• Raddek

    Ahoj, už dlouho vybírám kolo na trail/enduro ježdění a pořád se nemůžu dopátrat k tomu, jakou vidlicí by to mělo být osazené..Něco jsem přečetl tady na fórech, něco mám od přátel atd. Ale stále mi nikdo vyloženě neřekl: "Vem kolo s tímhle a neměl by být při správném servisu a při udržování v čistotě problém. Finance mě letos úplně netlačí, takže můžu vzít prakticky cokoliv od revelationu až po fox 36. Nejvíc mě dostala hláška kamaráda servisáka včera v hospodě.. "Všechny RS od roku 2016 nebrat,, Ok, tak říkám fox… "Fox taky nebrat, měl jsem obojí rozdělané, jsou tam oproti starým modelům tupé titěrné odlehčené hliníkové patrony a píč....., kurv…, pič… Jako neberu každé slovo vážně, ale na kole bych rád jezdil a ne jen čekal na reklamace a servis…

    0 0
    • nomecz  

      Yari pokud to pro tebe neni moc „socka“ funguje hezky, odolna, da se dobre ladit a servis zvladnes i doma.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Durolux z tuning testu.

      0 0
      • Raddek  

        No, to jo… ja potřebuju tu vidlici koupit už s kolem dohromady… :-(

        0 0
        • Smazaný účet  

          Proč?

          0 0
        • Al Stra  

          nebylo by tedy snažší postnout kola o kterých uvažuješ i s dotazem na vidlici?

          0 0
    • Raddek  

      Co třeba fox 34 rhythm? Nebo jaké máte zkušenosti s novýma 34–36? Někde na dolekop.com myslím psali ze rhythm je něco jako yari…

      0 0
      • novas752  

        To zrovna neni vrchol snadne servisovatelnosti. Navic origo servis foxu behem zaruky je pouze v Pisku a spousta lidi s nima prilis spokojena neni.

        Ale chodi pry velmi pekne natoz ze jde o nejlevnejsi Fox­ky.

        0 0
    • jenik00  

      Ježíš nenech se vystrašit, měl jsem dva piky a teď Lyrika a neměl jsem s nima ani jednou nejmenší problém. Osobně, kdybych neřešil peníze, vzal bych asi 36. Ale s tou zase nemám zkušenosti.

      0 0
    • snílek  

      Mám Pike a je na to, jak se o něj „starám“, v pohodě. Vem Yari, má jednodušší tlumič a zesílenou konstrukci – zákonitě musí bejt co se týče výdrže lepší než Pike :) Z vlastní zkušenosti bych se vyhnul čemukoliv od Suntouru a ze zkušeností přátel i dražším kouskům od Foxu.

      0 0
      • Raddek  

        Jako myslíš kashimu, nebo co jezdí?

        0 0
        • snílek  

          Jojo. Např. místní uživatel smashmouth by ti mohl vyprávět, měl za půl roku svojí 36ku v servisu snad 6×. Pravidelně se mu na vyjížďce vysmíváme a vrháme po něm o-kroužky :)

          0 0
          • Raddek  

            Ja bych bral normálně float performance, je tam nějaký rozdíl kromě povrchovky noh?

            0 0
            • novas752  

              Float 34 performence ted ma tu FITgrip patronu shodnou s Rhythm. Performance Elite ma patronu FIT4 z Factory. Float 36 se od Factory konstrukcne nelisi.

              0 0
    • pedro89  

      Takový kecy jakože RS a FOX novější nebrat, to je strašný. Tak si tam dej vidlici z Jawy, ta bude asi hodně spolehlivá a neodlehčená.

      Pokud tě netlačí finance, tak vem třeba nového Pika. Mám naježděno 100h bez problému.

      0 0
      • Raddek  

        Čti pozorněji…To nebylo vypušteno mnou.. Tak jsem jen nakoupil… Chtěl jsem jen vědět jak to je…

        0 0
        • pedro89  

          Čtu pozorně. Jsou to kecy.

          0 0
          • Raddek  

            Ok, kecá… už si rozumíme… :-D

            0 0
    • mkzvk  

      a pro ne treba Ohlins? nebo DVO?

      0 0
      • Raddek  

        Musím to brát komplet i s kolem…

        0 0
        • alinceb  

          To jako, že budeš vybírat kolo podle vidlice? Takovou pi*ovinu jsem už dlouho nečetl…:D

          0 0
          • Raddek  

            Nebudu, u rámu mám horké favority… Jen bych k tomu rád trefil i vidlici a měl celé kolo bez starostí… = nerešil tuning testy, nebo prodeje vidlic…

            0 0
            • kubad  

              taková vidlice neexistuje,

              neřeš pičoviny

              0 0
              • Raddek  

                Tak chtěl jsem vybrat jen něco, s čím by bylo minimum starostí pokud nebudu zanedbávat servis…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Pak ti doporucuju vymenit servisaka, ktery ti poskytl cenne rady.

                  0 0
                • scret  

                  vem pevnou:)))

                  0 0
                • novas752  

                  RockShox cokoliv. Jestli to bude Pike Yari Lyrik je jedno. Vsechno je spolehlive cca stejne.

                  A krome ruznych patron je vnitrek v podstate stejne primitivni.

                  0 0
        • allrose  

          Je jedno co vezmeš,když se to má ******,tak se to posere

          Záručních servisů RS je více a můžeš si vybrat,

          u foxe je jen švec a zkušenosti nejsou uplně ok

          Pozáruční ti udělá kde kdo..tak asi tak ;)

          0 0
          • Raddek  

            Fox dělají i na Slovensku levněji myslím… a mám to blíž…

            0 0
            • kubad  

              to sou zase stořky, kam na ty nesmysly chodíš?

              0 0
              • Raddek  

                Slovkolex?

                0 0
                • Raddek  

                  Klidně mi to vyvraťte… Já nechci na nikoho útočit, chci jen informace… Bohužel v ne-XC vidlicích a tlumičích plavu.

                  0 0
                  • Al Stra  

                    tak si kup intend edge-)

                    0 0
                  • kubad  

                    Cena servisu u Svece je 500kc zbytek sou díly co se musí vyměnit.

                    Tak kde chceš ušetřit?

                    Jediné ojebat to co se meni?

                    Přemýšlej

                    0 0
                    • Raddek  

                      Peníze tolik úplně neřeším, jde o to že do Slovkolex to mám tak blízko, že tam můžu sjet na skok po práci… Jinak přesné částky jsem nikdy nepropočítával…

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      levnejsi servis = neorigo dily = hodne stesti pri reseni reklamace v zaruce.

                      0 0
    • mkzvk  

      zkusil bych se domluvit s prodejcem

      0 0
    • pedro89  

      A stejně se ti posere, ať koupíš cokoliv. Už máš pošpiňenou karmu.

      Jinak vážně, já být tebou, tak kolo nekupuji vůbec a máš to dokonce úplně bez starostí.

      0 0
    • Tomak  

      O Yari a Lyric jsem slysel same dobre veci.

      Mam objednano Dartmoor Hornet Pro 2018, kde je 160ka Yari

      Na traily je to asi uz moc tank, ale taky to mam oficialne na traily a plahoceni na rozjebanych lesnich cestach

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce