• iceq

    Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat, mám přesně toto kolo: http://kolo.cz/…speed-d-2006 a v současné době jsem uvažoval o výměně 80mm za 100mm vzduchovou. Prosím o radu, jakou vidlici a zda-li takováto výměna bude v pořádku. Vidlici nemusím mít nejnovější, cenová hranice 5000Kč. No a nyní nevím ale myslím si že mám 22 nebo 20 rám.

    Díky všem

    0 0
    • scret  

      hledej v historii, na tohle tema je tady asi tisic vlaken…

      0 0
      • iceq  

        Nyní jsem koukl, v historii jsem se dočetl že rámy Meridy byli stavěný na rozpětí 80–100mm (2011) – takže to asi bude v pořádku. Ale s výběrem do 5000Kč (vzduchová) docela nevím…

        0 0
        • nitraq  

          Do 5 tis. máš výběr docela jednoduchej – za ty peníze seženeš Epicon, XC32 Solo Air nebo Recon taky Solo Air. Nic jinýho asi ne, ale třeba se pletu.

          0 0
          • iceq  

            Děkuji za radu, vyhledám si.

            0 0
            • R4YNE8  

              Něco si připlať a máš třeba tuhle Rebu.

              0 0
              • R4YNE8  

                Je to rozdíl 1000,– a vyplatí se investovat.

                0 0
                • nitraq  

                  Pokud ji Bradský bude mít, tak ano.

                  0 0
                  • R4YNE8  

                    za pokus to stojí :)

                    Jinak ten sériový Epicon X2 nebude špatný, jezdil jsem starší ročník a za ty peníze dobrý kup. Pak mě napadá se podívat třeba i po RST F1RST air jako další alternativa.

                    0 0
                    • Vilém  

                      Nekdo tu zminoval, ze foto neodpovida prodavane verzi.

                      0 0
                      • R4YNE8  

                        To jsem byl dokonce já, psal jsem to v jiném vlákně.

                        Dostane o rok starší model (chybí grafika na kluzácích, spodek monobloku je jiný). Funkčně je to pořád dle mě nejlepší volba za ty peníze. Pokud ještě něco sežene.

                        0 0
                        • RobJab  

                          Bradskyho eshop je o*eb .. nic nema a ve finale nabidne uplne neco jinyho co se nevyplati … veci na eshopu ma nahazeny za nejlevnejsi ceny aby to nakupujicimu vzdy vyskocilo ze je nejlevnejsi a pritom to nema … a to co tom na krame prehazujou z kol na kola lepsi nevedet ..kdyz pak odepisou ze to nemaj a uz to nebude tak to tam suverene stejne nechaj aby to svadelo na nejlepsi ceny

                          0 0
                          • R4YNE8  

                            Známý bral tu Rebu a zatím bez problému. Jenom ten zmíněný problém u toho poslaného ročníku. Jinak vidlice byla skutečně jako nová, takže je otázkou, jestli ještě nějaký kusy mají skutečně skladem. Osobní zkušenost s Bradským zatím nemám, takže nemohu objektivně soudit.

                            0 0
                            • RobJab  

                              tak to ma kliku :-) ja schanel uz asi 10veci a pokazdy mi prisla odpoved ze nemaji a odkaz na jiny dil .. ale tak zivot je hledani na netu se postupne sezene vse co clovek potrebuje :-)

                              0 0
      • JakeF  

        No konečně tu padla zázračná vidlice, která všechny top vidlice překonává svojí citlivostí a zároveň všechny závodní vidlice překonává tím, jak nehoupe :D.

        0 0
        • Fidži_CZ  

          Hezké, a pointa?

          0 0
        • iceq  

          Kluci, ve finále to stejně odšlapu já :) Vaše rady jsou přínosem, aspoň tuším jaké modely jsou dnes na trhu v kurzu – o čem se mluví, co se dá dát jako alternativa za v podstatě starou 80mm pružinovou. Myslím si, že vše novější bude + / jak svojí funkčností, tak například koukám i váhou.

          0 0
        • scret  

          vis co Saso, jdi doprdele:)

          0 0
          • JakeF  

            Zase ty? Ale notak, ty už snad prohledáváš každý vlákno, jestli tam zrovna něco nepíšu :).

            0 0
    • Jenda  

      varianta od x-fusion http://www.mojekolo.cz/…e-1–1–8–2012

      0 0
      • scret  

        hodne dobry za ty love…

        0 0
        • Vilém  

          …nj, ale jak s pripadnym servisem? Ma to vubec u nas nejakeho dovozce, nebo tak neco?

          0 0
          • nitraq  

            Ofiko dovozce by mělo být právě mojekolo.cz.

            0 0
            • Vilém  

              Tak pokud nejak funguji, tak by to nemusela byt spatna volba.

              0 0
              • Jenda  

                ja prave ted urgentne resil vidli pro svoji mamu misto pridrhavajici R7. nakonec jsem vzal epicona od Milana bo ho mam za rohem, takze tim padem i servis. Ale po zkusenosti s Enixem na dojizdaku si myslim ze v tehle cenove kategorii to bude fakt velmi dobra volba.

                0 0
          • scret  

            jak pise nitrag, XFusiony se uz ofiko dovazi… uz to neni jako driv…

            Servis bych resil stejne pres Bikelive a pokud bych shanel dily, tak dovozce…

            0 0
            • Jenda  

              tak hlavne co jsem koukal tak Velvet bude ± stejnej jak Enix a tam neni moc co resit, vzduchova komora s negativni pruzinou a tlumic pomerne jednoduchej. Aspon na Enixu vse solidni kovove, takze fakticky akorat hrozi vymena o-krouzku. Jedinej problem muze byt prilis mekka negativka – na mych 85 kg je to u toho enixe tak hranicni, spis bych snesl tvrdsi, jo a je to hodne linearni vidle, daval jsem gumu do vzduchovy komory abych zvysil progresivitu (na to enixu). Pokud je velvet vyrazne jiny, berte to jako off-topic blabol :-)

              0 0
            • nitraq  

              Nitraq, ty skrete:))

              0 0
              • scret  

                njn, jsem nevedel, ze jsi na to tak haklivej:))

                a ono je to bohuzel videt az v tvym profilu…

                0 0
            • Smazaný účet  

              uz se ofiko dovazi? ja mel zato, ze mojekolo pred nejakou dobou koncilo s xf a bylo po prdeli…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.