Berounská desítka - nový MTB závod 29.6.2013

44 nepřečtených
  • Bouba

    Bikeři,

    rádi bychom vás pozvali dne 29.6.2013 na obnovenou tradici Berounské 10 (XC), která se v různých podobách jezdí již od roku 1980. Budou zde na vás čekat 2 až 3 okruhy o délce 10 km, každý s převýšením 283m (získaná nadmořská výška), vedoucí výhradně po lesních cestách. U nás po žádném asfaltu nejezdíme. Start i cíl závodu je na Zdejcině (nad Berounem). Trasa vás zavede do atraktivního a členitého terénu lesních cest, pěšin a singl treků v blízkosti rozhledny Děd.

    Více na: www.berounskadesitka.cz

    0 0
    • JakeF  

      Hm, že bych se stavil podívat, co jezdí v Berouně za bajkery? :)

      0 0
    • Bouba  

      Na Facebooku http://www.facebook.com/ běží soutěž o startovné na závod Berounská desítka ZDARMA. Stačí jako první formou komentáře odpovědět na uvedenou soutěžní otázku a startovné je vaše :-)

      0 0
    • mikedusty  

      Když chci závodit, musím mít plnou ochrannou přilbu. Co to znamená?

      0 0
    • chuckier  

      O víkendu jsem zhruba polovinou trasy proběhl a jet bych to teda nechtěl. Z toho jak se tam poslední dobou těží dřevo jsou cesty dost rozježděný a navíc je to všechno ještě rozmáčený, tak snad vám to do tý doby aspoň uschne.

      0 0
      • Bouba  

        Závod bude až za více jak měsíc, do té doby bláto uschne a cestu „rozjezdí“ berounští bikeři, kteří tam jezdí trénovat :-) Na závod bude trať v co nejlepším možném stavu, ale neumíme bohužel poručit větru, dešti :-))

        0 0
    • Smazaný účet  

      dobrej závod a pěkná trať (ne lehká)…kdysi jsem to dával během a po doběhu (1 okruh) další dva okruhy MTB…mazec :-)

      0 0
      • Šíša3  

        I k této tradici se příště dostaneme. Dopoledne běh,odpoledne Bi ke. Kategorie pro apúčastníky obou závodů…

        0 0
    • Bouba  

      Něco z historie, aneb jak vypadala Berounská desátka v roce 2005 :-)

      Více fotek na: http://www.facebook.com/…unskaDesitka

      0 0
    • Bouba  

      V průběhu následujících dní, hned jak nám to počasí umožní dojde k obnovení značení trati Berounské desítky (modré a červené šipky na stromech). Následně celou trať projedeme a natočíme na kameru. Video bude poté umístěno na stránkách závodu.

      0 0
      • Darkson  

        bych si to s váma jel projet, pokud by to šlo:-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        aspoň protáhnete tu pěšinu od starý hájovny na Zdejcinu…esli se teda jede tamtudy…je tem jungle jak ve Vietnamu…

        0 0
    • Bouba  

      Startujeme už příští víkend :-)

      0 0
      • JakeF  

        Bude i nějaká technika nebo jen rubačka po širokejch lesních cestách?

        0 0
        • Smazaný účet  

          jestli je to ta trasa, co se jezdila kdysi, tak ti v pohodě stačí HT s pevnou…ale připrav se na pár pěknejch stojek :-)

          0 0
        • Šíša3  

          Jen rubačka to nebude,i nějaký sjezdík,singl,pěkné stojky,prostě od všeho něco :-)

          0 0
      • ¨MZ  

        Sakra nestíhám, od 12h jedu UAC Zdejcina na silnici a za dvě hodinky, abych stíhal start Berounské desítky, těch 84km opravdu nedám :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          hmmm, ten úsek od Lísku k silnici Hudlice-Otročiněves si na silničce užij…

          máš tam tak 10cm zdvihy? :-)

          0 0
        • Šíša3  

          Mam takový dojem,že budou nějaké změny v propozicích a stihneš oba závody… i holky od nás to pojedou … :-)

          0 0
    • karliner  

      Startovné na místě 250 Kč.. WTF????

