bajkování s Čembou v Praze a blízkém okolí - 2012

364 nepřečtených
  • VeVe

    Bajková vyjížďka – středa 11.4.2012

    Namotáme to kolem Točné a kopců kolem. No a příště už zase jinam.

    Sraz: v 17.30 pod Barrandovským mostem na Bránické straně, další alternativní místo k přidání se je křižovatka nad Velointestem, tzn. křížení ulic na Výspě a Klánova – průjezd odhaduji tak cca v 17.50.

    0 0
    • ronin  

      zítra se chystám vyjet, tak se přidám

      0 0
    • karliner  

      Je to lákavé, na Točnou se jeden jen tak nedostane, ale asi dám z estetických důvodů přednost giletce. Prostě se mi nechce umývat ******** kolo od bahna :-)

      0 0
    • cervmi  

      Ahoj,také se pokusím dorazit. Sraz je tedy asi přímo pod mostem, že? :)

      0 0
    • roman 3D  

      ještě že jezdíte v Praze, tady na severu by jste byli vzácní jak ti zubři co je vypustili z obory a ani by jste se neslezli:-))), možná tak Kolombo by dorazil, von prý furt věří:-)

      0 0
      • teepeex  

        ty mas v ty kebuli dobrou lopatu prejtu clovece:)

        0 0
        • lusk  

          jednou snedenyho

          0 0
          • roman 3D  

            hlavně si nezapomeňte průkazku s nalepenou známkou že máte zaplaceno na letošek, jinak nemůžete s čembou na společnou vyjížku po praze:-)

            0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka – středa 18.4.2012

      Tentokrát něco hodně na pohodu.

      Sraz: v 17.30 na hrázi Hostivařské přehrady

      report z loňska: http://www.cemba.eu/…-po-cervene/

      0 0
      • Barberry.pha  

        Skoda ze ty odpoledni terminy nestiham, trasa se mi libi a uz jsem jiz kousel, akorat v Zahoranech jsem to nejak nemohl trefit (lelhala technika navigace Edge 705) a tak jsme jeli dal po modre do Davle,

        0 0
      • roman 3D  

        jedůůůůůůůů:-), hlavně ať je tam čemboun karliner, přijede i Janouch:-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        scheisse, zas se loví v mym revíru a já léčim kašlíček. esli to trochu vyléčim, tak bych se svez aspoň do průhonic, víc asi nedám, ale vidim to černě. :o(

        0 0
      • Tiky  

        Jestli nebude pršet, tak jedu. Minulá vyjížďka byla povedená.

        0 0
      • Mirek_29  

        pokud se nic nepřihodí tak bych se zase rád s vámi svezu kuli vám jsem si pořídil teleskopickou sedlovku.

        0 0
        • VeVe  

          To jsi udělal dobře! Ale tak ostře zase nejezdíme..:-)

          0 0
      • vok  

        Čus, připojim se v Pruhonicich. V kolik tam tak bude? V 18.00? V 18.15?

        0 0
        • VeVe  

          Tezko odhadovat presny cas na minutu.. Odhaduji, ze tech 18.10 je realnych. Ono take zalezi, kde presne se pripojis. Jestli dole hned po vyjezdu na silnici nebo az nahore u parku. Muj tlf je: 777 728 752.

          0 0
      • ronin  

        objevím se na hrázi

        0 0
        • Medunka  

          objevím se na hrází a pojedu pod hráz na jedno :-)

          0 0
          • Pijer  

            Lenora? ;-)

            0 0
            • Medunka  

              to ani ne, ale aktuálně vydržím na kole max 2 hoďky a představa pro mne chrtí vyjížďky je docela vražedná

              0 0
              • Mirek_29  

                vůbec se ničeho neboj jedu já a tak se žádné velké rychlosti nedočkáme. Vždy všude poslední :-) Tak že s klidným svědomím můžeš jed.

                0 0
                • Medunka  

                  S klidným svědomím bych jela kdybych věděla, že se budu krotit a držet mezi posledníma a cpala se dopředu a to je poslední co můžu :-)

                  0 0
                  • Mirek_29  

                    mám v práci takovou kotvičku tak si tě háknu a můžeme pokecat :-)

                    0 0
                • Teddy  

                  s klidným svědomí bych jí „jed“ asi nedoporučoval, ale jet bys měla určitě:) Poslední místo si zabírám já, jezdím poslední i když jedu sám:)

                  0 0
              • Pijer  

                Je to fakt, jedou samí chrti.

                Třeba já :-)

                0 0
              • VeVe  

                Ha ha, to jsi me vazne pobavila! Chrti vyjizdka..:-) Mam plouzici den/tyden/rok, takze muzes byt v klidu..

                0 0
                • karliner  

                  Hele, nepodceňuj se. Ty tisíce zimních km na žiletce se někde projevit musí :-)))

                  0 0
                • Vegan  

                  Tos ted si me FAKTticky pobavil :D :D :D :D :D :D …

                  0 0
          • ronin  

            pojedu nejdřív pod hráz(na svačinku;-), pak na hráz

            0 0
      • Teddy  

        taky se přidám

        0 0
      • Radez  

        Taky bych se rád přidal, snad to stihnu.

        0 0
      • tonik666  

        Já bych se taky přidal, ale bohužel to nestihnu :(

        0 0
    • Mirek_29  

      jsem to stihnul a mam v nohách 78km a jinak díky.

      0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka – středa 25.4.2012

      Zopakujeme si trasu z minulého týdne.. Tempo ovšem poklidnější! :-)

      Sraz: v 17.30 na hrázi Hostivařské přehrady

      report z loňské vyjížďky: http://www.cemba.eu/…-po-cervene/

      0 0
      • Mirek_29  

        minule to už bylo na knop a ty by jsi to chtěl jed ještě pomaleji to ale přijedete ráno.

