• pitos

  Konec sezóny se blíží pomalu ke svému konci, sníh nám ale zatím ještě nespadl a tak je podzimní jezdění v plném proudu. Staré vlákno začíná být zaplněné, takže popojedeme a dáme šesté pokračování.

  Nebudu vymýšlet nový úvod, vše zůstává při starém. Tento thread je pro všechny, kteří se v Beskydech pohybují a nebo se zde chystají. Jde mi o to, aby zde byly zachycovány aktuální informace z těchto hor.

  Mělo by tu být asi tohle.

  – sněhové informace: průjezdnost hřebenů,dostupnost jednotlivých kopců na biku a sjezdy

  – průjezdnost tras: info o polomech a různých kalamitách znemožňujících pohodlný průjezd hřebeny,sjezdy,vý­jezdy…

  – případně různé zajímavé zkratky či objezdy nezáživných míst,případně poradit, kde v Beskydech nejlépe jezdit

  Pište tedy postupně své poznatky a vkládejte fotky, určitě to pomůže a ulehčí cestu mnoho lidem, kteří se do „našich“ hor chystají.

  • pitos  

   Kromě pár blátivějších míst po těžké technice od lesáků si myslím že máme hlavní hřebeny celkem čisté a dobře jetelné. Žádné velké polomy nemáme a i nejvyšší vrcholy jsou zatím relativně suché a na biku dostupné. Já si rozhodně podzimní ježdění letos užívám:)

  • ratel  

   Pozor na děla! Už míří…

  • pocestny  

   Barabská cesta kolem Smrku je zajebaná polámanýma stromama, a asi se to do do zimy neuklidí – špatné vyhlídky i pro případné zájemce na běžky. Dobré je, že se dělá sběr odpadků, nebo natírání dřevěných sloupků „Rezervace“ atd. – pěkně se tam o to někdo stará.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.