• Martin

    Tak uvidím se tam s někým z Bike-fora nebo nee? Bude krásně pršet, tak by to mohla bejt super akce:-) Budete-li tam někdo, tak se ozvěte, sraz navrhuji před stánkem Biketunelu, nedá se přehlídnout a taky za ně jedu.

    0 0
    • blue  

      takze to pojedes na kajaku? :-)

      0 0
      • Martin  

        Jelikož na kole jezdím v podstatě proto, že můžu bejt mokrej a špinavej a nikomu to není divný, tak jsem spokojen:-)))

        0 0
    • piskot  

      Myslím, že lidí z Bikefora tam bude dost, už se tady o tom minimálně jednou psalo, ale nechce se mi to hledat. Snad se to počasí na víkend probere, fotky z Drásala mě stačily, nechci být nějakým dalším aktérem podobného Woodstocku :)

      0 0
    • cabbage  

      na b-a chcalo snad pokazdy…snad az na posledni rocnik. moje ucest zavisi na necem uplne jinym…:/

      0 0
      • Martin  

        Zrovna ty jsi tuším sliboval, že jedeš…

        0 0
      • blue  

        pred dvouma rokama u plzne (nebo jak dlouho to je) taky tusim neprselo

        0 0
        • cabbage  

          u Plzne taky prselo- rano asi do 9 hod. na vysocine taky- i presden. naposled v luzickejch nekoho potkali i kroupy. nastesti me se vyhnuly:)

          0 0
          • piskot  

            Na Vysočině to byla jedna menší přeháňka v neděli, jinak bylo počasí ideální. Loni na mě bylo už moc velký vedro. Já jsem optimista (od narození :) takže furt doufám, že to nějak půjde a nebude lejt celej den.

            0 0
            • cabbage  

              na vysocine taky prselo- rano tesne pred startem. lempl namontoval 5sec. predtim nez sme startovali blatnik.

              0 0
              • preacher  

                jo prselo, ale to nic nebylo.....letos to bude asi horsi…

                0 0
                • Martin  

                  Lepší – lidi okolo si nebudou říkat „ty kreténi na závodech nám tady překážej“, ale budou si říkat „Cudáčci, oni musí být celý den v tom dešti“ :-)))

                  0 0
                  • JIRA  

                    "Jsem vodní úchyl, což se projevuje tím, že nejradši jezdím na kole vodou. " tak to se Ti to bude líbit.

                    Mě bahno baví ale vzhledem k tomu, že je to akce dvojic je to jen 50%. Pokud bude lejt jako teď – budu lejt a né jezdit. :)

                    0 0
                  • piskot  

                    ty seš vodák, ty seš na vodu zvyklej :))

                    0 0
                    • Martin  

                      Vodák, vodák – já o sobě na vodě tvrdím, že jsem zvlhlej bajker:-)))) (na kole samozřejmě, že jsem uschlej vodák)

                      0 0
                  • preacher  

                    vlastne jo…vsechno spatny je pro neco dobry…by mohli mavat rizkama. Vzdycky v nedeli kdyz jedem druhou etapu, tak to z tech kuchyni tak neskutecne voni.........

                    0 0
    • wbiker  

      Promiň mi mou nevědomost, ale kdepak se to koná?:-)

      0 0
    • martt  

      nase deti tam uz su a predtym boli na 5 dnovom MTBO kdesi v Plzni. Ak sa pocasie nezlepsi, tak ja osobne na BA vykaslem a zostanem cez vikend v posteli.

