• Misiak

    tak, kto sa chysta? elitaci maju majstrak, ostatni budeme mat vacsie sance :)

    Anketa: ides?

    13x
    87%
    0x
    0%
    0 0
    • george.n  

      Jedu, kamos me naverboval. :-)

      0 0
    • Baracuda  

      Jj, taky si jedeme poprestizit :-)

      0 0
    • JIRA  

      Nemůžu bohužel jet a tak nabízím startovné pro kategorii MD.

      0 0
    • gargamel  

      Jedu taky, ale moc se mi nelíběj ty jejich letošní „inovace“, jako např. sobota – 4 hod, neděle 6 – hod, sobotní start asi až od půl jedný, nebo od kolika…:-(

      0 0
    • laba  

      Koukám, že BA mezi aktivními uživateli BikeFora není zrovna oblíbená, no ani se po posledním ročníku nedivím. Dávám jim ale ještě jednu šanci!

      0 0
      • Martin  

        Co se ti nezdálo. mě se loni líbilo

        0 0
      • piskot  

        nějak si nevzpomínám, že by loni bylo něco špatně ???

        0 0
      • pedrod  

        Osobně mi to minulý rok až na drobné detaily (např. vzdálenost parkoviště od startu) nepřipadlo špatný, letos se mi to dost líbilo. Po počátečních výhradách se mi taky nakonec zdá, že 4 + 6 je zajímavější. Ale ten sobotní start bych příště dal dřív (letos to bylo jasně kvůli štafetám později).

        0 0
    • brantec  

      Tady v Brne pekne chcije, jestli vyjde predpoved a bude prset i zitra a v nedeli, tak to bude rozhodne zajimavy:-)

      0 0
      • laba  

        No to už tady bylo předloni a moc zajímavý to nebylo :-)

        0 0
    • Misiak  

      tak ako sa jazdilo v tom dnesnom dazdi? :P btw davat na druhy den 6-hodinovy limit bola pekna zhovadilost…

      0 0
      • brantec  

        Sem za ty dva dny zmokl jen jednou v sobotu, kdyz sem se byl rozjet pred startem:) Jinak pocasi na pohodu.

        MTBO sem jel po prvni a jako neni to spatny, docela zajimavy. Sice jsme sem tam kufrovali, bodu asi moc neposbirali, ale i tak me to bavilo:)

        Co mně ale hodne vadilo, byla absence teple vody ve sprse! Clovek prijede spinave od blata, spocene a zaroven vymrzle do cile a ceka ho tam ledova voda tazena z potoka a zakaz pouzivani mydla. To bylo dost blby. No a to je zaroven jedinna pripominka k jinak vydarene akci;-)

        0 0
        • Misiak  

          v sobotu zas na nas kvapka nepadla, ale neska sme si to poriadne vyzrali. najhorsie ze tie veci nie a nie poriadne uschnut v tej zime. ale aj tak to bolo super-pobavil som sa, kufrov bolo malo (som orientak 6tym rokom) a islo to celkom fajn. btw prave kvoli doprovodnemu (ne)zabezpeceniu si VZDY hladame alternativne ubytko v niektorom z blizkych penzionov-tepla sprcha a postel proste musia byt. zlepsi to celkovy dojem z akcie ;)

          0 0
          • brantec  

            S tim schnutim mas pravdu. Sice sem napsal, ze pocasi bylo ok, ale kdyby bylo o 5–10°C vic a aspon nejaky slunicko, tak bych se nezlobil:)

            Vsechno zly je k necemu dobry..ted aspon vim, ze pro priste:) je lepsi zajistit si ubytovani sam. Ale zase zbytek meli zvladnute paradne..

            0 0
      • Baracuda  

        Me se prave ten system 4+6 libil – bylo to napinave az do posledni chvile a zajimavejsi na vymysleni. Kazdopadne pocasi fakt nic moc, ale zase si myslim, ze to bylo lepsi, nez kdyby bylo nejake velke vedro. Kazdopadne i kdyz sme taky mohli nabodovat vic, tak spokojenost.

        0 0
    • Maroška  

      Ať nezakládáme nové vlákno – letos se jede 26–27.7., sháním parťačku/parťáka, nenajde se tu někdo?

      Propozice tady: http://www.bike-adventure.cz/2008/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.