Bajkeři z Pardubic a okolí 2013

500 nepřečtených
  • Kublaj

    Co napsat… už bych se opakovat :)) Každá dobrá duše vítána :)

    0 0
    • Kublaj  

      Protože to trošku zapadlo ve starém vlákně píšu ještě zde…

      Nechystáte se někdo do Ratibořic na půlmaratonek viz http://www.ratiborickymaraton.cz/cz/ ? a případně s jedním místem v autě, přispění na pohonné hmoty samozřejmostí :)

      0 0
      • kankrlicek  

        Máš pravdu – aby to nezapadlo! Já teda nejedu. :)

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Z práce mě přemlouvaj, potřebujou babu do týmu. Ale nechce se mně, Ratibořice mě bavily jen prvně. Další dva roky ani nevím, proč jsem je jela. A loni jsem si to vyžrala, jet tři týdny po vyléčení neštovic byla pěkná kravina. Do toho tradiční vedro, vítr – ne, nechci. :-)

        PS: koukám, že jsem stejně ten víkend v práci.

        0 0
        • Kublaj  

          Jj už předloni si říkala, že jedeš naposled :)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            :-)

            Jo, přesně tak. Ale tentokrát to myslím vážně. :-)

            0 0
            • kankrlicek  

              Takže jedeš.

              0 0
              • Kublaj  

                Ne… má šichtu, ale kdyby neměla tak jede… :D

                0 0
                • kankrlicek  

                  Si ji přehodí.

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    :-)

                    Nee. Nebaví mě to. Pokud letos něco pojedu, tak jen delší trasy v kopcích. Ideálně tak dlouhé, abych nelitovala, že se nedonutím jet jak by bylo vhodný. Prostě dlouhé „na pohodu“, kdy budu v cíli příjemně unavená i bez toho, aniž bych „musela jet.“

                    0 0
      • Mixon  

        Jedem,ale bohužel máme místo jem pro kolo.

        0 0
    • snowbob  

      Každý si tady jezdí sám a mě napadlo dát to tady trochu do kupy. Zítra ve 14h u Signálu? Dáme si nějaký terén v Železných. Zelenou na Heřmaňák, nebo modrou na Křižanovice a zpět?

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Vím, proč teď jezdím sama. :-)

        Kromě akcí jako bude příští neděli od I-biku, která je určená i malým dětem, těhotným ženám a starcům.

        0 0
        • snowbob  

          Tak jinak: pořád se tady řeší, když je nějaká vyjížďka, jaké bude tempo apod. NESERTE MĚ !!!!

          Mám 110kg, vyjíždím tak 3× za 14 dní na kolo, ročně nenajedu víc než 3000km a nejezdím pod trenérem, nebo s tepákem. Kolo mám pro zábavu a když se jede ve více lidech i zábavy je víc. Když jedu s lepším než jsem já, tak se v rámci svých možností snažím aby na mě na vrcholu nečekal dlouho. Pokud jedu se slabším, tak jedu jeho tempo.

          Neřešte tempo vyjížďky, je nás tu dost na pěkný balík bajkové zábavy…

          0 0
          • skua  

            ono je to těžký…vy chlapi jste hrozně soutěživí..dvakrát jsem se pokusila vyrazit s chlapama, který neznám, projíždka měla bejt na pohodu a tempo chtěli přizpůsobit, ale jet směr kuňka a okolí 27km/h mě fakt otrávilo. Jinak Vás všechny nezavrhuju:), je to jen jeden úhel pohledu…já už konečně vyrážím v pondělí, jsem od včerejška do neděle v práci, tak budu trpět:(

            0 0
            • kankrlicek  

              Holka to má jednodušší. Ve skupince chlapů bude zajímat určitě jednoho, ne-li víc, no a ten rád počká, pomůže, prostě se bude zajímat. Nemusíš se starat o tempo, rádi ho přizpůsobí tobě :)

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Vidíš to ze své pozice, protože patříš mezi hrst chlapů, kteří se tempu slabších připůsobí vždy. To rozhodně není pravidlem.

                To, co popisuješ, existuje. Ideální je situace, kdy jede i skupinka žen a chlapi nepřevažují v násobcích. Nebo sice jen jedna, dvě baby, ale chlapi patří mezi českou amatérskou špičku, ti většinou nemají potřebu na vyjížďkách ukazovat, jak jsou dobří. Případně v bikersky ustálené partě. Nebo ve skupince, která to bere jako řádný trénink, ne výlet, a kde je většina dopředu smířená s tím, že se pojede pomalá vytrvalost nebo kompenzace.

                Situace jedna, dvě ženy, na kterých je znát, že pravidelně sportují, a výrazně více mužů – pozor, kteří spolu často nejezdí – je jiná. Většinou se mezi bikery objeví minimálně jeden, který tempo vyprovokuje, natáhne. A další se přidají, aby nebyli za odpadlíky.

                Protože dotyčný(vybrat se dá jen jeden bod nebo kombinovat):

                1. chce se babě předvést, jakej je machr, jak pěkně mu to jezdí, že

                není žádná slabota

                1. musí ostatním chlapům, s kterými se výkonnostně ještě

                nezaškatulkoval, dokázat, že je dobrej. Ale fakt dobrej. Tohle je asi i při vyjížďce bez bab, ale domnívám se, že v přítomnosti ženy se zesiluje bodem 1.

                1. Při slabší kondici, pokud cítí, že baba na tom nebude výkonnostně

                moc odlišně, musí SI dokázat, že na ni má. A JÍ ukázat, že nějaká baba ho nepřeválcuje.

                Ustálením party, kdy se všichni po výkonnostní stránce poznají, toto ustává. A u většiny mužů nastupuje galantnost.

                Protože:

                1. chce se babě předvést, jakej je machr
                2. nebo opravdu cítí, že je lepší slabším jim pomáhat, než je deptat

                „smrtí poslednímu“.

                K ustálení party často dojde i během jedné vyjížďky. Pokud se na další výlet přidá nový biker a bude patřit k „dokazovačům“, ustálená parta se většinou nenechá vyprovokovat a nováček se přizpůsobí. Pokud se přidá dva a více nových chlapů, není neobvyklé, že celý cyklus se opakuje od začátku.

                :-)))

                0 0
                • snowbob  

                  Zavedlo se to jinam než mělo. Nechci to tady rozebírat, chci jezdit. Tak nic. Jezděme dál po jednom, po dvou…

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    Jo, nedokončené věty taky hodně vypovídají, často též používám. :-))

                    Jsem vlčice samotářka, jezdit většinou sama a občas se přidat do party mi plně vyhovuje. Jezdit jen sama by připadalo i mně na palici, zpestření to čas od času chce, pokec s kamarády, podělení se o zážitky, dojmy, hospůdka cestou. Ale většinu výletů si chci užívat sama, pročistit si hlavu, nemuset vnímat řeč, nemuset mluvit, poslouchat.

                    Takže na mě těhle pár teček nezabere… ;-)

                    0 0
                    • snowbob  

                      Tebe přemluvit nejde, ani jsem to neměl v plánu. Při každé společné vyjížďce se vyjadřuješ stejně- nechci závodit, moje skupina jsou starci, děti, těhotné ženy :-)Tuhle odpověď často používá i Kankrlíček :-)

                      Při společných kilometrech by měl být problém, že se nedomluvíme na termínu. Ne, že budem řešit jak kdo jezdí.

                      0 0
                      • kankrlicek  

                        Kecáš – aspoň pokud jde o Kankrlíčka.

                        Jestli budu příští víkend doma, něco spácháme. Nostalgicky vzpomínám na Přelouč s výjimkou bahenních lázní :)

                        0 0
                        • snowbob  

                          Přiznej barvu, taky se obáváš jaké bude tempo. Proto si psal tempo- kochací, fotící :-)

                          0 0
                          • kankrlicek  

                            To už není pravda :) To je tak dávno, že si nic takového nepamatuji :)

                            0 0
                            • snowbob  

                              Taky už máš najeto 1000km, tak jsi v pohodě :-)

                              0 0
                              • kankrlicek  

                                Kousilínek přes 2 :)

                                0 0
                                • snowbob  

                                  Tsee… Já teprve 600km.

                                  0 0
                                  • kankrlicek  

                                    No jó, ale když ty nemůžeš, tak furt eště můžeš, ale já když nemůžu, tak fakt už nemůžu :)

                                    Tzv. hra na Láďu.

                                    0 0
                  • kankrlicek  

                    Bobe, teď nemůžu. Už před týdnem jsem to uspěchal a vrátila se mi rýmečka. Takže tenhle víkend, ač mi to trhá žílama :), si nechám volno.

                    0 0
                  • skua  

                    tak už jsem zpět z práce…já jezdím většinou sama už 7 let, takže já bych si přála bandu s kterou by to byla paráda, pokecat. Jen ráda fotím, pokud jsem někde kde to neznám tak se ráda kochám a mám moc ráda pivko zastávečky. Závodák určo ne a moc se nepředhánějte s kilometrama, pominuli občasné přemistování po Pce, tak nemám najeto nic..jezdím od teploty 12 stupnů vejš a díky pracovním 12tkám jsem zatím teplo nestihla. Ale jak říkám od pondělka to začne, jedem s kolegou z práce, konečně taky nějakej biker:)..takže to nehrotím

                    0 0
      • Mixon  

        Zítra jedem do Zeleznych hor,pohodove tempo,moje drahá polovička letos vůbec poprvé a navíc poprve s spd pedalama :-)

        0 0
        • Orfi  

          Hmmm co tady se deje.Pardon spatne zarazeno .

          0 0
          • Kublaj  

            Co se tady děje? :D

            0 0
            • kankrlicek  

              Něco se děje? :)

              0 0
              • Kublaj  

                Tak děje nebo neděje?

                0 0
                • kankrlicek  

                  Jj, je neděle.

                  0 0
                • kankrlicek  

                  Pojedu po obědě na hodinku (fakt) na silničku. Komp. Po rýmečce.

                  0 0
                  • Kublaj  

                    To se někdo má :) já si natáhl úpon a bolí mě koleno tak pojedu leda do… :/ :D

                    0 0
                    • kankrlicek  

                      Kostivalové mazání (dědek kořenář) + měsíčkový olej. Jinak je to na dlouho a bude se to ozývat.

                      0 0
                  • kankrlicek  

                    Splněno.

                    0 0
    • Kublaj  

      Když to nejde na kolo tak aspoň ten servis a focení :D

      0 0
      • kankrlicek  

        Pěkná žiletka. Já ji mám zasranou ještě z Chorvatska :) a taky to jezdí. Ale umýt to budu muset.

        0 0
        • Kublaj  

          Jo to ono to jezdí i pod tunou svinstva :D ale já mám radši čisté kolo :)

          0 0
    • mirabike  

      Nevíte prosím vás proč mi přes zimu úplně ztuhlo kolo..? ložiska, řetěz, gumy… prostě to vůbec nejede..!!! Celou zimu jsem poctivě odpočíval a žral, abych měl dost síly… Včera jsem vyrazil na svou oblíbenou 50 km trasu do železných hor a málem jsem chcípnul! s průměrem cca 16 km/h – a to vloni unavenej neustálým ježděním jsem stejnou trasu jezdil průměrem přes 20… Nevíte čím to je..???

      0 0
      • mirabike  

        jo a navíc strašně ztvrdlo sedlo.. ještě teď mě bolí pr**l

        0 0
        • Orfi  

          Ze by to byla unava materialu .:-))

          0 0
    • Orfi  

      Tak tohle miluju otevrena brana do byvale obory .Pro Katku Stradov jsem jel letos uz 5× dolu ale na draka jsem nenarazil :-)

      0 0
      • Cepon  

        Neni do obory zakaz? Vzdy tam byla cedule odkdy do kdy je pristupna…ted by to melo byt zavrene – respektive zakaz. Je to jinak? Kdyby jo hned tam jedu :)

        0 0
        • Orfi  

          Uz jsem to tu psal nekolikrat obora kolem Stradova je zrusena .Pozor nezamenovat se Slavickou.

          0 0
          • Pavel.ct  

            Takže ťeď je ta cesta podél Chrudimky v úseku Křižanovice I. a Křižanovice II. na bajku průjezdná? Díky

            0 0
            • Orfi  

              Netusim co je Krizanovice Ia Krizanovice II.:-(

              0 0
              • Pavel.ct  

                Vodní nádrže u Nasavrk. Zajímám mě ta cesta co jde přímo po břehu Chrudimky…

                0 0
                • Orfi  

                  Asi mas na mysli Krizanovickou prehradu .Tak tam ani po jednom brehu kolo neprotahnes ty cesty konci .Pokusil jsem se nti to nakreslit :-)Kudy tudy .