      0 0
    • paww  

      tak počasí vyšlo přesně podle předpovědi. Jak jste přežili ty bahenní lázně? Já jsem v sobotu málem vypustil duši, ale stálo to za to. :)))

      0 0
      • Misiak  

        Sobota este v pohode, ale neska… fuu, skoda ze sutaz o najvacsie prasa vyhlasili az par minut po tom ako som dosiel do ciela :o) Ale zazitok uzasny, bol som prvykrat a odteraz si BA uz nenecham ujst… p.s.: kto este isel okolo tych zelenych co mali neska (v nedelu) cvicenie pri luke nedaleko mapoveho startu? My sme sa s kamosom na nich strasne rehlili ako sa tam otacali na 5-korune a ostatni sa ucili pochodovat :))

        0 0
        • gargamel  

          Tem sem se pri dojezdu taky smal:-))

          0 0
        • preacher  

          jo, ti byli jedli…

          0 0
        • J.A.V.  

          Nejvesti prdel je, ze to byl podle vseho nejakej „pionyrskej tabor“ – visela tam americka vlajka, meli americky uniformy ale zrovna tam jeden druhyho komandoval at vypne prsa :-)) No oni si asi o nas rikali to samy kdyz videli bandu cvoku jak jezdi celej den na kole v desti. Jinak BA byla tradicne pekna, ale to pocasi me bohuzel dost otravilo. Ono dat si jeden zavod za sezonu v desti a v blate je prijemne zpestreni s prichuti extremni akce, ale posesty uz je to jen mokre a neprijemne.

          0 0
      • gargamel  

        Jo jo, pocasi bezvadny, v sobotu i v nedeli lijavec…, ale myslim, ze to stalo za to, i kdyz jsme v sobotu nestihly limit:-(. Nicmene atmosfera vyborna a lokalita taky bezvadna.

        0 0
      • merunka  

        no ale reknete, kdy se vam podari se takhle dobrovolne zadelat od hlavy az k pate. rada jezdim bahnem, bajkler ma bejt zadelanej,ale tohle byl fakt hukot,jeste ted vyndavam bahno z usi.ale jinak super tedaaspon z pohledu uplneho amatera:-))

        0 0
        • paww  

          přesně tak, bylo to super. Moře blata, skvělý brody. když jsi zhruba za deset minut durch mokrej, tak ti ani nepřijde že prší. :)))

          0 0
      • Martin  

        No, pokud jsi v sobotu málem vypustil duši, tak po neděli jseš jistě mrtvej:-)))) BTW: jet v takovým humusu maraton je poměrně drsná záležitost, ale v neděli ráno vstát, oblíct si ty mokrý věci a jet ještě jednou a pokud možno rychleji, to je teprve ten správnej morál!!!! Takže všem, kdo zvládli oba dny, mají můj obdiv (i já mám svůj obdiv:-) a Gung-Ho – všechno nejlepší k narozeninám!!!

        0 0
        • paww  

          věci jsem měl suchý, sjel jsem si domů (Brno) dát se dohromady. Jinak neděli jsem nějakým záhadným způsobem přežil, ale dnes mám nohy jak betonový sloupky ( ne tak pevný, ale těžký) :))))

          0 0
      • kovar  

        s blatníkama to byla pohoda, trpěly pouze brzdy. Ale mnohým tam bahno očividně chutnalo a používají ho na i čištění očí, jinak by si blatníky pořídili, ne? A ten déš? byl jakýsi vlažný, vůbec nevadil. Jediné, co mi tedy pěkně vadilo, bylo pivo Krušovice. Nebylo mu bohužel úniku, i hospoda v nejbližší dědině (BAldovec) byla zrušena, i když na mapě, kterou jsme vyfasovali, byla zakreslena.

        0 0
        • Martin  

          Blatníky neee. To mi na kolo nesmí:-) Třeba Biketunel prodal úplně všechny, co měl s sebou:-) BTW: když se 2 dny producíruju v kempu v tričku Bike-fora, tak čekám, že mě aspoň někdo odsaď odchytí a dá si se mnou pivo, ale NIKDO!!!

          0 0
          • kovar  

            jsem si bohužel nikoho s tričkem bike-fora nevšiml.

            0 0
            • J.A.V.  

              Já jo. Ale já jsem takovej plachej :))

              0 0
              • Martin  

                Škoda. Tak příště nebuď!!!

                0 0
                • merunka  

                  no to nesmis jit spat v 9,to totiz teprve vsichni vylejzaj ze sprch a konci s mytim kol a pak teprve jdou na pivko,to ty uz jsi davno chrnel:-)))

                  0 0
              • kovar  

                no my jsme se v tom centru závodů snažili být co nejmíň, absolutně nezvládnuté zázemí pro pobyt 1000 lidí a pořád kravál z reprobeden dlouho do noci. No hnus, pryč z tama…tak i proto jsem si nikoho nevšiml:-)

                0 0
          • paww  

            taky jsem si tě nevšiml, ale já byl nejspíš v komatu. :)

            0 0
    • seis  

      tak letos to byl diky pocasi opravdu „adventure“:) akorat organizatori nezvladli SI chipy – v sobotu jsme dojeli o dost pozdeji,a uz jsme pocitali s diskv.,ale k nasemu udivu nas pustili v nedeli na start a dokonce jsme meli vic bodu nez jsme najeli ve skutecnosti. A myslim, ze jsme nebyli jedini…

      0 0
      • gargamel  

        Hmm, tak to jsme na tom byli podobne. Pozdni navrat, ale penalizace zadna. Mozna to jeste v oficialnich vysledcich opravi.

        0 0
        • misj  

          my jsme meli v sobotu vse v poradku a v nedeli v cili se jim nedarilo precist chip..:( tak doufam ze ho nakonec precetli. Jinak v sobotu nam ani nekaplo a vnedeli pro zmenu prselo celou cestu… btw. v nedeli mi uz nebrzdila zadni brzda no a po nedeli ani predni. Partak na tom byl podobne akorat jeste ohnul prehazku a urazil kus SPD.

          0 0
    • JIRA  

      Čím blíž posouvají termín na začátek července – tím víc prší. :(

      0 0
      • misj  

        Na to musim reagovat citatem jednoho borce (letos na BA): Zazitek nemusi byt pekny, hlavne ze je intezivni…:))

        0 0
        • Báža  

          zážitek intenzivní to fakt byl. Taky si dovedu představit lepší zázemí, ale reakce na vzkazovníku BA mě občas překvapijí. Nejde srovnávat zabezpečení Krále Šumavy a BA. Příští rok pořádáme sixnumbers a taky neočekávám, že tam přijedou lidi, co budou požadovat absolutní komfort. Existuje samo i verze, že se ubytujou někde v soukromí.

          0 0
          • paww  

            no některý vzkazy jsou tam vážně zvláštní. My měli vymyšlenou skvělou taktiku, že budeme jezdit hlavně po zpevněných cestách. mělo to ale jednu malou chybu, kromě silnic skoro žádná zpevněná cesta v tom počasí neexistovala. :))) Nevím jestli jste někdo jel jihozápad mapy, ale podle ohlasů to bylo asi nejtěžší co se dalo zvolit. Já se do cíle fakt doplazil. Nevím jak jsem se ještě mohl vzpamatovat na neděli.

            0 0
            • Martin  

              Jeli jsme tam v sobotu. Ale nemyslím, že by to byl větší humus než kde jinde…

              0 0
              • paww  

                my to jeli taky v sobotu. nedělní severovýchod mi proti tomu připadal právě v pohodě, ..ale to je jedno, třeba jsem ještě nebyl rozdýchanej. :)))

                0 0
                • Martin  

                  Tak to jste měli stejnou strategii jako my, to jsme se museli na trati potkat:-))) I když nedělní severovýchod zvolilo hodně lidí.

