco k jidlu a pak se donutit oblict a vyjet…kdyz uz na tom kole sedis a jedes z prace je mnohem snadnejsi to nekudy natahnout a pak je clovek kolikrat rad, ikdyz se mu v podstate ani nechtelo…

                  0 0
                  • obda  

                    Ja jsem pod pantoflem, takze to resit nemusim :) Normalne musim byt v 6 u vecere a pres to nejede vlak. A potom je Vecernicek a ukladani deti. Kdyz chcu na kolo, vyjizdim z domu ve 4, abych si do sesti zajezdil. A protoze mam casto jine povinnosti (hlidani deti, prace atp.), nemam problem, ze by se mi nechtelo :) Ve ctvrtky mam obcas dovoleno vyjet i na dyl ;-)

                    0 0
                  • pepek  

                    Přesně tak: za 8 min dojdu pešo dom, sednu, něco zblajznu, pustím BF, TV, vyvenčím psa......a pak, pak už se mi nikam nechce.

                    0 0
                • Karaya  

                  Já to mám pěšky 20min, MHD 20min, na kole 10min+10min převlíkání, autem 5min. A hádej jak jezdím nejčastěji? :-)

                  0 0
    • Polka  

      Mne je to fuck…klidne dojedu do Krpola, ad trasa) hlavne kua zadny silnicni presuny, co nejvic trailu. A ochudit se o naucnou…ten kluk se uz uplne zblaznil, to je moc.

      0 0
    • brantec  

      Mam takovy nutkani vyrazit po dlouhe dobe s vama, ale nevim jestli bych stacil. Sem na kolo sednul vcera asi po mesici a pul:-( Nejak nebyl cas, nechtelo se, jiny zajmy:-D atd. Kdy se jede na ten Praded? :)

      0 0
      • RomanH  

        Zdarec, mas to v majlu.

        0 0
      • Paja  

        to neni mozny, ja asi spim, ne fakt brantec…;) …loni jsi pry pred Meridou taky poradne nejezdil a jak to dopadlo…

        0 0
      • Paja  

        …ehm, teda vlastne…

        0 0
    • Paja  

      Ma nekdo krome bagra problem s casem 17:00 a srazem v Obranech na konecne?

      0 0
      • Polka  

        Trasa? Jestli bude trasa na hovno, tak radsi pojedu na koupak :-P

        0 0
        • Paja  

          o.k. trasu vybira Polka…;)

          0 0
          • Polka  

            No to sem prave nechtel, chtel jsem zmenu :-) Z Obran me toho moc nenapada, kudy sme v posledni dobe nejeli…zalezi taky, jakej ma byt cil :-)

            0 0
            • Paja  

              Cil je hospoda v Adamove, ja si klidne dam znovu pesinku kolem obranskyho hradiska – tentokrat bych dal zacatek vyjezdem kolem tunelu, pak z Bilovic bud na Utechov a zlutou kolem Ronova nebo klidne zlutou z Vranova uz jsem dlouho a pak tu mame taky moznost Babice a pepkuv zabijacky sjezd k Ronovu nebo uplne neco jinyho, dohodnem se na srazu…

              0 0
    • ondrejandrej  

      Ahoj, já jsem tady nový, rád bych se taky pridal, tak jak jste se nakonec dohodli? Ztrácím v tom přehled. Na Klajdovce v 16:30, jak je v prvním přízpěvku?

      Jinak vy máte horská kola? Já mám krosové, doufám, že stačí.

      0 0
      • Polka  

        Pojed, vyberem ti tu nejlepsi trasu ;-)

        0 0
      • pepek  

        Dávej bacha na slova: „pekárna“, babickej sjezdík, „mysliveckej“, křížofka, „cyklistická“ Když takový slovo nepadne, tak zbytek je už turistika :-)

        0 0
        • 9700  

          Jsem taky novej a taky bych se rád přidal (budu rád když pojedu za někým kdo má techniku a budu se moct něco přiučit. Když nebudu stačit tak prostě smůla. Každopádně by mě zajímalo kde na Klajdovce máte ten srazík…u hotelu? nad lomem? vysílač?

          ps: jsem teď na neschopence, ale za pár dnů už snad budu v pořádku a rád bych se někdy přidal… Jen škoda že kondiča bude asi v řiti pač měsíc bez kola a nemocniční dita –4kg/8dnů je docela napytel.

