Bajkeři z Pardubic a okolí 2015

206 nepřečtených
  • Kublaj

    Pokračování veleoblíbené série vláken bajkerů z Pardubic a okolí :D

    Anketa: Dáme letos alespoň jeden společný švih?

    Ano
    5x
    45%
    Ne
    4x
    36%
    0 0
    • Orfi  

      Tak jsem ani nic jinyho tady necekal .

      0 0
      • Kublaj  

        Co jsi nic jinýho nečekal? anketu? :D

        0 0
        • Orfi  

          Nezajem lidi :-).

          0 0
          • Kublaj  

            Nj, ale občas se to přeci jen čirou náhodou sleze :D

            0 0
    • corben  

      Puvodne jsem to chtel pridat k uz existujicimu prispevku s fotkami z Podhury ve vlaknu 2014, ale kdyz je tu novy rok a nove vlakno, hodim to sem…

      Ve starem prispevku byly fotky jenom z Pumptrek(u), tak pridavam jeste par kousku z prvniho Singltrek(u) na Podhure. Jak uz predtim padlo – je to uplne hladka pesinka bez vyrazneho prevyseni a temer jakychkoliv zaludnosti (pokud se to neprezene s rychlosti pri prvnim prujezdu;).

      0 0
    • dvoris  

      Čau bikeři,

      co dát v sobotu nějaký výlet do Železných?

      0 0
      • DeathNick  

        Ja bych mohl tak v pondeli treba v 9 rano nekam na svih treba do Zelezek. V sobotu mam od rodiny zakaz :(

        0 0
        • dvoris  

          Ale jo. I v pondělí dopoledne by to šlo. Na cca 3 hoďky?

          0 0
          • DeathNick  

            jop. ted jsem se dostal k pc, jestli tu jsi tak napis. V 10 muzu byt v Pce kdekoliv nebo treba svih do CR od nemocnice?

            0 0
            • DeathNick  

              Tak vyjizdka za mnou :) Zitra bych mohl tak Kunka a okoli, tak na 2–3 hodky. Prida se nekdo?

              0 0
    • snowbob  

      Ahoj. S Markem chceme jet v sobotu do Nového Města a projet si tam závodní trať. Plán je následovný: vlakem z Pardubic 7:28 (z Chrudimi 7:56) s přestupem ve Žďárci do Hlinska. Po vlastní ose do Nového Města (asi 35km). Tam si pojezdit a po vlastni ose zpět do Pardubic (asi 75km).

      Přidá se někdo?

      0 0
      • Kublaj  

        Chceš otestovat jak drží kola? :D

        0 0
        • snowbob  

          Potřebuju si zkusit vyjížďku 100+km. Kopřivnický Drtič se blíží..

          0 0
          • snowbob  

            Včera to bylo pěkné a náročné. Trať světového poháru v Novém městě je extrémně náročná. Vidět to v tv nebo na živo je málo. „Objet“ to na kole teprve dává pocit jak je ta trať náročná a není tam místo na odpočinek.

            Pak už nás čekala jen cesta do Pardubic. Celkem to dalo 139km a 1808 nastoupa­ných metrů.

            0 0
            • Orfi  

              Tak Bobe po vcerejsich Mastalich dalsi drat venku :-)

              0 0
              • Kublaj  

                Klucí, klucí co vy s tím děláte :D

                0 0
                • Orfi  

                  Nevim .Jezdime na tom ?

                  0 0
                  • Kublaj  

                    To bude možná ta chyba :D

                    0 0
                    • snowbob  

                      Ja si objednal 4 draty do foroty.

                      0 0
                      • DeathNick  

                        Tak radsi snad prasklej drat :))

                        Ted jsem na vyjizdce 6× pichnul … a to me nas*alo teda radne.

                        0 0
                        • Orfi  

                          Jo ale ten drat by nemel stat 80korun a ktomu jeste posta.

                          0 0
                          • snowbob  

                            Holt mame fulcrumy… A 6 defektu? To uz je pokus o atentát.

                            0 0
                            • Míra2  

                              6×? To je divny. To vypada na vrazenej a dobre schovanej trn.

                              0 0
                              • DeathNick  

                                Kdepak, to bylo praseci projeti pres pevny kameny. Cca 35 km/h pri tlakach 1,8.