                  0 0
                  • paww  

                    my startovali v neděli v 9.50 a to bylo ještě v poho, ale když jsme ujížděli z té 80ky tak to tam začínalo být jak na václaváku. jsem zvědavej na nedělní výsledky po tom našem sobotním vytuhnutí. :))))

                    0 0
                    • Martin  

                      my sobota v 10.00. Bohužel zpoždění 23 min.=110 bodů dolů:-( V neděli jsme už zajeli IMHO výborně – 200 bodů. Tak jsem taky zvědav…

                      0 0
                      • paww  

                        tak to je slušný, my v neděli skončili na 160, nedosáhli jsme na jednu 30ti (nebo 20ti, ted nevím) bodovou, protože jsme měli strach z penalizace. V cíli jsme byli o 19 minut před limitem. Podle mě nám na tu kontrolu chybělo ještě tak 10 minut aby jsme dojeli včas. Taky jsme se trochu zajebali u dvojky.:))

                        0 0
                    • Misiak  

                      Tak to sme sa na starte v nedelu stretli. My sme mali cislo 35, skoda ze som nevedel, mohli sme este hodit par slov (aj ked vobec netusim kto bol kto) :o)

                      0 0
                      • Martin  

                        A vadí to? Pokecat se dá i když nevíš s kým:-)))

                        0 0
                        • blue  

                          treba takhle nejak? :-)

                          • „Ahoj. Taky jedete zavod?“
                          • „Jo jo, taky.“
                          • „To se nam ale dneska udelalo hezky, ze?“
                          • „Je to skvely, uz se na to tesim.“
                          0 0
                          • Misiak  

                            Vdaka za uzitocnu radu, vezmem si ju k srdcu ;o) (btw: pytat sa niekoho kto stoji vedla na starte ci ide zavod je super napad, ja by som na to neprisiel ani omylom =P )

                            0 0
                            • preacher  

                              :-))) ja jsem se jednoho korena pri dojizdeni do cile prvni etapy ptal jsestli taky honi limit :-))) a on tak v klidku ze ne, ze uz maji stejne davno po…to ja aspon pristup, tak jme o tak praktikovai druhy den a bylo z toho 220 b penale.........ale zavod to byl dobrej.......

                              0 0
                              • Misiak  

                                220 penale? RESPECT :o)) Ale nie, my sme dostali prvy den minus 40 a druhy den sme dosli 44 sekund pred limitom. Tomu sa hovori „o drzku“ :)

                                0 0
                              • Martin  

                                To je drsný. Nás žralo –110 a jak vidím, nic to nebylo:-)))

                                0 0
            • Báža  

              no já jel mix s partnerkou, vůbec nebrblala, teda radši byla ticho úplně a měli jsme toho v neděli plný zuby doma. Motivovala se tím, že už v pondělí bude moci obdělávat svoje kytičky na zahradě a šlapala moc hezky.Jeli jsme oba dva dny na sever a asi to bylo lepší.My na naší akci dokonce plánujeme, že závodníci budou během jedné etapy spát uprostřed lesa, my jím přivezeme nejnutnější věci na spaní a zajistíme jídlo. To, kde bodou spát se dozví až na startu. No a když se to někomu nebude líbit, tak příští rok prostě nepřijede. Toto nejsou akce pro šampóny.No a za počasí opravdu nikdo nemůže, to bohužel dokáže ovlivnit až z 80%.

              0 0
              • paww  

                …no a ženský co to v tom marastě drtily celý dva dny, tak ty fakt obdivuju. Chlapi jsou přeci jenom větší čuňata a v tom bahně si leckdy lebedí. :)))

                0 0
                • misj  

                  nejvic obdivuju kategorii DD+ a mozna ze MD+ jeste vic… (ze se nepohadaj)

                  0 0
                  • Martin  

                    Naši kolegová dojeli v sobotu o 1,5 hodiny později. VŮBEC SE NEHÁDALI, jenom jeli a nemluvili…:-))))

                    0 0
                    • paww  

                      …to chápu. :)))

                      0 0
                    • misj  

                      no tak nevim co je lepsi… jestli se pohadat nebo spolu nemluvit…:)))

                      0 0
                    • JIRA  

                      To byli M+K (+C) někde schovaný?