        0 0
        • Medunka  

          jj, moc dobře vím proč s váma (s nima) nejezdím

          0 0
          • Vegan  

            jsem rad, ze nejsem jedinej komu toto vlakno prijde kdyz nic jineho opravdu hodne vtipne :)

            0 0
        • VeVe  

          Když se vynechá pivní zastávka po cestě, tak to bude úplně v pohodě..:-)

          0 0
          • Pijer  

            Pivní zastávka se opravdu vynechala a v pohodě to bylo. Trasa stejná jako minule a je to pade. Hodil jsem to na cykloserver

            0 0
            • karliner  

              Čímž jste tedy zrušili poslední opravdu atraktivní věc na čemba vyjížďkách :-)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                50 km za někym vlát a pak si ani nedat pivo. Kam to spěje, todleto? :o)

                0 0
              • McBlacky  

                rezervuj si 9/5 :)

                0 0
              • VeVe  

                Vynechali jsme jen pivni mezi zastavku v Zahoranech, ta finalni U Chladu samozrejme zustala! :-) To by jinak byla asi vazne revoluce a kdo vi v co jeste by se to mohlo zvrtnout..:-)

                0 0
      • McBlacky  

        to jsou ambiciozní plány na 17:30.

        až dojde inspiRace, něco bych tady měl. Libeňský most start – Bohdalec cíl. Kolik to je km nevím, skoro placka, zevl tempo 2:30–3:00.

        0 0
        • VeVe  

          Ve středu 9. května? :-)

          0 0
          • McBlacky  

            předběžně s tím budu počítat

            je to lehčí terén, žádný padáky po skalkách, HT friendly.

            0 0
            • karliner  

              Nechápu, proč cíl na Bohdalci, když o kilometr dál je První pivní tramway :-)

              0 0
              • Pijer  

                škoda, že nemá zahrádku :-(

                0 0
              • McBlacky  

                chtěl jsem napsat Hamr, ale to by zase většina nevěděla kde to je.

                Já zajistím trasu, chlastání je pak dobrovolný :)

                0 0
            • Mirek_29  

              toho 9 bych se rád přidal pokud se pojede opravdu z Libeňáku.

              0 0
      • ronin  

        kolem v práci, tak dojedu na hráz

        0 0
      • Pijer  

        Měl bych tam být a nebudu sám.

        0 0
    • JPD58  

      Zdravím ve spolek. Jezdím dost často v kopcích na jih od Prahy kolem Vltavy(Točná, Zvole, Trnová, Cukrák atd.). Budete-li plánovat v budoucnosti výlet v těhle končinách rád se přidám.

      0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka – čtvrtek 10.5.2012

      Tak prý skoro placka a zevl tempo s dojezdem na Hamru v Záběhlicích ..:-)

      Sraz: v 17.30 – Libeňský most

      0 0
      • karliner  

        Nebylo to plánováno na 9/5 ??

        0 0
      • roman 3D  

        a bez zastávky na pívo neb správný čemboun když jede na projížku na kole tak dle etického kodexu přece nepije:-)

        0 0
      • Elwing  

        A kudy se asi tak pojede? Opačný směr by mi vyhovoval víc :)

        0 0
        • McBlacky  

          plánuju to: podle Rokytky ke Kejřovu mlýnu, Hostavice, dolní počernice, Dubeč, Uhříněves, Petrovice, Hostivař, Hamr

          0 0
          • Elwing  

            Dobrý, to abych si vzala svůj silniční speciál :)

            Uvidím, jak na tom budu po dlouhém víkendu…

            0 0
          • Smazaný účet  

            tak esli to vedeš ty tak dojezd na Hamr bude tak v 18:30? :o)

            0 0
            • McBlacky  

              :) :) :)

              0 0
            • Medunka  

              z toho mám taky strach

              čeká mě ve čtvrtek školení :-( ale zas mě láká nechat se protáhnout místama, kudy jezdím pravidelně, zda třeba Blacky nezná něco co já ne .-D Bude to chtít GPS záznam

              0 0
              • McBlacky  

                počítám, že nic převratného nevymyslím, dost možná budeš znát i lepší průjezdy někde. Prostě pohodová bajkovačka po práci, pak dáme dva tři kousky… relax.

                Jet se to dá i na pevný vidli, HT ideální. Ještě nevím na čem pojedu sám, asi na tom co bude ráno čistý, abych ho mohl dát v práci do kanclu :)

                0 0
                • karliner  

                  Tak ta změna termínu mi radost neudělala…

                  Snad vás stihnu v tý tramwayi.

                  0 0
          • VeVe  

            Kde přesně na tom Libeňském mostě?

            0 0
          • tonik666  

            Já chci takyyy. Ale nemůžu :(

            0 0
      • karliner  

        Nemá někdo záznam včerejší vyjížďky?

        0 0
        • Deckard  

          Jo, taky bych si ho dal, některý zákoutí kolem rybníků byly libový. Myslím že Václav to trackoval … možná ještě někdo.

          0 0
          • Pijer  

            hodil jsem to na Cykloserver Blackyho východ Prahy

            0 0
            • Medunka  

              Jestli se to pojede příští znovu zas, tak do toho kecnu :-)

              Včera to časově fakt nešlo.

              0 0
            • McBlacky  

              dík – takhle naklikaný to je jen hrubý, snad sem někdo hodí log. Některý cestičky podle tohohle asi nebudou snadný trefit.

              0 0
              • tonik666  

                Btw, víte o tom singlíku, kterej vede okolo botiče? moc pěknej, technickej, skoro po celé délce z hostivaře až k záběhlickému zámečku. podle logu jste ho nejeli :)

                Jinak to muselo být pěkné, ten jih vím kudz jste jeli a škoda, že jsem se nemohl přidat. Snad za pár týdnu budu v týdnu k dispozici.

                0 0
                • Pijer  

                  Vzpomněl jsem si na tebe, zkoušel jsem se po něm kouknou, ale dojel jsem po levém břehu k zamčené brance a tak jsem radši mastil za ostatními.

                  0 0
                • kolda  

                  je to tam dost zarostly koprivama, aspon nebudu mit revma :)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  můžeš mi to přiblížit? o žádnym tam nevim, krom pěšiny na pravym břehu těsně před zámečkem. aspoň nic co by bylo rozumně průjezdný.