                                0 0
    • dvoris  

      Čau, 20. 6. chceme jet perníkové srdce. Bylo by dobrý, kdyby se nkědo přidal. Mějte se. Honza

      0 0
      • snowbob  

        20.6. se jede Kopřivnický Drtič v Beskydech…

        0 0
    • mirabike  

      v sobotu velmi vydařená akce

      0 0
    • mical  

      Nejezdí v okolí Pardubic nějaká skupina společně na silnici? Případně nechtěl by někdo vyjet přes týden?

      0 0
    • snowbob  

      Sportu zdar a biku zvláště. 13. – 20.6 jsme si s bráchou dali dovolenou na kole. Tentokrát lokalita Moravský kras a pak pohodovou vyjížďku Kopřivnický drtič. Tady jsou nějaké výkresy: http://bigbob.rajce.idnes.cz/…nicky_drtic/

      0 0
      • Kublaj  

        Pěkně jste pojezdili :) ale co ten přetržený řetěz? :)) to by bylo, aby jsi jednou neměl nějaký problém co? ;D

        0 0
    • mirabike  

      kdepak je dřevěná sojka? :)

      0 0
    • bubacek  

      Zdravím. netušíte někdo kdo v Pce by mě vyvložkoval závit (pro pedál) na klikách?

      0 0
    • Kublaj  

      Tak co je to tady za mrtvolno? :))

      0 0
      • kankrlicek  

        Předpokládám, že Bob jezdí o stopéro, co Bob – všichni! Dokonce i já začal opatrně najíždět :)

        0 0
        • Kublaj  

          Jen s tím dělají všichni tajnosti ;D

          0 0
          • Orfi  

            Zadny tajnosti .Jen ne to lidi serou sem psat .

            0 0
    • dvoris  

      Zdarec, no tak ok, nechce někdo vyrazit v neděli? Klidně bych vyrazil na Maštale nebo projel Manitou anebo někam jinam. :)

      0 0
    • Kublaj  

      Letos jsou pro mě závody pasé, tak jsem alespon sbalil fotoaparát a jel jsem se podívat v době svých vycházek do Sobětuch na trať Kola o život Manitou Železné hory. Pokud tu je někdo kdo jel a náhodou by se třeba chtěl najít v sérii fotek, zde je odkaz na celou galerii http://kublaj.rajce.idnes.cz/…ne_hory_2015 :) Docela jsem těm trpícím v kopci záviděl, že nejsem v cajku, nemám natrénováno a nemůžu si ho vychutnat také :D

      0 0
    • bestom  

      Nechystáte se někdo na Sudety ? Budu mít volný místo v autě ,tak někoho mužu vzít .Případně tam pojedu i někdy během příštího týdne projet si nanečisto tu část broumovkama ,cca 60km ,tak se někdo muže taky připojit.

      0 0
    • Kublaj  

      Co to tu je za mrtvolno?!

      0 0
    • Kublaj  

      Kdo pozná kde to je? :))

      0 0
    • mirabike  

      tipnul bych pohled na Ž. Hory tak někde od Chotusic, no možná blíž..

      0 0
      • kozich  

        To je foceno u Sobetuch?

        0 0
        • Kublaj  

          Bingo ;) tu cestu na Lhotu teď pěkně potunili, prý oprava cesty :))

          0 0
      • kozich  

        To je foceno u Sobetuch?

        0 0
      • Plechovka  

        pol'načka mezi Sobětuchy a Rab. Lhotou (pohled západním směrem)? BTW podle kola odhaduji, že jsem tě před cca měsícem předjížděl v Chrudimi v Lázeňské ulici a při míjení jsem prohlásil něco ve smyslu: „krásný stroj“ :-)

        0 0
        • Kublaj  

          Přesně tam to je :) Jj to jsem byl já, taky jsi měl pěknej stroj ;))

          0 0
          • DeathNick  

            Rak panove co treba 27 zari nejaka vyjizdka? tak 10:00 obed po ceste. Zelezne hory treba?

            0 0
            • zaplik  

              Kudy kam?

              Pojedeme od zdymadla po stezce podel Labe do Rosic. Pres Svitkov do Starych Civic a do Barchova. Jezborice – Klesice – Hermanuv Mestec – Vapenny podol – Hrbokov – Bojanov – Krizanovice – Slavice – nad skalama nad Krkankou-sjezd do Pekla a zase vyslap do Pracova – Trpisov – Slatinany (podle casu a nalady odboceni na Singltrek Podhura) – Chrudim – Medlesice – Blato – Stare Jesencany – Pardubice.