                  0 0
                  • Pavel.ct  

                    Hm, na cykloserveru to vypadalo, že je to souvislá cesta podél vody téměř od přehrady k přehradě, přes mostky…

                    ok, zkusím vyjížďku naplánovat po tebou zakleslených cestách. díky

                    0 0
                    • Orfi  

                      Ne Ne na pracovsky prehrade nevyjedes z udoli. Protoze ta cesta konci elektrarnou a je tam plot a zamcena brana .Projdes tam maximalne pesky kdyz to znas.

                      0 0
                      • Pavel.ct  

                        Takže tohle by se dalo, směrem po proudy řeky?

                        0 0
                        • Kublaj  

                          jj to se dá jen v cíli se nedostaneš přes plot do práčova

                          0 0
                          • Pavel.ct  

                            Takže takhle

                            0 0
                            • Pavel.ct  

                              Sorry chyba, mělo to být toto

                              0 0
                              • kankrlicek  

                                Asi bych to jel na Strádov, nahoru, přejel státovku a tam pak jak chceš :) Dobrý by bylo najít si ten sjezdík, co máš na mapách označený vykřičníky – do Práčova.

                                0 0
                              • kankrlicek  

                                Asi bych to jel na Strádov, nahoru, přejel státovku a tam pak jak chceš :) Dobrý by bylo najít si ten sjezdík, co máš na mapách označený vykřičníky – do Práčova.

                                0 0
      • kankrlicek  

        Draci chtěj ticho, to funění je odrazuje, jsou schovaný.

        Co nejdřív se na ně musím jít podívat.

        0 0
        • snowbob  

          Dneska jsem si dal na lehko Pardubické singly a různě jsem je spojoval. Dalo to 25km a pěkně sem si to užil…

          Co si takhle domluvit ten Strádov na neděli?

          0 0
          • Orfi  

            V nedeli asi pojedu tohle ale slo by to od nich az sebudou vracet pokracovat na Stradov .Ale kdyz vidim predpoved pocasi tak nevim .

            A je tu opět tradiční klubová akce, tentokráte akce č.3 v roce 2013 – Dobývání hradu Žumberk.

            Kdy: Neděle 21. dubna 2013 – 10:00 hodin

            Kde: Cykloprodejna I-BIKE Chrudim, Žižkovo nám. 105, Chrudim 2

            Co a jak: V neděli 21.04.2013 pořádá MTBC I-BIKE SOKOL CHRUDIM svou třetí letošní akci. Jedná seo tradiční MTB akci, která je určena pro širokou veřejnost. Trasa povede od cykloshopu I-BIKE Chrudim kolem řeky do Slatiňan, přes Škrovád pojedeme proti proudy řeky Chrudimky do Svídnice. Ze Svídnice pojedeme pod hrází přehrady Práčov směr Výsonín, dále pojedeme na Radochlín a odtud do Vížek, kde se můžeme po předloňské a loňské zkušenosti zastavit a dát si v místní hospůdce nějaké to občerstvení (limo, pivko, tatranka apod.). Po krátké pauze bude následovat sjezd do obce Žumberk a následný výjezd k našemu cílovému bodu – zřícenině hradu Žumberk. Zde bude určitě příjemná pauza spojená s fotografováním aktérů vyjížďky. Potom pojedeme pomalu k domovům přes Bítovany, Slatiňany a kolem řeky do Chrudimi.

            0 0
            • snowbob  

              To zní dobře, asi se přidám a ještě někoho nabalím.

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Pokud zůstanu zdravá, jedu taky. Když nebude bouřka nebo ledovka či náledí, nebo vítr nad 30, 35 km/hod. :-) Déšť mě moc nezajímá, kdyžtak se to zkrátí. Přinejhorším přijedu na start sama, ale budu tam.

                0 0
          • Flozik  

            Prozradis neznalemu, kde se ty Pardubicky singly nachazej? :-)

            0 0
    • kankrlicek  

      Jedete někdo teď do Maštalí? O Kubovi vím. Půjdu se podívat ráno ke kostelu, ale asi nenajdu chuť se prodírat množstvím technicky nadaných mladých mužů a žen :) Uvidíme, jakou budu mít nálada, v opačném případě na Žďárskejch je moc hezky a Maštale si nechám na komornější atmosféru.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        V sobotu pojedu Chrudim-Č., však víš kam. :-) Ještě nevím, jeslti na silničce nebo biku, podle počasí. Moc protahovat to nechci, brzy odpoledne chci být v Č. Ale na kousek bych se ráda k Tobě přidala a pokecala, tedy, pokud bys akceptoval hodně pomalý tempo. V neděli ráno pojedu zpátky do Chrudimě a na vyjížďku od I-bike.

        0 0
        • kankrlicek  

          Trošku si to prodluž, stav se u nás, dostaneš čaj, kousek se s tebou svezu. A neboj – tempo lemrózní :)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Brzy odpolko chci být u rodičů, bych s něčím pomohla, když v neděli ráno zase razím zpátky. No, asi v sobotu budu muset vstávat dřív než v 9. :-)

            Beru Tě ale za slovo. :-)

            Pokud budu pršet, vemu silničku.

            0 0
      • Kublaj  

        Já se na to vyprdnu… dle té masy lidí co tam asi bude nemá cenu se tam mačkat to mi stačí ráno na nákupu :))

        0 0
    • snowbob  

      Někdo zítra na BRUTÁLNÍ tempo cca 60km? Pce- Chrudim- Bára- Rabštejn- Pce.

      Sraz u Signálu v 10h.

      0 0
      • Orfi  

        Jsem si myslel,že pojedeš na tu akci s i-bikem se mnou a pak se odpojíme na Strádov a Rabštejn

        0 0
        • snowbob  

          Pokud to ráno stihneme, tak tam ráno s Markem budeme.

          0 0
      • kankrlicek  

        Nic jsem nepsal :)

        0 0
      • kankrlicek  

        Počítal jsem (hlupák), že celý víkend bude hnusně, tak jsem manželce odkýval takové to domácí pobývání :). V neděli nádherně, jel jsem na 2 hodinky a v 10 u Signálu ani noha. Byli jste?

        0 0
        • kámen úrazu1  

          V 10 byli už v Chrudimi u I-bike. A u práčovské přehrady se odpojili.

          Výlet na Žumberk byl pěkný, v Slatiňanech se přidal další cyklista, tak nás bylo asi 18, 19, včetně dětí a cykloturistů.

          To už je pěkná banda. Výsonín jsme objeli lesem, snad jsem si zapamatovala kudy, na Vížkách se občerstvili, Žumberk znamenal další zastávku, Slatiňany a zmrzlina, na jiným místě ve dvou oběd. Spousta čekání na pomalejší, pár skupinových foto. A pěkný počasí. Celkem jsem byla necelých pět hodin venku, z toho jen zhruba dvě na kole. :-) Měl bys čas na focení, líbilo by se Ti to.

          Předběžně jsme na 8. domluveni na bikerské vyjížďce, tam už bude méně čekání. Další akce i pro děti by měla být, pokud si dobře pamatuju, 12. Na té první by sis zajezdil lépe než bylo včer, na té druhé bys měl více času n focení. Tož přijeď. :-)

          0 0
          • kankrlicek  

            Vypadá to, že jsem na tom hůř než ty :)

            Uvidíme.

            0 0
            • snowbob  

              Jak píše Katka, v 10h jsme už byli fuč. Měl jsi napsat na mobil, číslo máš. Pak nás Orfi protáhnul oborou.

              0 0
            • kámen úrazu1  

              To sotva. Z času celkového oproti jízdnímu nemůžeš posuzovat. Přestávky byly opravdu dlouhé. Ještě před rokem bych prskala a asi se odpojila, bo to s tréninkem nemělo moc společného. :-) A k spoustě čekání na pomalejší – nikde není řečeno, že jsem byla v té čekající skupince.

              Pěkný výlet v bandě fajn lidí.

              0 0
    • snowbob  

      Kankrlíčku. Jel jsi na silničce 23.4 po cykloštráse ze Sezemic okolo 20h za klukem na horském kole? Pak si mu poděkoval a on jel zamnou do Pařeza.

      0 0
      • kankrlicek  

        jj, nějaká naděje :), pěkně se za ním jelo. Tys byl kde, že jsem si tě nevšim?

        Už to vidím – tys byl v tom Pařezu, co?

        0 0
        • snowbob  

          Já jsem mu ujel a čekal na něho u Pařeza. Bohužel proto, že zastavil a telefonoval :) Ten kluk bydlel v tvojem baráku- Marek Škoda. Jeho mamka tam ještě bydlí.

          0 0
          • kankrlicek  

            jj, telefonujícího stojícího jsem předjížděl, on mě pak ve velkém stylu :) předjel. Pěkně mu ty gumy hučely a zahejbal na Spojil. Škoda – to byl asi ve vedlejším vchodě, fakt neznám. Pozdravuj.

            0 0
    • Mixon  

      Nakonec mam jedno volne misto v aute do Ratiboric.

      0 0
    • kankrlicek  

      Konečně jsem se dostal mimo Pardubice :) Pustá Rybná – Perničky, 4 Palice a zpátky. Teda jede to výrazně pomaleji než žiletka :), ty svině trpaslíci koušou zespoda do gumy a nechtějí se pustit. 30 km, 1:40 h a jsem pěkně utavenej :) Úspěšně jsem vyjel žlutou nad Palice – bez šlápnutí! Je to malinko lehčí, protože ještě nezarostlé, tak byl větší prostor pro manévrování. Pak jsem si dal ještě sjezdík ze 4 Palic, bez pádu, ale 3× jsem stál a hledal stopu. Našlápnout pedál byl neskutečný problém :)

      0 0
      • kankrlicek  

        Ještě k tomu pozitivnímu výčtu: Prasknul mi vzadu drát a ve sjezdu do Damašku jsem vytrousil flašku, tak jsem celou vyjížďku jel bez pití.

        0 0
    • snowbob  

      O víkendu jsem tu měl bráchu a trochu jsme si pojezdili. Tahle fotky je pro Orfiho. I mě ta skalka katapultovala do vody :)

      0 0
      • kankrlicek  

        Léto, je tu léto, zyglisti se koupou :)

        0 0
      • Kubiczech  

        Klasika. Kdo si tam neškrtnul, tak je houby bajker z Pardubic. (:

        0 0
        • snowbob  

          Jedu, jedu a říkám si: „co ten Orfi kecal a nějaké skalce?“ a pak škrt, a už jsem letěl.

          0 0
          • jim1f  

            škoda,že sem tě u toho nenatočil . . .

            0 0
        • mirabike  

          už se tam dlouho chystám – jsem zvědav se svýma 720er:) pojedu až bude zase teplo..

          0 0
          • HonzaC  

            660er a neprojel jsem…videodoku­mentace vítána, kdo projede, tak klobouk smekám

            0 0
        • kankrlicek  

          Copak vo škrtnutí, já tam ještě nebyl ani pěšky :)

          0 0
      • Orfi  

        Ja ti to rikal :-)

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Originální způsob mytí kola. :-)

        0 0
        • snowbob  

          Ono to vypadalo, že se vlezu…

          0 0
      • Kublaj  

        Kde to je? :)

        0 0
        • snowbob  

          Lovětinská rokle po žluté turistické.

          0 0
    • maajkee  

      Máte někdo prosím tip na restauraci se zahrádkou v Chrudimi, kde by si v pohodě v sobotu kolem poledne sedlo 10–12 cyklistů a dobře se najedlo? :)

      0 0
      • Mixon  

        Neni to přímo v Chrudimi,ale je tam pěkná zahradka a přijemne prostředí. http://www.hostinec-obora.cz/

        0 0
      • Orfi  

        V Chrudimi asi moc neporidis .

        0 0
      • Plechovka  

        Napadá mě Restaurace U Kapličky (49°57'23.601"N, 15°48'34.607"E). Venkovní terasa je velká, ale na jídle jsem tam ještě nikdy nebyl.

        0 0
      • Orfi  

        Ted jsem si vzpomel jeste u Sladovny pekna zahrada posezeni venku .Z kolama bys musel asi pres hospodu ale jde o jejich kseft.Tak by mohli byt vstricny .

        0 0
    • skua  

      ahoj,

      tak dávám též pár fotek..zatím místní roviny a od příštího týdne už do kopců…čeká mě dovča na milovaných Ždárských vrších..už se teším

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Ahoj,

        do Žďárských jezdíš kam?

        0 0
        • skua  

          čusky, ubytovaná jsem v yachtclubu na Velkým Dářku a nejradši jezdím lesama kolem Devíti skal na Samotín a okolí Sykovce a Medlova, na Rozštípenou skálu a Peperek a byla jsem mrknout na tu dálnici z Přibyslavi do Sázavy, je to hnus asfalt jako u nás u Labe, kupa bruslařů, ale je to postavené místo staré trati a průjezd tím nádherným klenutým železničním mostem je pěknej…a sem tam na Svratku atak…mrknu vždycky na mapu a nějakou cestu vymyslím:)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Aha, já spíše právě kolem Svratky, plus minus autobus.

