Bajkeři z Pardubic a okolí 2017

32 nepřečtených
  • Kublaj

Kapku nám staré vlákno chcíplo, tak ho zkusím obnovit :)

• Kublaj  

V novém roce by jsme se mohli konečně zase někdy sejít na nějakou sobotní společnou vyjižďku. Minulý rok to úplně nevyšlo :)) Pardubičtí a okolní, jak užíváte zimu?

• Lucase  

Procházkami s čubou a odpočinkem. Než napadl sníh, tak i sem tam jízdou na kole :)

• Mr.Dan  

Ale de to, de to. V prosinci jsem jezdil poměrně hodně, teď to přes svátky poněkud polevilo. Full má prázdniny, aby mu nevyrezly čepy, celopevňák byl naopak rehabilitován. V noze díra od pinu z platforem, to jsem nějak nepochopil.

Dáme někdy nějaký ty Železky nebo tak?

• Karfi  

A ja myslel ze to je tady v okoli mrtvy uplne. Lidi potkavam dost ale zajem o spolecny vyjizdky nebyl. Rad se pridam ale spis bych to videl az odtajou ty sr.. venku :)

• Kublaj  

Myslel jsem nejdřív na jaře :))

• Karfi  

Aha no tak to si jeste pockame :)

• Kublaj  

Když je sucho jezdíme maximálně kolem dvou hodin na silnici, pokud je sníh radši vyrazím někam na běžky.

• Karfi  

Tak dej kdyztak vedet az sleze snih. Ja jezdim defakto kazdy volny den … teda kdyz neni snih.

• Picino  

Taky se klidně někdy přidám, teď mám zazimováno, ale předpokládám že někdy v březnu by to šlo.

• Karfi  

Tak co uz jezdite? Pripadne nevite o nejake silnicni skupine z Pardubic na pravidelny svihy?

Ptam se prvne tady nez zacnu psat do obchodu kde vim ze lidi jezdi.

• Clight75  

Skupina sice nejsem, ale obcas bych se pridal, otazka je, jestli bych ti stacil:D. Stridam tak pul napul bike a silnicku a jezdim prevazne o vikendech, v tydnu to kvuli pracovni dobe moc nestiham.

• Karfi  

Treba nebudu stacit ja tobe :)

Neni problem se nekdy domluvit na ten vikend … dny se prodluzujou tak bude vice prostoru.

• Clight75  

Toho bych se nebal, ze bys mi nestacil, zadnej rychlik nejsem, a po zime uz vubec ne:) Planuju se projet ted o vikendu, kdyz bude pocasi (zadnej dest) – sobota nebo nedele, podle toho, kdy bude lip. Kdyby se ti chtelo, tak se ozvi, doladili bysme to.

• Karfi  

To by slo … ja pujdu asi patek, sobota, nedele ale rad bych stihnul i ForBikes ale tak urcite se prizpusobim. Odkud z Pardubic jsi? Ja z Dukly.

• Clight75  

Tak to se povedlo, ja jsem taky z Dukly:) Zatim bych to videl na sobotu, melo by byt lepsi pocasi nez v nedeli. Casove se prizpusobim – mam volnej celej den.

• mirabike  

zkus třeba http://www.snak-team.cz/

• DeathNick  

Panove,

kdyby nekdo chtel listek na for bikes tak mam jeden navic a klidne daruji. Predani vecer Polabiny nebo pres den nemocnice.

• Karfi  

Zitra v sobotu vyrazime smerem na Hermanuv Mestec a dale na Micov a pak nejspise Sec a zpet do Pardubic.

Sraz v 13:00 u OK Centra na Dukle. Jedeme na silnickach ;)

• koblih648  

ahoj přistěhoval sem se do Chrudimi a tak bych se chtěl zeptat na zajímavé místa na výlet dík za info

• Lopish  

Jedu zitra odpolko silnici, cca 70km okolo 15–16hodiny.....

• Karfi  

Bohužel ja ležím doma se zlomenou kličkou takže se přidám za pár týdnů.

• Kubiczech  

Přiznejte se, kdo stavíte pod Lovětínskou roklí ty skočky? Hlavně prosím moc nepokurvit jednu z nejlepších steziček v téhle části Železek. (:

• Karfi  

Tak co? Tahle skupina uz je uplne mrtva?

• Burgis  

Ahoj, nemám se zdejším forem žádné zkušenosti, ale nenašel jsem asi vhodnější vlákno…

Nevíte o nějaké otevřené skupince cyklistů v Pardubicích, která v týdnu po práci jezdí na 1–2 hodinový švihy, případně nechtěl byste se někdo připojit v týdnu po práci? Je mi jedno zda silnice nebo MTB.

• Lopish  

Ahoj, urcite muzem, ja jsem tedka tak na mesic mimo, ale od pulky zari to snad zase pujde, odkud jsi? my s partakem z Polabin…

• Kubiczech  

Dotaz: nějaký osvědčený servis v okolí, kde to dělají dobře a není problém se domluvit? A za další: někdo, kdo dobře plete kola? Potřeboval bych něco umotat na karbonovém ráfku.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.