                  0 0
                  • tonik666  

                    Naklikal jsem ti to „tady“: http://www.mapy.cz/s/3OG1

                    Rozumně průjezdné to je, pokud umíš dávat větší klády (většinou si neškrtnu rockringem), těch tam je 5–10, asi 2–4 stromy se musí podlézt, přenést.

                    Jinak to je velmi dobře udusaná pěšinka, která lemuje meandry botiče, občas se vrací na cestu a zase odpojuje, stačí postě při první možnosti zahnout z cesty k botiči (první odbočka je hned jak začíná porost za kruháčem u mostu přes botič u gymnázia Kozinova.

                    Je to celkem fajn technické vlnění mezi stromy, technika a zábava, pokud spěcháš, není to moc vhodné.

                    A jak to stihlo za poslední měsíc zarůst nevím, tak 2–3 týdny zpět bez kopřiv.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Nj, vidim že je to otázka chápání „rozumné“ průjezdnosti. :o)) Někdy se tam mrknu až pudu pěšky, dík.

                      0 0
                    • McBlacky  

                      to jsem kus jel loni – v tý pasáži co je celkme blízko cesty, hustota porostu mě nepřesvědčila k opakování :)

                      0 0
                      • tonik666  

                        Mě to přišlo super a byl jsem z toho nadšenej, zejména protože to mám jako zpestření když na bajku jedu na návštěvu k rodičovstvu.

                        Jedinej úsek co mi chybí protáhnout terénem (a to asi nepůjde) je ze spořilova (smyčka 11, louka nad Hamrem) na Budejovickou :)

                        0 0
              • Pijer  

                To není naklikané, to je log nahraný na cykloserver. Originál je tady

                0 0
                • McBlacky  

                  je možný že jsi jel k tomu zámečku jinudy než my? my jeli celkem dlouho podle potoka těsně, než se vyjelo u zámečku. Závěr z Hostivaře byl chaos, nechápu jak se nám podařilo se rozdělit u hospody pod hrází a pak jsme se sešli zase až na Hamru všichni

                  0 0
                  • Pijer  

                    Jo, jel jsem asi malinko jinak. Najel jsem si k potoku už o něco dřív, skončil u tý zamčený branky a pak vás dojížděl nejrychlejší cestou.

                    0 0
                  • PavelV  

                    Blacky díky, hezká trasa, tady je můj log

                    http://www.ulozto.cz/…od-prahy-gpx

                    0 0
                    • Masl  

                      Ahoj, já ještě dodatečně děkuji za perfektní protažení večer přes Prahu, a kdyby si chtěl vyrazit někdy tady u nás, tak v profilu mám snad konečně i mail :-)

                      0 0
              • VeVe  

                Tady je muj zaznam. Kdyz na to tak koukam, tak si zapnu castejsi logovani..:-) Nektere mezery jsou fakt dost znacne.

                http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

                0 0
                • karliner  

                  Nebudete to značit?

                  0 0
                  • weekend warrior  

                    tak zatím, fakt jen podle neoficiálních zpráv, probíhá trasování možných cest. Cílem by mělo být/je vytvoření takových tras, které se paprskovitě rozbíhají od Orloje na Staroměstském náměstí… V plánu je totiž zasáhnout i krátce pobývající cizince-rekreanty-cyklisty…asi i kvůli devizám(imho)…

                    Bohužel, v tuto chvíli to stále a dokola naráží na nějaké nepochopitelné omezení ze strany památkářů, kteří fakt nepochopitelně prudí…ne že by se jim nelibil tvar, či obsah sdělení na značce/značkách, ale mají docela vysoké nároky na materiálové provedení značky (měď, cín, kuté železo a jiné dobové materiály)…

                    prostě fakt opruz, který vše jen prodlužuje…

                    0 0
                • weekend warrior  

                  hlavně mi někde přijde že jedete tam kde fakt cesta neni…ale to muze bejt zdani…projedu

                  0 0
                  • VeVe  

                    Cesta tam neni, ale pesina ci stezka urcite ano..:-) Fakt prijemna projizdka, komplet!

                    0 0
                • fousac  

                  tyhle servery ty logy dost orezavaj na par bodu…

                  p.s. jak je to jezdivy z druhy strany? z krce do kyji.. dik..

                  0 0
                  • VeVe  

                    Muzeme to nekdy zkusit opacne a uvidime..:-)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    podle mě v pohodě, moc mě nenapadá co by nešlo oběma směry, snad jen mostek u rybníka v Dubči. Ale jsou tam dvě stoupání, který budou na malou :)

                    0 0
                    • VeVe  

                      .. no mozna i na lehke potlaceni, kdyz jsem si tak vzpomnel na ten jeden sesup dolu..:-) Pro nekoho samozrejme v pohode na malou. V kazdem pripade to neni nic dlouheho.

                      0 0
            • karliner  

              Díky

              0 0
      • Pijer  

        Jak to bude tento týden? Pojede se to samé? Normálně ve středu nebo zase čtvrtek?

        0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka – čtvrtek 17.5.2012

      Vyjížďka v Šárce a okolí s místním znalcem.

      Sraz: v 17.30 – roh Evropské a Šárecké ul., Praha 6

      0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka – středa 23.5.2012

      Sraz: v 17.30 pod Barrandovským mostem na Bránické straně

      Vyrazíme buď na Točnou nebo do Prokopáku.

      0 0
    • Mirek_29  

      Mohlo by se tento týden jed až ve čtvrtek?

      0 0
      • karliner  

        Na to vezmi jet.

        0 0
      • Medunka  

        No máš možnost něco naplánovat, vymyslet trasu a tak – a dát echo a může se jet podle tebe, no problem :-)

        Takže vzhledem k tomu, že je Vašek out of bike, myslím, že máš možnost :-)

        0 0
        • Mirek_29  

          protože bydlím v Letňanech tak by se vám asi moje trasa mooc nezamlouvala ono převýšení asi tak ±5m není nic moc. deb… polabí

          0 0
      • cabbage  

        Vyrazil bych i ve středu…

        0 0
        • Pijer  

          já taky…

          0 0
          • tonik666  

            Na fb je středa. A jel bych.