            0 0
            • skua  

              no já využívám dobrý výjezdový pozice, že mě jachtaři nechaj na základně na Dářku..ale svratecký běžecký tratě jsem párkrát projela,zas tak dobře to tam nemám projetý..myslíš Krounu, Čachnov apod??

              0 0
      • Orfi  

        Foto je pekny ale priste je otoc abych si nemusel lehat vedle monitoru.:-)

        0 0
        • skua  

          se snad příště polepším, stáhla jsem si novej prográmek na zmenšení fotek…mobil mám starej, tak fotím svým foťáčkem a ty velikosti se sem nevejdou

          0 0
      • Kublaj  

        Pekne kolo :) … sakra ten Ikon je slusnej balon :/ skoda ze je nedelaj i v 2.1 nebo 2.0 :D

        0 0
        • skua  

          díky, jsem si splnila sen a můj Kanadský hřebec Rocky je na světě:)…máš recht ty Ikony valej úžasně, bála jsem se rozměru 2,2, že bude línej,doteď jsem měla 2,0 od speslu fastrak a captain ale opak je pravdou..v terénu bomba a zadní tlumič, báječnej a že je předek 100 zdvih mi neva..i když by 120 neškodil, ale to už by byla úplně jiná cena…

          0 0
          • rj72  

            …něco k tomu Ikonu. I na 29 se měkký Ikon ve 2,2 chová spíše jako 2,1 (53 mm vpředu a 54 mm vzadu a je citlivý na tlak – můžu si podle trasy nafoukat kolik budu chtít od 2 do skoro 3Bar). Zkusil jsem 3C a jako výhodnější mi nepřišel. Hůře tlumí nerovnosti a navíc se chová jako 2,2 balon(nereaguje na tlak) a roztahl se na 55mm. I kdyby větší šíře byla dána tím, že jsem ho při nasazování nafoukal na moc vysoký tlak, tak se stejně kvůli horšímu tlumení nevyplatí, protože se musí jezdit na nižší tlak než ten měkký…tím jsem chtěl říci, že měkký se chová spíše jak 2,1 u 3C si tím nejsem moc jistý(zkušenost mám zatím jinou)

            0 0
      • Flozik  

        Muzu se zeptat, kde je to foceny? Neznam, ale rad poznam :-)

        0 0
        • Kublaj  

          Dle mě je to lávka přes opatovický kanál kousek od čeperky… ale takových lávek je mraky :D

          0 0
          • skua  

            trefa do černýho, přesně tak

            0 0
            • Flozik  

              Díky ;-)

              0 0
              • skua  

                není zač a co ty flozi a tvůj canyon?? Pořizoval sis ho nedávno ne?? spokojenost?? Nebo si tě pletu:)?

                0 0
                • Flozik  

                  Nepletes :-) Mam ho asi mesic a pul a sem nadmiru spokojenej :-) Je to muj prvni full, takze nemam moznost porovnavat s jinym, ale jezdi se mi na tom paradne :-) Jeste kdyby fyzicka byla nekde uplne jinde :-D Byl sem dneska poprvy v Hradeckym lese a bylo to krasny pojezdeni :-)

                  0 0
                  • skua  

                    :) jo to mi o fýze povídej..musím říct že ty cynony fakt dobře vypadaj. Já mam taky první full a spokojenost veliká, tak doufám, že bude sloužit, do hradeckejch lesů se chystám dneska, pak přes bělečko lesama na vysoký chvojno, jsem zvědavá jak to tam od loňska vypadá…tak se snad někdy potkáme a toho tvýho „němčoura“ zkouknu:):)

                    0 0
    • kámen úrazu1  

      Je to půlhodina, co jsem se vrátila z nuceně zkrácený bikový vyjížďky totálně promočená. A teď venku štěbetá ptactvo a vykukuje sluníčko? Tomu říkám podpásovka. :-)

      0 0
    • kankrlicek  

      Včera jsem si pěkně provětral tělíčko, plícíčky a tak :), ale s hrůzou jsem zjistil, že 2.5 hodiny v ,,terénu" (čti šotolinky a lesní asfaltky) mě daly tak zabrat, že nevím, zda nevyměnit tělocvičné nářadí :)

      Budu to svádět na mimořádnou konstelaci hvězd. :)

      Krásně bylo.

      0 0
    • kankrlicek  

      Byl jste někdo o víkendu? :)

      Sobota u nás na ,,horách" prochcala, blatníček nechaje doma, zůstal jsem u krbu.

      V neděli jsem se odvážil pouze na áčko: Borová, Telecí, Jimramov, Sněžné, Daňkovice, Borovnice, Sádek, Borová a zpět. 60 km, 3 hodinky. Pozitivně hodnotím, že už (kromě čurpauzy) nemusím stavět ,,na focení" :)

      0 0
      • Kublaj  

        Sobota asfalt cca 50km, nedele 98km ale po mesici sem prijel domu rad ze ziju :D

        0 0
      • Kublaj  

        Sobota asfalt cca 50km, nedele 98km ale po mesici nejezdeni kvuli kolenu sem prijel domu rad ze ziju :D

        0 0
      • skua  

        víkend byl bohužel pracovní, ale počas byl stejně naprd. Za to v pátek má bejt nádherně, tak jsem se rozhodla, že skočím do mašinky a odvezu se na Hlinsko a pojezdím si na Vysočině…

        0 0
      • hurvajz  

        V neděli jsem taky vyrazil před 17. hodinou. Luže-Skuteč-Krouna-Svratka-Telecí-Borová-Proseč-Luže-Mejto…furt se mraky nějak honily a pěkně mě to v Proseči kolem 19. hodiny chytlo…no domu jsem přijel prolitej a zmrzlej, že jsem se ani nemoh svlíknout. Ještě dnes mi z ráfků kapala voda :o) Dalo to asi 105km (lehce přes 3 hodiny)

        0 0
    • skua  

      kdo pak byl dneska kolem 10h na Canyonu na stezce u Labe?? Vím, že jsou v Pce 2 fully..teda snad, tak že by Flozzy?

      Já byla ta občas běhající chodkyně s velkými sluchátky, poslouchaje své oblíbené Iron Maiden…:)

      0 0
      • Flozik  

        Nee, ja to nebyl :-) Ja vyjel tenhle tejden dneska poprvy :-) Tak to musel bejt kolega :-)

        0 0
        • Brenekv3b  

          Ten Canyon je kolegy. Má ho 2 týdny. Takže už jsou v PCE 3×

          0 0
          • skua  

            soudě při cenách Canyonu, vás bude asi víc…ale bylo to fakt moc pěkné..:)

            0 0
            • lenivý chlapec  

              Canyon je už hrozná tuctovka… :-)

              0 0
              • Flozik  

                To je, ale jezdí se na tom parádně :-D

                0 0
              • skua  

                souhlas, ale to je spešl taky…a musím přiznat, že u canyonu ta kombinace komponentů a cena, je mnohem zajímavější než u spešlu, ale to jen pro příklad. Mě se třeba moc líběj Treky a Gianty.ale sama jsem si pořídila Rocky Mountaina. Jen jezděte a je fuk na čem…

                0 0
        • Jaakov  

          Já to taky nebyl. Byl jsem až včera a dneska :-) To nás už je teda docela dost :-)

          0 0
    • Orfi  

      Akce č. 5 – Krajem Železných hor

      Kdy: Sobota 18. května 2013 – 9:00 hodin

      Kde: Cykloobchod I-BIKE Chrudim, Žižkovo nám. 105, Chrudim 2

      Co a jak: Akce uřčena pro zdatnější bikery, určenou pouze kola MTB. Pojedeme krajem Železných hor, čekají nás náročné terény, nepříjemná stoupání, ale i nebezpečné sjezdy.

      Popis trasy – co se pojede:

      I-BIKE Chrudim – Slatiňany – Svídnice – pod Práčovskou přehradou přes most na chatovou osadu nad přehradou – Radochlín – Obořice – Bratroňov – Ctětínek – odtud po cyklostrase č. 4113 přes Vranov – napojení na cyklotrasu č. 4115 a dále po ní do Rohozné – Kameničky – Kubatka – Polom – Horní Bradlo. Z Horního Bradla pojedeme po novém Maratonu přes Lipku, Spálavu, Modletí do Klokočova. Z Klokočova pojedeme po starém Maratonu přes Pohořelice do Hoješína. Z Hoješína podél přehrady Seč – obec Seč – Hrbokov – Cítkov – Pohled – Deblov – Chrudim (z Cítkova do Chrudimi pojedeme po MTB Maratonu, včetně nových úseků)

      Délka trasy: cca 70 – 80 km

      Náročnost: 4*

      Určeno pro: MTB kola

      0 0
      • Kublaj  

        to zni dobre :)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Si piš, že to bude fajn akce. :-)

          Jen se bude dost čekat. Doufám, že s horší jarní výkonností tam nebudu sama. 70 km jsem letos asi ještě nedala, nejsem si jisát, ani na silničce na rovině. A v terénu bývám na jaře vždy ještě větší srab než později v sezóně. letos jsem už zvládla sesednout i před osamoceným příčným kořínkem. :-) Ale těším se. Moc.

          0 0
          • Kublaj  

            ja sem zase po mesici bez kola… takze kondice v haji :D

            0 0
      • mirabike  

        v sobotu celej den v práci--:( no stejně bych zdržoval.. letos mám cca 400km (asi jsem se zbláznil a na starý kolena začal podnikat:)

        0 0
      • Orfi  

        Ja tady agituju a nakonec nepojedu :-)

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Bylo to supr. Jediná kaňka byl pád jednoho z účastníků, jméno si už nepamatuju. No, Pod drnem nakonec sedlo přilepil k ližinám izolepou a mohlo se jet dál. :-) I když téměř až do Chrudimi jsme to dali už jen po silnici.

        Jsem v terénu marná. :-) Aspoň do kopce mi to jede lépe, než bych vzhledem k flákání se posledních 9 měsíců čekala.

        0 0
    • skua  

      tak jsme byli v rámci práce testovat kola v N. Butovicích, no příroda na Prahu mě překvapila, fakt paráda, ty cesty…hodila jsem na schodech trochu tlamku, řidítka skončily rovně podél kola, jako když je vyndáte z krabice:), odřenej loket a kyčel, ale jinak nádhera, chlapi na mě statečně počkali a aby toho nebylo málo, tak jsem hned po tom píchla. Naštěstí pak byl sjezd do hospůdky. Testovali jsme převážně Authory v carbonu, fakt příjemnej den…pár fotek

      0 0
      • Kubiczech  

        Kolem Prahy je to na bajkování parádní, přišlo mi to zajímavější a hlavně pestřejší než tady u nás. Je ale fakt, že dojet někam z centra bude opruz, ale dojet z naší placky na nejbližší kopečky taky není žádná hitparáda. (:

        My máme na kontě pátek v Železkách, přespání pod širákem nad Bradlem a dnes zpátky. Parádní.

        0 0
        • skua  

          máš recht..na Praze jsou nejzajímavější její okraje…ale to jste si dali pěknou parádu, v železkách je nádherně a pokud vyšel počas, ale pokud mě pamět neklame včera večer chlejstalo ne?? Zase ale super zážitek, co??

          0 0
          • Kubiczech  

            Večer jen foukalo, ale ráno bylo trošku krušnější. V pět nás ze spacáků vyhnal slejvák, ale snídaně v Bradle to zachránila. (:

            0 0
            • maajkee  

              Snídaně v konzumu? Tam maj strašně dobrý housky :)

              0 0
    • Orfi  

      Nejaky foto z dneska snad nebudu sam .

      0 0
      • Orfi  

        Jeste jedna se nevesla:-)

        0 0
      • kankrlicek  

        Jen tak mezi řečí: Kdepak to je? Vůbec se nechytám.

        0 0
        • Kubiczech  

          Rybník bude Dolní Peklo u Kraskova, obrázky předtím by mohly být odněkud z Hedvikovského pekla (možná červená ze Starého Dvora?) a ta lávka je tuším u Klokočova? Na Pilce se tam tomu nadává.

          0 0
          • Orfi  

            Skoro vsechno dobre az na ty 2 pred Kraskovem ty jsou z Lovetinsky rokle .

            0 0
            • snowbob  

              Tak to jsme se v neděli minuli. Jeli jsme s Markem ze Žlebů kolem řeky Doubravy až do Spačic- moc pěkné technické singly. Pak přes Pilku na zříceninu Oheb a přes Křižanovice do Pardubic. 85km a 1100 nastoupaných metrů. Mimochodem ta modrá na Oheb je asi nejtechničtější, kořenový singl co jsme tady jeli.