              V nedeli 27.9.2015 vyrazime v 6:45 a vratime se do 17:45.

              0 0
    • Kubiczech  

      Nemáte někdo tip, kde by se v okolí Pardubic dala sehnat 11s pravá řadící páčka Shimano XT/XTR?

      0 0
      • Cernass  

        Zkus Pulpana ve Scottu nebo Cyklord.

        0 0
    • Kublaj  

      Tak co takhle spáchat nějakou podzimní grupenzie párty na bajcich? ;) a nehlaste se všichni :))

      0 0
      • Orfi  

        Tak tady to neprojde .Nikoho tu nepresvedcis :-(

        0 0
        • Kublaj  

          Ale kušuj, nebuď takovej pesimista ;D určitě už všichni doma natěšeně listují diářem, kdy by mohli mít čas :))

          0 0
          • Orfi  

            Vzdyt to vidis sam jak se lidi hrnou .Musim se postavit na stranu aby me ten dav nesmetl .

            0 0
    • Kublaj  

      Někdo zítra na bajka? Odjezd z Pce po jedné hodině odpoledne směr Železky :)

      0 0
      • Orfi  

        :-) :-)

        0 0
        • Kublaj  

          Co se mi směješ? :)) Všichni jsou někde v tahu, tak to zkouším tady :) ale jinak pojedu sám :))

          0 0
      • Mixon  

        Cau,pojedu,ale není to na 100%.Přidal bych se v Mikulovicích­.Napiš sms až vyjedeš 725381217.

        0 0
        • Kublaj  

          To by šlo ;) ale předem upozorňuju, že se vyhýbat obtížnější technice, ještě se trošku dostávám ze zranění :))

          0 0
          • Orfi  

            Rano cyklobus na Zubri a pres Sec domu .

            0 0
            • Kublaj  

              Zítra mám poslední den vycházky, takže můžu až odpoledne :/

              0 0
      • DeathNick  

        ja teda bud v nedeli nebo v pondeli jedu Mastale v Proseci

        0 0
        • kozich  

          Dneska odpoledne jsme v Mastalich jezdili, akorat tam byl nejaky pochod u Vranic, takze velke mnozstvi chodcu po zlute od Mestskych mastali a pak na cervene z Vranic do Boru u Skutce. Jinak ale super pocasi i teren.

          0 0
    • Cernass  

      Dneska po kratke trase Manitoua.

      0 0
    • Kublaj  

      Dnes to šlo :)

      0 0
      • Picino  

        není to kousek od Chrudimi? u Májova?

        0 0
        • Kublaj  

          Je :) tohle je hned u mostku pres Chrudimku mezi Tunechodama a Chrudimi :)

          0 0
          • Picino  

            já si říkal, že je to nějaké povědomé, ale tímto směrem moc nejezdím. Byl jsem tam v létě na noční kešce. :)

            0 0
    • Kublaj  

      V sobotu má být krásný počasí, takže kdo se přidá na švih? :) start ráno/dopoledne ;)

      0 0
      • DeathNick  

        ja bych mohl. pisni mi na maila, snad to dopadne lip jak s gelama :D ale driv jak v 8:30 prosim ne :)) musime se domluvit …

        0 0
      • Vita P.  

        leda na silničce, bajk je nezpůsobilý jízdy v terénu

        0 0
        • Kublaj  

          Silnička mě teď moc nebaví, už trošku dosluhuje :) tak radši si radši užívám terén na novém stroji :)) Btw ty brzdy by asi stačily odvzdušnit ne? ;D

          0 0
          • Vita P.  

            jestli máš sadu na avidy, tak to můžu zkusit:) A teda nevim, v jakém stavu jsou desky, jestli už to náhodou není kov na kov…

            0 0
            • Kublaj  

              Něco zbastlenýho samodoma jsme měli, jen to má u sebe kámoš :) byl to trošku porod to odvzdušnit :)) občas to chce i kapku kapaliny při roztahovaní pístku upustit :)

              0 0
              • Vita P.  

                tak to vypadá, že jeden den by to vydržet mohlo. Takže jedu. Přední sice trochu škrtá a páka je trochu gumová, ale snad to přežiju:)

                Tak v kolik odjezd?