            0 0
          • Pijer  

            Ta já nakonec zítra neeee

            0 0
            • Medunka  

              já také ne, já dala dneska Točnou, hezky na Epicovi, 29, na tom silniční pedály, já silniční tretry :-) troška punku

              0 0
        • Medunka  

          Takže tuto středu pod vedením Twistera se vyráží směr Prokopák.

          Sraz je v 17:30 pod Barrandovským mostem, tentokráte na Smíchovské straně.

          0 0
          • Mirek_29  

            tak to s vámi nejedu. Ach jo

            0 0
            • Medunka  

              jak říkám, nic nebrání naplánovat něco na čtvrtek, jen to musí být v tvé režii

              0 0
              • Pijer  

                A já už se lekl, že napíšeš „ve středu jedu s vámi také do Prokopáku“ :-)

                0 0
                • Medunka  

                  :-)

                  můžu dorazit do hospody, když budete někde poblíž Barranďáku, víc slíbit zatím nemůžu

                  0 0
              • Mirek_29  

                tak já něco vymyslím.

                I když jsem si plánoval jed se na otočku vykoupat do Harasova.

                0 0
    • Twister  

      Ve středu 6. června pojedeme prozkoumat pravý břeh Vltavy od Bohnic po Řež. Sraz v 17:30 ve Stromovce před Šlechtovou restaurací, povede nás místní trasér. Zastaví nás jen silný déšť.

      0 0
      • Mirek_29  

        jo to se budu akorát dobalovat na Loudání.

        0 0
      • roman 3D  

        :-)čembouni zkoumají a TK vydělává:-)

        0 0
      • ronin  

        kolem v práci, dorazím

        0 0
      • Pijer  

        Díky trasérovi, včera to bylo fajn. Naštěstí, po delší době, trpěl jenom materiál :-)

        0 0
        • Twister  

          Takovej masakr matroše jsem ještě nezažil. :) Lokalita super, vůbec jsem nevěděl o jejím potenciálu. Až se to tam pořádně namotá, tak se může jít Točná zahrabat. K tomu Šárka, Tiché údolí, Motolské údolí… něco mi říká, že na severu je to aspoň tak stejně dobrý, jako na jihu. :)

          0 0
          • martin_bakov  

            zaznam z GPS by nebyl ? neznam to tam tolik jak bych chtel

            0 0
          • newbie  

            aspoň stejně dobrý, jako jih? :-) odvážné tvrzení… neměl by někdoněkde tracklog, pls?

            0 0
            • Twister  

              Nevim, jestli někdo nahrával. Ale z důvodu neznalosti a spěchu jsme jeli i dost asfaltu. Takže až to vypilujem, udělám i report.

              0 0
              • karliner  

                Bude tam Čemba značit?

                0 0
                • Pijer  

                  Myslím, že někdo si to tam značkoval už včera…

                  0 0
                  • karliner  

                    No, já se ptám vážně. V zimě se živě diskutovalo o grafické podobě značek, byly představeny různé návrhy a nevěřím, že by to usnulo.

                    0 0
                    • Pijer  

                      Jestli to myslíš vážně, tak já si, také vážně, myslím, že zrovna tady by to smysl mělo.

                      0 0
                    • Twister  

                      No, za mě jsem na tom teď nemakal a zatím nezjišťoval, jak se to pohnulo. Je fakt, že tady by mělo smysl to značení testovat. Bude to mít větší smysl a bude to i potenciálně míň konfliktní, než na profláklé Točné či v Šárce.

                      0 0
              • newbie  

                :-) žiš nenapínej(-te)… Šárku myslím docela znám, pravobřežní sjezdy k Vltavě snad taky… kde sou tu jinde ňáký masakry?

                0 0
                • martin_bakov  

                  ty nas teda napinaj, ja nechci report ja chci jen raw gps data a budu spokojenej :)

                  0 0
                  • karliner  

                    Tak to asi budeš muset vstoupit do Čemby, to by mohl říct každej :-)))

                    0 0
                  • Pijer  

                    Vzhledem k četnosti defektů a nutnosti volby kompromisů kvůli časové tísni a s přihlédnutím k tomu, že se tam ještě chystáme, tak sem dám záznam až „vyladěné“ verze ;-)

                    0 0
    • Pijer  

      Zítra pojedeme méně technickou (musíme ty Rychleby malinko kompenzovat ;-)), pohodovou vyjížďku směrem na Okrouhlo, kde projedeme pár singlíků i méně známých brodů (ty na Záhořanském potoce to nebudou). Sraz v 17:30 za metrem Roztyly

      0 0
      • Pijer  

        Předpokládám, že když jedeme tímto směrem, tak konec u koutského na Zbraslavi zdůrazňovat nemusím ;-)

        0 0
      • cabbage  

        zkusim se přidat.

        0 0
      • Galibier  

        …dostanu se tam ze Zbraslavy nějak terenem??? nerad bych dřel po asfaltu nový Rocket Ron…:-)

        0 0
        • deekay  

          Zbraslav-Tocna-Libus-Krcak-Roztyly a je to s minimem asfalt prejezdu

          0 0
        • Galibier  

          …hmmm tak Rocket Ron si užil jen 90 km, při sjezdu z Plešivce jsem jej prorazil a mohu jej vyhodit, uuáááááá, pláču :-((((

          0 0
          • Pijer  

            My co vozíme mlíko jsme v pohodě :-)

            0 0
          • McBlacky  

            jak velká je díra a kde?

            0 0
            • Galibier  

              …kucíííí…už to nechte být, měl jsem sebou dvě suše, Plešivec jsem sjel, Kuchyňku, Studený vrch, Jelení Palouky, všechno jsem objel, píchnul jsem až v Radotíně 200 mterů před lávkou, …na duši 8 děr, druhá 3 díry, nějak jsem dojel k servismanovi, plášť totálně zrakvenej, 3 díry…, kdyby servisman nepomohl nad rámec pracovní doby, tak tam v té škarpě jsem ještě teď!!! nějak se mi v poslední době lepí smůla na paty!! Teď Racing Ralph, zesílen protí proražení + mláko do duší, tak jsem zvědav jak pokouším paní štěstěnu…

              0 0
      • ronin  

        budu stíhat až to Koutský, pisni sms až se budete blížit. Sjedu z Točný,nebo z blízkého okolí. Dík

        0 0
    • Medunka  

      zítra směr Šárka, pod vedením Twistra, sraz v 17:30 u staré čističky odpadních vod v Bubenci

      0 0
    • Radez  

      Budou i nějaký pojezdy i o prázdninách (čili zejtra)? :-)

      0 0
      • roman 3D  

        běž si zajezdit s T. Kvasničkou na singl, to má alespoň trochu úroveň než ze skupinkou zhrzelých, bezmocných kolem práglu:-)

        0 0
      • Pijer  

        Co se ke mně doneslo, tak dnes v 17:00 pod Barranďákem na branické straně.

        0 0
        • karliner  

          Hustý..

          Čemba přešla do ilegality?

          0 0
        • roman 3D  

          když tak to prosím vemte kousek nahoru na Novodvorskou a až pojedete kolem tak zvonečkama zacinkejte,vylezu na balkón a zamávám těm co dělají tak moc práce pro nás bikery:-)

          0 0
          • Pijer  

            Kde přesně ti máme na té Novodvorské zacinkat?

            0 0
            • karliner  

              Před pár lety mne lákal do nějaké jablonecké hospody, že prej ho tam každej zná. Koukali na mne jako na ovci, když jsem se tam tehdá ptal na Romana, co jezdí na kole a každej ho tam zná :-)

              0 0
              • roman 3D  

                a kde jsi byl a koho jsi se ptal, jistě by mě majitel sdělil že mě hledala nějaká ovce z čemby:-)

                0 0
                • karliner  

                  ty jsi úplně stejnej srábek jako janouch…

                  budeš furt pyskovat, ale klukům tady nenapíšeš, kde ti mají na tý novodvorský zamávat :-)))

                  0 0
                  • roman 3D  

                    jakým klukům, ovce to jsou:-)

                    0 0
                  • roman 3D  

                    o Janouchovi se být tebou ani nezmiñuj, léta seš zalezlej a schováváš se jako malej jarda abys nepotkal pořádnýho chlapa:-)

                    0 0
            • roman 3D  

              přímo naproti obchoďáku tesco, nechám otevřený dveře na balkón abych s tu párádu nezmeškal až pojedou ovce kolem:-)

              0 0
              • Pijer  

                Na sraz na Barranďák pojedu okolo. Do kterých dveří mám mávat?

                Předpokládám, tedy, že víš na kterou stranu ten tvůj dům má balkony ;-)

                0 0
                • roman 3D  

                  vím, na druhou stranu:-), já chci ale vidět celou skupinku, naposled jsem vás viděl před mnoha léty s lopatičkama a hrabičkama jak jste v jablonci u přehrady spolu s vaší šéfem rozjížděli TK jeho budoucí živobití:-)

                  0 0
                  • Pijer  

                    Tak v tom případě se neznáme…

                    0 0
                    • roman 3D  

                      tak to potom jseš příznivcem nové lepší čemby, škoda že se při obrodě nepřejmenovali, dobrý mediální/důvě­ryhodný obraz to jméno nedává, ale na vyjížky to stačí

                      0 0
                      • Deckard  

                        Tobě asi někdo moc ublížil, co ?

                        Neboj, časem se to zahojí … a když nemáš k tématu co říct, jdi si kydat hnůj jinam.

                        0 0
                        • roman 3D  

                          už idu, škoda že to do Prahy už dneska na tu vyjížku nestihnu, ale dole TK dneska jede:-)

                          0 0
                        • roman 3D  

                          á koukám do profilu že seš mezi svými:-)

                          0 0
        • Galibier  

          tak dnes jsem si říkal, že bych se i přidal, ale bohužel ráno cestou do práce jsem to položil a full pláče, tak po práci musím s ním do nemocnice :-(

          0 0
        • Radez  

          OK, dík za info.

          Dnes už to nestíhám.

          Kdyby se jelo zas příští týden, tak to sem prosím hoďte.

          0 0
        • Medunka  

          Tak pod Barranďákem prší jen se leje :-) Ale když to vyjde, tak vás na sraz dojdu pozdravit :-)

          0 0
    • Radez  

      Zitra něco?

      0 0
    • Twister  

      Zítra, ve středu 25.7., pojedem opět prozkoumávat pravý břeh Vltavy na severu Prahy. Vemte si dost lepení, minule to bylo cykloporno. :) Sraz v 17:30 na trojském konci lávky z Tróje do Stromovky.

      0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka – středa 29.8.2012

      Po 3 mesicich bez bikovani to bude opravdu zevl vyjizdka smer Tocna s koncem u stanku s Koutskym.

      Sraz: v 17.30 pod Barrandovskym mostem na Branicke strane.

      0 0
      • roman 3D  

        a já si myslel že jste v létě zmrzli navěky, o nebožtíkovi jenom v dobrým:-), TK zdraví z posázaví:-)

        0 0
      • Jenda  

        mozna ale opravdu jen mozna bych konecne vyrazil at poznam nejakou tu spoluovci :-)

        0 0
        • VeVe  

          Jen opravdu mej na pameti, ze tempo bude tentokrat velmi, ale velmi pozvolne.. 3 mesice bez biku jsou fakt znat..:-)

          0 0
          • Jenda  

            popravde se mi do toho vloudila jedna schuze, takze bohuzel:-( No teba nekdy priste.

            0 0
          • Pijer  

            Vašku neboj, pojedeme rychle jako ofce, ať má Roman 3D radost ;-)

            0 0
      • Smazaný účet  

        kua já na to zapomněl, zrovna sem se moh zůčastnit, rodinu mam pryč. scheisse.

        0 0
      • McBlacky  

        přijedu se na vás alespoň podívat. Trasu zvážím, Točný už mám plný zuby letos.

        0 0
      • ronin  

        fajn pod most, ale jen na Koutský, žádný NON-STOP

        0 0
      • tonik666  

        Na Florenci zrovna lilo jak z konve. Teď svíti slunce. Plán se předpokládám nemění…

        0 0
      • tonik666  

        Tak jsem nakonec dojel. Ale nějak mě bolí levý rameno. Může to být od posedu?

        a btw jsem ztratil levou KCNC zátku do řídítek, černou (a taky jednu jehlu v kupce sena), tak kdybyste někdo potkal, tak dejte vědět.

        0 0
        • Pijer  

          Já myslel, že jsi tím ramenem trefil strom a ne posed ;-)

          a tu zátku bych hledal právě u toho stromu.

          0 0
        • karliner  

          Na příští čemba vyjížďce zorganizuješ hromadné hledání, nevěš hlavu!

          0 0
      • tonik666  

        Tuto středu něco bude?

        0 0
        • McBlacky  

          detašovaná skupina vyrazí ve středu v 16:00 z Lienz Main square směrem Hochsteinkreuz :)

          0 0
        • karliner  

          Jestli chceš najít tu zátku, tak se musíš víc snažit :-))

          Naplánovat, naslibovat atd..

          0 0
          • tonik666  

            Nic slibovat bohužel nemůžu, protože mi vážně hrozí vythnutí v práce. Proto bych se rád jen přidal, když to půjde.

            Blacky: hlavně bez zranění :)

            0 0
        • Pijer  

          Jestli se nepletu, tak by měla se měla jet červená na Průhonice, Záhořany,… se srazem (předpokládám klasicky 17:30) na hrázi Hostivařské přehrady.

          Protože to není Točná, tak by jsi tam, možná, mohl potkat i Karlinera ;-D

          0 0
          • karliner  

            No, těšit se bude zbytečně, ve středu ho na vyjížďce nepotká, protože na středy má karliner jiné plány než drandit s Klubem přátel Točné :-)

            0 0
          • Jituschka  

            Pokud je konec u stánku, tak tam bych dorazit mohla .) Na kolo to teď bohužel nebude :-/

            0 0
    • VeVe  

      Bajková vyjížďka – středa 5.9.2012

      Opět ve velmi poklidném tempu s dojezdem u oblíbeného stánku s pivem Koutským. Světla již budou třeba!

      Sraz: v 17.30 na hrázi Hostivařské přehrady

      report z loňska: http://www.cemba.eu/…-po-cervene/

      0 0
      • rasken  

        ahoj pokud to stihnu muzu se pridat?) uf to bude makacka z branika na sraz)

        tu trasu neznam rad ji poznam

        0 0
      • cabbage  

        zkusil bych to…

        0 0
      • ronin  

        zítra na pár hodin ovcí

        0 0
      • tonik666  

        Spadla na mě práce, takže nic

        0 0
      • cabbage  

        To zas bylo, sem si řekl že si zkrátim po tmě cestu z Černíků po silnici a totálně sem zabloudil v Olešku a málem sem dojel až k Vltavě.. Narazil sem na nadějný singl vedoucí ve svahu na sever ale pak se zmenilna zvířecí stezku a pak zmizel v korytě plnym šutrů, klacků a listí. Tim sem se pak vyhrabal skrz křoví na skoky pod vedením v Olešku:-/

        0 0
        • Pijer  

          Snažili jsme se tě odchytit a nechápali, proč když si to domů chceš zkrátit po asfaltu, tak jedeš na druhou stranu a ještě z kopce k řece.

          0 0
          • cabbage  

            No, kdybych si nesplet Březovou s Oleškem, tak by to zkratka byla;)

            0 0
        • McBlacky  

          ten singl možná vím co myslíš jestli to je ve svahu nad vltavou. To se jezdilo před lety. Pak nějakej mamlas postavil nový plot, že na něj už nešlo z vrchu dojet (teda do té jetelné části)

          0 0
          • cabbage  

            http://mapy.cz/…

            Tohle je cca rekonstrukce kudy sem jel.

            0 0
            • Pijer  

              Na ten už jsem se také jednou nachytal a nakonec jsem to svalil dolů na koleje :-(

              0 0
              • cabbage  

                Já si v tý tmě myslel, že sem na úplně jiný silnici a úplně jinde.

                0 0
            • McBlacky  

              zhruba takto se to ještě před 6–7 lety dalo jezdit téměř bez šlápnutí

              http://mapy.cz/…

              tedy směrem z osady svahem přímo dolů na singlík a tím pokračuješ směrem k Davli. Ty jsi jel obráceně

              0 0
    • Bender382  

      Jo, jestli se nezničím dopoledne tak bych taky dorazil.

      0 0
      • rasken  

        dobra akce vydrzel jsem za rybnik pak sem vas ztratil vtom terenu podle potoka)))))) aspon ze sem trefil dom) njn mam se co ucit

        0 0
        • karliner  

          Kdybys byl členem Čemby, počkali by :-)))

          0 0
          • Pijer  

            Já měl info, že to odpojení bylo víceméně dobrovolná volba ;-)

            0 0
            • karliner  

              Vstup nebo se pakuj? :-DDD

              0 0
            • rasken  

              to mas jedno stejne bych to nedal teprve se ucim jezdit kolo mam 3 mesice cca 2500km ale na cyklo asfalt prokopak klasika rokle tereny me nejdou rychle jsem nechapal kam ste zmizely)))))) a nikoho sem nikde nevidel tak kam jako jec) kdyz to neznas

              0 0
              • jindrich  

                Jestli bydlíš u Prokopského udolí, tak můžem někdy vyrazit.

                0 0
                • rasken  

                  hoj tak dneska me tam protahl kolega zprace ten co prijel sem nou na ten sraz jarda dres smrtka spesl)) pekna trasa jen sem kolo obcas vedl nebo nesl radsi z lesu a haju sme vyjely v davli tacho ukazuje 76 pekna akce)

                  0 0
    • Twister  

      Ve středu 19. září se pojede fungl nová spojka Šárka-Prokopák, která objevuje bajkové terény přímo ve městě. Hravé pěšinky pejskařů, nějaké schody a obrubníky a spousta prudkých výjezdů a technických sjezdů. A také kulturně poznávací stránka v podobě historických příměstských usedlostí po celé trase.

      Sraz v 17:30 před Výstavištěm v Holešovicích, cíl v boudě v Prokopáku. Světla s sebou, dojezd určitě po setmění!

      0 0
    • karliner  

      Vyjížďky jsou zrušeny nebo jsou tajné jako všechno ostatní, co Čemba dělá?

      0 0
    • mariosa  

      Nazdar, rad bych taky nekam vyjel. Mate nejaky stranky kde mate info o srazech? Dik Mario

      0 0
      • roman 3D  

        oni nepotřebujou si s někým vyjíždět, potřebujou členy a jejich příspěvky, staň se dobrým čembounem:-)

        0 0
      • tonik666  

        Se podívej sem nebo do vlákna pražských vyjížděk a technických strandavyjížděk

        0 0
    • karliner  

      Letos se s Čembou už bajkovat nebude?

      0 0
      • McBlacky  

        já myslím, že jezdí, ale už to jsou top secret akce, mimo povl z BF :)

        0 0
      • Pijer  

        Je to v plánu, ale nechceme pod hlavičkou ČeMBA udělat vyjížďku na které by nebyla dobře připravená a kvalitní trasa – to člověka spíš odradí a otráví :-(

        Kdo chce, tak dnes v 17:30 pod Barrandovským mostem směr Točná – to je záruka kvality ;-)

        Tempo, jak jinak, pohodové.

        0 0
        • karliner  

          Asi pro neznalé zájemce by se slušelo doplnit, že na branické straně, předpokládám.

          0 0
        • Doktor-Prase  

          Jak dlouhá/náročná trasa se plánuje?

          0 0
          • Pijer  

            Délka zhruba 40 kilometrů, náročnost střední, tempo spíš pomalejší a jedou i děvčata :-)

            0 0
            • Doktor-Prase  

              Ok, by šlo:)

              0 0
            • Doktor-Prase  

              Díky za vyjížďku, mně se to líbilo moc, měl sem to i s koupelí v potoce:)

              0 0
              • McBlacky  

                nebyl jsi myslím sám. I když jsem to místo projel, tak boty suším ještě ted a do práce jsem vyrazil v záložních :)

                Překvápko po zimě, jak se může lehký brodík vymlet…

                0 0
                • Yann  

                  Jenom pro zajímavost, o jakém brodu je řeč?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    druhej od konce na štěkacím psovi. http://mapy.cz/s/7cly

                    0 0
                    • Yann  

                      Znám to místo, díky. Letos jsem tam ještě nebyl ale chystám se.

                      0 0
                      • drbo  

                        na konci je prekvapeni :-(, nove postavena hraz.

                        0 0
                        • tonik666  

                          Tam jsem byl letos hodněkrát a ničeho jsem si při přejezdech nevšiml, posledně tak 3 týdny až měsíc zpět.

                          A je pravda, že dole stavěli něco z kamenům počítám takovej ten přepad, ale když jsem tam byl posledně, tak ještě nebyl hotový. Je to ta hráz co myslíš?

                          0 0
                          • drbo  

                            jo presne ta. aktualne je tak cca 1m nad urovni cesty – tudis prelejzacka. kazdopadne si netroufam odhadnout jak to tam bude finalne vypadat

                            0 0
                            • McBlacky  

                              pěknej voser to je aktuálně. Do budoucna to zatím vidím na přejezd na druhou stranu, tam se dá najet na hranu přepadu, po té přejedeš zpet ale je otázka jak to upraví aby se dalo sjet. Podle mě tam dají schody (v nejlepším) a to bude unreal, protože tam nebude místo to vytočit. Pravou devadesát z 50cm šířky na 50cm schody moc reálně nevidím :)

                              0 0
                              • tonik666  

                                Aha, no chvíli jsem tam nebyl. To je na hovno. Ale v trendu posledních let by to mělo být bezbariérové, ne? :) Mohli by to zasypat…

                                0 0
                                • Pijer  

                                  Vůbec si nedovedu představit, že by se to (kromě varianty výjezdu a sjezdu někde po stráni) někdy dalo jezdit :-(

                                  0 0
                                  • karliner  

                                    Dojde k nejhoršímu a Čemba povede vyjížďky jinudy :-)

                                    0 0
                                    • drbo  

                                      to spis ty driv prestanes psat do reflexu o myti kol ;-)

                                      0 0
                              • Pijer  

                                Trocha vody a je z toho dálnice. Teď už to zase pěkně jde – tedy na rozdíl od všech brodů nad tím :-(

                                0 0
                                • Pijer  

                                  Aktuální situace na Koně je, že už se to mimo asi dvou brodů a dvou přenášení stromů dá jet. Není to tedy ta příjemná návratovka po tmě na koutské, ale jet se to dá.

                                  Jinak veškerý naplavený štěrk z hráze už je pryč a s ním zmizela i hráz samotná :-)

                                  0 0
        • McBlacky  

          Jezdíte taky někam jinam než na Točnou?

          0 0
          • deekay  

            Ja myslel, ze to prejmenovali na klub pratel Tocne, takze asi nemuzou ne? .)

            0 0
          • Pijer  

            Jestli chceš slyšet pravdu, tak letos v pracovní středu ještě ne :-(

            0 0
            • karliner  

              Takže Blacky měl pravdu. Vyjížďky jsou, ale ne pro póvl z BF :-)))

              0 0
              • Pijer  

                Umíš číst, ty póvle z BF ;-) ?

                „nechceme pod hlavičkou ČeMBA udělat vyjížďku na které by nebyla dobře připravená a kvalitní trasa – to člověka spíš odradí a otráví“

                Jelikož je většina pravidelných účastníků z jihu Prahy, tak tu oblast zná nejlépe.

                Byl by jsi raději, když bych tě vytáhl do Šárky a tam s tebou bloudil podle několik let starého GPS logu a ještě při tom pořád zastavoval a kontroloval, jestli jsme se zase neztratili?

                0 0
                • karliner  

                  Podívej, mně je to celkem fuk kam jezdíte, ale pokud jste letos ještě nebyli (podle Tvých vlastních slov) mimo Točnou, kde jste byli už asi 50×, myslím, že tam nějaké kufrování snad nehrozilo ;-) a na jiná teritoria se lze občas domluvit s lokálními znalci, jako to třeba fungovalo, když Vašek ještě bydlel v Praze, ne?

                  0 0
                  • Pijer  

                    Ber to tak, že letos byly celkem max. 4 středy (trošku normální počasí je až od začátku dubna a teď byl ve středu 2× svátek) takže ta Točná ještě tak „ohoblovaná“ není.

                    0 0
                    • karliner  

                      Důležité je, že vyjížďky budou zase veřejné. Za to vám patří dík.

                      0 0
                      • Doktor-Prase  

                        Asi tak, jak říká karliner.

                        Já třeba točnou prakticky neznám, takže budu rád, když mě tamtudy provede někdo znalej…

                        0 0
                    • Jituschka  

                      Bajkování na Točný má navíc společensko-kulturní přesah v podobě Stánku, u kterého se se setměním lze bez předchozí domluvy sejít i s těmi, kteří se vyjížďky z jakéhokoliv důvodu nezúčastnili, a které i tak rádi potkáme ;)

                      0 0
            • McBlacky  

              můžu někdy dorazit a zkusime Cukrák. Na Kouty pak taky blízko :)

              Promyslím trasu, aby se to stihlo v klidu i zevlem než bude žízeň k nevydržení.

              0 0
              • Pijer  

                To by bylo super.

                Nech si to projít hlavou a když budeš mít chuť a nějakou středu čas…

                0 0
                • McBlacky  

                  Orientačně stánek-stánek to hází buď 45km/1000m nebo 36/850. Ta kratší asi bude stačit, vzhledem k tomu, že se jede od mostu.

                  Převýšení je imho lehce nastřelený, cykloserver klasika, ale do kopce to místy je, to nebudu lhát :)

                  22/6 17:30 pod Barandákem?

                  0 0
                  • Pijer  

                    To by bylo super!

                    Jenom předpokládám, že píšeš o příští středě 22.5., protože 22.6. je daleko a není to středa :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no jasný, že příští – jsem asi lehce vyosen z reality :)

                      0 0
                  • McBlacky  

                    update

                    pokud do zítra ráno 9:00cca nezruší předpověď deště, tak nejedu. Mám to v plánu jako pohodovou akci s pivkem na závěr. Neláká mě si to odkroutit v dešti a blátě, jen aby se to konalo.

                    0 0
                    • Jituschka  

                      Tak to nejsi sám ;)

                      0 0
                    • McBlacky  

                      ráno mě to nepřesvědčilo, sice aktuálně je hezky, ale všichni se shodují, že odpoledne nebude za mě teda dneska nic a necháme to případně na jindy.

                      0 0
                      • Pijer  

                        Od Plzně nám sem jde pěkná deka :-(

                        0 0
                        • McBlacky  

                          sice bych to měl jako trénink na Loudání, ale dobrého raději pomálu :)

                          0 0
                        • karliner  

                          Podle těch radarů tady už 10 minut leje, ale pohled z okna říká opak. Čím to je?

                          0 0
                          • Pijer  

                            Tady už 20 minut leje, čím to je? ;-)

                            0 0
                          • 33biker33  

                            Asi poustej do eteru nejaky smysleny data, vcera navecer to vypadalo taky na slusny deste a jeste, ze jsem vyrazil;-). Ikdyz nevim, jestli to risknu znova dneska, nevypada to tak inzenzivni jako vcera, ale rozhloha mraku solidni;-).

                            0 0
                          • McBlacky  

                            klidně to vem za mě dneska :)

                            0 0
              • karliner  

                Nechci ti tedy mluvit do trasování, ale k Cukráku by mi víc pasoval rozbor vyjížďky v Tornádu :-)))

                0 0
    • karliner  

      Hádám, že zítra vyjížďka nebude.

      0 0
      • Yann  

        Sraz pod Barandakem na clunech. :-)

        0 0
      • Pijer  

        Točnou ti ani nenabízím, to je moc profláklý – stejně by jsi asi raději šel pinknout bíííč ;-)

        0 0
        • karliner  

          začíná sezóna, pravda…

          0 0
          • Pijer  

            …jestli myslíš sezónu brigád, tak máš pravdu ;-)

            Údolí Táty Kony a spodek Štěkacího psa bez nějakých úprav rozhodně sjízdné nebudou. Potok je asi o třičtvrtě metru zařízlý v zemi a má ostré a podemleté břehy. Také je tam pár popadaných stromů :-(

            0 0
            • karliner  

              Až to tam opravíte, tak to sem lípni, aby tam non-čembisti nejezdili zbytečně :-)

              0 0
    • Radez  

      Konávají se ještě tyto pojezdy?

      0 0
      • roman 3D  

        čemba ještě existuje?:-))

        0 0
      • heretik  

        Archeologie :-P

        0 0
      • karliner  

        Asi jo. Ale nejspíš už nejsou „open“.

        0 0
        • McBlacky  

          středa se plynule změnila na Liborovo ´lehce se projedeme středním tempem a pak sraz na Koutech´.

          Jsem v práci na závoďáku :) kouty cca ve 20,00…

          0 0
      • drbo  

        17.30 pod barandakem, kouty pozdeji nez ve 20

        0 0
        • McBlacky  

          vy to moc hrotíte :) my jedeme jen na dvě hodky :)

          0 0
        • Radez  

          Tak snad popříště se zúčastním, pokud to tu bude napsaný zavčasu :-)

          0 0
          • karliner  

            Tady ti kamaráde asi už pšenka moc nepokvete, orientuj se spíš na toto vlákno..

            0 0
            • drbo  

              furt mi neni jasny ze tady vubec nekomentujes tu zrusenou ochr. znamku. jestli pak ty ses s tomasem nezacal kamaradit, od ty doby co nakupujes v edenu a pises do reflexu svoji rubriku … ;-)

              0 0
              • karliner  

                Člověče, ani o zrušení ochranné známky nic nevím. Ale i kdybych věděl, asi by se to mělo komentovat v jiném vlákně, tohle bylo kdysi věnováno vyjížďkám s Čembou ;-)

                0 0
    • Radez  

      Čau, bude se něco ve středu konat?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.