              0 0
              • Orfi  

                Jo pekne to tam drnca po tech korenech a kdyz jsou mokry proste luxus :-)

                0 0
              • Kubiczech  

                Kolem Doubravy to mám rád. Ale od Pařížova dál na Spačice jsem bůhví proč nikdy nejel. Stojí to tam za to?

                0 0
                • drbo  

                  neni to spatny, ja preferuju smer ze spacic. i kdyz pred/za ronovem to je vic singlovaty.

                  0 0
                  • snowbob  

                    Modrá z Pařížova směr Spačice je nejslabší na trase Žleby- Spačice. Z Ronova po zelené je tam pěkný sjezd, ale ta zelená vede i kolem vody a proto jsme ho minuli. Ještě se tam vydáme jednou..

                    0 0
                • rj72  

                  …asi v polovině cesty lesem po modrý se to stáčí k řece. V tom místě je pak skalka a asi nejspíše nesjízdná část.(sjíždíte to tam někde někdo? a nebo to objíždíte po okolních cestách?) Cesta podél řeky pak nudná není.

                  0 0
    • kankrlicek  

      Byl jsem v sobotu. Z chaty na Svojanov jsem si to naplánoval: Lucký vrch, Polička, Balda (tady první skoro průtrž), Bystré, Hartmanice (?) (ke kapličce jsem to nevyjel – pokorně jsem uprostřed slezl), Svojanov. Po silnici na hrad, dál až ke křížku. Starou cestou od hradu na Rohoznou. Tady už jsem byl malinko zatažený, tak jsem to zkrátil a jel po asfaltu. Nad Pomezí jsem to ještě jakž takž vyjel, ale pak už to byla bída s nouzí :) Přes tu zoufalost jsem za Poličkou spásný asfalt opustil a doprtačil to ,,terénem".

      Doma jsem nevěděl čí jsem, takové stavy jsem měl pouze po prestižních závodech :) Někde bylo něco špatně – teprve po 3 hodinách jsem se zmátořil a v křečích šel spát :)

      Ráno už fajn, dal jsem si jen Šutříkovo zkratku do Otradova a přes Kablaň a Českou Rybnou zpátky. Velmi lehké převody byly mou doménou :)

      Krásný víkend, doufám, že bez následků.

      P.S.: Na focení jsem si ani nevzdechl.

      0 0
    • Mixon  

      Nekdo o víkendu na SP do NMNM?

      0 0
      • skua  

        chtěla jsem poprvé konečně jet, abych to viděla na vlastní oči(vždycky jsem byla předtím v práci), ale počas hlásej na prd, tak zkouknu v televizi:(, ale příště se tam už musím dostat..

        0 0
    • smahyyy  

      Pozor, po stopách manitou spadlý strom přes cestu. Je to v lese než se vyjede v Šiškovicích, jak se sjíždí k tomu prudčímu krátkému kopci s hodně kořenama…

      0 0
    • kankrlicek  

      Hlásání.

      V sobotu ve Žďárskejch. Borová, Spálený vrch, sjezd do Damašku, Rybenské Perničky, Arboretum. Měnil jsem zadní gumu a při té příležitosti jsem ji nechal narvanou na plný kule a před jízdou jsem na to opomenul. Na mokrých kořenech a šutrech to vůbec nedrželo – dával jsem vinu úplně nové pneu. Plánovaný výjezd a sjezd ze 4 palice jsem tedy nedal a po asfaltu dofrčel až do Blatin. Výjezd po trávě pod Drátník jsem kousek pod vrškem tlačil. Tady jsem upustil tlak a ejhle – mnohem klidnější jízda :). Na Malínskou skálu jsem vyjel zadem, dal se po červené, ale měl jsem toho plné zuby, takže dále plánované striktní držení se červené nevyšlo. Na 9 skal až nahoru jsem nejel, jel jsem doprava okolo Bílé skály, dolů do Křižánek, výjezd loukama (krásně v dešti voněly krávy) na lesní asfaltku, po červené znova na Arboretum, Rybenské Perničky jsem objel po šotolině. Přes Spáleňák a dolů do Podolí – domů pane Berka domů…

      Celou dobu buď chcalo nebo jen pršelo, 6oC. V lese nefoukalo. Přijel jsem dost hotový.

      V neděli jsem se jel opatrně podívat po asfaltu do Jimramovat a zpět. Zlil jsem jen jednou a na chvilku, bylo teplejc.

      Za sebe můžu říct, že dobrý víkend.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Kankrlíčku, Ty ses teda rozjel. Klobouk dolů. Já jsem tak na čtvrtině toho, co máš Ty, nebo i já touhle dobou jiné roky.

        Já v sobotu jen běh, z Chrudimi do Slatiňan, na Kočičák, Báru a po silnici zpátky. A v neděli něco málo přes dvě hoďky na silničce.

        Tentokrát soutěžní otázka ode mě. Omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.

        Kde se nachází tato hračka? Malá nápověda: jedná se o narážku na pár let starou příhodu.

        0 0
        • Orfi  

          Opice je v Liciboricich:-)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Bingo! :-)

            Když projíždím, vždycky si vpozmenu, jak to podle jedné tamní kolygně z práce probíhalo.

            Starosta jede autem, volá mu manželka.

            „Táto, na stromě je opice.“

            „Bábo, vem si prášek a běž si lehnout.“

            :-)

            0 0
          • kámen úrazu1  

            Ano. :-)

            To bylo ňák lehký.

            Ale vždy, když projíždím, si připomenu…

            Starosta jede autem, volá mu manželka: „Táto, na stromě je opice.“

            „Mámo, vem si prášek a běž si lehnout.“

            A byla tam. :-)

            0 0
        • Orfi  

          Opice je v Liciboricich:-)

          0 0
      • kámen úrazu1  

        Kankrlíčku, Ty ses teda rozjel. Klobouk dolů. Já jsem tak na čtvrtině toho, co máš Ty, nebo i já touhle dobou jiné roky.

        Já v sobotu jen běh, z Chrudimi do Slatiňan, na Kočičák, Báru a po silnici zpátky. A v neděli něco málo přes dvě hoďky na silničce.

        Tentokrát soutěžní otázka ode mě. Omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.

        Kde se nachází tato hračka? Malá nápověda: jedná se o narážku na pár let starou příhodu.

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Kankrlíčku, Ty ses teda rozjel. Klobouk dolů. Já jsem tak na čtvrtině toho, co máš Ty, nebo i já touhle dobou jiné roky.

        Já v sobotu jen běh, z Chrudimi do Slatiňan, na Kočičák, Báru a po silnici zpátky. A v neděli něco málo přes dvě hoďky na silničce.

        Tentokrát soutěžní otázka ode mě. Omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.

        Kde se nachází tato hračka? Malá nápověda: jedná se o narážku na pár let starou příhodu.

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Kankrlíčku, Ty ses teda rozjel. Klobouk dolů. Já jsem tak na čtvrtině toho, co máš Ty, nebo i já touhle dobou jiné roky.

        Já v sobotu jen běh, z Chrudimi do Slatiňan, na Kočičák, Báru a po silnici zpátky. A v neděli něco málo přes dvě hoďky na silničce.

        Tentokrát soutěžní otázka ode mě. Omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.

        Kde se nachází tato hračka? Malá nápověda: jedná se o narážku na pár let starou příhodu.

        0 0
        • kankrlicek  

          Rozjel, ale že by až třikrát? :)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            4×. Za každou tisícovku, i tu necelou, jedna kopie příspěvku. :-)

            Dneska mi BF děsně blbne.

            0 0
    • Kublaj  

      Tak jak jezdíte bando? :D já už pomalu ani nevím co to je kolo :D ale snad brzo začnu zase jezdit :)

      0 0
        • Kublaj  

          děkuju za připomenutí :D ještě na něm konečně opět jezdit… :D

          0 0
      • kámen úrazu1  

        Jinak včera s MTB Chrudim, bezva akce.

        Dnes lenora, nevykopu se.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Ještě jsem fotku ořízla, tak vypadá líp. Bohužel, zbytek chtěl mít asi akční fotku, takže se kluci sjeli do chumlu, pak se začali předjíždět, spurtovat a tak mají… houby. Bo moje reakce jsou omezené, stejně tak foťáku, a když se to zachumlilo a začalo různě přelívat a během chvíle třikrát rychleji přibližovat, nestačila jsem prostorově měnící se chumel kompozičně pobrat. Tak jindy a pomaleji, jo? :-)

          0 0
          • kankrlicek  

            Byl jsem jen na silnici. Borova, Teleci, Jimramov, Nove Mesto, Zdar, Svratka, Cachnov a domu. 107 km, 1340 hohemetr, 4,5 hod. Dnes 3 hodinky domu, Oba dny bylo nadherne, asi jako vsude, zvyraznene prouzky tesi :)

            0 0
      • mirabike  

        Včera na Rychlebských stezkách… byl jsem tam poprvé a přesto, že jsem čekal super zážitek, tak skutečnost očekávání výrazně předčila – naprosto skvělej zážitek – nikdy bych neřekl, co je to kolo se mnou schopný přejet, sjet, skočit… :o) cca 35 km a nastoupáno cca 900m.

        0 0
        • kankrlicek  

          Taky se tam hubou šteluju už dlouho :), ale mám strachu plný gatě.

          0 0
          • mirabike  

            nemusíš… záleží jakou zvolíš trasu a jak pojedeš rychle a kde slezeš… myslím, že si to tam může užít každý.. ;-)

            0 0
          • kámen úrazu1  

            Na podzim od 12.do 15.září jedeme s MTB I-bike Chrudim do Čenkovic v Orlických horách. Jeden den plánujeme i Rychlebky. Pokud bys mohl jet na všechny dny, supr, pokud ne, můžeš se přidat jen na Rychlebky, dám vědět včas, jaký z těch dnů tam razíme.

            0 0
        • mirabike  

          nahrál jsem GPX z mobilu na tenhle web, a tohle mi vylezlo… to jsou dneska wjecy.. :O)

          http://app.strava.com/…ies/60991025?…

          0 0
    • kankrlicek  

      Mám volnou sobotu (vysoce pravděpodobně) a chci někam vyrazit. Buď silnice na Šerlich nebo horáka na Železné. V obou případech bych uvítal doprovod.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        V sobotu se jede Rampušák, dlouhá přes Šerlich, tak můžeš fandit. Já ještě nevím co a jak – váhám mezi jet mrknout na Rampušáka a povzbudit, večer s týmem oslavovat. Ubytování zamluvené mám. Nebo jet k rodičům. Nebo dopolko kolo, odpoledne jízdárna (taky mám rezervovaný místo v sedle). A ještě k tomu jsem pozvaná na večerní derniéru. Jak jen to poskládat?

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Pohodový pomalý výlet, na biku, v sobotu můžu jen dopoledne, v neděli klidně celý den. Přidá se někdo?

      Předběžně jsem na sobotu domluvena s kamarádem, který pravidelně vyráží na vyjížďky od I-biku. Místo a čas srazu jsme ještě nedohodli, až v noci po mávratu z práce, pokud někdo projeví zájem, pak sem písnu.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Kdybyste se někdo chtěl přidat, zítra

        , sraz na křižovatce v Úherčicích nad Heřmaňákem cca 8:30, 8:45

        0 0
        • kankrlicek  

          Leje.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Jo. Taky jsem zůstala v posteli a vyrazím v deset jen na silničku. Nebaví mě furt ze všeho smejvat bahno, boty, oblečení… kolo už ani nečistím…

            0 0
            • kankrlicek  

              Ve 12 jsem vyrazil místo oběda. Šerlich padnul, resp. je tam, kde vždycky, já jsem padnul :) 132 km, 5:10 h, sláva dětským plackám, na dospělých bych se rozplakal a otočil to zpět :)

              0 0
              • kankrlicek  

                Eště abyste mi věřili :) (graficky se mi to líbí).

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Průměr 25,5. Hmm, takže brát si gumicuk, abych se mohla háknout. :-) Jseš borec, krásný výkon, gratuluju.

                  0 0
    • Jaakov  

      Včera bylo krásně…

      0 0
    • mirabike  

      já byl v pátek na své oblíbené trase.. http://www.strava.com/…ies/61927785?… a cestou z5 jsem na žluté potkal 2 bikery – někdo z Vás..?

      0 0
      • snowbob  

        Já jsem byl 15.6. v Beskydech na Kopřivnickém Drtiči. Pohodová vyjížďka, 130km a 3400 výškových metrů. (na prvních 70km jsme nastoupali 2800m). Moc pěkná trasa. Dali jsme to za 12h a byl tam i běžec Zbyněk Cypra- ten magor doběhl cca 3h po nás!!!!