                      0 0
                      • Martin  

                        Nee. Oficiální verze je, že to namapovali, jako za starejch dob, když ještě jezdili:-))) Ale zas to nebylo tak hrozný, večer byli v poho

                        0 0
                        • JIRA  

                          :)

                          Za starejch' suchejch' dob!

                          No i tak jste frajeři. Já už si večer řek', že pokud ráno bude hnusně, tak nejed(eme/u) – v bahně už jsem si toho najezdil dost. Hanča nadšeně souhlasila. A jelikož jsem nejel, tak těžko můžu kritizovat zázemí…ale...­......no radši nic. ;)

                          0 0
                          • Martin  

                            Po cca 1/2 hodině mi partnerka „nadšeně“ sdělila, že jestli jsme si v sobotu mysleli, že chčije, tak co má bejt tohle:-)))) Ale Jinak Věrčo, přilbu smekám, jela jsi sqěle!!!

                            0 0
                  • Báža  

                    my jeli MD+ a u tý 80 nehoře u brodu jsme potkali dvě starší dorostenky DD+, měli suprovou náladu, furt na nás něco pokřikovaly, ovšem jen do té doby,co ta jedna naprosto celá zaplula pod hladinu. Tímto se veřejně omlouvám, že jsem z toho měl prdel.

                    0 0
                    • misj  

                      jenomze vy jste zrovna mimo vsechny kategorie…;-). Vy jste dobry i v celkovym poradi…

                      0 0
                    • munro  

                      Já jsem hned v sobotu před prvním brodem taky pokřikoval na ty přede mnou „jeďte, jeďte, to je mělký“. Jel jsem ho totiž před měsícem. No a když jsem tam vlítl, tak jsem poznal, že vody přibylo – holt nevstoupíš dvakrát do jedné řeky/potoka…

                      0 0
                      • kovar  

                        a nebyla tam náhodou i lávka?

                        0 0
                        • munro  

                          Je to možný, ale stejně jsem byl v závodní psychóze lávkami pohrdajíce.

                          0 0
                        • merunka  

                          brod je od toho, aby se brodil a ne ze ho objedes po lavce.po lavce jezdej maminky s kocarkem kdyz jdou na vylet.je pravda, ze jsem na jednom brodu byla dost prekvapena v jak hluboky vode se jeste da jet,ale zase musite uznat, ze ta voda i obcas hrala.

                          0 0
                          • pedrod  

                            Souhlas. Ale jen mala poznamka – i s kocarkem bych brodil, tedy pokud by ten kocarek nebyl jednostopy, ta lavka nebyla sirsi jak 3O cm :-))

                            0 0
                • munro  

                  No např. moje žena si v tom bahně lebedí tak, že se ještě pro jistotu celá vyválela v tom kopečku 20 m před cílem. A její spolujezdkyně stejně tak.

                  0 0
              • dafe  

                Ja jsem jeden z tech kteri prskaj – Bazo nic ve zlym ale byli jste celou dobu v kempu nebo ubytovani jinde nekde v pohode s jidlem? Me se totiz partnerka zhroutila kdyz v sobotu jeste 5 hodin po dojezdu nemela nic k jidlu diky tem krasnym frontam a vyborne obsluze v restauraci. Uznavam ze jsme vybiravi a radime se spis k samponum :-) ale tohle bylo trochu moc, survival na trati je v poradku, ale druhy survival po dojezdu je uz KO.

                0 0
                • Báža  

                  Hele dafe, já si nehraju na žádnýho tvrďáka, spali jsme od pátku v kempu, parnerka taky měla hlad, ale trochu jsme s tím počítali a přivezli si nějaký jídlo s sebou a nahoře v hospodě se myslím celkem snažili i když je pravda , že tam jsem byl jen v pátek a v sobotu nevím, něco jsme si uklohnili.Co mám neofiko zprávy, tak obsluha z loňska, která tam stejně byla, nemohla mít svoje občerstvení, neb si to nepřál majitel campu a chtěl na tom vydělat sám. A to prostě Kejmil ovlivnit nemoh.

                  0 0
                  • dafe  

                    Ty v… kempak fuj! :-) Jinak jakto ze to Kejmil nemoh ovlivnit? To s tim vydriduchem nemel sepsanou smlouvu? Ale jo jinak to beru a souhlasim zlobim se prevazne jen na toho kempaka. A taky na sebe ze jsme jeli na jih a prijeli hrube po limitu – ale partnerka treba hodila salto ve sjezdu, tak je dulezitejsi ze se ji nic nestalo. Jo mas pravdu v patek byla hospa v pohode, v sobotu spatny. Olomoucaky jsem potkal uz v patek a na krusovice jsme meli stejny nazor :-)

                    0 0
                    • merunka  

                      priste kupte par rohliku,sejrik, salamek, nejakou papricku k tomu a mas to.pak az opadne nejvetsi fronta v hospode, muzes jit na poradnej dlabanec.a nebo u stanku bike tunel meli spoustu jidla, takovy ty pasty, cucaci bonbonky a tak:-)))

                      0 0
          • kovar  

            ty negativní reakce tam na vzkazovníku jsou podle mého subjektivního názoru zcela objektivní. Asi by bylo pro příště lepší, kdyby pořadatelé z USK jasně PŘEDEM řekli – odjeďte závod a vypadněte jinam, nic tu pro vás dalšího už nejsme schopni zajistit.

            0 0
            • paww  

              máš pravdu, že třeba loňskej Cvikov byl zajištěnej líp. Ale co vím třeba z jiných závodů na mytí jsou fronty všude. Mě to ale připadlo v normě, možná i pod vlivem toho, že když jsi celý den ve sračkách, tak nemůžeš čekat že tě večer budou chovat jak v bavlnce. Myslím že i tak to měli náročný. Ale souhlasím s tím, že zlepšovat se jde pořád a z těch připomínek by se měli poučit. Mě všechny negativa zastínily extrémně náročný trasy (díky počasí).

              0 0
            • dafe  

              Jojo, na to se pokusim nalakat partnerku pristi rok.

              0 0
          • ondon  

            No, to taky snad nikdo soudnej ani nedělá, ale musíš uznat, že v porovnání třeba s Novym Městem předloni to bylo nebe a dudy (nepočítám počasí, za to nikdo nemůže) a i loňský Cvikov, kde bylo počasí opačný extrém považuju ze velice vydařenej. Přece jen je to dost velká akce, která se tváří jako profi, startovný taky není úplně malý, tak přepokládám, že kritika je na místě. Třeba Bakováky bych si za netroufnul kritizovat ani kdyby udělali Ruletu bez zázemí a startovalo se u Hypernovy v Boleslavi :) – ti to dělají fakt jen z dobrý vůle.

            0 0
          • misj  

            ja myslim ze organizace byla v pohode. My jsme byli rozmazleny a predstava ranniho vstavani do mokra se nam moc nelibila, tak jsme sli spat do hotelu – no problem.

            0 0
            • misj  

              nejhorsi snad byla ta holka co behala na startu s mikrofonem a snazila se tam delat rozhovor. Zvlast hlaska: kdyz mate ty mikrofony mate k nim taky reproduktor byla vydarena…

              0 0
              • Martin  

                Taky jeden zážitek – po nedělní etapě se mě ta dobrá žena jala vyzpovídávat. byl jsem totálně grogy a konečně zažil pocity lidí, když třeba doběhnou 1500m, maj dojem, že umřou a reportér už u nich stojí s mikrofonem a má duchaplný dotazy:-)))))

                0 0
                • Báža  

                  tu holku, což byla Kamenáčova dcera, bych taky nejradši zabil, hlavně v neděli, když jsme dojeli nasraní a báli se o výsledek, ale zase v sobotu mi dovolola udělat reklamu na sixnumbers, což jsem byl celkem rád. Jinak má ale jistou nominaci na MS v MTBO, tak jí apoň takhle přeju co nejlepší výsledek.

