• RomanH

    Jede se zitra nekam ? Dneska jsem byl celej den na skoleni, zitra budu taky (mohu vyjet nejdrive v 17hod. ze stredu mesta). Pokud ano, nejvice mi vyhovuje Smelc ci Bityska, ale pojedu kamkoliv (pokud bude rozumne pocasi).

    Anketa: Kam ?

    3x
    50%
    Buk
    2x
    33%
    0 0
    • Jaroslávek  

      Přizpůsobím se, ale ne tempu.-(

      0 0
    • Madrid  

      Docela bych jel. Akorát nevim kudy, aby to bylo aspoň malinko zábavný, všude jsou asi hory bahna.

      0 0
      • RomanH  

        Tak u nas je docela zmrzlo, trail ci pesina na Risovku + sjezd na Podkomorskou asi taky bude OK. Zalezi, jak bude zitra, ted tu mrzne.

        0 0
        • Madrid  

          Tak to je ok. (Tady v centru je totiž furt nad nulou.)

          0 0
        • Howgh  

          mrzne, ale cesty v lese, kudy se chodí, jsou šeredně hladký – tvrdej hrbolatej vodní led co vznikne když se trochu rozpustí a ztuhne ušlapaný sníh. Je to záludný.

          (já žial nikam. šetřím síly na boj s epidemií, jak s ňou furt straší 8=))

          0 0
    • Paja  

      Smelcovna i Bityska je pro me v soucasne situaci z ruky;) musim byt na prijmu a v dosahu, bo podle vsech znamek uz Emma zacina byt zvedava jak to vypada venku;D Takze ja nejdal na Buk nebo nejaky kolecko a hospoda, ktera neni dal (Adamov apod.), Klajdu nebo Lisen-udoli stiham nejdriv v 16.00.

      0 0
      • Madrid  

        Upřímně, taky bych raději něco v oblasti Buku a vrátil se rozumně. Romane, nejel bys přece jen sem?

        0 0
    • Paja  

      Co se tyka terenu, blato je zamrzly i ve meste, takze mimo to bude bez problemu, zvlast k veceru.

      0 0
    • Splinter  

      krize:-/

      0 0
      • Madrid  

        souhlas. celá vyjíždka stála úplně za prd, příště už nikam nejedem, leda až na jaře

        ;-)

        0 0
      • RomanH  

        Vecne nespokojenej zbrbla :-D

        Nahodou to bylo fajn, nikde zadne bahno, na zpatecni ceste jsem projizdel cca 2 metry od srnky, aniz by se pohla, dolu do Adamova jsem jel hodne opatrne, abych si nekde neustlal.

        No a na Buku se Lada taky snazil, dobre jidlo. Co si prat vice, teda krome 21.brezna, ze ;-)

        0 0
        • Splinter  

          nas si pred ochozem prohlizela pcr… ale nakonec sme je zahnali :)

          0 0
          • Polka  

            :-DD

            0 0
            • Jaroslávek  

              Zahnal je orlík: jeďte do p… -))

              0 0
              • Polka  

                Dovedu si to zive predstavit :)

                0 0
                • Madrid  

                  No fakt. Tak dlouho na ně nevrle mával, aby jeli do pr..le a nesvítili nám do očí, že se fakt sbalili a jeli do pr…le. Až pak jsme z boku uviděli, že je to bengovské auto :-)

                  0 0
          • Paja  

            Ti museli cumet, zvlast Madrid s Maňasem kdyz jedou spolu vypadaji z dalky jak UFO, kazdej 2 svetla nad sebou, jeste ty aurory, porad mam pocit, ze za mnou jede auto;-D

            0 0
          • RomanH  

            Tu nekdo zavolal na toho Tinkera ? Kdyz jsem odjizdel, motal se uprostred silnice a neco halekal…

            0 0
    • pepek  

      Soudruzi, duchem jsem byl s vámi, ale když jsem ve xichtu ucítil vichr, vanoucí na Nových Dvorech, tak jsem zbaběle otočil zpátky do lesíčka na chodníček, mysliveckej :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        No to mě ani neříkej, z Nových Dvorů bych se i třeba doplazil.-) Ale máš pravdu, že ten severák snižoval reálnou teplotu –4 na pocitovou -desítku.-(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.