Bajkeři z Pardubic a okolí 2017

39 nepřečtených
  • Kublaj

    Kapku nám staré vlákno chcíplo, tak ho zkusím obnovit :)

    0 0
    • Kublaj  

      V novém roce by jsme se mohli konečně zase někdy sejít na nějakou sobotní společnou vyjižďku. Minulý rok to úplně nevyšlo :)) Pardubičtí a okolní, jak užíváte zimu?

      0 0
    • Picino  

      Taky se klidně někdy přidám, teď mám zazimováno, ale předpokládám že někdy v březnu by to šlo.

      0 0
    • Karfi  

      Tak co uz jezdite? Pripadne nevite o nejake silnicni skupine z Pardubic na pravidelny svihy?

      Ptam se prvne tady nez zacnu psat do obchodu kde vim ze lidi jezdi.

      0 0
      • Clight75  

        Skupina sice nejsem, ale obcas bych se pridal, otazka je, jestli bych ti stacil:D. Stridam tak pul napul bike a silnicku a jezdim prevazne o vikendech, v tydnu to kvuli pracovni dobe moc nestiham.

        0 0
        • Karfi  

          Treba nebudu stacit ja tobe :)

          Neni problem se nekdy domluvit na ten vikend … dny se prodluzujou tak bude vice prostoru.

          0 0
          • Clight75  

            Toho bych se nebal, ze bys mi nestacil, zadnej rychlik nejsem, a po zime uz vubec ne:) Planuju se projet ted o vikendu, kdyz bude pocasi (zadnej dest) – sobota nebo nedele, podle toho, kdy bude lip. Kdyby se ti chtelo, tak se ozvi, doladili bysme to.

            0 0
            • Karfi  

              To by slo … ja pujdu asi patek, sobota, nedele ale rad bych stihnul i ForBikes ale tak urcite se prizpusobim. Odkud z Pardubic jsi? Ja z Dukly.

              0 0
              • Clight75  

                Tak to se povedlo, ja jsem taky z Dukly:) Zatim bych to videl na sobotu, melo by byt lepsi pocasi nez v nedeli. Casove se prizpusobim – mam volnej celej den.

                0 0
      • mirabike  

        zkus třeba http://www.snak-team.cz/

        0 0
    • DeathNick  

      Panove,

      kdyby nekdo chtel listek na for bikes tak mam jeden navic a klidne daruji. Predani vecer Polabiny nebo pres den nemocnice.

      0 0
    • Karfi  

      Zitra v sobotu vyrazime smerem na Hermanuv Mestec a dale na Micov a pak nejspise Sec a zpet do Pardubic.

      Sraz v 13:00 u OK Centra na Dukle. Jedeme na silnickach ;)

      0 0
    • koblih648  

      ahoj přistěhoval sem se do Chrudimi a tak bych se chtěl zeptat na zajímavé místa na výlet dík za info

      0 0
    • Lopish  

      Jedu zitra odpolko silnici, cca 70km okolo 15–16hodiny.....

      0 0
    • Karfi  

      Bohužel ja ležím doma se zlomenou kličkou takže se přidám za pár týdnů.

      0 0
    • Kubiczech  

      Přiznejte se, kdo stavíte pod Lovětínskou roklí ty skočky? Hlavně prosím moc nepokurvit jednu z nejlepších steziček v téhle části Železek. (:

      0 0
    • Karfi  

      Tak co? Tahle skupina uz je uplne mrtva?

      0 0
    • Burgis  

      Ahoj, nemám se zdejším forem žádné zkušenosti, ale nenašel jsem asi vhodnější vlákno…

      Nevíte o nějaké otevřené skupince cyklistů v Pardubicích, která v týdnu po práci jezdí na 1–2 hodinový švihy, případně nechtěl byste se někdo připojit v týdnu po práci? Je mi jedno zda silnice nebo MTB.

      0 0
      • Lopish  

        Ahoj, urcite muzem, ja jsem tedka tak na mesic mimo, ale od pulky zari to snad zase pujde, odkud jsi? my s partakem z Polabin…

        0 0
    • Kubiczech  

      Dotaz: nějaký osvědčený servis v okolí, kde to dělají dobře a není problém se domluvit? A za další: někdo, kdo dobře plete kola? Potřeboval bych něco umotat na karbonovém ráfku.

      0 0
    • jirkaRS  

      Hoj! Nevím jestli je to tu ještě funkční, nic jiného jsem nenašel, ale je tu někdo z Pardubic cu okolí na jízdu na silničce?

      0 0
    • MontyJack80  

      Ahoj, přestěhoval jsem se do Chrudimi, nějaké pěkné traily Chrudim, Pardubice a okolí? díky

      0 0
      • gersa  

        Na běžkách kdekoliv

        0 0
      • Bandicoot  

        zdar, jsem z Pardubek, parkrat jsem jel od Bohdance pres valy a Přelouč po zelene smer Opocinek a je tam hezky technicky trail nad potokem, docela me to bavilo, ale jinak to tu je dost bida, letos planuju poradne projet železky a Žďárské vrchy

        0 0
      • maajkee  

        Z Chrudimi to máš kousek do Slatiňan a pak šup nahoru k Monaku, na tom kopečku směrem k rozheldně Báře se dá vyblbnout, případně sleduj trasu Manitou železné hory, žluté puntíky na stromech a to tě provede Železkama. Kolem samotných Pardubic je uplný hovno, možná ještě větší než tady okolo HK, tady máme alespoň lesy. Nějakej trailík je kolem Kunětický hory.

        0 0
    • Radez  

      Borci, rád bych vzkřísil dotaz z r. 2016..

      Už teda vím, že pítko na náměstíčku existovalo, využil jsem ho xkrát.

      Prosím jaký je aktuální stav? Dá se tam napustit voda?

      Hrozně by mi to pomohlo.

      "můj post z r. 2016 ve starým vlákně:

      Tak když jsem valil jeden směr, tak jsem si všimnul, že v Lázně Bohdaneč na náměstíčku, kde sou vodotrysky něco jako pítko je. Přijel sem blíž a oči se mi rozzářily. Skutečně tam je pítko. Akorát po zatlačení voda tryská asi tak půl centimetru, takže se člověk z toho ani nenapije, natož aby si nabral do flašek. Inu musel jsem teda zajít až v Holici do Alberta a tam si vyslechnout nejen securiťáka, že tam nemám lízt s kolem (tak nějak jsem to čekal a vlezl jsem zrovna, když odešel odedveří a až sem držel flašku v ruce, tak už mu došlo, že s ňou prostě odejdu :-)) , ale i paní prodavačka mne poučila.

      Cestou zpět sem zajel zase v Bohdanči do lázeňskýho areálu, kde je zmíněná značka na estudánkách, když jsem přijel k pítku, tak tam ta cedulka, že to neni pitný furt je, ale voda tam beztak neteče, tak sem stavěl až kdesi v Týncu na benzince, kde sem si zase vyslechl přednášku, že nemám opírat kolo o zeť ale že tam na kola majou stojany.

      "

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.