• UCHI

    Zdar, nemáte někdo zítra čas a náladu na švih někde třeba kolem Bílovic, Bikovinka nebo kolem přehrady -Podkomorské lesy, jinak dle domluvy cokoliv.Mám čas tak do 14.00h

    0 0
    • UCHI  

      Tak koukám nikdo, tak budu chrtit sám.. Kdyby náhodou někdo měl zájem tak to sem napište, ještě se mrknu..

      0 0
      • Jaroslávek  

        Přes den makáme, makáme.

        0 0
      • Martula  

        Já jsem sice doma, ale asi zajedu na Pálavu a zpět..když ten příští týden má zase z té teď ještě azuro oblohy něco padat ve formě snad i zmrzlé vody :(

        0 0
      • wlk  

        kdyby to to bylo od 14ti, tak bych šel, ale takhle nestíhám…

        0 0
        • wlk  

          hele a nešli byste někdo zítra tak ke 14té hodině na bajk??

          0 0
          • rock  

            Dneska někdy mezi 14 a 15h vyjíždím z Brna; mám v úmyslu se tak 2 hodinky toulat SZ od Brna, pak se stavit v Bukovince na opožděný oběd a odtamtud už domů (ne do Brna) …

            0 0
    • Excel  

      ve čtvrtek dopoledne…to bych si dal líbit, ale musím plnit plán

      0 0
    • UCHI  

      Taky si to závidím že můžu takle v týdnu jezdit, upřímnou soustrast s vámi kdo chodíte pravidelně do práce. O víkendu jdu zase makat já…ale ne vždycky :-) Kdyby byl na světě (Brně) někdo jako já a měl v týdnu pravidělně volno tak se sem může taky ozvat.Sparing partner by se hodil, samota tíží..

      0 0
      • pepek  

        Tož mě by taková samota fakt netížila. Aji v té Bukovince bych si ten řízeček sežral o samotě bez výčitek :-) Takhle budu čekat do soboty, až začne sněžit :-(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.