                  0 0
                • JIRA  

                  Odkaz na stránky skvělého závodníka a vyjímečného fotografa:

                  http://www.cryzyy.net/2005/ba05/

                  Tedy pokud to není uvedeno už jinde. :)

                  0 0
                  • Martin  

                    Ale on byl pouze doprovod!!!!

                    0 0
                    • blue  

                      ale jinak je to skvelej zavodnik :-) on byl hrebickem v rakvi moji zavodni kariery na podebradce u plzne :-)))

                      0 0
                      • Martin  

                        Naháněl jsem Cabbage, aby s ním jel, ale vyměk a jel se radši občerstvovat do Haloun!!!

                        0 0
                    • JIRA  

                      Protože mu nedorazil partner… Takhle si nás fotil s Johanem loni na Meresjevovi. My jsme závodili a on vždycky jel dopředu vyfotil nás a pak nás v klidu dojel. V neděli jel dokonce místo mne, jelikož prvních 10 km jsme ujeli za 20 minut a na to jsem fakt neměl.

                      0 0
                  • paww  

                    super fotky

                    0 0
    • cabbage  

      none, ted bylo o B-A dokonce ve zpravach…a nesekli se:) podle zaberu z trati se docela rad ze sem nejel..

      0 0
      • Martin  

        Nebuď – měl jsem pro tebe hodně rychlýho par?áka a moc by sis to užil!!!!

        0 0
        • cabbage  

          v patek sem mel skoro schizofrenii. jet tam, poradne se zabahnit, roz*ebat vsechno na biku a poradne si to „uzit“; nebo jet s gung-hem slavit narozeniny. predstava proc*canyho stanu me presvedcila o tom druhym.......

          0 0
          • Gung-Ho  

            Doufám, žes nelitoval :-) Mě Tvé rozhodnutí těší

            0 0
            • cabbage  

              pouze me to utvrdilo v presvedceni ze se potrebuji rozdvojit… zranici v halouanch sem si opravdu uzil:)

              0 0
          • Martin  

            Asi tě nepřeqapí, že jsme se rozhodovali o úplně stejném rozdvojení. Gung-ho jistě promine, ale jel jsem v týmu sponzora a taky jsem se na akci dlouho těšil:-)))

            0 0
      • paww  

        …tak jsem myslel že to budou ještě opakovat ve večerníku, ale nic. škoda, chtěl jsem vidět jak ty bahenní lázně vypadaly jiným pohledem než zevnitř. :((

        0 0
    • pz  

      tož mám smýšený reakce: tra? včetně bahýnka naprosto mý sousto, né už tolik dobře to brali prostřední a malá placka :o) zalítli sme nakonec sedmej flek, a nutno říct že já MTBO Béčko (H19B) s bráchou sme to nečekali :o) organizátoři vůbec nezvládli zázemí pro 1000 lidí. 3 akční sprchy pro chlapi, docela mrda fronta na mití bejků, klobásos stan byl výsměch, ATD. celkově ale musim díky trati a bahenní náročnosti na jihu hodnotit letošní BA5 jako super bajkovku na kterou budu dlouho vzpomínat :o)) spolu s 5D to dalo dobrej tejden kdy sem se po kozy brodil v potoku na K110 až po šišky (tentokrát bez mÁka) na silnici v chcanci. no nebejt tý Drahanský vysočiny a našeho výsledku, tak BA5 u mě moc bodů za letošek neposbírá… Tím zdravím borce z Bakova za podařenýho Meresjeva kuci :o)). a na přes rok možná ale určitě zase šoust

      0 0
    • wroum  

      heč, mam prispevek cislo 100

      0 0
    • Siddha  

      bleee tak jako spise silnicar jsem byl docela prekvapenej tim humusem, ale proste jme vyzkouseli neco, co bychom jinak rozhedne nejeli! vsechny ty brody, bahno, vymazleny sjezdy… dali jsme v sobotu jih, ale prijeli hodinu po limitu >>> 9999 trestnych bodu coz jak uznate neni dobry zacatek. v nedeli jsme dali 220b, jeli jsme na SV – vic asfaltu, ale min bodu. v sobotu komp nez odesel nameril 100km, v nedeli 50km, v sobotu za 5h v nedeli 2h50m respektive.

      tu nasi hodinu v sobotu zpusobilo kufrovani u Bilovic, pac jsem tam znal jako mistnak zarucenou zkratku ;o) a pak cesta z Novyho Hradu po zelene do Blanska…

      no a ted se lecim z paradni anginy, mam silny antibiotika a tak…

      0 0
      • paww  

        u novýho hradu to bylo super. :)) tu zelenou jsme vypustili aby jsme tak dlouho nešlapali v blátě do kopce a pustili se napřímo po nějaké nezpevněné která byla i v mapě. cesta to byla bohužel asi jen sto metrů, potom jsem jenom čekal kdy potkáme nějakého horolezce jak to slaňuje. nevím jak jsem to vůbec vylezl, ale totálně jsem se tam zatavil. :))) …zkratky jsou skvělá věc :))

        0 0
        • Siddha  

          pockej ale myslis tu zelenou do Blanska, co vede tak dva ci tri km po vrstevnici a pak ostrym bahnitym sesupem dolu, kde moje „ostry“ semislicky pely chvalu na sveho pilota? :o) pres tu vrstevnici bylo napadalych asi 50 stromu, nektery vubec nesly prelezt, jinde s tebo ujizdel celej svah… parada. jo a v tte zkratce sem samoze chytl defekt.

          0 0
          • paww  

            přesně tu myslím, jenom s tím rozdílem, že mi jeli směrem z Blanska po státní, tu zelenou jsme minuli se slovy v tom marastu se tady nebudem takovou štreku plazit do kopce a asi po kilometru je v mapě značená nezpevněná cesta, která vede ze silnice kolmo proti vrstevnicím …tak tu jsme šplhali. krátší to určitě bylo, ale skoro kolmý. …jo sem tam se mi v hlavě vylíhnou skvělý věci. :))) …a padlý stromy jsem asi po osmým přestal počítat

            0 0
      • munro  

        No jestli tě to potěší, tak parádní nachlazení jsem si odvezl taky. Je mně tak blbě, že se nechci na kolo ani podívat. Kompl neunesl tíhu doby v neděli po 35 km. Chvíli se zoufale snažil a nabízel střídavě údaj 8 a 16, aby to nakonec definitivně zabalil…

        0 0
        • Martin  

          Já se byl včera projet a po 20ti km jsem to zabalil. Ještě asi nejsem po BA na jěždění dostatečně uzrálý:-)))

          0 0
      • fish  

        anginu by som bral skorej ako zkolabovanie kolien.v nedelu som po asi 1.5hodine uz skoro nemohol slapat,kvoli brutalnej bolesti v kolenach.zabalili sme to cestou zo 6tky.po asfalte som sa plazil na najmensom prevodniku a chcel morfium… vcera som uz dokazal chodit bez krivania,ale po piatich minutach chodze ma zasa zacali poriadne boliet.k ortopedovy sa mi podari dojst asi az v pondelok.ale bajkovanie toto leto je uz asi v kybli a to som chcel ist maraton Horal trat krejzi… teraz mozem tak maximalne s priatelkou po hradzi :-((((

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.