           

          ahoj Pavel

            
          0 0
          • pepek  

            To se musíš ptát Páji – to je hlavní Organizátor :-)

            0 0
          • Paja  

            Sraz na Klajde byva na parkovisti pred hotelem…

            …techniku mame vsichni skvelou, ale nejlepsi ma pepek ;-DDD

            0 0
        • JSt  

          zapomnels na myslivnu :-P

          0 0
        • obda  

          Já to mám naopak, když takové slovo padne, tak je to turistika. Pěší ;-)

          0 0
        • Běžec  

          …„u borovic“…

          0 0
      • Paja  

        viz vyse – zmena na 17.00 v obranech na konecne, krosove kolo staci (taky zalezi jaky plaste, kdo na tom sedi apod.;), akorat mozna pujdes cast pesky…

        0 0
    • Splinter  

      Kama chcete z Obřan jet? Po tom vopruzasfaltu?

      0 0
      • Splinter  

        Tak nic, jedem na Babu a Prygl..

        0 0
        • obda  

          No jo, do teď tam bylo daleko, tak to ještě není tak proježděné :)

          0 0
      • obda  

        Vopruzasfalt nabyl ani metr … Zatos přišel o dobrodružnou jízdu do neznáma s akční terénní vložkou

        0 0
        • pepek  

          Kdybyste četli bonbonky, tak nemáte problém soudruzi

          0 0
          • Paja  

            kdo to tam ma furt hledat;D asi to tam budu muset zajet nekdy podrobne prozkoumat, protoze si to cely nejak nejsem schopnej vybavit, mam ten cca 5 metrovej sjezdik kolem plotu oznacenej dobre? a fakt tam chybi jenom ten kousek, co je modre?

            0 0
            • pepek  

              Jo ale kolem toho plotu by se to blbě tlačilo, ne?

              0 0
              • Paja  

                Kterej plot ted myslis?

                0 0
                • mastihuba  

                  přece ten nad tou roklí. :) kolem toho by to šlo fakt stěží :)

                  0 0
                  • pepek  

                    Jj nad tím kaňonem. Vpravo dole byla ta vodárna, nebo co. Tehdy tam byl náznak pěšiny na druhý straně rokle, tak sem to přetlačil, ale pěšinka se postupně ztratila. Tak sem musel pak dřit doleva kolmo nahoru, až sem se dostal na ten hřbet. Ale su rád, že i vy jste si trochu potlačili :-)  (ROFL:-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      dyby soudruzi řekli dřív tak sem si vzal zimáka a pohorky a nemusel si kur… kostelový botky :)

                      0 0
                    • Paja  

                      jo, presne tudy jsem se vcera taky dral, takze jsem si nevsiml, ze nahore je jeste nejakej plot.

                      0 0
            • Karaya  

              Ten „error“ jsem si minule taky dal a pak se vracel zpatky, ale dojel jsem az za hreben za studanku..

              0 0
    • Polka  

      Hlasim prijezd. Bez svetla to bylo uz misty docela o hubu a v tom seru v lese sem se necitil 2× bezpecne, ale dobry, aspon sem zase potrenoval Alexandrovku :-)

      To su zvedav, kam dojel Andrej a jestli nakonec z toho nosica fakt nevyndal nekde ten stan ;-)

      0 0
      • obda  

        Prijezd tak akorat, pizza vyborna a pekne jsem se projel. V tom stoupani z Adamova na Utechov jsem si jeste tepnul 185. Akorat Pajovi provokativne tepak pipal na hranici AP ;)

        0 0
      • Karkulka  

        A já poslušně hlásim, že jsme mohli jet v klídku s váma ;-) neb klíšťáka jsem si včera zase domů přivezla vetřelca-klíště-tfuj

        ..se Splinťovou fobií z těch potvor z nás budou za chvílu silničáři, protože naše statistika je momentálně hrozivá: co druhá vyjížďka, to klíšťák..

        ..a to jezdíme, prosím pěkně, neleháme si na vyhřáté meze;-)

        0 0
        • Polka  

          No na to, kudy jsem uz letos vsude jel, sel, „prosekaval se“, tak zatim zadny kliste. A pokazdy se tomu divim a dycky rikam „tak jestli dneska nebudu mit kliste, tak uz nevim teda“ :-))

          0 0
        • JSt  

          ono ti kliscaci vyciti, ze se jich bojis a pak na tebe lezou vic ;-).

          0 0
        • Paja  

          nj, nejen petr vi, ze ses k nakousnuti…;D

          …my jsme se vcera plizili hustym podrostem na Obranskym hradisti a zatim nikdo kliste nehlasi, az s nama pojedete vy-klistolapky, tak budem uplne v klidu, vsechny pujdou po vas;)))

          0 0
    • mastihuba  

      příště prosím nechte jet vepředu Madrida, ať zas neprolejzáme nějaký zmole. :)

      0 0
    • ondrejandrej  

      Ahoj Paja a spol.

      sorry, že jsem včera nebyl na dohodnutém místě, najel jsem na silnici na nějakou díru a dostal jsem hrozný defekt. Většinu cesty do Adamova jsem prošel pěšky. No a poto jsem si řek, že vás nebudu hledat po hospodách, protože kolu by to možná mohlo uškodit (jel jsem do Brna vlakem).

      Ráfky jsou OK, jenom na některé měkké části bude díra.

      0 0
      • Polka  

        Vidis, kdybys jel s nama lesem :-)

        btw. ta silnice mi tam prisla v docela dobrym stavu…

        0 0
      • Splinter  

        hm takže enduro..

        0 0
      • Paja  

        Skoda, ze jsme te nepresvedcili, abys jel s nama i ten spodek, uz to neni co to byvalo a opatrne by to slo sjet i na tom krosu, nase chyba, meli jsme si na srazu predat telefonni cisla…jel jsem se po tobe podivat jeste kousek do kopce na Adamov, ale pak jsme to vyhodnotili, zes bud jel k tomu druhymu podjezdu nebos to radsi stocil na Brno…

        0 0
    • Paja  

      No, necekam, ze mi budete dekovat;))) hlavne andrej, ktery by mel za odvahu a vydrz dostat metal…kdyz psal, ze jede na krosu, tak jsem necekal, ze bude mit skoro silnicni plaste a nosic s brasnama…pak uz nejak nebyla vule menit trasu na lehci teren, precejen bylo v planu takovyto domaci blbnuti po trailech, vime a hlavne se pred Pradedem moc neuhnat…kdyz jsme se s obdou a realem vraceli po modre na utechov a pak po lyzarske na sobesice, rikali jsme si, konecne peknej teren pro andreje na krosu;D Napojeni trailiku bude chtit jeste trochu prozkomat, cumenim do mapy jsem zjistil, ze ona zradna rokle tam je zakreslena a da se objet leda vrchem smerem na Hradisko, doufam, ze jsem to nezakreslil jinam;) Nejake foto tady.

      0 0
      • pepek  

        CHACHACHA  :-)))

        0 0
      • ondrejandrej  

        Lepší vidět, než 100 krát slyšet. Aspoň vím, jak jezdíte a na čem jsem.

        Třeba si taky pořídím horské kolo časem. Ale zatím mám dojem, že je snažší jít pěšky.

        0 0
      • ondrejandrej  

        Jinak všiml jsem si, že když se tady na fóru zakládá nějaké vlákno s vyjížďkou, zvykne se dávat do názvu MTB, pokud je to s horskýma kolama. To je dobré pravidlo, mohlo by se dodržovat.

        0 0
        • pepek  

          No asi jo, já sem to slovo „turistika“ taky nemyslel jako turistiku, omlouvám se  :-( Turistika tady v těch vláknech znamená asi to, že to není uplně o hubu). Jinak MTB počong je zcela určitě lepší.

          0 0
        • Paja  

          No, my jezdime vsichni na mtb vyjizdky, takze to zpravidla neni porteba zduraznovat, nekdo i na silnicni – u tech to pak byva uvedeno. Kdyz se z krosu sundaji brasny, nosic, blatniky a nasadi nejaky silnejsi plaste se vzorkem, tak se na tom da jet kdeco.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.