        0 0
    • Kublaj  

      Dnešní šolich kolem Chrudimky :D ještě tak půl roku a zase budu jezdit ja za „mlada“ :D

      0 0
    • Kublaj  

      Dobrý den, rohy ven… :D Uvidíme jestli mi časem nebudou chybět… i ten největší zastánce se občas nechá strhnout modní vlnou :D

      0 0
    • mirabike  

      tak jsem si dnes místo kafe po obědě zajel na pivo do Seče..:) http://app.strava.com/…ies/64293737?… poprvé jsem letos vytáhl silničku ..mylím, že jsem cestou potkal Kámen úrazu, ale maskovanou bez oranžového dresu..:) no a v Seči, kde jsem byl natěšenej na Plzničku měli jen G10 a kozla11 – no vybersi:O po tom kopci, se to ale dalo vydržet… :D

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Kde? Jo, výjimečně jsem neměla šlapkovský dres. Nejnovější se mi nechtělo bahnit a další jsou v pračce. Nějak jsou líný se vyprat. :-)

        0 0
        • mirabike  

          někde na trase Březinka – Lichnice – Starý Dvůr – Kraskov – Seč… cca mezi 15:00 a 16:00, myslím v nějaký vsi, ale vzhledem k věku si víc nepamatuju :D, jel jsem proti na silničce…

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Kraskovem jsem projížděla, po zelený turistický. Pár silničářů jsem potkala, ale nezkoumala jsem, jestli někoho z nich neznám. Jsem slepouň. A k tomu s blbou pamětí na obličeje. Tebe bych ale poznala, pokud si nezměnil vizáž. Být dostatečně blízko. Tož příště.

            0 0
    • smahyyy  

      zdar. koukám, že jezdíte na program Strava. Včera jsem jel a zdá se mi, že buď mam blbě nastaven tachometr na silničce nebo to měří špatně – resp. o cca 15% více ujetých km, tudíž i průměrnou rychlost. Měří Vám to přesně? Dávám včerejší vyjížďku http://www.strava.com/…ies/64220338

      0 0
      • mirabike  

        já jedu s mobilem (CAT B15) s androidí aplikací „android tacho“ a ta exportuje nahranou trasu (dle GPS a internetu) do GPX-souboru, ten pak „uploudnu“ na svůj účet na strava.com (takže strava to jen zpracuje) a mě to takto ukazuje celkem přesně..

        0 0
    • Kublaj  

      Jedna z dneška :) Jestli to tak půjde dál tak se brzdo dostanu i do Křížánek… :D

      0 0
      • Orfi  

        Do Křižanek to mas daleko neplet si to z Křižanovicema :-)

        0 0
        • Kublaj  

          Já si to nepletu ;) já Křížanovicím říkám Křížánky … to že se tak jmenuje jiná ves je mi jedno :D Hlavně, že víme co myslím :D

          0 0
          • Orfi  

            Ne uvadis tu lidi v omyl jak mas naslapano ze dojedes az do Krizanek.

            0 0
            • Archik  

              Tak z Pardubic to má do Křižánek cca 60km to by určitě dal.

              0 0
            • Kublaj  

              :D

              0 0
        • Archik  

          Čau kuci když už tu zmiňujete Křižánky znáte to někdo v okolí Svratky. když jsem byl malej chodili jsme ze Svratouchu kolem Karlštejna, dál dozadu ke zkamenělému zámku, a dál po cínové cestě, tam byly kameny pomalované obrázkama nevíte jestli to tam ještě je? jediné info jsem našel http://www.panoramio.com/photo/16682958 ale je to pět let staré.

          0 0
          • Orfi  

            Netusim v loni jsem tam byl a nic takoveho jsem tam nevidel.

            0 0
          • kankrlicek  

            Tak před deseti-patnácti lety byla barva ještě znatelná – děti byly nadšené, když našly hada, žábu, draka… Teď už tam nic není vidět, cesta vysypaná hrubým makadamem a okolí ,,upraveno", plno kamenů převrácených.

            0 0
            • Archik  

              škoda bylo to krásný místo, právě jsem myslel že bych tam vzal dceru na výlet, ale jestli to je v tomto stavu tak to nemá cenu a vymyslím něco jiného. Dík za info

              0 0
    • Cernass  

      Co se vsechno najde po ceste trasy OkoloZelezek…

      0 0
    • snowbob  

      Ahoj, nabídka pro opravdové nadšence. Příští neděli se chystám na áčkový výlet Pardubice- Ještěd- Pardubice. Cca 260km. Pojedu s Markem, přidá se někdo?

      0 0
      • kankrlicek  

        To už jsem jel a nedovedu si představit, že bych to dal i zpátky :) Brňáci jedou 20. – 21. 7. na Špičák. Co takhle dát si tam nahoře scuk s Brnem, pohovořit :) a druhý den zpět?

        0 0
        • snowbob  

          Ten termín už něco mám. Tak s náma pojeď jen v jeden směr.

          0 0
          • kankrlicek  

            Dnes večer zavolám.

            0 0
            • snowbob  

              OK. Počítám výjezd v 5h. Samozřejmě podle počasí.

              0 0
              • kankrlicek  

                Budu držet palce a výhružně mručet, aby vám počasí vyšlo :)

                0 0
      • kankrlicek  

        Dle přijatých sms bohatýr beskydský úspěšně dokončil misi Ještěd :) 300 km na biku (slajky), stav fyzické schránky odpovídající, doufám, že v duši uspokojení. Ale že to je ***** kopec!

        Blahopřání z celého srdce (ale opakovat to nebudeš, co?).

        Těšíme se na podrobný report.

        0 0
    • Cernass  

      Dnesek v okoli Lichnice.Celkem 57km v pohodovem tempu.

      0 0
      • snowbob  

        Ta druhá fotka je stoupání od Hedvikova?

        0 0
        • Orfi  

          Rekl bych ze jo .Taky jsem tam jednou tahnul bika.Uz nikdy vic :-)

          0 0
          • Cernass  

            Je,kola sme tahli az nahoru a celkem mazec :-)

            0 0
            • drbo  

              tohle jedine dolu podel toho schodiste. v kombinaci s hrebenem kankovek to je docela povedeny usek

              0 0
    • Jaakov  

      O víkendu jsem udělal změnu a místo železnejch hor, jsem vyjel krapet dál na jih… :-)

      Za dva dny 190km z Hojsovy Stráže u Žel.Rudy přes Stožec a Krumlov až do Budejic… :-)

      0 0
    • Kublaj  

      Jedna dnešní… kolega nebyl moc nadšen návrhem přebrodit řeku :D

      0 0
      • Orfi  

        Kde to brodite ?

        0 0
        • Kublaj  

          Strádov :D hledaje cestu pryč …

          0 0
          • Orfi  

            Tam neni vubec potreba brodit.A nasli nasli ?

            0 0
            • Kublaj  

              Jojo hore kopcem :D ale byla sranda :)

              0 0
    • snowbob  

      Protože se ke mně nikdo nepřidal, tak jsem si trasu Pce- ještěd- Pce dal včera sám. Byl to očistec!! Celou dobu tam foukal protivítr, naštěstí zpět foukal do zad. Jelo se dobře. První krize přišla při stoupání na Ještěd, ale kousl jsem se a šlo to. Sjezd (15km) byl parádní a pak už se jelo celkem dobře. Po 200km jsem chytil druhý dech a držel 30km/h. Nejhorší byl dojezd, v Pardubicích jsem už šlapal jak do bláta. Podruhé bych to už sám nejel. Dalo mi to 300km.

      Pár fotek z mobilu.

      1. Trosky na dohled
      2. Zámek Sychrov
      3. Pod Ještědem
      4. Krásné stoupání na vrchol
      5. Hurá jsem tam
      0 0
    • kankrlicek  

      Pátek ehm sobota 13.

      Spáleňák, Pustá Rybná, Lucák, Maděra, Buchťák (zde jsem si skoro už nahoře 2× šlápnul, což mě mrzelo), ze Sněžného na Bohdalec – ten jsem tedy vyjel do spodní třetiny. Po modré na Štarkov. Hodně zarostlá modrá – až do výšky pasu. Při rozhlížení, kudy vede cestička se mi o nějaký kořínek zavřely řidítka. V rychlosti chůze jsem si ustlal do kamení. Nejvíc to bolelo těsně nad kostrčí.

      Otřesen jsem pokračoval jak bába s nůší. Po cca 5–10 km, když už jsem se cítil v pohodě, jen jsem byl takový tuhý, tak to přišlo.

      Normální lesňačka, přehledná, nezáludná. Pozornost malinko povolila, ujel mi na podélném rygolku předek a v cca 35 kmh jsem sebou fláknul do kamení.

      Krásný biftek, obě kyčle bez známek poškození :), rameno sedřené. Dres + kalhoty – asi je už vozit nebudu :). Ačkoliv si nepamatuju, že bych se uhodil do hlavy, tak helma je solidně prasklá – mockrát děkuju :)

      Na místě jsem setrval asi půl hodiny a opatrně se svezl na první lesní cestu a velmi opatrně dojel do Jimramova, kde jsem si zbaběle zavolal o odvoz.

      Léčba hemagelem, docela jsem se vyspal, ale dnes jsem na kole nebyl.

      Až do místa karambolu (druhého) jsem ujel 33 km a nastoupal malinko přes 1.000 m – asi jsem byl už unaven, pozornost v kýblu.

      motto: Ať jsi v Praze nebo Brně – vždycky jenom opatrně! :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Až se ti začne dělat strup, kup si Chlorophyl – je to gel v bílé krabičce se zeleným nápisem. Jedná se už podle názvu o gel ze zeleného barviva. Když jsem si rozbil hubu a měl orvaný celý obličej, dost mi to pomohlo. Krásně to udělalo strup, který se následně rychle vyloupal. Můžu opravdu jen doporučit.

        Místa, kde si netroufneš gelem, vem sprejem. Dělají ho také ;)

        Jinak brzké uzdravení :)

        http://www.obchod-kosmetiky.cz/…-50-ml-i705/

        0 0
        • kankrlicek  

          Díky.

          Mám už také vychytané postupy :)

          Odřeninu hned po zmátoření se vyčistit vlastní močí, když není, tak čistou vodu :) Po dostavení se do civilizace hemagel (vlhké hojení ran), překrýt nesavým obvazem, po 48 hodinách převaz. ÁDNÁ desinfekce, pouze omýt vodou, další hemagel, obvaz. Na noze, kde to bylo nejhorší dám teď poslední třetí obvaz. Strupy mažu od dědka kořenáře měsíčkovým olejíčkem. Je to supr, jediná nevýhoda je, že tričko potom vyhodím – nejde vyprat :)

          Tak kdyby byl někdo potřebný, už si může vybrat ze dvou postupů – oba vyzkoušené :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jasné. Proti tvému postupu nic nemám. Sám budu zase o něco chytřejší. Mě pomohlo zmiňované, protože do té doby se mi nic takového nestalo. Pak to přišlo a paní v Pardubické lékárně (nemocnice) byla ochotná a poradila na výbornou :)

            0 0
    • mirabike  

      šutříku hele: http://www.cyklobazar.cz/…bonovy-full/

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Krásnej. Naštěstí by mně asi byl velkej, proto nemusím litovat, že zrovna nemám peníze. :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Nepodíval by se někdo příští víkend semnou do Rychlebek? Kámoš nemůže a mě se tam jet samotnému nechce. Pro přítelkyni tohle není.

      0 0
      • H0UBA  

        Zdar já sem chtěl jet zítra a právě mi odpadnul kámoš.

        0 0
        • Smazaný účet  

          No, já jsem právě tento víkend v práci – noční 12, takže tento týden nemám šanci se tam dostat :(

          0 0
          • H0UBA  

            Aha on právě taky musí do práce,ale třeba ten příští výkend bysme se nějak mohli domluvit.

            0 0
            • Smazaný účet  

              A jak vy na tom jste? Kola apod. Já pojedu na HT 120mm.

              0 0
              • H0UBA  

                já mám epica na 26 a on na 29,a ty už si tam byl?mi se tam chystáme dlouho ale pořád nemáme nějak čas.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Já jsem tam byl před 2 rukama. Právě, že jsem se tam už nedostal 2. rok a letos jsem řekl, že tam prostě zajedu. Zajímá mě hlavně Superflow trail. Já mám taky 29". Šlo mi o to, aby jste neměli enduro, protože to bych vás pak zdržoval. Přeci jen to není o kole, ale na tom Enduru by jste mi prostě ujeli :)

                  0 0
    • kankrlicek  

      Brněnští bohatýři jedou na Špičák. Protože se nemohu zúčastnit, udělal jsem si dětskou náhradu :)

      Pce – Proseč – Hlinsko – Miřetice -Pce. Vítr docela dost, 108 km, 4:20 h, nastoupáno 960 m.

      Bohatýři stále jedou, myslím že už ukusují poslední stovku.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Samozřejmě má být „nad Cítkovem“, ale už mi nejde opravit, seká se mi to a seká.

        0 0
        • kankrlicek  

          No vidíš :) kdybyses tolik nebála, tak jsi byla doma za chvilinku :) Bych to nepřežil a umrzl tam.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Ona kdyby ta cesta nebyla uzavřená a pokračovala mýtinou, pojedu dál. Nevím, jak bych se rozhodla, kdyby šlo jet dále a ocitla bych se zase mezi stromy. Už to nemohlo být daleko od konce lesa, asi bych pokračovala.

            Nakonec jsem si moc nemohla vybírat. Mýtina byla poměrně bezpečná, spláchnutí seshora jsem se nebála, že mi něco přivane vítr na hlavu taky moc ne, blesků jo, ale lepší než zůstat nahoře. Pokračovat na rozcestí po turistický do kopce mně připadalo v tu chvíli jako větší riziko. Nakonec vítr nebyl zdaleka tak silný jako před týdnem, i ten spadlý strom byl asi z pondělka nebo ještě starší. Vědět tohle dopředu, tak možná pojedu dál-i když padající větev taky dokáže napáchat škodu. Ale reálnější mi připadalo, že se rozfouká ještě víc. Lepší riziko nachlazení nebo i zápalu plic, než strom na hlavě. Mokrá větrovka před větrem docela chránila, jen to je tenká šustka, nezahřeje.

            Dneska jsem si vzala v práci volno. :-) Mám pekelně ztuhlý nohy z toho dřepění, sezení, a potřebuju to ještě rozdýchat a ne být milá za všech okolností na zákazníky. A i bude lepší nebýt v klimatizovaný místnosti, kde každý třetí kašle.

            0 0
            • kankrlicek  

              Abych tě malinko potěšil a možná i zahřál :), tady je trochu fotek z blízké ciziny.

              0 0
              • kankrlicek  

                A ještě kousek. Ta poslední je už cestou domů.

                0 0
              • kámen úrazu1  

                To musela být krásná dovolená. S lidmi, které máš rád, v nádherné přírodě, aktivní odpočinek. Luxus.

                0 0
                • kankrlicek  

                  Bylo to príma, po dojezdu domů jsem se zvážil :) = 70 kg! Míň jsem měl jen když jsem běhal.

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    Nevím, co si pod tím představit. Kolik vážíš běžně?

                    0 0
      • mirabike  

        hezký… jezdil jsem tam někde taky http://app.strava.com/…ies/72342856, ale výrazně dřív a ta bouřka přišla, až když jsme na chatě měli ugrilováno… a nebyla tam nijak hrozná, ale dnes, když jsem jel domů http://app.strava.com/…ies/72342842 tak na tý žlutý z Březinky do Konopáče bylo přes cestu snad 10 stromů a po lese leží spousta dalších a cesty místama truchu „upravený“ proudem vody… takže v „horách“ :) musela být výživná…

        Jo a projel jsem si Lovětínskou rokli, a po minulých deštích je ta opravená cesta (jak jí znám z Orfiho fotek) dost poničená a místy podelmletá (ta skála, co tu někoho poslala do potoka už fakt nejde objet), písek nikde už jen zase kameny, zatím ale jde jet…

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Na té žluté to může být z bouřky co byla před týdnem. Ta byla o dost silnější. V okolí Chrudimi, Slatiňan, asi i Heřmaňáku. Co jsem projížděla blíže k Seči, tam to bylo dobrý. Až teda na podemletý cesty, o kterých se zmiňuješ. Spousta šotolinek je teď s rygoly, šotolina různě shrnutá na kupky, zdánlivě pevná místa se pod kolem nečekaně boří, nic moc jízda.

          PS: před pár minutami začali odstraňovat nalomené větve u stromu před barákem. Jen v Chrudimi mají práci na pár týdnů. Jestli stihnou odklidit kalamitu na Podhůře do startu Manitou, no, tipuju, že spíš ne.

          0 0
          • mirabike  

            myslím, že to bylo čerstvý a hlavně jsem tam jel ve čtvrtek a bylo to OK, jen trochu známky po tekoucí vodě…

            0 0
    • Kublaj  

      Prosím nemá nějaký pardubák stahovák na shimano kazetu a bič? :) odměna jistá ;)

      0 0
      • kankrlicek  

        Možná mám :) Koupil jsem kdysi kufřík s cyklo nářadím, stahováků plno, bič taky, ale jestli na šimáno, nevím, pravděpodobnost vysoká. Dnes jsem doma až po 20. h, ozvu se.

        0 0
      • Orfi  

        Ty jo ty takovej mehanik a nemas zakladni vercajk :-) mam prijed .

        0 0
        • Kublaj  

          Já sem socka a radši koupim něco na kolo než nářadí :/ kor když to má Roman… ale pak když je pryč sem nahranej :D

          0 0
      • mirabike  

        mám… Staré jesenčany.. a budu doma cca 20:20

        0 0
        • mirabike  

          jéé nebudu – musím ještě do Alberta pro Svijany… skleroooza..

          0 0
    • Orfi  

      Par fotek z pod Stradova a udoli okolo Siskovickyho tabora .

      0 0
      • Pavel.ct  

        Dnes jsme namotali kolem Chrudimky (s přítulkyní) tohle

        Údolí mezi nádržemi bylo super, modrá proti proudu kolem v. d. Křižanovice I. byla super pěšina, jen jsme ke konci zapomněli v jednom místě odbočit z cesty, takže až k Mezisvěstí po ní nejeli…

        Jinak díky za Vaše informace ;o)

        0 0
      • Míra2  

        Včera jsem pod Strádovem projížděl a už je to vyřezaný a průjezdný, dokonce se tam staví nový mostky.

        0 0
        • Orfi  

          Cau ty jeste zijes .:-) Ale Stradov porad vyklizeny neni taky jsem tam vcera jel .

          0 0
          • Míra2  

            Ahoj, jj stále žiju a jezdím ;-) Jel jsem od Pekla podél Chrudimky k mostu co je na fotce, potom do prava směr Libáň a to bylo ok.

            0 0
        • maajkee  

          Co se tam vůbec dělo? Jsem tam minulej týden projížděl a všuide stromy na zemi, zrovna tak na žlutý turistický ze Slatiňan směr Krásné, taky v jednom místě strašná spoušť. Přitom je to v údolí.

          0 0
          • Míra2  

            Mám takovej dojem, že šlo právě o tuhle bouřku.

            0 0
            • maajkee  

              Ahá, to jsem byl zrovna na dovče, proto mě to uplně minulo.

              0 0
              • mirabike  

                jojo, od té doby je zase Lovětínská rokle sjízdná jen pro bikery.. a ne pro chrty.. :D:D

                0 0
                • Orfi  

                  Jak se to pozna kdo je kdo :-)

                  0 0
    • kankrlicek  

      Dnes byla nádherná viditelnost, byl jsem na silničce. Ví někdo kde? :)

      0 0
    • jarda84  

      ahoj,

      trochu to tady zneuziju, ale dokazal by mi nekdo poradit nekoho, stavi v okoli slusna kola za slusnou cenu?

      Chci si nechat eventuelne poskladat horske kolo. Diky moc

      0 0
      • michalrysina  

        Napiš mě na michalrysina@gmail.com

        0 0
        • jarda84  

          diky za ochotu, ale shanim zivnostnika/firmu, kterej ma nejaky zazemi pro pripadny dalsi servis/reklama­ci atd.

          ale nic ve zlem samozrejme ;-)

          0 0
      • Orfi  

        Scalar .

        0 0
        • jarda84  

          myslel jsem z Pardubicka a okoli :-)

          0 0
      • mirabike  

        maajkee…

        0 0
        • Orfi  

          Ty chlape fousata vcera jsem te zdravil u zdymadla a ty nic .Je pravda ze jsem nemel kolo a prilbu.A jel jsem proti tobe na bruslich.:-)

          0 0
          • mirabike  

            já jsem slepej normálně, natož na bajku.. :) nebo jsem koukal po ženskejch…

            0 0
    • Orfi  

      Tak co nevymyslime neco na sobotu .Tady snad nikdo nejezdi .

      0 0
      • Kublaj  

        jel bych projet trasu Manitou ;) letos sem si zatim zelezky moc neuzil :))

        0 0
        • Orfi  

          Manitu se me nechce spis Lichnice -Hedvicino udoli -Kraskov -Sec .Manitu si muzes pristi tyden dat zavodne:-)

          0 0
          • Kublaj  

            Hmmmm závodně… za ty prachy si radši koupím novej plášť, než se mačkat na širokáčích se nějakým jantarem co mě sundá :D

            0 0
        • Orfi  

          Kubo kdyz jsi zkousel 2×9 jaky jsi mel prevodniky a kazetu myslim kolik zubu ?

          0 0
          • Kublaj  

            42/27 a 11–34, velká pila původní shimano slx a malá bůh ví co to je :))

            0 0
            • Orfi  

              A stacila ti ta 27 do kopcu.

              0 0
              • Kublaj  

                stačila :)

                0 0
                • Orfi  

                  A nemas tu 27 napujceni :-)

                  0 0
                  • Kublaj  

                    mám :)

                    0 0
                    • Orfi  

                      A pujcis

                      0 0
                      • Kublaj  

                        jj není probléma, jen v sobotu fakt v 8 rano nejedu, tak padlej zase nejsem :D

                        0 0
                        • Orfi  

                          Tak nejak odpoledne nebo k veceru bych si pronej zajel :-)ale to muzem domluvit v sobotu .

                          0 0
      • mirabike  

        V sobotu pojedu… přijede kamarád z prahy a vyrazíme někam do železnejch hor, můžeme se potkat, ale naše tempo bude vyloženě výletní.. ;-)

        0 0
      • mirabike  

        jo, kolem lichnice, lovětínská rokle apod. máme v plánu..

        0 0
        • Orfi  

          A nedame to dohromady v kolik pojedete .Mam rad vyletnicky tempo .

          0 0
          • mirabike  

            můžeme, pojedeme někdy dopoledne.. kámoš jede ráno do Chrudimi okouknout nějaký auto do bazaru, pak přijede ke mě do Jesenčan a vyrazíme.. zkusím zjistit čas přesněji a asi zítra sem napíšu..

            0 0
            • Orfi  

              Dobra .

              0 0
              • Kublaj  

                By šlo :)

                0 0
                • Orfi  

                  Zpet ozval se mi kamos co mu slibuju Sec uz moc dlouho takze jedu snim 8hodin rano od nas od baraku .Spatne zarazeno .

                  0 0
                • Orfi  

                  Kubo posli me na mejla tel cislo abychom se domluvili kvuli ty 27 .

                  0 0
            • Orfi  

              Tak opet zmena vkolik pojedete ze bych se pridal ?

              0 0
              • mirabike  

                odhad je že vyjedeme po 10:00…

                0 0
                • Orfi  

                  Kudy nebo kde by jsme se sesli ?

                  0 0
                  • mirabike  

                    pojedeme z Jesenčan do Chrudimi – vyjeli bysme k I-biku a pak schody a na Slatiňany… mám na tebe telefon, jestli teda máš stejnej jako vloni… můžu ti zavolat, až vyjedeme..

                    0 0
                    • Orfi  

                      Telefon mam stejny .ok za jak dlouho muzete byt u I-biku.abych vedel kolik budu mit casu .

                      0 0
    • Cernass  

      Vcerejsi jizda v Lovetinske rokline se vyvedla :-(

      0 0
      • Orfi  

        Ja vedel proc jsme to vzali pres Lichnici okolo Zizkova dubu do Hedvicina udoli .:-)

        0 0
        • mirabike  

          no my jsem si to užili.. :) kromě přenesení padlýho kmenu a jednoho podemletýho místa u skály jsme to celý jeli… jen Petr to poslal v jednom místě mezi kamení a kopřivy, ale jen drobná odřenina… no a ve Žlebských Chvalovicích v pivovárku luxusní ionťák.. další pak v Medlešicích.. :D

          0 0
      • Kublaj  

        Dobrej tůůůůning, i to se stává…

        0 0
    • kankrlicek  

      Tady jsem napsal příspěvek o našem putování Alpami (Pavel a já). Nechci to psát dvojmo.

      0 0
      • mirabike  

        plave takhle kapr v medu a říká si…: „to je teda hustý..!!“ :D musel to bý krásný zážitek…

        0 0
        • kankrlicek  

          Dnes jsem jel autem do Mejta a furt mi bylo něco divnýho. Pak jsem si uvědomil, že se divím, že sluníčko svítí a je teplo :)

          0 0
    • mirabike  

      tak dnes v nádherným počasí jsem si to v Železných horách náležitě užil… http://www.strava.com/…ies/78708236 ..poznáte zastávky..?

      0 0
      • smahyyy  

        No Prachovice směr nejezdim, ale 3. fotka to by byla ostuda že Medlešák s preclíkem :) Tak co jsou ty první dvě stanice?

        0 0
      • Míra2  
        1. Nad Lovětinskou roklí ?
        2. Žlebské Chvalovice-pivovar
        3. Medlešice
        4. Staré Jesenčany
        0 0
        • mirabike  

          vyhráls prémii – můžeš si ten sjezdík do žlebských chvalovic dát za odměnu nahoru… :D:D:D

          0 0
          • Míra2  

            To není výhra, to je trest :-)

            0 0
            • mirabike  

              strava.com říká průměrné klesání 19,5%…

              0 0
              • Míra2  

                Tam se už člověk sune než jede ;-)

                0 0
                • mirabike  

                  podle strava.com mám průměrnou rychlost toho sunutí 15,5 km/h (vytvořil jsem „new sector“) a na začátku se pořád musí přelézat ten padlý strom… :)

                  0 0
              • Orfi  

                Ja se divil ze mi to vcera nahoru vubec nejelo a kdyz vidim to klesani .:-)

                0 0
                • Míra2  

                  a nechceš mi tvrdit, že jsi to vyjel, že ne :)

                  0 0
                • Míra2  

                  Vyrážím za chvilku do Železek na pomalou toulavou kochačku, nepotkáme se někde ?

                  0 0
                  • Orfi  

                    Taky pojedu ale smer jeste nevim a to musim opravit vidlici vcera jsem se v ni vrtal a nezavira .:-)

                    0 0
                    • Míra2  

                      já už jsem ustrojenej a vyrážím. Směr asi kousek po Manitou, pak se uvidí.

                      0 0
      • Míra2  

        A poznáš moje dvě dnešní zastávky? Je to lehký :)

        0 0
        • mirabike  

          já jsem tu novej (na bajku tady v těchto krajích jezdím teprve 3. rok:)

          0 0
          • Míra2  

            Tak šance pro ostatní, zkusí to někdo jiný?

            0 0
            • Kublaj  

              To druhý jsou nasavrky, hospoda pod lípou

              0 0
    • Kublaj  

      Někdo v sobotu na bajka? trasa pravděpodobně do Železek… má být parádní počasí tak neváhejte a hlaste se ;)

      0 0
      • Kublaj  

        Ale noták… :)

        0 0
        • Orfi  

          Tady nikdo nepojede to jeste nevis jenom tu maj keci na jare a pak hov…no.

          0 0
        • Orfi  

          Ja ti to rikal ze nikoho nesezenes :-)Porad mam ten tvuj prevodnik :-)

          0 0
          • Kublaj  

            jj vim :D jsou to lenosi :/

            0 0
            • mirabike  

              12 hod fpráci… byl jsem dnes… pojedu zítra dopol..

              0 0
      • Cernass  

        V nedeli se jede OkoloZelezek,tak v sobotu jen odpocinek.

        0 0
    • Kublaj  

      Jedna dnešní :)

      0 0
      • Míra2  

        A kdepak je to focený ?

        0 0
        • Kublaj  

          V ohebu pod Křížanovickou přehradou

          0 0
      • Míra2  

        přidávám taky jednu dnešní :)

        0 0
    • Orfi  

      Taky dve dnesni :-)

      0 0
      • Míra2  

        A jak, vidli si opravil?

        0 0
        • Orfi  

          Jo to byla jen chvilka nalejt olej tam kam patri :.

          0 0
          • Míra2  

            Tak hlavně že si na to přišel.

            0 0
    • Kubiczech  

      Co jste říkali na Okoloželezek, pokud někdo byl? Trať tradičně nuda, o to nejde, ale nezdá se vám, že celý ten seriál jde trošku k šípku? Oproti minulému roku to bylo celé takové bídné…

      0 0
      • Mixon  

        Jel jsem loni jedno kolo,ten závod je opravdu o ničen,zdá se že to někdo trasuje od pc,oproti Manitou hrozná fušařina a přitom by se tam dal udělat paradní závod.Letos jsem si raději zajel krátké Sudety.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          To s trasováním mě napadlo taky. Na OkoloHnoje je znát, že závody vznikly uměle, nepřirozeně. Čest výjimkám jako např. OkoloHradce, Hradecká 50.

          Většina závodů vzniká tak, že pár místních uspořádá „něco malého pro kamarády“. Závod se postupně rozrůstá, pořadatelé získávají zkušenosti, zařazují do trasy cesty, po kterých rádi jezdí. Často se pak takový závod přidruží pod nějaký seriál závodů.

          OkoloHnoje se narodilo tak, že si někdo jeden rok řekl: „Vyhlásím Pohár MTB východních Čech, s pár už fungujícími závůdky, přidáme nový u Pardubic, ať jich je více.“

          Potuď dobrý.

          Jenže druhý rok si řekl: „Nenene, kdepak jen východní Čechy, co se omezovat, budu konkurovat KPŽ! Musím vymyslet závody po celé republice. Aby bylo co nejvíce startujících. Takže u měst.“

          A vznikly umělé OkoloHnoje, které většinou neměly základ ze starších už fungujících místních závodů, prostě se vybrala města, kde se bude závodit, Liberec, Ústí, Bratislava, Ostrava, Plzeň…, nalajnovala se trasa, hlavně ať je toho co nejvíce…

          A i za roky, co OkoloHnoje funguje, některé ze závodů stále postrádají srdce, nadšení pro věc typické u pořadatelů neuměle vzniklých závodů.

          0 0
          • Kubiczech  

            Já si třeba nemyslím, že je ta trať úplně špatná. Ano, v Železkách jsou mnohem lepší místa, ale tohle ty Železky jen tak nenápadně štrejchne.

            Vyjma začátku po asfaltu, který by šel jednoduše natáhnout v lese, a tupého úseku pod Lichnicí ke Zbyslavci se mi ta trať docela líbí. Asfaltový výjezd na Míčov je zajímavý i na horáku, tak proč ne. Oproti prvnímu ročníku přidali takové to oko pod Krkankou, kde jsou parádní výhledy na Čáslavskou rovinu…

            Je pravdou, že po prvním ročníku pořadatelé slibovali, kterak se bude okruh měnit, a nic se nedělo. Prý tam byly nějaké potíže s majiteli pozemků, ale kdo ví. Ono jestli to má zůstat takhle dvoukolové, tak se s tím o moc víc vymyslet nedá.

            0 0
      • lvicek42  

        Myslím si, že závod byl ideální pro úplné nováčky, jako jsem já (byl to můj 3. závod v životě). Kdo se ale řídil podle propozic, musel být docela zklamanej – asfaltu tam bylo 2× víc než psali a většímu terénu se to obloukem vyhlo. Já ale za sebe můžu říct, že jsem prožila hezkou neděli :)

        0 0
        • Kubiczech  

          O trať mi ani nešlo, tam většina lidí tušila, co čekat. Spíš úroveň celého závodního dne, zázemí a tak podobně. Tohle byl můj první závod v rámci CMT pro tento rok, ale přišlo mi, že v porovnání s minulými roky to trochu upadá.

          0 0
          • lvicek42  

            Tak to já bohužel ještě nemůžu srovnat. Ale myslím si, že v porovnání s běžeckýma závodama, ty MTB nemají takovou šťávu a jsou neosobní (jako ze strany organizátorů).

            0 0
    • Hlina60  

      Zítra vyjíždíme od hospody v Čepí jsme 3 a jedem na Seč přes heřmaňák … 16:15 dáme pohodovej trénink před BikeFriends :) … přídá se někdo ?

      0 0
    • Orfi  

      Tak to vypada ze uz mate zimni spanek :-)Neco z dneska .Jak na Stradove vitr pokacel stromy tak je to sjet dolu vetsi zabava.

      0 0
      • Kublaj  

        Prdlajs :) minuly tyden Krizanovice… dneska se nechtelo do blata tak silnice :)

        0 0
    • snowbob  

      Jen to zkusím: V neděli chceme jet s Markem naposled v tomto roce na Maštale. Cesta tam a asi i zpět vlakem. Možná i autama. Přidá se někdo??????

      0 0
      • Kublaj  

        Bohužel jsem pryč.

        0 0
      • Orfi  

        O vikendu budu mucit na kole manzelku :-)

        0 0
        • mirabike  

          půjčím ti vysouvací hliníkovej žebřík… to půjde líp.. :D

          0 0
          • Orfi  

            Miro prosim te ty pouzivas strava.cz jak dostanu ulozenou trasu kterou jsem dneska najel na stranky. Kde mam profil vcera se mi to nejak povedlo a dneska na to nemuzu prijit .Dik

            0 0
            • mirabike  

              po přihlášení je vpravo nahoře červený tlačítko „upload activity“ pak zvolíš „Upload files directly from your computer.“ a vybereš *.GPX soubor ze svýho compu po uploadu zvolíš „ride“ jako že jsi jel na kole:) a na kterým z registrovaných bajků jsi jel, napíšeš název „aktivity“, můžeš i zvolit, jestli chceš sdílet na facebooku (pokud tam máš profil) a klikneš na „share & save“… ajeto ;)

              0 0
              • Orfi  

                Asi to mam rozbity nemuzu GPX soubor najit :-)

                0 0
      • Míra2  

        Když to dopadne, tak pojezdím tenhle víkend v Českým ráji.

        0 0
    • Orfi  

      Neco z dneska.Vyuzit pocasi dokud to jde.

      http://www.endomondo.com/workouts/

      0 0
      • kozich  

        Dneska jsem měl navečer 1,5h volno, tak jsem si tu tvoji trasu projel ve zkrácené verzi (cca 25km): Slatiňany, Škrovád, Lukavice, Výsonín, Libáň, Strádovské peklo, Slavice, Šiškovice, po žluté pak Monaco a Slatiňany. Nádhera.

        0 0
        • Orfi  

          :-)Dal bych sem toho vic ale telefon je na reklamaci .:-(

          0 0
    • kankrlicek  

      Taky jste všichni nachcípaný jako já? :(

      0 0
      • Kublaj  

        Byl jsem, ale to bylo po víkendu u kamaráda na Vysočině, kde měl v baráku děsnou kosu :D Zázvor a céčko to vyřešili :))

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Byla jsem. :-)

        Jen vzhledem k tomu, že mívám každý rok rýmičku v říjnu a teď jsem ji měla už v září, se obávám, že mě ta říjnová ještě čeká.

        0 0
    • Kublaj  

      Jedete někdo příští neděli s chrudimským ibajkem?

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Mám volno, takže jako obvykle – jo, jedu. :-)

        0 0
        • Kublaj  

          Škoda, že sem se ráno nevykopal z postele :D kouknu, pochmurno a padl jsem opět ke spánku :/ :D

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Takovejch bylo víc. Jel jen Keňa a já. Ale chlapi, můžete litovat. Bylo to perfektní. Trasa, počasí, pokec, česnečka :-), prostě vše. A jsem zralá tak do postele, jak to (už víc než rok, to to letí) flákám, odvykla jsem dlouhým tůrám. Chybí vytrvalost, na tu moje občasné dvouhodinovky nestačí. Jak jsme vyjeli z Chrudimi, tak jsme po silnici už jeli doslova jen pár metrů, většinou jen přejezdy skrz. Vše poctivě lehčím i těžším terénem. Až při zpáteční cestě jsme to vzali od Luže po silnici, kromě pár km po polňačce u Chrudimi. Takže to bylo opravdu výživný. Kilometry nevím, triatlonový Garmin se utopil a běžecký vydrží jen pár hodin. Keňa taky neměl tachák. Odhadovaných 70 km to teda ale určitě nemělo, už v Maštalích to bylo přes 40.

            0 0
            • Kublaj  

              Slušný :)) no nakonec i to počasí bylo dobrý ne? Já jel po obědě jen na silnici a trochu sem litoval, že sem nedokázal vstát :D

              0 0
            • Orfi  

              Jo mas pravdu taky me ranni pošmourno odradilo .Jel jsem az po obede :-)

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Orfi, Kublaji, je to škoda, je to škoda, že jste nejeli.

                0 0
            • Mixon  

              Spletl jsem si datum a namisto v nedeli jsem prijel do Chrudimi v sobotu.Kdyz jsem zjistil ze tady nikdo neni vyrazil jsem avizovanou trasu sam,tam vicemene v terenu,zpet po silnici.Luxusni podzimni bikovacka,kras­nych 100km.

              http://www.endomondo.com/…0454/8363202

              0 0
            • kankrlicek  

              Omlouvám se, že jsem nezvedal telefon. Tichý režim :) Ale stejně jsem byl až v Lipníku.

              0 0
    • Orfi  

      Tak jsem mel dneska pulden dovoleny :-) a pujcil jsem si autobus:-))

      0 0
    • Kublaj  

      Dnešní trip na „the best of Křížanovice tour“ :) http://www.endomondo.com/…4257/7845536 … počásí luxus kupodivu i celkem teplo :)

      0 0
      • Orfi  

        Pekny .Ja dneska jenom 35 z manzelkou .

        0 0
    • Kublaj  

      Dnešní trip jen na Rabštejn a zpět :) ale skvělé počasí by bylo škoda nevyužít :))

      0 0
      • Orfi  

        JJ mas pravdu predsedo .Taky jsem byl :-)

        0 0
    • lvicek42  

      Taky jsem neodolala sluníčku a vyrazila směr Křižanovická přehrada … http://connect.garmin.com/…ty/386492091

      0 0
      • Orfi  

        A ostatni gaucink ?A ted do me .

        0 0
    • Orfi  

      Uz aby zaclo prset 6den na kole nevim uz kam jezdit .

      0 0
    • Orfi  

      Pozor .Od zitrka je zavreny most v pekle pod Nasavrkama u mlyna .Bude se uplne rozebirat . Oprava ma pry trvat 3 mesice.

      0 0
      • Kublaj  

        Prevíti :)

        0 0
      • vlkodlak  

        Most je sice zavreny a rozebrany ale da se prejit na druhou stranu.Skoro cela Chrudimka je zasipana kamenim kvuli bagru a betonovanim mostniho pilire.Ted je zabetonovan prvni pilir od Nasavrk.Nechali reku asi 2m sirokou od Chrudimi.

        A nekdo tam polozil silne fosny,takze se da vpohode prejit s kolem.

        Osobne vcera vyzkouseno.

        0 0
    • snowbob  

      3× nazdar! Dneska jsem byl s otcem na Sněžce. Ráno počasí o ničem, ale pak se to krásně roztrhalo. Tady foto:

      http://bigbob.rajce.idnes.cz/…ap_na_Snezku

      0 0
    • Kubiczech  

      Včera jsme trochu pofackovali Železky. Počasí všelijaké, trocha bloudění, hodně bahna a od prvních kilometrů mokré tretry. (: http://www.movescount.com/…move19866610

      0 0
    • Orfi  

      Tak dneska poradni pocasi .http://www.en­domondo.com/wor­kouts/259950783­/8733459

      0 0
        • Orfi  

          Je tam i par fotek.

          0 0
          • Kublaj  

            Počasí paráda to jo :) jen jsem nějakej unavenej či co… takhle vyšťavenej po 65km na bajku jsem dlouho nebyl :/

            0 0
      • Míra2  

        Jo počasí bylo parádní a protože jsem letos ještě nebyl na Spálavě tak jsem to dnes vzal rovnou tam. Cesta klasika Pce-Nasavrky-Dolní Bradlo-Lipka-Spálava.

        0 0
        • Orfi  

          Ty jeste jezdis ? :-)

          0 0
          • Míra2  

            jj jezdím, sice míň, času je letos málo, ale stále jezdím ;-)

            0 0
    • Orfi  

      Tak jsem nebyl letos na Srnim .Musel jsem to napravit .

      http://www.endomondo.com/…user/8733459

      0 0
      • Míra2  

        :-) Pěkná trasa. Já dnes nebyl, budu rád, když se dostanu v týdnu, ale to jezdím ve středočeským kraji, Poušť- Bučický mlýn

        0 0
        • Orfi  

          Peknej mlejn :-)

          0 0
          • Míra2  

            Je, mně se taky líbí, ale až sem se dostanu málokdy. Na kolo nasedám po 17 hodině a tma je někde kolem 18.30h, tak aspoň projet pěknej trail okolo Jakubskýho rybníku a rychle zpátky :-)

            0 0
    • Orfi  

      Akce č. 10 – KUŇKA TROCHU JINAK

      Kdy: neděle 27.října 2013 v 9:00 hodin

      Kde: Cykloobchod I-BIKE Chrudim, Žižkovo nám. 105, Chrudim

      Co a jak: Nenáročná trasa, ale mírně delší. Pojedeme podél Chrudimky a Labe, podíváme se na hrad Kunětická hora a projedeme se nenáročným terénem v okolí Čeperky a Lázní Bohdaneč.

      Přibližný popis trasy:

      I-BIKE Chrudim – po cyklostezce Medlešice – Mikulovice – Nemošice – Pardubice – po červené Počáply – Kunětice – „Kuňka“ (zde bude občerstvení) – po žlužé Kunětický les – Stéblová (stanice ČD) – po modré Horecké písníky – po žluté Rybitví – přes Semtín – slepé rameno Labe – Pardubice – Mikulovice – Medlešice – Chrudim.

      Délka trasy: cca 70 km

      0 0
    • Orfi  

      Neco z dneska.

      http://www.endomondo.com/…7443/8733459

      0 0
      • dhl  

        Zdravím, taková nepříjemnost, dnes 26.10 2013 v 11:00 hod. Mi ukradli AGANG GANGSTU 7.29 vel. 19" u Glubusu Pardubice. Zamčené s dětskými bohužel né pod kamerou. Tak kdyby někdo něco věděl…dík

        Číslo rámu WN3J05376 / EN 14766

        Tel.: 605931643

        hladik.dan@volny.cz

        0 0
    • vlkodlak  

      zavreny most v pekle pod Nasavrkama u mlyna .Bude se uplne rozebirat . Oprava ma pry trvat 3 mesice.

      Most je sice zavreny a rozebrany ale da se prejit na druhou stranu.Skoro cela Chrudimka je zasipana kamenim kvuli bagru a betonovanim mostniho pilire.Ted je zabetonovan prvni pilir od Nasavrk.Nechali reku asi 2m sirokou od Chrudimi.

      A nekdo tam polozil silne fosny,takze se da vpohode prejit s kolem.

      Osobne vcera vyzkouseno.

      0 0
    • Orfi  

      Tak neco ze vcerejska.

      http://www.endomondo.com/…8829/8733459

      0 0
      • Míra2  

        Jsem tohle endomondo taky zkoušel, ale po chvilce se mi to vždycky vypne a mám zaznamenanou jenom část trasy. Včera pohodových 57km, Železky jsem jenom líz Škrovád, Žumberk pak po modrý do Zaječic, Hr. Týnec a zpět do Pce.

        0 0
        • Orfi  

          Ja snim problem nemam mel jsem problemy se Strava.cz .

          0 0
    • Kublaj  

      Lidi nejezdí, tak nám to tu kapku chcíplo což? :D

      0 0
      • Orfi  

        Mas pravdu sejdem se az na jare honit si tu triko :-)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Orfi, přiznám se, že nechápu. Několikrát během roku si tu naznačoval, jak se nedá sehnat někdo na skupinovou vyjížďku, ale vyjížďky od I-bike si vynechával. Je to škoda, těšila jsem se, že pokecáme. Jen nevím, čím to je, vadí ti hlemýždí tempo?

          0 0
          • Orfi  

            Jen jsem nemel cas v danou dobu .Co se tyce tempa ja za chrta nepovazuju.Ale omlouvam s uz se to nebude opakovat.Nazna­covani .

            0 0
            • Kublaj  

              jooo styď se :D

              0 0
            • kámen úrazu1  

              :-))

              0 0
              • Kublaj  

                No a co ty? Kopneš zase do vrtule příští rok nebo koně a lenost vyhrávají? :D

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Ale jo, už by to chtělo začít častěji a postupně i déle se hejbat. Na vytrvalosti je ta pauza znát. Sílu a rychlost jsem neměla nikdy. :-) Ale už ne jen a pouze kolo. Kombinace kolo, běh, koně a přes zimu i další mi vyhovuje. Dneska zrovna mám tromboj. Asi 70, 75 minut silnička ke koním do Železných včetně zpáteční cesty, hodina a půl na kobylce, hodinu jsem jen tak zevlovala kolem koně venku (odchyt na pastvě, čištění a tak). Před hodinou jsem přijela, obědvám, za hodinu jdu běhat – běh jsem si pojistila domluvou s kamarádkou, jinak bych po půlhodině sezení doma usoudila, že vyvětraná jsem dneska už dostatečně. :-) Dost mě z dnešního ježdění koňmo bolej lejtka, nejsem si úplně jistá, jestli běh je vhodný pro rozhejbání, ale uvidím. :-)

                  0 0
      • kankrlicek  

        Skoro 3 měsíce jsem fakt nejezdil :(, ale začíná se to lepšit :), na jaře se uvidí.

        0 0
        • Kublaj  

          to nejezdil myslíš jako maximálně litr měsíčně? :D

          0 0
      • Smazaný účet  

        Koukám, že se někdy budu muset s vámi domluvit, abych poznal nová místa v „okolí“ :)

        0 0
    • snowbob  

      Máme tam venku pěkně Pardubičtí… Nedáme pohodovou vyjížďku třeba na Báru a zpět? Ve 13h nebo ve 14h u Signálu?

      0 0
      • mirabike  

        momentálně mám provozuschopnou pouze silničku… :-( jel bych hned..

        0 0
    • Orfi  

      Dnes to slo.

      http://www.endomondo.com/…9806/8733459

      0 0
      • Kublaj  

        Se příští rok musím podívat kudy, že to do toho pekla jezdíš :D Já dneska pohodových 50km na silnici, bajk už mě sral, věčně to mejt :D A spatřen Bob na bajku po asfaltu… hamba mu :D

        0 0
    • Kublaj  

      Help, neviděl jste někdo v nějaké prodejně v okolí MTB tretry Giro?

      0 0
      • Orfi  

        http://www.i-bike.cz/

        0 0
        • Kublaj  

          Díky :)

          0 0
          • Orfi  

            Koupils boty ?:-)

            0 0
            • mirabike  

              když je řeč o botách, chtěl bych zkusit NORTHWAVE Celsius Arctic GTX a pokud budou sedět tak koupit.. nevíš jestli je tam mají..? na stránkách jsem boty bůbec nanašel..

              0 0
              • Orfi  

                Ivan tam urcite NW nema . Ja mam doma 44,5 jinak letni 43.Nechci te odrazovat ale je v nich kosa nejvetsi teplo na nohy me bylo normalni pedaly/zimni pohorky nebo jak to nazvat .

                0 0
            • Kublaj  

              Nn spíš jsem chtěl ty Gira okouknout, protože nikde zatim moc nejsou :)

              0 0
    • kankrlicek  

      Nostalgické ohlédnutí – Brána Borců :) Sem vjížděli pretekári Závodu míru a potýkali s betonovým oválem do cíle.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Tý jo! Nikdy jsem nevěděla, co je to za bránu. Díky, Kankrlíčku!

        0 0
    • mirabike  

      tak jsem dnes trochu prohnal novýho oře..

      0 0
      • kankrlicek  

        Přejels ji? :)

        0 0
        • mirabike  

          dnes ne… ta pravá kláda vypadá prasklá a příčný sklon je na začátku hodně, tak jsem to obešel až pod hrázkou… jinak jsem jí jezdil běžně až k tý škarpě – tu jsem ještě nedal, posledně jsem myslel že jí dám a skončil jsem po zádech v roští :DD

          0 0
      • Kubiczech  

        První dvě jsou ve sjezdu od Březinky do Licoměřic? Vedle jsi mluvil o nějakém technickém sjezdu, povíš mi víc? Taky bych potřeboval otestovat novou herku. (:

        0 0
        • mirabike  

          červená z Krkanka-rozcestí do Žlebských Chvalovic..

          0 0
          • Kubiczech  

            Dík, a těch padesát pět jsi dal v té první části? (:

            0 0
            • mirabike  

              to asi nee.. i když před tím padlým smrkem, co už tam konečeně není (jen větve) jsem měl nakoupíno slušně.. nejvíc jsem měl asi před tou poslední levou zatáčkou (do ní jsem srabácky brzdil:) dole před závěrečnou rovinkou..

              0 0
        • mirabike  

          Jo ty první dvě jsou, ale já to jezdím obráceně – právě od toho sjezdíku doprava po modrý kolem památníku nahoru do Březinky… Ta poslední je pak na žlutý už kousek od Konopáče

          0 0
          • Kubiczech  

            Já to jezdím podobně, akorát sjezd od rozcestníku z Krkanky nedávám celý , ale jen tu vrchní část (ten spodek je beztak takový jalový), po cestě objedu kopec a přes Rudov a Lovětínskou roklinu mířím do Chvalovic a nahoru na Březinku kolem památníku.

            0 0
            • mirabike  

              dík… to mě nenapadlo jak si k tomu naroubovat tu lovětínskou rokli a neutavit se na tolika kopcích… příště zkusím.. navíc je pak chvalovický pivovar přímo na trase :)

              0 0
    • Kublaj  

      Otvírám nový thread ;) http://www.bike-forum.cz/…na-2013.html a toto vlákno zamykám :)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce