• Balrog

    Zítra bych se chtěl pořádně projet, viděl bych to na pohodové tempo na skoro celý den. Cíl Velká Javorina a Lopeník. Start bych dal asi ve Velké nad Veličkou. V průběhu dne někde pauza na oběd plus další na občerstvení. Pokud by jel někdo raděj Chřiby, taky by to šlo, popojel bych autem. Jak to vidíte? Jel by někdo?

    0 0
    • t29  

      Zní to lákavě. Kde a v kolik start?

      0 0
    • faba  

      Taky bych možná jel.

      0 0
      • Balrog  

        Vyjel bych tak v 10 z Velké nad Vel. od Kulturního domu (přímo pod nádražím). Kdyžtak navrhněte jiný čas. Dnes jsem trochu pojezdil terén kolem Lučiny a vypadá to v poho.

        0 0
        • Balrog  

          Vidím že jste oba z UH, tak pokud raděj preferujete Chřiby, napište kdy a kde sraz a můžem pojezdit tam. Přijel bych někam do UH ráno autem. ALe moc to tam neznám, takže trasa by v Chřibech by byla na někom z vás.

          0 0
    • marapara  

      No kucí, s počasím to moc dobře nevypadá. Ne že bych vás chtěl odrazovat, ale do lesa to asi moc nebude. Včera pořádně zapršelo a podle všeho má tuhle noc taky. Takže to bude jedna bahenní lázeň :) … v lese.

      0 0
      • Balrog  

        Pojed taky.

        0 0
        • marapara  

          Sorry, ale jdu pracovat na byt. Rekonstruuji, takže soboty mám plné.

          0 0
      • faba  

        Máš pravdu, předsedo. V noci silný déšť a zítra to nebude o moc lepší. :-(

        0 0
        • Balrog  

          Pokud by v noci delší dobu pršelo, tak by to asi nemělo cenu. Napíšu sem ráno kolem osmé jak to tu ve Velké vypadá. Zatím bych to tak černě neviděl.

          0 0
          • Balrog  

            Takže nám přes noc zapršelo a do lesa se moc dát nebude (tu cestu od Kam. B. nepočítám,ta bude v poho sjízdná), takže třeba jindy.

            0 0
    • t29  

      Tak se omlouvám, předpověď nic moc a mám teď obuté silniční kola (nachystáno na neděli). V případě pěkného počasí zkusím silniční výlet na Javořinu, přes Ostroh – Blatnici – Velkou n. Veličkou – Vápenky – a tu lesáckou skoro-asfaltku, co vede od hlavní silnice. Mohl bych vyrazit kolem půl jedenácté z UH a být tak v půl jedné ve Velké.

      0 0
      • Balrog  

        Jo, po Kamennou Boudu je asfalt a pak už taková lesní cesta sem tam makadam až nahoru.

        0 0
      • t29  

        nakonec okolnosti rozhodly za mě a trčím doma :(

        0 0
    • Lucke  

      Zdarec, no nevim, jestli se to tu neresilo, ale kdyo prijede zitra na javorinu do 14:00 tak ma pivko zdarma :) My jedeme :)

      0 0
      • hribik A1  

        nezapadli ste v tom bahne? :-)

        0 0
        • Ricci  

          Na Javorinu sa da ist po strkovej ceste,tam nie je problem s blatom, trochu mokra nezaskodi…

          0 0
          • hribik A1  

            viem co je tam z moravy z cesty strani-slavkov. ist po tej pripojke odtial na javorinu je zabava ako v marnici. bacorin tam ovsem, aspon ked som ju videl naposledy (pred rokom alebo cojaviemkedy), bolo, ze v nich snad ryby a zaby chovaju :-)

            0 0
        • Balrog  

          Nevím jak ostatní, ale já jsem dnes na kole nebyl.

          0 0
          • hribik A1  

            ja vecer, nafotit si zase par slnecnic (teda okrem toho, ze som sa cely den ponevieral po meste…), a v poliach, predovsetkym potom na polnych cestach, boli kaluze ako rybniky

            0 0
          • Pavel  

            Já byl, vyjel, po pěti km jsem vjel do lijáku, nasr.. to otočil, v lijaku dojel domů a než jsem zajel s kolem do sklepa, tak přestalo… Za to já bych úplně durch… Fakt super…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.