      0 0
    • JakeF  

      A elita 4 okruhy? To je kategorie vyhlášená pro jezdce s elite licencí? No moc jich mezi přihlášenejma nevidím :D.

      0 0
    • Bouba  

      Trofeje pro vítěze MTB závodu Berounská desítka. Řekněte, nejsou krásné? :-)

      0 0
    • JakeF  

      Tak trať celkem pěkná, organizace fajn, akorát ten nájezd do druhýho kola byl trochu zmatek a ta ztráta byla pro mě dost možná klíčová a to sjíždění dost bolelo, ale tak měl jsem v tom i svůj podíl viny, takže se značením a organizací spokojenost.

      Trofeje velmi pěkný, asi nejhezčí, co jsem kde potkal, minimálně z menších závodů na 100%. Koláče taky super :D.

      Co bych teda ale chtěl vytknout je to obousměrný vedení v pár místech, to byl jeden z nejblbějších nápadů, co jsem na závodech viděl vůbec. Nejspíš by stačilo hodit doprostřed bílou čáru a upozornit na to na startu, že narozdíl od běžnýho silničního provozu tady budem jezdit vlevo. Takhle to byl občas dost nebezpečnej zmatek, na kterou stranu uhybat, jak tam lidi kličkovali mezi těma vymletejma korytama…

      0 0
      • Bouba  

        Pro příští ročník dáme do oboustranného úseku mlíko, tak ať každý ví po které straně jet … moc díky za každou připomínku :-)

        0 0
    • Bouba  

      Chceme všem závodníkům i divákům poděkovat za úžasnou atmosféru, kterou jste dnes vytvořili na MTB Berounské desítce.

      (organizátoři závodu a team More Than Bikers)

      PS: zároveň vás zveme na Berounskou 24 hodinovku, která se koná 27.-28.7.2013. Více na www.berounska24h.cz

      0 0
    • Bouba  

      První fotky ze závodu naleznete zde:

      www.facebook.com/…unskaDesitka

      Ostatní budeme postupně přidávat.

      No a bude i video :-)

      0 0
      • maxus_aurelius  

        ve druhe trenine prvniho kola jsem pichnul :( dost se mi podarilo sjet. Jenze ke konci druheho kola dalsi defekt a treti kolo jsem uz hlavne diky upadajici moralce protrpel – jinak singlik moooc peknej :) i jinak se mi u vas libilo! Nebejt toho defekteni, tak pohodovej zavod.

        0 0
      • Smazaný účet  

        jestli to příště dáte jako MTB duatlon (jeden okruh běh, tři okruhy kolo, jeden okruh běh), jdu do toho :-)

        jenom kolo je na mě už děsná palba, přece jenom už jsem starší pán :-)

        0 0
    • karliner  

      Jenom technická poznámka – zevloval jsem kolem poledne po Zdejcině a spousta lidí jedoucích na B10 se ptala buď mne nebo pořadatelů toho silničního závodu, kde je registrace. Možná by příště stálo za to šoupnout jednu šipku na začátek Zdejciny a druhou na odbočku k registraci.

      0 0
      • JakeF  

        A třetí na to rozcestí pod parkovištěm, i když aspoň jsme si projeli část tratě :D.

        0 0
      • Smazaný účet  

        jsem jel kolem dneska a cedule tam byly…ještě furt…tak nevim, kde byla chyba ;-)

        eee…dneska jakože včera, samozřejmě :-)

        0 0
        • ¨MZ  

          cedule tam byly, ale na parkování, ne kde je prezentace. Ovšem ani to parkování jsem nenašel. Chtěl jsem nechat auto na oficiálním parkovišti, ikdyž většina lidí, alespoň co jela UAC, to nechali přimo u silnice na Zdejcině, tak jsem jel po těch značkách kilometr za Zdejcinu, tam odbočil doleva, jel dál lesem snad půl kilometru a nic jsem nenašel, jenom malinkatej plácek, kde se dalo otočit auto, tak jsem jel zpátky a zaparkoval na Zdejcině u hřiště.

          0 0
          • JakeF  

            To jsi měl nejspíš už jenom kousek, takovej plácek tam po cestě byl. Každopádně stejně to odtamtud byl ještě kus cesty, pěšky by ses docela prošel.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.