                0 0
                • Kublaj  

                  Viděl bych to třeba na jedenáctou ;)

                  0 0
                  • Kublaj  

                    Změna plánu zvládáš to na 8:15 dole u baráku? :)

                    0 0
      • dvoris  

        Pokud byste měli čas i v neděli, plánuje se švih od i-biku, prý na Kuňku. V sobotu se jede KPŽ, takže nemohu.

        0 0
    • Orfi  

      Takhle nam vylepsuji Stradovske Peklo .Uz jen nalejt asfalt .

      0 0
      • DeathNick  

        no ty vole neee. dlouho jsem tam nebyl, ale to je hnus :(

        0 0
      • Picino  

        když jsem tam v neděli projížděl, ješte to bylo jen po částech a pěkně jsem si zanadával. Koukám že je to asi už po celé délce. fuujj

        0 0
        • Orfi  

          No po cely ceste to neni ale kazdej koren skoro zarovnali.

          0 0
      • Kubiczech  

        Něco podobného roste i v lese u Rudova, asi pokračování stezky k Lovětínskému rybníku.

        0 0
      • Kublaj  

        Jj jeli jsme tam s Mixonem, když tam ještě byli borci s bobkem a lopatama :/ fakt tomu davaj co proto… ale koukal jsem že to sypali i pod Šiškovicema.

        0 0
      • alinceb  

        Předposlední fotka je ten most na začátku Práčovské přehrady?

        0 0
        • Orfi  

          Je to most u mlyna prehradu mam za sebou .

          0 0
          • alinceb  

            Už si to tam moc nepamatuju. Na Strádově jsem byl naposled tak před 5 lety a v údolí tak před 10…

            0 0
    • Orfi  

      Zitra v 9 u I-Biku .Asi marnej pokus .

      0 0
    • Kublaj  

      Koukám, že sem už asi nikdo nechodí co?! :)

      0 0
      • kankrlicek  

        Já sem chodím furt, ale nikdo nepíše :) Jsem lemra zemřelá, se mnou bohužel nic není, no…

        0 0
        • Míra2  

          Jsem na tom taky tak.Od začátku léta jsem mrtvej, jsem permanentně utahanej. Hlava by chtěla ,ale nějak nemůžu. Tak si aspoň kupuju na kolo různý koko..ny, světla, doplňky, novou sedlovku a říkám si tenhle víkend to už určitě půjde,ale nějak mi nezbývaj síly.

          0 0
          • Orfi  

            Sedlovka neni kokotina uzdyt jsi ji mel ohnutou .

            0 0
            • Míra2  

              :))) jo ta už chtěla vyměnit dřív a dneska mi přišli óčka, pravý čínský z aliexpressu jak si mi radil ;-)

              0 0
    • Kublaj  

      Vidím, že nám to tady úplně chcíplo :))

      0 0
      • DeathNick  

        To je tim, ze je uz 2016 a do 2015 nikdo nechce psat :D

        0 0
    • Orfi  

      Uplne chcipli to uz je minimalne rok .

      0 0
      • DeathNick  

        Holt asi vsichni vic jezdeji nez jsou na BF a v lete sedi v Medlesicich :))

        0 0
    • snowbob  

      Ahoj, 26.3. tu budu mít bráchu i s bikem (novým bikem) a dáme si tady celodenní vyjížďku. Přidá se k nám někdo? Trasu ještě nevím…

      0 0
      • Mixon  

        Je to teda za dlouho,ale klidně se přidám. Teď se budu snažit vyrazit každý víkend když počasí dovolí.Michal/Mi­kulovice

        0 0
      • Kublaj  

        Zase rupnul?

        0 0
      • Kublaj  

        Jinak bych asi i jel :)

        0 0
      • Orfi  

        Jak pise Mixon je to za dlouho ale kdyz bude pocasi tak se rad pridam .

        0 0
        • snowbob  

          Je to za dlouho, proto vám dávám dost času na přípravu. Zatím nás je tedy 6. Jestli teda Marek S-WORKS pojede.

          0 0
          • snowbob  

            Kdyby bylo pěkně a celkem sucho, mohli by jsme zkusit trasu z časopisu Velo.

            http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

            Do Vrbatova Kostelce se dá dostat z Pardubic vlakem. 9:02 odjezd a na místě jsme 9:49. V Chrudimi je 9:23.

            Zpět můžeme po vlastní ose ve stylu teamové časovky. Marek to potáhne.

            Co vy na to?

            0 0
            • Orfi  

              Za me. Vlakem nikam nejedu .Myslis ze za 14 dni to po vcerjsku vyschne najivko :-)

              0 0
              • snowbob  

                Už chápu proc nechceš jet nikam vlakem. Koupil sis nové kolo a už ti nezůstaly prachy na jízdenku… Protože jiný důvod mě nenapadl. Ale je to samozřejmě tvoje rozhodnutí.

                0 0
                • Orfi  

                  Jo presne to jsi trefil .A nebo ze bych to neujel taky moznost .

                  0 0
      • DeathNick  

        Teoreticky, kdyz budu doma, tak bych jel. Pokud by vam nevadil clen na 26"ce :))

        0 0
        • Orfi  

          26 urcite vadit nikomu nebude .Jezdili jsme na ni vsichni .:-)

          0 0
      • Mixon  

        Něco jsem naklikal: https://mapy.cz/s/vcR3

        0 0
        • snowbob  

          Ta trasa se mi líbí. Beru. Je to celodenní, takže 111 km mi nevadí. Ale určitě to nepojedou všichni. Tipuju to na tebe, mě, bráchu a Marka.

          0 0
          • jim1f  

            Tak asi kluci nechcou jet kvůli mě :)

            0 0
          • Kublaj  

            A co já? :D

            0 0
    • jim1f  

      Hoši hoši hoši… chcete se tu setkávat a jezdit a když vám tu někdo nabídne společnou wycieczku tak máte plno důvodu proč nejet.Nechápu…

      0 0
      • Orfi  

        Jestli to myslis konkretne na me .Mnoho duvodu nemam jen se mi nechce tahat kolo vlakem navic do mista do ktereho dojedes z Pardubic bez problemu na kole. Jo zapomel jsem nemam na vlak .

        0 0
        • jim1f  

          Myslím to na vás všechny :) Tak se domluv s Bobem v kolik dojedem vlakem na místo a ty se tam přibliž po vlastní ose na biku.

          0 0
          • snowbob  

            Orfi neser :) Nemyslím to špatně.

            A jsem rozhodnutý pro tu Mixonovou trasu. Doufám, že se nás sejde co nejvíc.

            0 0
    • snowbob  

      Všichni souhlasí s Mixonovou trasou?

      0 0
      • Kublaj  

        Aaaano

        0 0
        • snowbob  

          V sobotu bych ráno vyrazil v 9h. Sraz u Kuby. Deathnick jede taky?

          V 9:20 nabereme Mixona u Tuněchodské rozvodny a s Chrudimákama sraz v 9:30 na Kalousově.

          Souhlas?

          Prosím o reakci jestli jedete nebo ne. Ať se na nikoho nemusí čekat. Díky.

          0 0
          • Mixon  

            ok

            0 0
          • Kublaj  

            jop

            0 0
          • darkjarjar  

            Ahoj, hlodá mě myšlenka se k vám v sobotu připojit z Kočí. Bydlím tu rok a pocházím ze Skutče a tamní lesy na Luži, Vrbaťák mám celkem najeto. Ale 2 roky jsem nejezdil a začínám. Nevím, zda bych to dal a nezdržoval vás. A ještě v pátek mám jít na slučák lejt, tak nevím :-)

            0 0
            • Mixon  

              No ono to s tím tempem a počtem kilometrů zas tak horký nebude.Tu trať jsem naklikal jen tak od boku,určitě se bude měnit podle momentálních sil.Vůbec bych se toho nebál.

              0 0
              • snowbob  

                Přesně tak. Buď se v Kočí přidáš nebo ne. Už tu prosím neřešte že budete někoho brzdit. Teď mě napadlo, že tu ještě nikdo nenapsal, že nepojede protože se s námi nechce zdržovat.

                0 0
                • Orfi  

                  Jsem si musel najit kde je ten Kalousov .Joooooo snad vas nebudu zdrzovat :-)

                  0 0
          • jim1f  

            tak já prý musím jet taky :)

            0 0
            • Kublaj  

              Jsi k tomu přišel jak slepej k houslím viď :D

              0 0
              • jim1f  

                Nooo :) Původně jsem si chtěl dát jen ten váš slavný singl na podhůře ale Bob mi to zakázal :(

                0 0
                • Orfi  

                  A čim je ten singl slavny

                  0 0
                  • jim1f  

                    prý to je nejratší singl v ČR a stojí za hovno :-D

                    0 0
                    • Kubiczech  

                      Proč stojí za hovno? Mně na to hovno, co tady na té placce máme, přijde docela fajn.

                      0 0
          • Orfi  

            Bobe rano uvidim zatim prsi .Navic stejne nepojedu celych 100km na zacatek sezony to je moc velka pecka .

            0 0
      • Kublaj  

        Tak nakonec taky nepojedu, jsem už týden nachcípanej a nějak mě to nechce pustit.

        0 0
        • jim1f  

          4 dny zpátky sis tu stěžoval že jsme na tebe zapoměli.A to už si byl nachcípaný…Příště si vymysli lepší výmluvu Kubo :)

          0 0
    • Radus  

      Přijeďte na seč vezmu vás na singl kolem přehrady

      0 0
      • DeathNick  

        Tak bohuzel mam KO koleno. Tudiz ted budu chvili nebiker :( Po nedeli ortopedie a budu znat result …

        0 0
        • snowbob  

          Pokud nebude chcát, tak platí daný scénář.

          0 0
    • Radus  

      27.3 singl kolem přehrady dnes to snad trošku oschne

      0 0
    • Radus  

      Seč

      0 0
    • Mixon  

      Dnešní výlet.Kdo nebyl prohloupil. https://connect.garmin.com/…y/1099956019

      0 0
      • snowbob  

        Počasí nám moc nepřálo, ale i tak pěkných 117km.

        0 0
      • jim1f  

        Tak tak Michale :) I když počas nám ráno nepřál tak to stálo za TO!!! ;)

        0 0
    • Orfi  

      Copak nam to na ty Seci delaj .Tam ta stezka zrovna nabyla potreba .

      0 0
      • Mixon  

        Kde konkrétně?

        0 0
        • Orfi  

          Uz to zacali asi loni tou pesinou od pujcovny lodicek v kempu a ted to protahujou dal pres ten schod .Dal je tak potucek bylo pres nej prkno a pokracujou dal .Skoda ty pesinky .

          0 0
          • Radus  

            Jo melo by to byt propojene az k zidaku to vis vse pro turisty takže technicka cestička je v cudu

            0 0
    • Mixon  

      Hledám někoho kdo jezdí pravidelně na kole do práce. http://www.dopracenakole.cz/

      0 0
      • Radim193  

        Ahoj, já se snažím jezdit do práce na kole co nejvíc.

        0 0
    • Kublaj  

      Nepojede náhodou někdo na Šelu?

      0 0
    • Mixon  

      Orlice cup 2016,dobré to bylo.

      0 0
    • Mixon  

      Zítra se jedu podívat na kole na Český pohár do Kutné Hory.Kdyby se chtěl někdo přidat tak vyrážím v 11 z Mikulovic.

      https://mapy.cz/s/FV3u

      0 0
    • Radez  

      Měl bych dotaz na místní.

      Přes pardubice jezdím, když jezdívám Praha – Šumperk (jezdívám přes severní část – čili někde kde je Glubus, Hypernova, VŠ koleje). Pardubice jsou akorát na půl cesty a dycky tam lezu do Hypernovy pro vodu, ale to je opruz tam kličkovat s kolem mezi regálama. Neni někde poblíž nějaký venkovní pítko s pitnou vodou? Na estudánky jsem našel třeba v Lázních Bohdaneč blízko silnice, ale je tam psaný, že voda není pitná.

      Poradíte něco? Někam daleko do centra nebo tak zajíždět nechci.

      0 0
      • kankrlicek  

        Fakt nevím, snad poradí někdo znalejší.

        0 0
      • Kubiczech  

        Studánka s dobrou vodou je v Kokešově kousek od silnice. Ale jestli jezdíš přes Bohdaneč, tak asi nesmysl. Leda to vzít do Pardubic přes Přelouč. Nebo benzínka, tam je regálů míň. (:

        0 0
        • Radez  

          Jo to je dost nízko/ z ruky, frčívávám tam přes Kladruby a Lázně Bohdaneč. Každopádně díky.

          0 0
      • Roldy  

        Před naší loděnicí je veřejné pítko. https://mapy.cz/s/ItLT

        0 0
        • Radez  

          To je dobře zašitý, přestože jsem tam chodívával kolem, když jsem tam byl ve škole, tak jsem ho tam nikde neviděl. Něco víc na server asi neni že?

          0 0
      • Radez  

        Tak když jsem valil jeden směr, tak jsem si všimnul, že v Lázně Bohdaneč na náměstíčku, kde sou vodotrysky něco jako pítko je. Přijel sem blíž a oči se mi rozzářily. Skutečně tam je pítko. Akorát po zatlačení voda tryská asi tak půl centimetru, takže se člověk z toho ani nenapije, natož aby si nabral do flašek. Inu musel jsem teda zajít až v Holici do Alberta a tam si vyslechnout nejen securiťáka, že tam nemám lízt s kolem (tak nějak jsem to čekal a vlezl jsem zrovna, když odešel odedveří a až sem držel flašku v ruce, tak už mu došlo, že s ňou prostě odejdu :-)) , ale i paní prodavačka mne poučila.

        Cestou zpět sem zajel zase v Bohdanči do lázeňskýho areálu, kde je zmíněná značka na estudánkách, když jsem přijel k pítku, tak tam ta cedulka, že to neni pitný furt je, ale voda tam beztak neteče, tak sem stavěl až kdesi v Týncu na benzince, kde sem si zase vyslechl přednášku, že nemám opírat kolo o zeť ale že tam na kola majou stojany.

        0 0
    • bestom  

      Nemá někdo chuť si projet ve středu odpolko na pohodu tu značenou trať manitou 68km ? vyrážím z rabštejnský lhoty,ten okruh mě trvá necelý 4 hoďky.

      0 0
      • Picino  

        ve středu se chystám tím směrem,ale vyrážel bych z heřmaňáku. Jaký konkrétní čas máš na mysli?

        0 0
        • bestom  

          Asi kolem třetí ,abych se stihnul nějak rozumně vrátit

          0 0
          • Picino  

            tak to je na mě moc brzo, já bych mohl tak od 5ti, ale je fakt že to bychom asi zase nestihli celé projet. Tak až někdy pojedeš třeba v neděli, dej vědět.

            0 0
      • Mixon  

        Čau,klidně se někdy přidám,bohužel ve středu memůžu,jezdím i v týdnu.Stačí se den dopředu ozvat.

        0 0
    • bestom  

      ok,dám vědět

      0 0
      • kozich  

        Jeli jsme to pred tydnem, takhle to vypadalo na brodu u Sece.

        0 0
      • kozich  

        Jeli jsme to pred tydnem, takhle to vypadalo na brodu u Sece.

        0 0
        • bestom  

          Ten brod jezdím jen při závodě ,jinak to objíždím přes můstek na pilce , trochu zajížďka mě nevadí

          0 0
    • Kublaj  

      Nějak nám to tu úplně zdechlo :) Co takhle o víkendu delší bajkovačka? nehlaste se všichni ;)

      0 0
      • Kublaj  

        Tak až takhle obrovský zájem jsem opravdu nečekal :D

        0 0
        • kankrlicek  

          jj, nestačils všechno přečíst :)

          Včera 24 km, 1,5 h, dneska skoro stejně, jsem úplně spokojený, kolínko drží.

          0 0
          • Kublaj  

            Pěkný, já dal za víkend necelých 7h na bajku a kyčel taky drží :))

            0 0
    • Kublaj  

      Nevíte někdo jak vypadá ta červená turistická kolem Krounky? viz https://mapy.cz/s/14DRp

      0 0
      • Orfi  

        Okolo Rychnburku budes kolo tahat nekolikrat na zadech .Dokonce tak byli na tezsich usecich reteyi na drzeni .

        0 0
        • Kublaj  

          To zní zajimavě :)

          0 0
        • DeathNick  

          po turisticky to tam je pekne na ****. Zlate v Mastalich.

          0 0
      • kejmi  

        Ahoj, okolo Hnevetic je to total nesjizdne, nekolikrat jsme museli prechazet reku, jsou tam skaly a ty se misty zdolavaji po zebriku na skale… Za me tento usek rozhodne nedoporucuju na kolo.

        0 0
        • Kublaj  

          Díky :)

          0 0
          • kankrlicek  

            Na nikoho nedej. :) To byl můj velmi oblíbený kousek, pravda něco neseš. Zajímavější to bylo dokud nebylo žebříků, ty to hodně zlehčily. Hodně technická a zároveň i silová pěšinky v prudkém svahu, nahoru dolů, skalky, kořeny. Moc pěkné.

            Jezdil jsem to z Otradova do Kutřína, těsně před Kutřínem to je trochu na srdíčko (prudký svah, uzounká pěšinka, jakákoliv chyba se tvrdě platí), konec nese každý. Z Kutřína to je polňačka, pak příjemná pěšina, těsně před hospodou (na druhém břehu) a mostkem k hospodě je nošení, pak zase jedeš – jak jsem řekl nahoře, tady to začíná být těžké a zajímavé. Kousek před Předhradím se zase nese.

            Vyjel jsem si do vsi, okolo hradeb doleva a furt nahoru, pak po louce těsně vedle lesa, v jednom místě vlézt do lesa, sjezd k řece, po levém břehu proti proudu – většinou bez problémů. Pak musíš zout boty a přebrodit na druhou stranu a k hospodě :)

            Moc pěkný okroužek, bohužel na něj mám už jen pěšky.

            0 0
    • radys03  

      Z Otradova podél krounky směr Kutřín, Šilinkův důl (hospoda v lese) je cesta pěkná, ale z Šilinkova dolu směr Předhradí nedoporučuji na kolo. Doporučil bych se tomu úseku vyhnout.

      0 0
    • kankrlicek  

      Musím se pochlubit:

      Našel jsem odvahu a zase sedl na kolo. A protože nějaké výzvy musí být, snažil jsem se jet co nejvíc mimo asfalt. V okolí Pardubic to není žádná snadná disciplína :). Jel jsem do Maštalí a ještě kousek nad Proseč. Doba pohybu 3:22, celková doba 4:50 :)

      Abych dostál svému předsevzetí, byl jsem donucen přebrodit Chrudimku poblíž Hostovic, v Luži jsem si zašel do cukrárny (pod léčebnou), v Kupadlech jsem se vykoupal. Poprvé letos a zároveň naposledy. Bylo to nádherné, našel jsem pár zákoutí, která jsem neznal.

      Dva ilustrační obrázky.

      Asi na to kolo nakonec nezanevřu. :)

      0 0
      • raw 4  

        Zvednuty palec a moc pěkný fotky. .

        0 0
      • DeathNick  

        v cem to mas upraveny a kde je focena ta 2ha fotka? 1vni vim kde je …

        0 0
        • kankrlicek  

          Chvíli jsem musel přemýšlet… Jednavní mi nedávalo smysl.

          1. jsou Kupadla, 2. je místo brodu. Lightroom. Možná. Fotky jsou už staršího data.

          0 0
    • Kublaj  

      CO TAKHLE NĚJAKÁ VÍKENDOVÁ HROMADNÁ VYJIŽĎKA? :)

      0 0
      • kankrlicek  

        Jak jsem se namlsal, tak teď musím se smutkem odmítnout. Dva dny sračka, jsem rád, že se hýbu. Těším se na pár obrázků s povídáním.

        0 0
        • Kublaj  

          Tady už dávno nikdo nechce jezdit ;D Ale můžu dát pár fotek z minulého víkendu :)

          0 0
          • Orfi  

            Ale lidi jezdi jen se tu uz nedomlouvaji .

            0 0
          • DeathNick  

            to je kde Kubo? Ty klady bych fakt nedal na kole :D

            Hlasim se na vyjizdku cca v listopadu, uvidim jeste jak mi dopadne operace tedy …

            0 0
            • Kublaj  

              To jsou Jizerky, tohle místo konkrétně červená turistické ze Souše do Tanvaldu, pěkná technická cesta dolů a podél jsou taková místa a vodopády :)

              0 0
            • Kublaj  

              S čím jdeš pod kudlu?

              0 0
    • Kublaj  

      Pokračování http://www.bike-forum.cz/…a-okoli-2017

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce